Práce v oboru Obchod-prodej (3078) - strana 43

Obchod-prodej
Asistentka/operátor telemarketingu, Praha 8
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící na trhu v oblasti cenin, hledáme vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
KAM (Product Specialist) - chirurgie - spotřební materiál
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti zdravotnictví, hledá vhodné kandidáty ze zkušenostmi na pozici Key Account... zobrazit nabídku»
Life Science pro nedostudované doktorandy!!!
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného nadnárodního klienta v oblasti laboratorní a zdravotnické techniky sháníme kandidáta na pozici aplikačního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Služby ve zdravotnictví
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, provozovatele několika klinik po celé ČR i v zahraničí, hledáme vhodné kandidáty na pozici :Obchodní... zobrazit nabídku»
Medical Sales Representative kardio
Vysočina
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, originální společnost působící v oblasti farmacie, hledáme vhodného kandidáta na pozici MSR/Product... zobrazit nabídku»
Obchodník - Ústecký kraj
Ústecký
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou holdingovou společnost se záběrem na výrobu stavebních hmot, omítkových a maltových směsí, se sídlem v... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce ve stavebnictví
Zlínský
před 4 dny
Pro našeho klienta zabývajícím se výrobou, distribucí a prodejem stavebního materiálu a směsí, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku... zobrazit nabídku»
Jste biomedicínský inženýr/technik? šance pro absolventy
Praha
před 4 dny
Pro významnou českou společnost působící v odvětví Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze schopné absolventy oboru... zobrazit nabídku»
Vedoucí telemarketingu s AJ, Praha 8
Praha
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem cenin, aktuálně hledáme novou posilu do jejich obchodního... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělění náhradních dílů s AJ, Praha - Uhřiněves
Praha
před 4 dny
Dynamická a rychle se rozvíjející společnost, přední importér manipulační techniky do České republiky, přijme do svého týmu posilu. Pro... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant - GET, alergo,imuno
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, originální společnost sídlící v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici medicínského reprezentanta v oblastech... zobrazit nabídku»
Multi lingual hero
Praha
před 4 dny
Do you speak fluent ENGLISH and GERMAN, or ITALIAN, SPANISH, PORTUGUESE, FINNISH, NORWEGIAN, SWEDISH, DUTCH and do you want work for the big... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – spedice
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost působící v mezinárodních přeprav, hledáme silnou osobnost s obchodním duchem pro region Prahy a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (logistika/spedice), Praha, stř. Čechy
Praha
před 4 dny
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Endoskopie/laparoskopie
Praha
před 4 dny
Pro významnou českou společnost působící v odvětví Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze schopného kandidáta na pozici ... zobrazit nabídku»
Obchodní referentka/Logistik vhodné pro absolventy
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta český holding z oblasti prodeje, distribuce a servisu zdravotnické techniky hledáme vhodnou kandidátku/ta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce- spotřební zdravotnický materiál URO
Praha
před 4 dny
Naším klientem je významná obchodní společnost dodávající zdravotnickou techniku. V současné době hledáme vhodné kandidáty na výše... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant: CNS - jižní Čechy
Jihočeský
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, farmaceutickou společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Farmaceutický reprezentant... zobrazit nabídku»
Referent nákupu ve strojírenství
Pardubický
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, výrobce nákladních automobilů se sídlem na Pardubicku - plánující nové výrobní projekty, právě hledáme... zobrazit nabídku»
Home care reprezentant - péče o rány-Praha a střední Čechy
Praha
před 4 dny
Naším klientem je významná nadnárodní společnost obchodující v oblasti zdravotnictví a farmacie. Aktuálně pro tuto společnost poptáváme... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace