Práce v oboru Obchod-prodej (2970) - strana 34

Obchod-prodej
Nákupčí
Pilsen
před 5 dny
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Ostrava
před 5 dny
Máš zkušenosti v oblasti nákupu a domluvíš se anglicky a německy? Právě nyní hledáme specialisty na pozici "OPERATIVNÍ... zobrazit nabídku»
Podpora pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
před 5 dny
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Marketér - cenař
Rožnov pod Radhoštěm
před 5 dny
Máte zkušenosti z výrobní společnosti, jste technicky zaměřen/a a umíte komunikovat a vyjednávat? Pošlete nám Váš životopis v českém... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu s angličtinou, až 40 000 Kč
Ostrava
před 5 dny
Máš zkušenost s vedením týmu, s jeho motivací. Máš zkušenosti např. z call centra, či centra sdílených služeb a hovoříš anglicky a... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí | beroun
Beroun
před 5 dny
Využijte zajímavou příležitost pracovat pro mezinárodní společnost působící v oblasti chladírenské techniky. V současnosti hledáme... zobrazit nabídku»
Nákupčí automobilů – Hradec Králové
Hradec Králové
před 5 dny
* 35 – 45 tis. Kč * Smlouvu na dobu neurčitou * 15 dní v měsíci volno (práce na směny) * Možnost kariérního růstu (přesvědč se o tom v... zobrazit nabídku»
Ka & Sales Manager
Praha
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu s němčinou
Moravskoslezský
před 5 dny
* Dovolená navíc * Kvartální odměny * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na finanční poradenství * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu / Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 5 dny
Společnost ATALIAN s.r.o., zajišťující kompletní facility management, hledá do svého týmu nové pracovníky na pozici SPECIALISTA NÁKUPU-... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Švihov
před 5 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Řidič/ka VZV, Kaufland
Olomouc
před 5 dny
13. mzda až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení, ... zobrazit nabídku»
Asistent technického nákupu
Praha
před 5 dny
Jsi absolvent a rád by si pronikl do fungování retailové firmy? Rád zařizuješ, organizuješ, domlouváš a řešíš úkoly? Zajímá tě, jak... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - šperky, starožitnosti
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, dobře zavedené starožitnosti v centru města, hledáme do kolektivu vhodné kandidáty na pozici Prodavačku či prodavače.... zobrazit nabídku»
Prodavačka - pokladní
Kdyně
před 5 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro severovýchodní Čechy
Náchodsko, Trutnovsko až po Liberecko
před 5 dny
- práce na HPP - zajímavá práce ve významné společnosti regionu - služební automobil a mobilní telefon - motivující ohodnocení - 5... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny mléčných potravin, Kaufland
Prachatice
před 5 dny
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení,... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - pokladní, Kaufland
Prachatice
před 5 dny
13. mzda a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, možnost kratšího úvazku,... zobrazit nabídku»
Junior Account Manager móda a domácnost
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která je velkoobchodním partnerem pro celosvětové eshopy hledáme Junior Account Manager móda a... zobrazit nabídku»
Němčinář
Ústí nad Labem
před 5 dny
* mzdu až 200 Kč/hodinu * v případě, že se ti bude dařit tak i zajímavé odměny * práci v personalistice s německými klienty * další... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace