Práce v oboru Obchod-prodej (2948) - strana 34

Obchod-prodej
Asistentka prodeje – prodavačka v prodejně se spodním prádlem
Praha
před 6 dny
- zaškolení - motivující prémiový systém - slevu na vlastní produkty - pracovní doba: krátký / dlouhý týden Po - Ne zobrazit nabídku»
Řídící pracovník v oblasti úklidu - Brno
Jihomoravský
před 6 dny
práci na HPP mzda 18 000,- až 24 000,- místo je vhodné pro osoby OZP Zázemí stabilní společnosti prémiové ohodnocení pružná... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje nových automobilů
Jihočeský
před 6 dny
Velice motivační finanční ohodnocení Možnost dalšího vdělávání Práce v příjemném prostředí Po zaprácování možnost... zobrazit nabídku»
Prodavač / prodavačka
Pardubický
před 6 dny
perspektivní zaměstnání zázemí české stabilní společnosti zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvky dětem na tábory) ... zobrazit nabídku»
Manažer / manažerka prodeje - region západní Čechy
Plzeňský
před 6 dny
perspektivní a zajímavou pracovní příležitost v kolektivu mezinárodní společnosti na HPP portfolio stávajících zákazníků ... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kanceláře
Liberecký
před 6 dny
- zázemí velké mezinárodní firmy - perspektivní zaměstnání - příjemné a moderní pracovní prostředí - odborné zaškolení - možnost... zobrazit nabídku»
Pracovník / pracovnice zahraničního obchodu
Královéhradecký
před 6 dny
práci na HPP zajímavou tvůrčí práci velmi příjemné pracovní prostředí motivující mzdové podmínky zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Mistr pekař
Pardubický
před 6 dny
perspektivní zaměstnání zázemí české stabilní společnosti zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvky dětem na tábory) ... zobrazit nabídku»
Prodejce a projektant kuchyní a vestavěných skříní
Praha
před 6 dny
Práce na HPP, tvůrčí a zajímavou práci v příjemném prostředí, zaměstnání ve stabilní, zavedené a rostoucí firmě, velmi... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce severní Čechy
Ústecký
před 6 dny
perspektivní zaměstnání v rodinné firmě s dlouholetou tradicí výroby a prodeje, která má stabilní postavení nejen na českém trhu ... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Liberecký
před 6 dny
Nabízíme práci pro dynamicky se rozvíjející českou výrobně-obchodní společnost, motivující platové podmínky + výkonnostní odměny,... zobrazit nabídku»
Pomocné práce na prodejně, až 110Kč na hodinu
Celá ČR
před 6 dny
* zajímavé finanční ohodnocení * směny flexibilní zobrazit nabídku»
Prodavač v Café Globus
Chotíkov u Plzně
před 6 dny
Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“: své peníze dostanete vždy a včas v listopadu 13. mzdu na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro oblast klimatizace a vytápění
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se systémy měření a regulace pro klimatizaci, vytápění, chlazení a mražení včetně... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje - Praha
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, prodejnu s křišťálem, porcelánem a šperky na Staroměstském náměstí, hledáme vhodné kandidátky na pozici Asistentka... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí junior
Chomutov
před 6 dny
* Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností * Dotované závodní stravování * Příspěvek na životní pojištění * Roční bonus *... zobrazit nabídku»
Skladník Möbelix Zlín
Zlín
před 6 dny
- zázemí stabilní společnosti - pracovní úvazek 40 hodin týdně - firemní benefity - stravenky a slevy na prodávaný sortiment - práci v... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Kněževes
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající nákupem a prodejem zemědělských komodit, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Ředitel společnosti – Plzeňsko
Plzeň
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se nákupem, úpravou, skladováním a prodejem zemědělských komodit, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Brigádník/ce, Kaufland
Havířov
před 6 dny
Délka spolupráce dle domluvy, zázemí prosperující mezinárodní společnosti, práci v dynamickém kolektivu, motivující odměnu,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace