Práce v oboru Obchod-prodej (2916) - strana 19

Obchod-prodej
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant - elektro / automatizace (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Na pozici "obchodní konzultant" hledáme technicky založeného obchodníka, který hledá dlouhodobé uplatnění a rád by přispěl svými... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Strojírenská společnost hledá do nákupního týmu nového kolegu. Vítáme uchazeče s komunikativní angličtinou a praxí v nákupu - nejlépe... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s AJ (27.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte praxi v nákupním oddělení a chcete se profesně posunout? Dáme Vám příležitost! Hledáme strategického nákupčího pro výrobní... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení
Ostrava
před 2 dny
AM PNEU s.r.o., výhradní dovozce pneumatik pro Českou republiku, hledá do svého týmu referenta/ku obchodního oddělení. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce severní Čechy
Ústecký
před 2 dny
perspektivní zaměstnání v rodinné firmě s dlouholetou tradicí výroby a prodeje, která má stabilní postavení nejen na českém trhu ... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Praha
před 2 dny
Zajímá Tě práce v menším týmu s výhodami plynoucími ze zázemí velké firmy? Motivuje tě možnost oslovovat dodavatele, vést poptávková... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/-ka pro Prahu, Berounsko a střední Čechy
Praha
před 2 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Manažer/ka projektu HyperOdvoz.cz
Praha 4
před 2 dny
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra, občas se také pojedete podívat, jak to skvěle... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce segmentu b2b
Ostrava +okolí
před 2 dny
→zaměstnání v prosperující společnosti →fix + bonusy z obchodů (až 40.000,-) →domluvené schůzky, asistentku, systém práce,... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před 2 dny
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Account manager
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete si sami ovlivnit výši svého výdělku? Hledáte zázemí stabilní nadnárodní společnosti? Pak je tato... zobrazit nabídku»
ŠÉF logistiky a plánování - výroba
Zlínský
před 2 dny
Jste zkušený profesionál v oblasti plánování výroby, logistice a vedení lidí? Dokážete si stanovovat priority a ovládáte anglický jazyk?... zobrazit nabídku»
Obchodník pro významné zákazníky
Jihomoravský
před 2 dny
Máte zkušenosti s vyhledáváním nových zákazníků? Jste komunikativní typ a máte dobré vyjednávací schopnosti? Pak hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
Obsluha v bistru Praha 1
Praha 1
před 2 dny
- zajímavou práci na HPP v novém bistru - místo pracoviště: Praha 1 - mzdu 19 900 Kč, 23 250 Kč po měsíci - variabilní složka mzdy 0-3000... zobrazit nabídku»
Key Account Development Manager
Praha
před 2 dny
Kromě zajímavé práce u jedničky na trhu Vám nabízíme: - motivující mzdové ohodnocení, včetně bonusové složky - silné zázemí... zobrazit nabídku»
Key Account Sales Manager
Praha
před 2 dny
Kromě zajímavé práce u jedničky na trhu Vám nabízíme: - motivující mzdové ohodnocení, včetně bonusové složky - silné zázemí... zobrazit nabídku»
Manažer strategického nákupu
Veselí nad Moravou
před 2 dny
Máte zkušenost v nákupu a chcete pracovat pro mezinárodní strojírenskou společnost? Na pozici MANAŽER NÁKUPU bude Vaším úkolem: * nákup... zobrazit nabídku»
Nákupčí s NJ
Krupka
před 2 dny
Jsi obchodní typ a chceš využít své vyjednávací schopnosti jako nákupčí? Máš zkušenost s výběrem dodavatelů pro výrobní firmu?... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu
Ostrava
před 2 dny
Nákup, vedení lidí, zodpovědnost a drive. To jsou hlavní pojmy spojené s výběrem kandidátů na pozici VEDOUCÍ NÁKUPU. náplň práce: *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace