Práce v oboru Obchod-prodej (3008) - strana 40

Obchod-prodej
Obchodní zástupce
Jihomoravský
před týdnem
· Motivační platové ohodnocení v závislosti na výkonech · Zaměstnanecké výhody · Mobil, notebook, služební automobil · Zaměstnání u... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě
Praha 4- Krč
před týdnem
Pro stabilního zákazníka na fyzicky nenáročnou práci hledáme: Vaše náplň práce > práce při výrobě drobných... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu s němčinou, Vizovice
Vizovice
před týdnem
Pokud máš zkušenost s nákupem technického produktu a mluvíš německy, kontaktuj nás. Uvidíš, že naše nabídka se neodmítá. Náplní... zobrazit nabídku»
Sales specialist with English and Polish
Plzeň - město
před týdnem
Are you passionate in SALES? Can you speak English and Polish? Do you like traveling? If all the answers are YES, then apply now! As a SALES... zobrazit nabídku»
Hledáme odborníka na Sales
Chomutov
před týdnem
Jste komunikativní, umíte francouzsky a anglicky? Pak hledáme právě Vás! Náplní práce bude: - každodenní komunikace se zákazníky -... zobrazit nabídku»
Technical sales manager, FIX 70-80 000 CZK
Královéhradecký
před týdnem
Spatřete výhodu v práci na živnostenský list pro společnosti působící v oblasti technologie plastů, jeďte po vlastní ose. Nabídneme Vám... zobrazit nabídku»
1000€ fix+provize-Pracovník obchodního oddělení,sales executive
Praha, Náměstí I. P. Pavlova
před týdnem
*Základní plat 1000€ měsíčně + provize *Firemní benefity, bonusy, akce *Práce v centru Prahy v luxusním prostředí *Dynamické... zobrazit nabídku»
Obchodně produktový manažer- podlahoviny
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, obchodní společnost a výhradního zástupce renomovaných zahraničních výrobců podlahovin (krytiny, lina, koberce, tmely,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – letecké přepravy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní logistickou firmu, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici. Místo... zobrazit nabídku»
Manager logistiky
Trutnovsko
před týdnem
- zajímavá a samostatná práce - zázemí prosperující společnosti - možnost osobního i profesního rozvoje - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Nákupčí-dispečer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou stavební firmu s téměř dvacetiletou zkušeností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí-dispečer.... zobrazit nabídku»
Svobodný obchodní zástupce pro B2B za 30.000 – 60.000,- Kč
Brno
před týdnem
- svobodu! - firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí - lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického a nákupního oddělení
Krupka
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oboru zpracování plastů pro různá odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager (Praha a okolí)
Praha
před týdnem
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, motivující mzdové ohodnocení, roční bonus v závislosti na... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Produktová specialistka
Náchodsko
před týdnem
- zázemí společnosti expandující na zahraniční trhy - možnost přinášet a realizovat vlastní nápady - možnost dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
Obchodník se zdravotnickými potřebami - Písek
Písek
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se... zobrazit nabídku»
Obchodník se zdravotnickými potřebami - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce lepidla a podlahoviny #8561801 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné kandidáty/tky na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace