Práce v oboru Obchod-prodej (2634) - strana 36

Obchod-prodej
Vyznáte se v průmyslových armaturách?
Praha
před týdnem
Společnost, zabývající se prodejem průmyslových armatur, hledá do svého týmu nového kolegu. V rámci náplně práce budete: řídit... zobrazit nabídku»
Business manager CZ/SK
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti v rozvoji obchodních výsledků, dokážete komunikovat napříč firmou? Je pro Vás zajímavé vymýšlet trade marketingové... zobrazit nabídku»
Sales support - skvělá firma
Praha
před týdnem
Chcete každý den s chutí chodit do své práce snů? Mezi fajn partu kolegů-kamarádů, kteří to táhnou za jeden provaz už pěknou řádku... zobrazit nabídku»
Obchodník - junior do stavební společnosti
Praha
před týdnem
Česká stavební společnost specializující se na modulární stavby hledá do svého týmu člověka na pozici obchodníka - juniora!  Baví... zobrazit nabídku»
HR Konzultant pro IT / Key Account Manager pro mBlue
Praha
před týdnem
Co bude Vaším úkolem? Péče a další rozvoj svěřeného portfolia klientů v segmentu IT (nejen) a zajišťování jejich potřeb v oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu pro elektro/energetické komodity
Pardubický
před týdnem
Baví Vás sledování trhu a vyhledávání nových dodavatelů? Chcete se podílet  na vývoji zbrusu nových produktů určených pro firemní... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel s AJ + NJ
Plzeňský
před týdnem
Hledá se zkušený obchodní ředitel, mluvící plynně anglicky a německy, kterého baví vedení a motivace týmu a... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Západní Čechy
Plzeňský
před týdnem
Obchodně technický zástupce Baví Vás obchod a práce v terénu? Nezaleknete se technického produktu? Pošlete mi Váš životopis!   Pro... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel úspěšné společnosti
Plzeňský
před týdnem
Úspěšná česká společnost z oblasti výroby a prodeje specifického technického produktu hledá nového kolegu, který převezme zodpovědnost... zobrazit nabídku»
Business Development Manager
Praha
před týdnem
Chcete být u zrodu nové pozice, kde si můžete samostatně rozvrhnout práci? Máte zkušenost s obchodem v... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Praha
před týdnem
Baví Vás nákup a máte v něm už nějaké zkušenosti? Chcete pracovat ve společnosti, kde ocení Váš inovativní přístup? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - strojírenství
Královéhradecký
před týdnem
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Chcete se vypracovat na specializovaného obchodníka?  Pohybujete se ve strojírenském... zobrazit nabídku»
Obchodník pro exportní/importní financování
Praha
před týdnem
Jste zkušený B2B obchodník? Orientujete se v problematice exportního/importního financování? Máte vhled do finančních výkazů? Jaká bude... zobrazit nabídku»
Project and customer service manager
Blučina
před týdnem
HLEDÁ SE ZKUŠENÝ A SCHOPNÝ MANAŽER - který má rád nové výzvy - který umí komunikovat nejen s týmem, ale i se zákazníky. - který umí... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - firemní software na míru
Brno
před týdnem
-Zázemí stabilní firmy s pevným postavením na trhu -Moderní pracovní prostory -Služební vůz i k soukromým účelům -Dny volna... zobrazit nabídku»
KAM otc-vyjednávání s lékárnami a distributory-office based
Praha
před týdnem
-Zázemí velmi silné a stabilní společnosti s prestižním jménem nejen na farmaceutickém trhu -Platové ohodnocení závislé na Vašich... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (Z19842)
Královehradecký kraj
před týdnem
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Společnost ECOM s.r.o., která se zabývá distribucí elektronických součástek, hledá samostatného a... zobrazit nabídku»
Obchodník pro SW řešení
Praha
před týdnem
Jsi akční, dravý a našlápnutý obchodník a nebo jím chceš být? Orientuješ se dobře v IT oblasti a mozek máš nastaven tímto směrem?... zobrazit nabídku»
Obchodník pro značkovou kancelářskou techniku
Praha
před týdnem
KOPÍRKY – TISKÁRNY – SKENERY - TONERY - CARTRIGE Baví Vás obchodnická řehole? Chcete být tak trochu pánem svého času, kombinovat... zobrazit nabídku»
Technolog junior (chemie)
Šumperk
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost exportující do zahraničí hledáme pro rozšíření týmu motivovaného absolventa. Vaše náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace