Práce v oboru Obchod-prodej (2988) - strana 35

Obchod-prodej
Nákupčí AJ/NJ (30.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Máte zkušenosti ze strojírenské firmy? Hledáme nákupčího pro materiál a po zaučení by převzal celou kooperaci až do počátku výroby.... zobrazit nabídku»
Technický obchodník pro zahraniční obchod s AJ (30.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Brněnská unávaná společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad šikovného obchodníka, který je v zahraničním obchodě jako ryba ve... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodního oddělení - od 20.000,- Kč - i bez praxe
Praha
před 6 dny
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj? Chcete třeba po zapracování... zobrazit nabídku»
Buyer / product manager
Praha
před 6 dny
Samostatnou a zodpovědnou pozici v klíčové kategorii nákupu Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusové složky Možnost profesního i... zobrazit nabídku»
Technolog junior
Šumperk
před 6 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost exportující do zahraničí, hledáme pro rozšíření týmu motivovaného pracovníka.... zobrazit nabídku»
Technolog senior
Šumperk
před 6 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost exportující do zahraničí, hledáme pro rozšíření týmu motivovaného pracovníka.... zobrazit nabídku»
Exportní prodejce
Šumperk
před 6 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, výrobní společnost exportující do zahraničí, hledáme pro-klientsky orientovaného kandidáta. Vaše... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra - 16.000Kč
Příbram
před 6 dny
-Práce na hlavní pracovní poměr -Zázemí ryze české společnosti, která je na trhu již více než 20 let -4 týdny dovolené, 2 Sick Days... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Olomouc, Přerov, Prostějov
před 6 dny
No a kromě fixního základu Vám ještě nabídneme: * 4% z obratu * cílovou odměnu při dosažení targetu * maximální podporu od kolegů a... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Kladno
před 6 dny
Velmi zajímavou, týmovou a kreativní práci Možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti Dobrý kolektiv Školení a růst... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky - zákazníkům partnerem
Ostrava, Opava, Karviná
před 6 dny
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí
Ostrava
před 6 dny
Co pro Tebe máme: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje! ... zobrazit nabídku»
Ochodní zástupce pro zdravotnické rehabilitační pomůcky, LU-028
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, velkou, stabilní mezinárodní společnost, distributora rehabilitačních produktů a zdravotnických prostředků, hledáme... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant na telefonu
Ostrava
před 6 dny
- pracovní doba PO - PA, jedna směna - fixní garantovaná mzda na HPP + měsíční bonusy až 50% čisté mzdy - motivační soutěže... zobrazit nabídku»
Logistik s němčinou
Královéhradecký
před 6 dny
Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Domluvíte se ústně i písemně německy? Máte zkušenosti s logistikou? Hledáte novou pracovní... zobrazit nabídku»
Referent logistiky s NJ
Královéhradecký
před 6 dny
Máte dokončené středoškolské vzdělání? Domluvíte se perfektně německy a hledáte novou pracovní příležitost? Jste zodpovědná... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí - automotive sektor
Praha 5
před 6 dny
- Zajímavé platové ohodnocení - Možnost seberealizace na novém projektu - Působení v nadnárodní, rostoucí automotive společnosti - Až 30%... zobrazit nabídku»
Procesní specialista v nákupním oddělení - Automotive
Praha 5
před 6 dny
- Zajímavé platové ohodnocení - Možnost seberealizace na novém projektu - Působení v nadnárodní, rostoucí automotive společnosti -... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu
Kaplice
před 6 dny
NÁPLŇ PRÁCE: vedení nákupního oddělení s 8 zaměstnanci analýza a hodnocení trhů (dodavatelé, technologie, ceny) výběr a hodnocení... zobrazit nabídku»
Store manager - móda
Brno
před 6 dny
LÍBÍ SE VÁM ELEGANTNÍ ŽENSKÁ MÓDA? Hledáte si pracovní uplatnění u stabilní společnosti s možností dlouhodobé spolupráce? Pak... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace