Práce v oboru Obchod-prodej (2974) - strana 30

Obchod-prodej
Obchodní ředitel
Vysočina
před 5 dny
Práci v rychle se rozvíjející velké české obchodně-výrobní společnosti Možnost uplatnit nabyté zkušenosti a potenciál ... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického oddělení - smíchov
Praha
před 5 dny
Pro mezinárodní společnost, která má svou centrálu v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Specialista... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznického oddělení - smíchov
Praha
před 5 dny
Pro mezinárodní společnost, která má svou centrálu v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Manažer... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - betonárny
Ostrava
před 5 dny
- Zajímavou a dynamickou práci. - Zázemí silné firmy, možnost růstu. - Bonusový systém podle výsledků. - Služební automobil,... zobrazit nabídku»
Prodavač
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která provozuje v České republice maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů a působí na třech... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Jihomoravský
před 5 dny
Máte zkušenost s nákupem či logistikou? Jste zvyklí komunikovat a vyjednávat s dodavateli v anglickém jazyce? Pokud se chcete stát... zobrazit nabídku»
Skladník na jednu směnu
Olomoucký
před 5 dny
Máte zkušenosti z logistiky na pozicích skladník a obdobných? Máte už dost třísměnného provozu v zahraničních výrobních podnicích a... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje
Praha centrum
před 5 dny
Náš klient, významná módní společnost, hledá do svých řad nové kolegy. Máte zkušenost s prodejem prémiových značek nebo se zkrátka... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent, ve spolupráci pro společnost Lenovo
Brno
před 5 dny
Pro společnost Lenovo hledáme šikovného a výřečného obchodního asistenta. Jste to Vy? Svěříme Vám řízení pracovního rozvrhu několika... zobrazit nabídku»
Zástupce manažera-módní značka
Praha centrum
před 5 dny
Náš klient, významná módní společnost, obsazuje pozici Deputy Store Manager/Zástupce manažera. Tato pozice vyžaduje vyzrálost, vysoké... zobrazit nabídku»
Nákupčí - strojírenská výroba
Českokrumlovsko
před 5 dny
- Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnosti osobního a profesního rozvoje... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro region Praha
Praha
před 5 dny
perspektivní zaměstnání v prostředí společnosti s nadnárodním zázemím po zapracování služební automobil, notebook, mobilní telefon... zobrazit nabídku»
Obchodník
Ústí nad Labem
před 5 dny
Příložitost i pro šikovné absolventy s komunikativní znalostí AJ a zájmem pro obchod ! Vaší náplní práce bude: *Rozvíjení obchodních... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický poradce v zemědělství
Jihlava
před 5 dny
Orientujete se v zemědělském, živočišném nebo potravinářském průmyslu? Láká Vás obchod, poradenství a komunikace s klienty, ale... zobrazit nabídku»
Zásobovač/ka
Kolín
před 5 dny
Zahraniční společnost, přední výrobce chladící a klimatizační techniky, hledá posilu do svého týmu na pozici ZÁSOBOVAČ Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř/-ka - Krnov
Krnov
před 5 dny
Týden dovolené nad rámec zákona Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní... zobrazit nabídku»
Sales Assistant - Part Time - 20 000 Kč
Praha
před 5 dny
Job Description Máte zájem pracovat pro přední francouzskou módní oděvní značku s hlubokou historií? Přitahuje Vás prostředí... zobrazit nabídku»
Asistent/prodeje
Brno
před 5 dny
Náš klient, významná módní společnost, hledá do svých řad nové kolegy. Máte zkušenost s prodejem prémiových značek nebo se zkrátka... zobrazit nabídku»
Přijímací technik - servisní poradce
České Budějovice
před 5 dny
Pro klienta - autorizovaného prodejce nových osobních vozů, hledáme do týmu posilu na pozici Přijímací technik - servisní poradce. Jedná se... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager - Nymburk
Nymburk
před 5 dny
Práce na HPP Roční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (0 - 3 měs.plat) Mimořádná roční odměna podle výsledků... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace