Práce v oboru Obchod-prodej (2778) - strana 4

Obchod-prodej
Nákupčí
Žatec
dnes
Hledáme zkušeného člověka z oblasti nákupu, který se nebojí komunikovat a pracovat v automotivu! Nejste to Vy? Úkolem sériového... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem
dnes
Hledáme přátelského a společenského kolegu na pozici Obchodního zástupce. Pokud jste ten typ člověka, který se nezavře do kanceláře, ale... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro UL/KV
Ústí nad Labem
dnes
Firma zabývající se dovozem, distribucí a výrobou lepidel, tmelů, výrobků na ochranu dřeva, stavební chemie, tavných lepidel a... zobrazit nabídku»
Key account manager, jižní Čechy
České Budějovice
dnes
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a komunikativní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která... zobrazit nabídku»
Projekt manager nákupu
Jihočeský
dnes
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro oblast komodit, výrobní společnost
Volyně
dnes
pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici nákupčí pro oblast komodit. Na této pozici budete zodpovědní především za jednání s... zobrazit nabídku»
Nákupčí, i pro absolventy
Kamenice nad Lipou
dnes
Využijte příležitost k uplatnění na pozici nákupčího v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti se sídlem na Pelhřimovsku. Vaší... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, automotive
Písek
dnes
Pro významnou nadnárodní společnost hledáme kandidáty na pozici obchodního manažera. Na této pozici budete zodpovědní především za... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, veterina
Střížkov
dnes
Máte zkušenost na pozici obchodní pozici v oblasti pet food, OTC či FMCG? Domluvíš se anglicky? Chceš pracovat ve společnosti kde je... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení s NJ nebo AJ | Jihlava
Jihlava
dnes
Máte zkušenosti v administrativě a chcete se posunout? Umíte německy a chcete jazyk denně používat? Pak se přihlaste! Náplní práce... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ popř. NJ | stavebnictví
Jihlava
dnes
Jste energická osobnost, baví Vás technický obchod a práce v terénu? Dokážete svými komunikačními schopnostmi navazovat nové obchodní... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce | až 70 000 Kč
Vysočina
dnes
Technický obchod a podpora | Projekty | Investice | Stávající portfolio zákazníků | Akvizice | Výzva => TOP obchodní pozice v regionu... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro klíčové zákazníky CEE | KAM
Vysočina
dnes
NOVÁ VÝZVA NA OBZORU - pozice Key Account Manager pro klíčové OEM zákazníky ve střední Evropě! Jsme nadnárodní automotive společnost na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Humpolec
dnes
Pokud jste zkušený obchodník, tak určitě víte, co taková pozice obnáší, ale pro jistotu výčet některých činností: * Komunikace se... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Svitavy
dnes
Máte zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní společnost? Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým!... zobrazit nabídku»
Prodejce ojetých vozidel | 30 000 Kč a více + služební auto
Jindřichův Hradec
dnes
Miluješ auta a všechno okolo nich? Pro náš nově otevřený autosalon hledáme posilu a fajn kolegu na pozici Prodejce ojetých vozidel. Pokud... zobrazit nabídku»
Manažer divize nákupu
Velká Bíteš
dnes
Máte již min. 5 let praxe na pozici manažera nákupu a rádi byste udělali ještě krok výše ve své kariéře? Jste zvyklí uzavírat kontrakty... zobrazit nabídku»
Regionální zookonzultant | Vysočina
Jihlava
dnes
Sedět v kanceláři - to nikdy nebyl Váš sen? Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ZOOKONZULTANT. Jsme česká... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního ODD., 70 - 90 000 Kč, žďársko
Žďár nad Sázavou
dnes
Jsme rodinná firma, máme cca 180 zaměstnanců a výrobek, který je známý a populární prakticky po celém světě. Jsme držiteli ceny za... zobrazit nabídku»
Key account manager s aj+rj | technické projekty | až 60 000 Kč
Jihlava
dnes
Naše projekty jsou rozsáhlé a zajímavé. Dodáváme nejen produkt, ale komplexní řešení na míru zákazníkovi. Vyrábíme, modernizujeme,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace