Práce v oboru Obchod-prodej (2866) - strana 23

Obchod-prodej
Medicínský reprezentant
Praha
před 3 dny
Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky, automobil, služební telefon, PC, možnost odborného a profesního růstu,... zobrazit nabídku»
Pracovník / pracovnice zahraničního obchodu
Královéhradecký
před 3 dny
práci na HPP zajímavou tvůrčí práci velmi příjemné pracovní prostředí motivující mzdové podmínky zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Brand Manager pro sportovní značku royal BAY
Královéhradecký
před 3 dny
Zaměstnání v mladém, dynamickém kolektivu, neomezené možnosti profesního růstu a k tomu odpovídající mzdové ohodnocení. Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Odborný asistent / asistentka obchodního oddělení
Středočeský
před 3 dny
práci v prostředí stabilní a rostoucí české společnosti velký prostor pro seberealizaci nástup ihned nebo dle dohody mzdové... zobrazit nabídku»
Pokladní – Praha
Praha
před 3 dny
- zkrácený úvazek - stabilní zázemí tradiční firmy fungující na poli automobilového průmyslu přes 20 let - odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce / poradce pro hygienu
Středočeský
před 3 dny
Standardní pracovní poměr v úspěšné mezinárodní společnosti, zajímavou pracovní náplň, vysoce kvalitní zaškolení, další... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro region Praha
Praha
před 3 dny
perspektivní zaměstnání v prostředí společnosti s nadnárodním zázemím po zapracování služební automobil, notebook, mobilní telefon... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro prodej CNC obráběcích strojů v oblasti jihozápadní...
Jihomoravský
před 3 dny
Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu. Služební automobil. zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – spotřební materiály pro výrobu reklamy
Praha
před 3 dny
Jistotu práce u stabilní společnosti. Zajímavou práci v příjemném kolektivu. Motivující systém odměňování, mobilní telefon, automobil.... zobrazit nabídku»
Skladník s VZV
Moravany u Brna
před 3 dny
Co byste ještě měli vědět? Budete pracovat pro společnost se stabilním zázemím, v příjemném a přátelském pracovním kolektivu. Po... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží, nástup ihned, až 133 Kč/h
Mladá Boleslav, Neratovice
před 3 dny
* Pracovní doba: 17:00-01:00 * 115-121 Kč/h plus noční příplatek * Lokalita: Mladá Boleslav, Neratovice zobrazit nabídku»
Doplňování zboží, nástup ihned, až 133 Kč/h
Mladá Boleslav, Neratovice
před 3 dny
* Pracovní doba: 17:00-01:00 * 115-121 Kč/h plus noční příplatek * Lokalita: Mladá Boleslav, Neratovice zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka
Brno
před 3 dny
- zázemí stabilní společnosti - zajímavou pracovní náplň s využitím jazyků - 13. plat - mobilní telefon - možnost osobního rozvoje... zobrazit nabídku»
Key account manager - FMCG Bratislava
Zahraničí
před 3 dny
Jste zkušený obchodník v oblasti FMCG? Chcete být součástí mezinárodní, rostoucí společnosti? Pak mi pošlete Váš životopis! Co bude... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupního oddělení
Zlínský kraj
před 3 dny
* mzda od 20.000,- Kč při nástupu * vnitrofiremní benefity * stravování * po zkušební době možné finanční navýšení zobrazit nabídku»
Senior Key Account Manager
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost, hledáme kandidáta na pozici SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER pro udržování a rozvoj vztahů s... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost, která provozuje v České republice maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů a působí na třech... zobrazit nabídku»
Produktový specialista (25 - 30.000 Kč)
Brno
před 3 dny
Zpozorníte, když slyšíte elektrické přístroje, rozvaděče a příslušenství pro vysoké napětí? Tak zašlete CV a staňte se členem... zobrazit nabídku»
Teamleader pro obchodní tým
Brno
před 3 dny
Baví Tě vedení lidí stejně jako obchod a aktivní životní styl? Rád držíš věci ve vlastních rukou, umíš jít ostatním příkladem a... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Brno
před 3 dny
Baví tě obchod v kombinaci s aktivním životním stylem? Jsi komunikativní a dobrý v budování a rozvíjení vztahů s klienty? Pokud ANO, pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace