Práce v oboru Obchod-prodej (2834) - strana 35

Obchod-prodej
Obchodní zástupce- SW řešení pro kancelářskou techniku
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, významného hráče na trhu, poskytující prodej a servis tiskáren a kopírek, hledáme vhodné uchazeče/čky na uvedenou... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro pozemní přepravy
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se logistikou a spedicí, hledáme zkušené kandidáty/kandidátky na výše uvedenou pracovní pozici... zobrazit nabídku»
Key Account Executive
Praha
před 2 dny
Práci v mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí Možnost pracovat na svém osobním růstu a rozvoji Interní a... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Švihov
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Srbice
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek - Frýdek Místek
Frýdek Místek
před 2 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro manipulační techniku - východní Čechy
Královéhradecký
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, distributora a poskytovatele servisních služeb v oblasti strojů manipulační techniky, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů a zdvihacích/vyklápěcích systémů–Říčany
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Sales professional
Praha
před 2 dny
For our client, company which is setting standards for weighing, slicing and weigh-price-labeling technologies on an international level, we are... zobrazit nabídku»
Manažerka nákupu
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která působí na trhu již 25 let a jejímž hlavním předmětem činnosti je velkoobchodní distribuce... zobrazit nabídku»
Ředitel divizí - půjčovny - OBJ672
Olomoucký kraj
před 2 dny
zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející firmy práce v příjemném kolektivu odborná a jazyková školení 5 týdnů dovolené,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce ČR (OZP)
celá ČR
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost dodávající výrobky do oblasti opravárenství, údržby a technického čištění, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oblasti vysoušení
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je jednou z předních firem s dlouholetou tradicí zajišťující služby v oblasti vysoušení a sanací... zobrazit nabídku»
Obchodník s technickým zaměřením
Ústecký kraj
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oboru zpracování plastů pro různá odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje obchodního domu
Zahraničí
před 2 dny
Pohybujete se v MALOOBCHODU a máte prokazatelné zkušenosti s vedením většího týmu lidí? Pak hledáme právě Vás. Úspěšná zahraniční... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Jihomoravský
před 2 dny
Chcete pracovat v oblasti Průmysl 4.0? Znáte prostředí výrobních společností? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám!... zobrazit nabídku»
Vedoucí specialista nákupu
Vysočina
před 2 dny
Hledáte práci na vedoucí pozici? Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Jste rádi na cestách? Pak je tato pozice určena právě Vám!... zobrazit nabídku»
Pokladní do supermarketů Globus Zličín
Praha 5
před 2 dny
Hledáme pokladní do supermarketu Globus v Praze Nabízíme možnost volby směn Dlouhodobou spolupráci v příjemném českém kolektivu... zobrazit nabídku»
Key account manager - manipulační technika
Praha
před 2 dny
Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu / kolegyni, na pozici Key account manager. Vaše pracovní náplň: - Udržovat a rozvíjet... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Jihlava, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Humpolec
před 2 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace