Práce v oboru Obchod-prodej (2814) - strana 2

Obchod-prodej
Realitní makléř/ka
Praha 3
dnes
Co nabízíme: - kompletní zaškolení majitelem společnosti - přátelské pracovní prostředí - týmový kolektiv - nástup ihned nebo... zobrazit nabídku»
Nákupčí do oblasti strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
dnes
Jste technik tělem i duší a baví Vás hloubat nad složitějšími úkoly z hlediska technických řešení, kreativních nápadů a zároveň... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje (18.000 - 24.000 Kč)
Praha
dnes
Baví Vás móda a hledáte si práci v Praze? Máte zkušenosti s prodejem nebo máte chuť se do něj pustit? Jste komunikativní a přátelští?... zobrazit nabídku»
Účetní (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hádanka: Osoba, která vyřeší váš problém, o kterém nevíte, způsobem, který nechápete. Kdo to je? Jste to Vy? Pak čtěte dál.... zobrazit nabídku»
Key Account Manager ICT solutions
Praha
dnes
Would you like to work for a Global Top Employer? Do you want to join a growing multinational team of experts and work for an industry leader with... zobrazit nabídku»
Account Manager (polygrafie/ICT solutions)
Praha
dnes
Máte zkušenosti s prodejem ICT řešení? Orientujete se v prostředí tiskových služeb a zajímáte se o tento obor obecně? Máte obchodní... zobrazit nabídku»
Manažerka/stylistka módního studia
Plzeňský
dnes
Job Description Unikátní módní značka WLINIE hledá nového člena týmu na pozici: MANAŽERKA/STYLISTKA MÓDNÍHO STUDIA Zveme Vás do... zobrazit nabídku»
Teamleader obchodního oddělení
Praha 4
dnes
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra. - U nás nečekej korporátní prostředí, jsme... zobrazit nabídku»
Marketingový poradce/Obchodník
Praha 4
dnes
- Práci na hlavní pracovní poměr. - Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra. -... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje nemovitostí Jihlava
Jihlava
dnes
- Další profesní rozvoj - Aktivní tréning a školení - Podporu v rozšiřování týmu a následný mentoring - Rozmanitá pracovní... zobrazit nabídku»
Asistent prodeje / interiérový poradce
Praha
dnes
Baví tě svět krásných interiérů a designu? Pracuj pro skvělou značku se zvučným jménem a uč se od těch nejlepších v oboru! Naším... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Praha
dnes
Náročnou práci s potenciálem být velkým hráčem a jedničkou na trhu nejen v ČR. Férový přístup a zázemí rozvíjející se české... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka (HPP i brigáda)
Prah
dnes
Hledáme milé, sympatické a komunikativní kandidáty, na pozici Prodejní Asistent do sítě prodejen nabízející kvalitní, rychlé a zdravé... zobrazit nabídku»
Make-up artist Praha
Praha
dnes
-make-up -zákaznický servis -droná administrativa zobrazit nabídku»
Prodavačka v parfumerii
Praha
dnes
Pracujte v prostředí krásy! Společnost nabízí unikátní příležitost seznámit se s prémiovými produkty skvělých značek. Získáte... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka ve Francouzské vinárně (HPP)
Praha
dnes
Hledáme milé, sympatické a komunikativní kandidáty, na pozici Prodejní Asistent do prodejny francouzských vín a delikates. Pokud jste... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer s AJ
Hradec Králové
dnes
Zajímavá práce u prosperující a rozvíjející se společnosti Participace na tuzemských i zahraničních projektech Odpovídající... zobrazit nabídku»
Manažer prodejny, skladu a expedice
Jičín okr.
dnes
práce na HPP na dobu neurčitou mzda ve dvou složkách: 18tis. Kč (základní složka mzdy) + variabilní složka až 7.700,-Kč řada... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor 25.- 45. 000 Kč dovolená i ve zkušebce!
Praha
dnes
A co Vám nabídneme za váš čas a tvrdou práci? Průměrní měsíční výdělek 35 000 Kč (minimální zaručená fixní částka je 22 000... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro německy mluvící trh - Barcelona
Barcelona
dnes
Co můžeme nabídnout?  Profesionální Sales Training, během kterého do detailu poznáš nabízený produkt a obchodní strategii firmy.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace