Práce v oboru Obchod-prodej (2910) - strana 25

Obchod-prodej
Obchodní zástupce
Česká republika -kraj bydliště
před 3 dny
Nabízíme práci ve stabilní, úspěšné a rozvíjející se firmě, flexibilní pracovní dobu, nadprůměrné finanční ohodnocení, procenta s... zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník (komunikace, administrativa)
Plzeň, Rokycany, Všeruby, Mýto, Kostelec
před 3 dny
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Fixní příspěvek v době... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před 3 dny
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Obchodník projektu HyperSlevy.cz
Praha 4
před 4 dny
- Práci na hlavní pracovní poměr. - Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra. -... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje - Sapeli
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, největšího prodejce dveří Sapeli. Společnost, která se zabývá prodejem dveří, dveřních pouzder, kování,... zobrazit nabídku»
Specialista na neživotní pojištění
Praha - Horní Počernice
před 4 dny
* Smysluplné práce v příjemné prostředí * Dlouhodobé spolupráce * Práce na IČ0 * Vzdělávání v oblasti komunikačních a obchodních... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel/ka – Dobříš
Dobříš
před 4 dny
Pro našeho klienta, předního českého výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce, hledáme kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník + pasivní zákaznická linka
Praha
před 4 dny
Jste komunikativní a baví Vás se s lidmi spíše bavit, než "datlovat data do počítače"? Pro našeho klienta - poskytující služby... zobrazit nabídku»
Prodavačka + ZV
Janovice nad Úhl.
před 4 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Tachov
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů , hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Prodejce nábytku
Praha 9 Vysočany
před 4 dny
- zázemí stabilní společnosti - provizi z osobního obratu prodejce - firemní benefity - zázemí nadnárodního koncernu - zaškolení na... zobrazit nabídku»
Noční doplňování zboží OC letmo
Brno
před 4 dny
Jistý příjem a práci každý měsíc Podporu pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst Jednu z nejširších nabídek... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení s AJ
Praha
před 4 dny
Nabízíme: Mobil Notebook Nástup možný dohodou Nástupní plat: 25 000 - 30 000 Kč Místo výkonu práce: Praha 6 zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Zahraničí
před 4 dny
Máte cit pro obchod a zkušenosti z farmacie? Komunikace v angličtině Vám nědělá problém? ANO? Pak Pak jste náš člověk. MANAŽER... zobrazit nabídku»
Předák / zástupce - Ostrava
Moravskoslezský
před 4 dny
Máte zodpovědný přístup k práci? Preferujete práci v jednosměnném provoze? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Společnost... zobrazit nabídku»
Prodejní asistentka - Plný i zkrácený úvazek
Praha
před 4 dny
Práci jak na plný tak na částečný úvazek 100Kč/hod Práci v luxusním prostředí Výběr z následujících lokalit: Palladium,... zobrazit nabídku»
Business development manager -Financování firem
Brno - město
před 4 dny
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí * Rozvoj obchodních aktivit se stávajícími klienty * Příprava návrhů na... zobrazit nabídku»
Strategické vyhledávání dodavatelů
Olomoucký
před 4 dny
Hledám člověka, který mluví německy, má alespoň základy angličtiny a má alespoň nějakou zkušenost výrobní firmy, oblasti nákupu.... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Olomoucký
před 4 dny
Oceníte možnost pracovat v Německu za účelem prohloubení Vašich znalostí a zkušeností v oblasti výrobního nákupu, následně výkon... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Ústecký kraj
před 4 dny
Pro náš prodejní tým hledáme VIP prodejce, který se bude starat o zavedené zákazníky jako Škoda MB, Faurecia atd. a bude dále rozšiřovat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace