Práce v oboru Obchod-prodej (2834) - strana 35

Obchod-prodej
Pracovník bistra Delmart
Praha 1 - Masarykovo nádraží
před 6 dny
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Sales Manager - zdravotnické přístroje
Praha
před 6 dny
- výborné finanční ohodnocení - práce na HPP - možnost seberealizace a profesního růstu - školení a firemní akce v zahraničí -... zobrazit nabídku»
Pokladní - Ostrava Poruba
Ostrava - Poruba, L. Podéště
před 6 dny
Jistota stabilního zaměstnání. Přátelský kolektiv, klidné prostředí. Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu. Práce na... zobrazit nabídku»
Prodavač specialista pro prodejnu Albert
Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 8
před 6 dny
CO VÁM NABÍZÍME? Jistý příjem a práci každý měsíc Podporu pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst Jednu z... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce -nezávislý trh (KOSMETIKA)
Středočeský kraj
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, stabilní, rozrůstající se a zavedenou společnost distribuující kvalitní kosmetické produkty - hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce -nezávislý trh (KOSMETIKA)
Praha
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, stabilní, rozrůstající se a zavedenou společnost distribuující kvalitní kosmetické produkty - hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Brno
před 6 dny
Hledáme pro svého klienta, významnou společnost v oblasti energetiky, vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní manažer Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Nákupčí automobilů – Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
před 6 dny
* 30 – 45 tis. Kč * Smlouvu na dobu neurčitou * Pracovní doba pondělí - pátek * Možnost kariérního růstu * Výhodou slevu při nákupu... zobrazit nabídku»
Reprezentant zákaznické linky s maďarštinou - Praha
Praha
před 6 dny
Motivující finanční ohodnocení (fix. + osobní odhodnocení + provize) Kompletní zaškolení, včetně doplňujících školení vlastní... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - spojovací materiál
Plzeňský, Karlovarský, Jihočeský kraj
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost, která úspěšně již několik let působí v oblasti distribuce a servisu spojovacího materiálu a kotevní... zobrazit nabídku»
Špecialista zákazníckej linky SO slovenčinou - Praha
Praha
před 6 dny
* Hlavní pracovní pomer na dobu neurčitú * Platové ohodnotenie: až 40 000,-Kč / mesačne (1500,- Euro) * MOŽNOSŤ FIREMNÉHO UBYTOVANIA *... zobrazit nabídku»
Reprezentant call centra – až 40 000,-Kč / měsíčně
Praha
před 6 dny
Práci na HPP na dobu neurčitou. Nástupní základní mzdu 18.000 Kč + BONUSY. Můžeš si vydělat až 40 000,- / měsíčně. Super kolektiv,... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické pasivní linky – Praha
Praha
před 6 dny
Mzdu až 45.000 Kč, která se skládá z fixní a provizní části Kompletní zaškolení, včetně doplňujících školení vlastní... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30–50 tis.) – Kolín
Kolín
před 6 dny
*průměrný výdělek na této pozici: 30 000 – 50 000 Kč *smlouvu na dobu neurčitou *možnost firemního postupu *zvýhodněné firemní tarify... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ- regálové systémy
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se věnuje výrobě a prodeji regálových systémů, hledáme vhodné kandidáty/ tky na... zobrazit nabídku»
Nákupčí automobilů – České Budějovice
České Budějovice
před 6 dny
* 30 – 45 tis. Kč * Smlouvu na dobu neurčitou * 15 dní v měsíci volno (práce na směny) * Možnost kariérního růstu (přesvědč se o tom v... zobrazit nabídku»
Pracovník péče o vozy – České Budějovice
České Budějovice
před 6 dny
* Práci v mladém kolektivu * Pracovní jistotu * Možnost profesního růstu * Práci na směny * Příjemné pracovní prostředí * Firemní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Moravskoslezský
před 6 dny
Job Description Do české společnosti zaměřující se primárně na metalurgii a strojírenství, hledáme pro divizi přepravy vhodného... zobrazit nabídku»
Nákupčí automobilů – Pardubice
Pardubice
před 6 dny
* Smlouvu na dobu neurčitou * 15 dní v měsíci volno (práce na směny) * Možnost kariérního růstu * Výhodou slevu při nákupu auta *... zobrazit nabídku»
Pracovník péče o vozy - Olomouc (až 23.000 Kč!)
Olomouc
před 6 dny
* Až 23.000 Kč * Plné zaškolení * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Možnost profesního růstu * Firemní benefity – slevy na sport,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace