Práce v oboru Obchod-prodej (2612) - strana 33

Obchod-prodej
Product manager pro maloobchod - 4145
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta - obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco,... zobrazit nabídku»
Nákupčí - mezinárodní obchod
Ústí nad Labem
před týdnem
* práci v prosperující zahraniční společnosti * velmi zajímavé mezinárodní prostředí * motivující finanční odměnu * balíček... zobrazit nabídku»
Finanční asistentka obchodního manažera
Hradec Králové
před týdnem
Máte praxi v administrativě? Baví Vás práce s Excelem? Můžete nastoupit ihned? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta se... zobrazit nabídku»
Indoor Sales Assistant
Praha 8
před týdnem
Pro našeho klienta, lídra v oblasti přepravy, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Indoor Sales Assistant. Náplň práce: Každodenní... zobrazit nabídku»
Manažer skladu – výrobní společnost
okres Chrudim
před týdnem
Jste absolventem střední či vyšší odborné školy a máte zkušenosti s řízením skladových zásob ve výrobní společnosti? Zvládnete se v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavebniny
Havlíčkův Brod
před týdnem
Jste komunikativní, dravý, je Vám přirozený tah na branku? Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů,... zobrazit nabídku»
Sales Consultant - Praha/Brno
Praha, Brno
před týdnem
Baví tě obchod v kombinaci s aktivním životním stylem? Rád držíš věci ve vlastních rukou a baví tě akvizice nových klientů od A po Z? ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavebniny region Praha (junior) HPP
Praha
před týdnem
- zázemí zavedené firmy - hlavní pracovní poměr - základní mzda a odměny/ provize z prodeje - stravenky - perspektiva - produktová... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - HPP
centrála Pardubice, bydliště ČR
před týdnem
stabilní zázemí prosperující společnosti - HPP či IČO dle přání uchazeče možnost nadstandardního příjmu vázaného na výkon -... zobrazit nabídku»
Prodavačka v kosmetice
Praha
před týdnem
Pracujte v prostředí krásy! Společnost nabízí unikátní příležitost seznámit se s prémiovými produkty skvělých značek. Získáte... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka v luxusní salaterii (HPP)
Praha
před týdnem
Hledáme milé, sympatické a komunikativní kandidáty, na pozici Prodejní Asistent do sítě prodejen nabízející kvalitní, rychlé a zdravé... zobrazit nabídku»
Managing Director Assistant
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, retailovou společnost, která patří mezi lídry na trhu v oblasti prodeje kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Prodejní asistentka do prodejny s luxusním spodním prádlem
Praha
před týdnem
Hledáme pozitivně naladěné a komunikativní kandidátky na pozici Prodejní Asistenka, pro novou prodejnu s luxusním spodním prádlem. Praxi... zobrazit nabídku»
Kosmetická konzultantka v parfumerii (HPP)
Praha
před týdnem
Hledáme pozitivně naladěné a komunikativní milovnice kosmetiky. Jste usměvavá a komunikativní osoba, kterou bude bavit věnovat se... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje v butiku Praha 1 / 25-35.000,-
Praha
před týdnem
Naším klientem je prémiová značka, která do svých řad přijme kolegu s nástupem možným ihned. Koho hledáme? Zkušeného prodejce s... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka Praha
Praha
před týdnem
Jestliže máte zájem o místo, kam se budete rádi vracet v přátelském kolektivu a zajímavém atraktivním prostředí, zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka letiště Václava Havla / 22-25.000,- plus bonusy
Praha 6
před týdnem
Nástup: nejlépe ihned / případně v co nejbližším termínu Druh vykonávané práce: prodej zboží v obchodě; komunikace se zákazníky... zobrazit nabídku»
Make-up artist Praha (zkrácený úvazek)
Praha
před týdnem
-make-up -zákaznický servis -drobná administrativa zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka v prodejně s luxusními šperky (20-25.000,-)
Praha
před týdnem
Najděte si práci v prostředí třpytivé elegance! Naším klientem je světová značka prodávající luxusní šperky. Nabízíme práci ve... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro českou menší dceřinou společnost německé matky, zabývající se distribucí ocelových a nerezových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace