Práce v oboru Obchod-prodej (2694) - strana 39

Obchod-prodej
Obchodní zástupce
Brno
před 5 dny
Pro svého klienta, významnou zahraniční společnost v oblasti výroby snímacích systémů v metrologii, hledáme vhodného kandidáta/ku. Pokud... zobrazit nabídku»
Sales Representative – CNC systems (ČR + SR)
ČR + SR
před 5 dny
Tuto pozici obsazujeme pro společnost působící v oblasti CNC technologií, průmyslové automatizace a robotiky. Centrála Praha. Vaše... zobrazit nabídku»
Technický samostatný nákupčí
Plzeňský
před 5 dny
Proč zareagovat zrovna na tento inzerát? protože se jedná o akční práci v mezinárodním prostředí budete součástí firemní rodinné... zobrazit nabídku»
Prodejce podlahových krytin a dveří
Plzeň
před 5 dny
- práci v příjemném prostředí a kolektivu a dynamicky se rozvíjející společnosti - prodej atraktivních a kvalitních produktů - zajímavé... zobrazit nabídku»
Call center operatora z polskiego
Ostrava
před 5 dny
Stałe wynagrodzenie 15 000 CZK i prowizje w wysokości nawet do 35.000 CZK. (Pierwsze 2 miesiące wynagrodzenia 30.000 CZK) Pomoc w... zobrazit nabídku»
Prodavač/prodavačka - luxusní zboží - Ostrava
Ostrava
před 5 dny
Pokud vás láká práce v prostředí luxusního zboží, rádi komunikujete se zákazníky a hledáte zajímavou práci kde využijete naplno svou... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - elektrotechnika
Praha
před 5 dny
Máte obchodní potenciál, zajímá Vás elektronika a chtěl byste se v ní dále rozvíjet? Pokud hledáte stabilní a dlouhodobou spolupráci na... zobrazit nabídku»
Plánovač (od 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Hledáme do strojírenské výroby s kusovou výrobou kandidáta pro plánování s denní komunikaci v AJ. Pracoviště v dosahu MHD, nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro ČR
Zlínský
před 5 dny
Společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s. je český strojírenský výrobce sortimentu pro převod pohonu. Na českém i zahraničním trhu působíme již... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu pro strojírenskou výrobu (od 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Budete mít odpovědnost za chod oddělení nákupu ve výrobním závodě v Hustopečích u Brna. Očekáváme praxi na obdobné pozici a schopnost... zobrazit nabídku»
Technická podpora (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Pro rodinnou firmu sídlící v Brně s více jak 10 letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora. Baví tě automatizace... zobrazit nabídku»
Prodejní manažer - zdrav. technologie/spot. zdrav. materiál
Brno
před 5 dny
Naším klientem je významná obchodní společnost dodávající zdravotnickou techniku. V současné době hledáme vhodné kandidáty na výše... zobrazit nabídku»
Prodejní manažer - zdrav. technologie/spot. zdrav. materiál
Praha
před 5 dny
Naším klientem je významná obchodní společnost dodávající zdravotnickou techniku. V současné době hledáme vhodné kandidáty na výše... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - B2B, služby
Praha
před 5 dny
Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční Home office nebo kancelář v Praze Nástup dle dohody / ihned ... zobrazit nabídku»
Obchodník se zdravotnickými potřebami - Jičín
Jičín
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která působí 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se... zobrazit nabídku»
Online mediální poradce
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, silnou mediální společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Online mediální poradce Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Praha 5
před 5 dny
Pro našeho klienta, jednu z celosvětově vedoucích společností v oblasti zvyšování energetické efektivnosti v budovách, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant (region Jižní Morava)
Jižní Morava
před 5 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní rodinnou společnost - výrobce bio kojenecké výživy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro oblast klimatizace a vytápění
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se systémy Měření a regulace pro klimatizaci, vytápění, chlazení a mražení včetně... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace