Práce v oboru Obchod-prodej (2918) - strana 33

Obchod-prodej
Senior Obchodník / Projektový Manažer
Praha
před 2 dny
Máte zkušenosti z oblasti obchodu a jste rozený řečník, který umí jednat s klienty na nejvyšší úrovni? Chtěli byste pracovat pro... zobrazit nabídku»
Konzultant privátních financí
Praha
před 2 dny
Máte chuť pracovat s klienty a poskytovat jim finanční konzultace? Baví Vás mluvit i s cizími lidmi? Máte obchodní a manažerské... zobrazit nabídku»
Obchodní a marketingový ředitel – IT řešení
Praha
před 2 dny
Máte podnikatelskou zkušenost s prokazatelným úspěchem při vybudování týmu? Pohybujete se v oblasti obchodu i marketingu? Dokážete si... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodu pro ČR
Olomoucký
před 2 dny
Společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s. je český strojírenský výrobce sortimentu pro převod pohonu. Na českém i zahraničním trhu působíme již... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Vedoucí nabídkář / technická podpora (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáte rozmanitou a zodpovědnou práci? Nabízíme pozici seniorního nabídkáře pro výrobní společnost. Budete mít na starosti koordinaci... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu pro strojírenskou výrobu (od 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Budete mít odpovědnost za chod oddělení nákupu ve výrobním závodě v Hustopečích u Brna. Očekáváme praxi na obdobné pozici a schopnost... zobrazit nabídku»
Obchodně/technický zástupce (od 40.000 Kč)
Praha
před 2 dny
Prosperující belgická společnost DHOLLANDIA s.r.o., jejíž hlavní činností je prodej, montáž a servis originálních zvedacích plošin, se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s technickým zaměřením (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáme talentovaného, technicky zaměřeného obchodního zástupce s aktivním přístupem a tahem na branku! Umíte naslouchat zákazníkovi?... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní společnosti a máte rádi samostatnost při svém výkonu práce? Hledáte perspektivního... zobrazit nabídku»
Telefonní agent (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Firma Hanya rozšiřuje své řady a hledá do svého týmu v callcentru v centru Brna posilu! Jsi dynamický člověk, který má obchodního ducha?... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte tah na branku a hledáte zajímavou a činorodou práci? Jste ambiciózní a chcete pracovat v moderním call centru v centru Brna? Zašlete... zobrazit nabídku»
Nákupčí s praxí ve strojírenství a AJ (od 30.000 Kč)
Olomoucký
před 2 dny
Jste samostatní, komunikujete rádi s lidmi a máte týmového ducha? Máte zkušenosti z výrobní firmy a orientujete se dobře ve výkresové... zobrazit nabídku»
Asistent-ka prodeje Praha
Praha centrum
před 2 dny
Naším klientem je známá lifestylová značka, která do svých řad hledá Asistenty prodeje. Máte rádi módu, kosmetiku, líbí se vám... zobrazit nabídku»
Obsluha restaurace Burger King
Praha 1, Praha 4, Praha 8, Praha 9
před 2 dny
Hledáme pracovníky do příjemného a mladého kolektivu pro restaurace Burger King v Praze! Zajímavé finanční ohodnocení 100-120,-Kč/hod ... zobrazit nabídku»
HR Generalista #8455436 (Valašské Meziříčí, CZ)
Zlínský
před 2 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta sídlícího na Vsetínsku, vhodného kandidáta/tku na pozici:   HR GENERALISTA Popis pozice /... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer informačních systémů
Praha 4
před 2 dny
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Manažer partnerské sítě pro Enterprise zákazníky
Praha
před 2 dny
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Business Development HoReCa
Středočeský kraj, Praha - Východ
před 2 dny
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, centrála Praha. Vaše náplň práce Příprava, realizace,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ prodejce nových vozidel
Ostrava
před 2 dny
RT TORAX, s.r.o., prodejce nových vozů se zaměřením na VW Group (Škoda, VW, Audi, Seat, Porsche), hledá do svého týmu obchodního manažera/... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace