Práce v oboru Obchod-prodej (2642) - strana 37

Obchod-prodej
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - Nástup ihned
Brno
před týdnem
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis
Ostrava
před týdnem
* zázemí stabilní a perspektivní společnosti * motivující finanční ohodnocení * profesní a osobní rozvoj * kariérní postup *... zobrazit nabídku»
Senior Controller for CZ
Near Pardubice
před týdnem
WE OFFER: Work and possibility to gain experience from challenging environment Competitive remuneration based on skills and experience ... zobrazit nabídku»
Nákupčí strojního zařízení
Liberec
před týdnem
Vyznáte se v nákupu strojů? Umíte hledat úspory a vyjednávat ceny? Znáte dodavatele v automotive a domluvíte se anglicky? Pokud ano, hledáme... zobrazit nabídku»
Nákupčí nepřímého materiálu
Liberec
před týdnem
Vyznáte se v nákupu v automobilovém průmyslu? Umíte si propočítat náklady? Domluvíte se anglicky a hledáte novou práci? Pak nám napište!... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický inženýr, 45-60 000 CZK
Vamberk
před týdnem
Jste TECHNICKÝ typ a zajímá Vás i OBCHOD? Komunikaci v angličtině zvládáte na jedničku, zejména tu odbornou? Chcete být v práci... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
před týdnem
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí do strojírenství s AJ (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste komunikativní, průbojní a máte dobré vyjednávací schopnosti? Jste důslední ve své práci a máte technické vzdělání? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Nákupčí do oblasti strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Jste technik tělem i duší a baví Vás hloubat nad složitějšími úkoly z hlediska technických řešení, kreativních nápadů a zároveň... zobrazit nabídku»
Produktový/á specialista/ka
Pardubice
před týdnem
Připojte se k velké mezinárodní firmě, kde máte možnost projevit svůj potenciál a zároveň získat další zkušenosti. Jako další... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu - elektro/ energetické komodity
Pardubice
před týdnem
Vás čeká velmi motivující ohodnocení, dále pak velká škála firemních benefitů a práce na nových projektech s velmi zajímavými a... zobrazit nabídku»
Referent pro zpracování nabídek (zboží pro vodohospod. stavby)
Pardubice
před týdnem
Očekávejte velmi pěkné pracovní prostředí menší firmy rodinného charakteru, plat závislý na Vašich zkušenostech, ale měl by se... zobrazit nabídku»
Manažer prodejny, skladu a expedice
Jičín okr.
před týdnem
práce na HPP na dobu neurčitou mzda ve dvou složkách: 18tis. Kč (základní složka mzdy) + variabilní složka až 7.700,-Kč řada... zobrazit nabídku»
Výkupčí nákladních vozidel a techniky
Hradec Králové okr.
před týdnem
práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení základní plat s vysokými provizními podíly dle úspěšnosti 50 - 70tis. Kč... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozů
Hradec Králové okr.
před týdnem
práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení fix + provize dle úspěšnosti (v průměru 30 - 35tis. Kč), nástup možný dohodou zobrazit nabídku»
Telefonní operátor 25.- 45. 000 Kč dovolená i ve zkušebce!
Praha
před týdnem
A co Vám nabídneme za váš čas a tvrdou práci? Průměrní měsíční výdělek 35 000 Kč (minimální zaručená fixní částka je 22 000... zobrazit nabídku»
Specialista podpory obchodu
Jičín okr.
před týdnem
práce na HPP na dobu neurčitou mzda 17 - 25tis. Kč řada zaměstnaneckých benefitů: Christmas days (dle počtu pracovních dní mezi... zobrazit nabídku»
Manažer projektu
Hradec Králové
před týdnem
práce v české engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností a znalostí až 35tis. Kč s další finanční... zobrazit nabídku»
Asistentka/pracovnice zákaznického servisu
Hradec Králové
před týdnem
práce v české exportní společnosti rodinného typu, nástupní plat 18tis. Kč + prémie v návaznosti na plnění úkolů a iniciativu, telefon,... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - B2B, služby, nadnárodní společnost
Praha
před týdnem
Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční Home office nebo kancelář v Praze Nástup dle dohody / ihned ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace