Práce v oboru Obchod-prodej (2864) - strana 36

Obchod-prodej
Skladník - Albert
Brno
před 6 dny
Odborné zaškolení Jistý příjem a práci každý měsíc Zaměstnanecké benefity: stravenky, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů,... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Valašské Meziříčí a okolí
před 6 dny
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Personální asistentka Hradec (Z39001)
Hradec Králové
před 6 dny
Nabízíme: - fixní plat - pravidelné finanční bonusy za dobře odvedenou práci - další finanční provize v případě sehnání... zobrazit nabídku»
Referent nákupního oddělení
Zlínský kraj
před 6 dny
* mzda od 22.000,- Kč * vnitrofiremní benefity * stravování zobrazit nabídku»
Obchodník - tvorba cenových nabídek
Zlínský kraj
před 6 dny
- zázemí ekonomicky stabilní firmy s dlouholetou tradicí - možnost osobního i profesního rozvoje - vnitrofiremní benefity - mzdu od 25 000... zobrazit nabídku»
Odborný pracovník pro centrální nákup vozů s AJ - Praha
Praha
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, importéra a prodejce vozů prémiových značek, hledáme technicky zdatného člověka s praxí v nákupu pro... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka
Brno
před 6 dny
Jistotu stabilního zaměstnání Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu Trvalý měsíční příjem a další benefity zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro pozemní přepravy
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se logistikou a spedicí, hledáme zkušené kandidáty/kandidátky na výše uvedenou pracovní pozici... zobrazit nabídku»
Zbrusu nové call centrum v Holešovicích -i 40.000 Kč/m.
Praha 7, Dělnická 12
před 6 dny
* práci na HPP, DPČ i DPP- možnost dlouhodobé spolupráce * fixní mzdu + neomezené provize a nadstandartní bonusy * průměrný výdělek po... zobrazit nabídku»
Senior obchodník – námořní a letecké přepravy
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici. Místo... zobrazit nabídku»
Key account manager v IT - práce v zahraničí
Zahraničí
před 6 dny
Chceš podpořit svou obchodní kariéru a získat cenné zkušenosti s prací v zahraničí? A zároveň chceš mít za zády prosperující... zobrazit nabídku»
Šikovný obchodník pro retailové bankovnictví - i absolvent
Praha
před 6 dny
Chcete pracovat pro jednu z nejsvěžejších bank v České republice? Věnovat se tomu, aby každý zákazník odcházel s pocitem opečování,... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje - obchodní specialista
Praha
před 6 dny
Pro našeho klienta, pobočku německé společnosti, která patří k předním evropským dodavatelům hutního materiálu (plechy, trubky, profily,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - stavebnictví
Jihočeský
před 6 dny
Zavedená česká společnost z oblasti stavebních prací hledá kandidáta na pozici Obchodně-technického zástupce pro region Čechy. Co bude... zobrazit nabídku»
Manažer pro partnerskou síť - Enterprise
Praha
před 6 dny
Máte praxi na obchodní pozici a vynikající prezentační dovednosti? Zajímá Vás svět IT? Pak čtěte dál! Nadnárodní SW společnost... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Vysočina
před 6 dny
Job Description Česká společnost v okrese Žďár nad Sázavou, která se specializuje na výrobu plastových výrobků, hledá do svého... zobrazit nabídku»
Vedoucí restaurace
Opava
před 6 dny
- smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzdové ohodnocení - k Vaší mzdě bohatá škála benefitů (13. mzda, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží Rakovník
Rakovník
před 6 dny
- Mzda 85Kč/hod - 5-10,-/hod. - docházkový bonus ( listopad- prosinec ) - 10% - za práce v noci, so. a ne ( prosinec) - Možnost plánování... zobrazit nabídku»
Prodavač Tachov
Tachov
před 6 dny
PRODEJNA ALBERT SUPERMARKET Pro prodejnu Albert supermarket v Tachově, hledáme vhodné uchazeče na pozici Prodavač/ka. CO BUDE VAŠÍ... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
Tábor
před 6 dny
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. –... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace