Práce v oboru Obchod-prodej (2854) - strana 43

Obchod-prodej
Materiálový/Á disponent/ka s AJ
Středočeský, Liberecký, Královéhradecký
před týdnem
Nemáte praxi a nebojíte se výzev? Hledáme disponenta/tku s dobrou znalostí angličtiny. Chcete se dostat do stabilní, mezinárodní firmy? Pak... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - paliva
severní Čechy, východní Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost spadající do mezinárodní skupiny působící ve více než 40 zemích světa, hledáme... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce
Praha
před týdnem
- zodpovědná pozici v zavedené, stabilní společnosti - plně profesionální pracovní prostředí - možnost osobního i profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce FMCG – van seller (ambulantní prodej)
Celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta MSI cukrovinky, jednoho z největších distributorů cukrovinek v ČR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Moravu a Slovensko
Morava a Slovensko
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí tonery, inkoustové náplně, barvící a faxové pásky, hledáme Obchodního zástupce pro Moravu... zobrazit nabídku»
Sales manager - otvorové výplně #7922407 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Plzeňský, Královéhradecký,...
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné technicky zaměřené... zobrazit nabídku»
Obchodní Manažer ledvance/osram
Praha
před týdnem
Obchodní manažer pro LED svítidla Mezinárodní společnost LEDVANCE, distributor značky OSRAM v segmentu odborný velkoobchod, je globální... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka – 130 Kč víkendová brigáda
Praha 10
před týdnem
Práce od pátku do neděle od 10:00 -20:00 Možnost naplánování směn ale pravidelnost musí být 130Kč/hod Práci v luxusním... zobrazit nabídku»
Práce pro všechny, co rádi telefonují a chtějí si pořádně vydělat 25.-...
Praha
před týdnem
Za práci Vás odměníme fixní mzdou 20.000 Kč, osobním ohodnocením, bonusy z prodeje, stravenkami, 5. týdny dovolené, občerstvením na... zobrazit nabídku»
Manažer/ka nákupu
Vysočina
před týdnem
– možnost účastnit se transformace společnosti – být členem top managementu, spolupracovat s kolegy, kteří pro Vás mohou být... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Kladno
před týdnem
Nabízíme: · Zázemí mezinárodní společnosti · Dotované stravné ve vlastní kantýně · Věrnostní bonus · Týden dovolené navíc ·... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka
České Budějovice
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ky na pozici Telefonní operátor/ka Vaše náplň práce > telefonická komunikace >... zobrazit nabídku»
Purchasing manager
Znojmo
před týdnem
Je to výzva pro zkušené strategické nákupčí, kteří pokukují také po logistice. Strojírenská středně velká společnost hledá... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Pilsen
před týdnem
-Strategický nákup -Aktivní vyhledávání příležitostí pro optimalizaci cen – unifikace, změny designu/specifikací, atd. -Snižování... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent – pařížská ulice - VPP
Praha
před týdnem
Job Description Pro našeho velmi významného klienta, známou francouzskou módní značku, hledáme kandidáty na pozici CLIENT ADVISOR. HLEDÁME... zobrazit nabídku»
Prodavač/-ka obsluhovaný úsek- Brno
Brno
před týdnem
Co ti za tvou práci nabízíme? Výplatu budeš mít vždy včas. Můžeš pracovat v prodejně blízko bydliště (máme 331 prodejen v ČR).... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Praha
před týdnem
Baví Vás nákup a máte v něm už nějaké zkušenosti? Chcete pracovat ve společnosti, kde ocení Váš inovativní přístup? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - strojírenství
Královéhradecký
před týdnem
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Chcete se vypracovat na specializovaného obchodníka?  Pohybujete se ve strojírenském... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant – Kladno, Beroun, Most
Středočeský
před týdnem
Pro jednu z nejvýznamnějších mezinárodních generických společnosti se sídlem v Praze hledáme do týmu zkušené kandidáty / kandidátky pro... zobrazit nabídku»
Business Development Manager- obalové materiály
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti obalových materiálů, hledáme vhodného kandidáta/tku na uvedeno pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace