Práce v oboru Obchod-prodej (3008) - strana 39

Obchod-prodej
Obchodní ředitel
oblast Ústí nad Orlicí
před 6 dny
práci v dobře zavedené a profesionální společnosti produkty s vybudovaným postavením na českém trhu stálou klientelu a silnou... zobrazit nabídku»
Personální konzultant Brno
Brno
před 6 dny
- zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů - vstupní a průběžná školení - každodenní podporu vedoucího pobočky... zobrazit nabídku»
Konzultant klientské péče
Praha, České Budějovice, Brno, Hradec Králové, Chomutov
před 6 dny
Popis pracovní příležitosti V České republice posilujeme svůj tým a vypisujeme výběrové řízení na pozici Konzultant klientské péče.... zobrazit nabídku»
Swiss Life Medical Professional
Liberec, Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc,...
před 6 dny
Popis pracovní příležitosti Jak pracujeme: Analyzujeme data klientů a na jejich základě připravujeme individuální návrhy řešení ... zobrazit nabídku»
Swiss Life Medical Professional
Praha, České Budějovice, Brno, Hradec Králové, Chomutov
před 6 dny
Popis pracovní příležitosti Jak pracujeme: Analyzujeme data klientů a na jejich základě připravujeme individuální návrhy řešení ... zobrazit nabídku»
Asistentka – Operátor pro plánování diáře nebo call centrum
Praha
před týdnem
- práce v kanceláři Praha Libeň - volná pracovní doba, svobodný kolektiv - zázemí silné české společnosti - mzda je tvořena fixní... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Bzenec
Bzenec
před týdnem
pracovní poměr na dobu neurčitou, pravidelně vyplácenou mzdu bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Onsite Manager – Hlinsko
Pardubice, Chrudim
před týdnem
* Samostatnou a odpovědnou pozici * Možnost využít kreativitu a implementovat nová řešení * Prohloubení zkušeností s vedením projektů... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř/-ka - Přerov
Přerov
před týdnem
Týden dovolené nad rámec zákona Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, do kmenového stavu, plat 19.000 Kč + bonusy
Plzeň
před týdnem
- nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ - práci ve stabilní společnosti - dvousměnný provoz - nástupní mzda 19.000 Kč +... zobrazit nabídku»
Deputy Manager - šperky
Praha
před týdnem
Job Description Hledáte práci ve stabilní společnosti? Jste zkušený manager v oblasti retailu? Baví Vás prodej a komunikace se zákazníkem?... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Zlínský
před týdnem
Máte zkušenosti s prací obchodního zástupce? Chcete pokračovat pod křídly úspěšné nadnárodní společnosti? Máme pro Vás jedinečnou... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí s NJ
Jihočeský
před týdnem
Máte zkušenosti s prací v programu SAP? Pracoval/a jste alespoň 3 roky ve výrobní společnosti v oblasti nákupu? Domluvíte se německy nebo... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí
třebíčsko
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením a řízením poptávek v komoditním nákupu? Zodpovědnost za přípravu přehledů cenových nabídek a případné... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí nákupu
Třebíčsko
před týdnem
Umíte vyjednávat podmínky a máte zkušenosti z oblasti nákupu ve strojírenství? Objednávky, smlouvy, cenové analýzy a komunikace s... zobrazit nabídku»
Export manažer - junior
Brno
před týdnem
- Stabilní a perspektivní práci v příjemném pracovním prostředí - Podporu týmu zkušených a dlouhodobých pracovníků - Zázemí... zobrazit nabídku»
Specialista rozvoje kvality dodavatelů
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost v oblasti strategického nákupu? Chcete být součástí moderní dynamicky se rozvíjející společnosti a podílet se na jejím... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte zajímavou práci na pozici Strategický nákupčí? Chcete pracovat pro mezinárodní úspěšnou společnost? Baví Vás cestovat? Chcete... zobrazit nabídku»
TOP call centrum pro firemní klienty - HR služby
Praha
před týdnem
Za Vaši práci a čas Vás odměníme příjemnou finanční odměnou, dále bonusy za domluvené schůzky a dalšími složkami odměny (za... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro dodavatelskou síť
Brno
před týdnem
Co Vám společnost nabízí? - nadnárodní prostředí a mezinárodní spolupráci, - působení v týmu top specialistů, - možnost vzdělávání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace