Práce v oboru Obchod-prodej (2780) - strana 33

Obchod-prodej
Obchodní ředitel
Královéhradecký, Pardubický
před 5 dny
Máte obchodního ducha, zkušenosti s vedením týmu obchodníků a s řízením prodeje do maloobchodů? Baví Vás nastavovat strategii třeba i... zobrazit nabídku»
Sales manager
Praha, Ústecký
před 5 dny
Máte zkušenost s obchodem B2B v nadnárodní společnosti? Nechcete objíždět zákazníky jen v ČR, ale chcete se podívat i za... zobrazit nabídku»
Nákupčí - technický segment
Praha, Středočeský
před 5 dny
Máte zkušenost v oblasti nákupu? Umíte číst výkresovou dokumentaci? Domluvíte se německy? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude... zobrazit nabídku»
Referent/ asistent obchodu – menší Česká společnost - Mělnicko
Mělník/ Neratovice
před 5 dny
- Hlavní pracovní poměr, plný úvazek, dlouhodobou spolupráci - Přátelský kolektiv se smyslem pro humor - Pohodové pracoviště, stabilní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního oddělení - Praha západ- 6 hodin denně
Praha - Jinočany
před 5 dny
- práci na zkrácený úvazek - 6 hodin denně - pondělí až pátek - smlouvu na hlavní pracovní poměr - firemní benefity - přátelský... zobrazit nabídku»
Práce ve skladu
Praha 10
před 5 dny
Co vám můžeme nabídnout? - zázemí stabilní společnosti - dlouhodobou pracovní perspektivu s možností kariérního růstu - lokalita –... zobrazit nabídku»
Regionální manažer - prodejen / poboček
Středočeský kraj
před 5 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Služební automobil, telefon, notebook ... zobrazit nabídku»
Obchodník po telefonu - firemní klientela, nadstandardní FIX
Praha
před 5 dny
1. Jsme prosperující firma s velkým růstovým potenciálem a se silným finančním zázemím investiční skupiny KKCG. 2. Jsme upřímní a... zobrazit nabídku»
Picker v hypermarketu Praha 5 Stodůlky
Praha 5
před 5 dny
Mzda: 95-110 Kč čist./hod. Možnost týdenních záloh Dlouhodobá spolupráce Výborná dopravní dostupnost na území hl. města Prahy zobrazit nabídku»
Obchodní poradce Liberecký kraj 25-50 tisíc Kč
Liberec a okolí
před 5 dny
Motem naší firmy jsou členové týmu. Jejich nadšení, důvěra, dále svoboda rozhodování. Nabízíme široké portfolio odpovědnosti,... zobrazit nabídku»
Obchodník – prémiové značky, horeca
Praha
před 5 dny
Platové ohodnocení dle zkušeností, možnost nastavení vyššího fixu po dobu několika měsíců Mobilní telefon, notebook, osobní... zobrazit nabídku»
Telefonický specialista pro firemní klienty
Kolín
před 5 dny
A proč k nám jít pracovat? - jsme fajn tým lidí, kteří (nejen) v začátcích rádi se vším poradí - nepotřebujete dlouhou praxi,... zobrazit nabídku»
Chcete pracovat z domova? s námi můžete!
Praha, střední Čechy
před 5 dny
NABÍZÍME VÁM: - motivační provizní systém - spolupráci na živnostenský list, v případě potřeby Vám pomůžeme s jeho založením -... zobrazit nabídku»
Stevard/ka v mezinárodním vlaku RailJet HPP/DPP
Praha
před 5 dny
Zaměstnaní na HPP: - mzda až 30.000 Kč + cestovní náhrady až 4.500 Kč - výhodnou pracovní dobu - turnusový režim - zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Hypoteční a úvěrový specialista
Plzeň, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 5 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 20.000,-Kč + další motivační složky... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 5 dny
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Strategický produktový manažer / nákupčí
Praha-východ
před 5 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Osobní automobil Velmi dobré platové ohodnocení Zaměstnání na hlavní pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodník - s námi můžete pomáhat firmám v ČR!
Praha
před 5 dny
Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě pracovat a zvyšovat své schopnosti. Někoho, kdo potřebuje, aby jeho práce měla smysl. ... zobrazit nabídku»
Umíte rychle řešit problémy a berete obchod jako výzvu?
Praha
před 5 dny
Nabídnout můžeme především: zaškolení, podporu a fajn zázemí přátelský a hravý tým lidí, který rád přijme nové kolegy... zobrazit nabídku»
Umíte rychle řešit problémy a chcete, aby věci fungovaly?
Praha 4
před 5 dny
Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě i dál pracovat a zvyšovat své schopnosti, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace