Práce v oboru Obchod-prodej (2818) - strana 4

Obchod-prodej
Chceš mít šéfa, který ti vyjde vstříc se směnami? (prodavač/ka)
Ostrava
dnes
Stravenky jsou u nás samozřejmostí. Jistotu smlouvy na dobu neurčitou. Odměnu za týmové výsledky až 1200Kč měsíčně. Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Supervizor přípravného týmu - Liberec
Liberec
dnes
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy * Profesionální přátelský kolektiv * HPP se smlouvou na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
Prodejce dřevoobráběcích strojů
Morava
dnes
Pro rozrůstající se společnost hledáme podnikavého kandidáta, který má chuť oslovovat nové zákazníky a cestovat po regionu Morava.... zobrazit nabídku»
Key account manager
Praha - centrum
dnes
HRAČKY – HRAČIČKY – DŘEVĚNÉ VLÁČKY – AUTÍČKA – HRY - TVOŘENÍ - KREATIVITA Láká Vás představa pracovat pro hračkářskou... zobrazit nabídku»
Prodejce podnikové prodejny
Černá Hora, okres Blansko
dnes
Nabízíme zázemí stabilní společnosti po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou motivační... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30.000–50.000 Kč/měs) - Jihlava
Jihlava
dnes
* Měsíční mzdu 30.000-50.000Kč (Strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat) * Garantovaný výdělek 30.000Kč ve zkušební... zobrazit nabídku»
Prodavač/-ka obsluhovaný úsek- Brno
Brno
dnes
Co ti za tvou práci nabízíme? Výplatu budeš mít vždy včas. Můžeš pracovat v prodejně blízko bydliště (máme 331 prodejen v ČR).... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - prodej veletržních expozic
Brno
dnes
Jaro a podzim jsou pro tohoto člověka sezónou, kdy hodně jezdí po světě, kontroluje výstavbu stánků, koordinuje detaily a jedná se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - mražené potraviny
Kladno
dnes
Co nabízíme: - Práce na HPP - Intenzivní zaškolení a trvalá podpora při budování přidělené oblasti - Možnost osobního růstu a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro německy mluvící trh - Barcelona
Barcelona
dnes
Co můžeme nabídnout?  Profesionální Sales Training, během kterého do detailu poznáš nabízený produkt a obchodní strategii firmy.... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje – Kolín
Kolín
dnes
* kompletní zaškolení * motivující platové ohodnocení (fixní plat + bonusy) * pracovní poměr na dobu neurčitou * práci v mladém kolektivu... zobrazit nabídku»
Baví tě pečovat o stávající klienty?
Praha
dnes
Co bude náplní Vaší práce? Zpracování požadavků, změn smluv a komunikace se stávajícími klienty společnosti Komunikace emailem či... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro západní trhy
Praha
dnes
Pro výrobní společnost působící v technickém segmentu hledáme Obchodního zástupce pro západní trhy. Pokud máte zkušenost z této... zobrazit nabídku»
Pre-sales specialista v oblasti IT
Praha
dnes
Zajímáte se o technologie a trendy v IT?  Baví vás komunikovat s lidmi, a ze všeho nejvíc prezentovat?  Dokážete identifikovat potřeby... zobrazit nabídku»
Seniorní úvěrový analytik
Praha
dnes
Co bude náplní Vaší práce? Budete připravovat návrhy úvěrových případů pro firemní klienty Spolupráce s obchodníky, schvalovateli... zobrazit nabídku»
Analytik prodeje automobilů - importér
Praha
dnes
Baví Vás analýzy a hledání souvislostí?  Nebojíte se čísel ani technického produktu?  Pošlete mi Váš životopis! Co budete mít na... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka Dragoun
Cheb
dnes
Kromě atraktivní odměny za Vaši práci, která je na účtu vždy včas, můžete získat také extra prémie z obratu. Naši obuv si pořídíte... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka Vendo Park
Roudnice nad Labem
dnes
Kromě atraktivní odměny za Vaši práci, která je na účtu vždy včas, můžete získat také extra prémie z obratu. Naši obuv si pořídíte... zobrazit nabídku»
Pokladní na čerpací stanice
Praha
dnes
Nabízíme možnost HPP i brigády. Nástupní plat od 22.000,- hrubého + motivační ohodnocení a kvartální odměny. zobrazit nabídku»
Telefonní specialista/ka–moderní call centrum v Holešovicích
Praha 7, Dělnická 12
dnes
Jaké benefity získáte? jistotu fixní mzdy + neomezené provize a nadstandardní bonusy 35.000 Kč je u nás běžná mzda nově... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace