Práce v oboru Obchod-prodej (2850) - strana 34

Obchod-prodej
Quality Assurance Analyst with English
Praha
před 5 dny
We are looking for a suitable candidate for our client - the world's largest publicly traded international oil and gas company with SSC in Prague. We... zobrazit nabídku»
Haulage administrator with English
Střížkov
před 5 dny
Would you like to start your career in haulage? Do you speak English fluently? We are looking for a suitable candidate for our client -... zobrazit nabídku»
Communication specialist
Praha 8
před 5 dny
Baví Vás prodej a zajímáte se o elektroniku? Chcete získat pracovní zkušenosti? Pak reagujte! Co vás čeká: - Komunikace na sociálních... zobrazit nabídku»
Communication specialist, 20-30 hours/ week
Praha 8
před 5 dny
Baví Vás prodej a zajímáte se o elektroniku? Chcete získat pracovní zkušenosti? Pak reagujte! Co vás čeká: - Komunikace na sociálních... zobrazit nabídku»
Obchodník pro německý trh|až 50 000 Kč + služební vozidlo
Ostrava
před 5 dny
Máte v sobě obchodního ducha a zkušenosti a hovoříte německým jazykem? Pak určitě nepřehlédněte možnost pracovat pro výrobní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce | elektro | 100% home-office
Praha
před 5 dny
Chcete mít možnost využít svůj volný čas na maximum? Neztrácejte čas dojížděním do práce a pojďte pracovat z domova! Pro našeho... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu (27.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
před 5 dny
Máte zkušenosti s prací v marketingu a nezaleknete se komunikace v cizím jazyce? Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»
Senior SAP Konzultant - Sales/Distribution (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Máte již zkušenosti jako konzultant systému SAP a pohybujete se v oblastech obchodu nebo logistice? Milujete práci v IT a zároveň každodenní... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník/pracovnice - nájemní smlouvy, malé eventy
Praha
před 5 dny
Vstupte do světa nejfantastičtějších kulturních a sportovních akcí v ČR. Poznejte O2 arenu zevnitř. Staňte se odborníkem na uzavírání... zobrazit nabídku»
Referent/ka odbytu
Turnov
před 5 dny
Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti Motivující finanční ohodnocení Možnost dalšího vzdělávání Pět týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Obchodník se znalostí RJ
Hradec Králové
před 5 dny
Zajímavá práce u prosperující a rozvíjející se společnosti Participace na tuzemských i zahraničních projektech Odpovídající... zobrazit nabídku»
Nákupčí (strojař)
Pardubice
před 5 dny
Práce na HPP v prosperující zahraniční výrobní společnosti se sídlem v Pardubicích, mzda v rozmezí 30 - 35 tisíc, firemní benefity zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Hradec Králové
před 5 dny
práce ve velké strojírenské společnosti, rozvoj a seberealizace, finanční ohodnocení dle dohody, bonusy, pružná pracovní doba,... zobrazit nabídku»
Sales Office Senior Accountant/ Controller
Královéhradecko
před 5 dny
 - práce v nadnárodní společnosti  - možnost osobního růstu  - 5 týdnů dovolené  - vzdělávací kurzy, školení  - závodní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s AJ - 30.000 - 35.000 Kč
Praha
před 5 dny
Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností Příjemné pracovní prostředí, profesionální přístup Nástup: ihned 20 dní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, do kmenového stavu, plat 19.000 Kč + bonusy
Plzeň
před 5 dny
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - práci ve stabilní společnosti - dvousměnný provoz - nástupní mzda 19.000 Kč +... zobrazit nabídku»
Realitní makléř
České Budějovice
před 5 dny
- provize z prodeje až 70% - maximální marketinková a inzertní podpora - kancelář s moderním zázemím - odborná školení, kariérní... zobrazit nabídku»
Pracovník ve skladu e-shopu, Praha 10
Praha 10
před 5 dny
Co ti můžeme nabídnout?: Zázemí stabilní společnosti Třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční) Lokalita – sklad –... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Jindřichův Hradec
před 5 dny
* Dlouhodobé spolupráce * Práce na IČ0 či HPP (dle dohody) * Vzdělávání v oblasti komunikačních a obchodních dovedností *... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace