Práce v oboru Obchod-prodej (2936) - strana 35

Obchod-prodej
Regionální obchodník pro Severozápadní Čechy - technologie energ. úspor
Středočeský, Praha
před 4 dny
Jste zkušený B2B obchodník? Baví Vás akvizice a získávat nové zákazníky v regionu severozápadních Čech? Chcete pracovat v expandující... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer
Morava a Vysočina + home office
před 4 dny
Co Vám firma může nabídnout? - zázemí stabilní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - automobil + smartphone i k soukromému... zobrazit nabídku»
Brand Manager/ka
Praha - východ (Čestlice)
před 4 dny
CO NABÍZÍME: - Notebook, služební telefon - Dynamické prostředí úspěšné společnosti - Zajímavá, samostatná a kreativní práce -... zobrazit nabídku»
KAM - restaurace a hotely
Praha - východ (D1)
před 4 dny
Co nabízíme: - produktové zaškolení - prodej kvalitních, značkových produktů - týmová atmosféra, tvořivý a samostatný přístup k... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky - (vlastní obchodní zastoupení) Plzeň
Plzeň
před 4 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Obchodník pro retenci klientů
Praha, Pardubický, Královéhradecký
před 4 dny
Máte velké charisma a schopnost vytvářet kvalitní obchodní vztahy? Baví Vás výzvy a umíte rozhýbat i zdánlivě „mrtvý“ business? Co... zobrazit nabídku»
Přivýdělek na pozici klientského poradce. Příjem 8-12 tis.
Hradec Králové, Pardubice
před 4 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra FIT life 24
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před 4 dny
Otevíráme BŘEZEN 2017. Pro nová centra ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. Potřebujeme pomoc... zobrazit nabídku»
Personální manažer - Vedoucí pobočky - obchodní zastoupení
ČR
před 4 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer, ref.č. lu-055
Čechy
před 4 dny
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupkyně
Celá ČR
před 4 dny
- Práci na HPP nebo ŽL - Služební automobil i k soukromému použití - Bonusy/prémie - Flexibilní začátek/konec pracovní doby -... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladového hospodářství
Plzeňský
před 5 dny
Chcete mít smlouvu na dobu neurčitou? Láká Vás zázemí stabilní společnosti? Máte zkušenosti z logistiky? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
ŠÉF skladu
Plzeňský
před 5 dny
Láká Vás zázemí stabilní společnosti? Chcete mít smlouvu na dobu neurčitou? Máte zkušenosti z logistiky? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr & Technická podpora prodeje
Brno
před 5 dny
Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí pro automotive
Žebrák
před 5 dny
Benefity: - zajímavé finanční ohodnocení (v závislosti na zkušenostech) - možnost kariérního růstu - zázemí stabilní mezinárodní... zobrazit nabídku»
Léto se blíží pohodová brigáda plná slunce v centru Prahy.
Praha
před 5 dny
Kromě práce na místě plném slunce a zábavy získáš: super odměnu 110 Kč/hod., díky níž si užiješ léto na plné obrátky flexibilní... zobrazit nabídku»
Trenér / KA prodejních dovedností
Praha
před 5 dny
Požadavky: * Alespoň 2 roky trenérské zkušenosti z oblasti obchodu * Orientace v oblasti tréninků a rozvoje * Anglické jazyk na úrovni... zobrazit nabídku»
Produktový manažer pro náhradní díly (zavedený "start up")
Praha
před 5 dny
- Stabilní plat a k tomu provize z prodejů - Práci ve výborném kolektivu - Velkou volnost a možnost vlastní invence - Denní použití... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - automotive
Královéhradecký
před 5 dny
OBCHODNÍ ŘEDITEL Hovoříte plynně anglicky? Baví Vás vedení týmu? Máte alespoň dvouletou zkušenost z prostředí obchodního oddělení v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace