Práce v oboru Obchod-prodej (2968) - strana 43

Obchod-prodej
Pokladní
České Budějovice, Brno, Liberec, Chomutov, Jenišov
před týdnem
Práce u nás stojí za to. Férová mzda a spousta dalších „maličkostí“ ~ své peníze dostanete vždy a včas, ~ v listopadu 13. mzdu,... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer pro SR
Slovenská republika
před týdnem
- do velké míry samostatnost v rozhodování - prodej značkových produktů - stabilní a rychle rozvíjející se společnost - zaškolení... zobrazit nabídku»
Referent/ka prodeje (Průhonice, CZ)
Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: REFERENT/KA PRODEJE   Popis pozice /... zobrazit nabídku»
Junior account manager – leasing luxusních vozů
Praha
před týdnem
- velmi zajímavé finanční ohodnocení - propracovaný systém benefitů - zázemí stabilní zahraniční společnosti - možnost seberealizace... zobrazit nabídku»
Elitní obchodník po telefonu (HPP, 22 000 Kč FIX!)
Ústí nad Labem-centrum
před týdnem
CO U NÁS ZÍSKÁTE? - nadstandardní FIXNÍ mzdu (15.000 Kč - 22.000 Kč) a propracovaný systém provizí - stravenky v hodnotě 100Kč - 5... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s NJ
Ústeckoorlicko
před týdnem
- plnohodnotné hrazení diet i ubytování v rámci služebních cest - jízdní výhody - os. vůz, po zapracování i k soukr. účelům - 1 týden... zobrazit nabídku»
Prodavačka - Toužim
Toužim
před týdnem
?pracovní poměr na dobu neurčitou ?zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT ?zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - Přední prodavačka:maso, uzeniny, lahůdky - Most
Most
před týdnem
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Hledáte výzvu a chcete být ostatním prospěšný/á?
Praha
před týdnem
Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě i dál pracovat a zvyšovat své schopnosti, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl.... zobrazit nabídku»
Chcete se vypracovat z obchodní pozice na konzultanta?
Praha 4
před týdnem
Nabídnout můžeme především: - zaškolení, podporu a fajn zázemí - přátelský a hravý tým lidí, který rád přijme nové kolegy -... zobrazit nabídku»
Regionální manažer - prodejen / poboček
Středočeský kraj
před týdnem
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Služební automobil, telefon, notebook ... zobrazit nabídku»
Obchodně – technický poradce / specialista – prémiové produkty
Praha, Střední Čechy
před týdnem
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Technik / odborný poradce – stavebnictví, prémiové produkty
okolí Prahy
před týdnem
Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním kolektivem Odborné zaškolení samozřejmostí – výborné zázemí firmy ... zobrazit nabídku»
Nákupčí/Logistik s AJ
okres Hradec Králové
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu? Mluvíte anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
okres Pardubice
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu nebo zákaznického servisu? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu - HPP, doba neurčitá, 22 000Kč FIX!
Praha Vysočany
před týdnem
CO U NÁS ZÍSKÁTE? - zkušební dobu 1 měsíc, poté smlouvu na dobu NEURČITOU - stravenky v hodnotě 100Kč již od druhého měsíce -... zobrazit nabídku»
Chcete pracovat z domova? s námi můžete!
Praha, střední Čechy
před týdnem
NABÍZÍME VÁM: - motivační provizní systém - spolupráci na živnostenský list, v případě potřeby Vám pomůžeme s jeho založením -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Orlicí
před týdnem
- práce s dobře zavedeným produktem - zaškolení - prostor pro obchodní vyjednávání - maximální podpora a kontrola - mobilní telefon,... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Ústí nad Orlicí
před týdnem
- práci v dobře zavedené a profesionální společnosti - produkty s vybudovaným postavením na českém trhu - stálou klientelu a silnou... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu - možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti - moderní pracovní prostředí,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace