Práce v oboru Obchod-prodej (2834) - strana 38

Obchod-prodej
Obchodní zástupce - Jablonné nad Orlicí
Pardubický
před týdnem
zajímavou práci a komunikací s lidmi v ČR i zahraničí perspektivu profesního růstu zázemí a výhody stabilní vodárenské... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant pro estetickou medicínu
Praha
před týdnem
Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky, automobil, služební telefon, PC, možnost odborného a profesního růstu,... zobrazit nabídku»
HR Konzultant / Key Account Manager - IT segment - pro mBlue
Praha
před týdnem
Baví Vás HR a nábor nebo prodej a chcete být u rychlého rozvoje nové divize v rámci stabilní firmy ? ITBIA team je jednou z divizí mBlue,... zobrazit nabídku»
Sales Manager - Pet Care
Praha
před týdnem
Baví Vás obchod a máte zkušenost z prodeje B2B? Rádi komunikujete s klienty a udržujete s nimi dobré vztahy? Chcete v práci používat... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel pro vzdělávací společnost
Praha
před týdnem
Baví vás obchod? Umíte pečovat o zákazníky a rád/a navrhujete různá řešení, která ještě raději realizujete? Máte spoustu energie,... zobrazit nabídku»
Analytik prodeje automobilů - importér
Praha
před týdnem
Baví Vás analýzy a hledání souvislostí?  Nebojíte se čísel ani technického produktu?  Pošlete mi Váš životopis! Co budete mít na... zobrazit nabídku»
Key Account Manager B2B pro potravinářské odvětví
Praha
před týdnem
Jste rozený obchodník, který se v odvětví pekařiny a potravinářství obecně cítí jako ryba ve vodě? Baví vás navazovat a udržovat... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro výrobní společnost
Středočeský
před týdnem
Mezinárodní společnost z oblasti strojírenství hledá nového kolegu do nákupního týmu. Vašim úkolem by bylo na základě vyjednávání... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - prodej stavebních materiálů
Středočeský
před týdnem
Stabilní a úspěšná společnost hledá zkušeného obchodního zástupce, který se dostane na starost část Středočeského kraje. Je toho... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - stavebnictví
Jihočeský
před týdnem
Zavedená česká společnost z oblasti stavebních prací hledá kandidáta na pozici Obchodně-technického zástupce pro region Čechy. Co bude... zobrazit nabídku»
Export manager pro elektrotechnické projekty
Zlínský
před týdnem
Baví Vás moderní technologie?  Chcete cestovat za obchodními úspěchy po celém EMEA regionu?  Máte zájem o složitější technická... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - péče o korporátní klienty, Plzeň
Plzeňský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Péče o významné korporátní klienty - poradentství a služby Převzetí portfolia stávajících... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu
Zlínský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Relationship manager - korporátní úvěry
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na zlepšování vztahů s partnerskými firmami ? Využíváte efektivní komunikační prostředky? Jste specialista na úvěry... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Tachov
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti výroby plastových obalů , hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici: Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ
Kroměříž
před týdnem
perspektivní zaměstnání v novém prostředí u úspěšné mezinárodní společnosti možnost seberealizace při zajímavé práci zajímavé... zobrazit nabídku»
Pokladní / doplňování zboží. březnice. 90 Kč/h nástup ihned. možnost v...
Březnice
před týdnem
- základní mzdu 90 Kč/h - studenti si mohou uplatnit slevu na studenta 335 Kč/měs. zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka
České Budějovice
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ky na pozici Telefonní operátor/ka Vaše náplň práce > telefonická komunikace >... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro biomasové a parní kotle
Brno
před týdnem
Ppro našeho klienta, výrobní společnost s dlouholetou historií a stabilitou, obsazujeme pozici: Vaše náplň práce - Přímý prodej... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihomoravský
před týdnem
Zázemí dynamické společnosti Nadstandardní mzdové ohodnocení 40. 000 - 60.000 Kč Firemní bonusy Zdarma výuka jazyků Dovolená... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace