Práce v oboru Obchod-prodej (2896) - strana 43

Obchod-prodej
Obchodní manažer pro lídra trhu ICT / Telco
Praha
před týdnem
Pro mezinárodní společnost s TOP produktem na trhu v oblasti ICT řešení obsazujeme pozici Obchodního manažera. Náplň práce: Rozvoj... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - stavebnictví
Středočeský
před týdnem
Zavedená česká společnost z oblasti stavebních prací hledá kandidáta na pozici Obchodně-technického zástupce pro region Čechy. Co bude... zobrazit nabídku»
Export manager pro elektrotechnické projekty
Zlínský
před týdnem
Baví Vás moderní technologie?  Chcete cestovat za obchodními úspěchy po Evropě nebo Arabských státech?  Máte zájem o složitější... zobrazit nabídku»
Obchodník s technickými produkty
Jihomoravský
před týdnem
Chcete vstoupit do světa obchodu v IT?  Baví Vás hledat řešení dle přání a potřeb klienta? Co Vás čeká? Akvizice nových... zobrazit nabídku»
TOP manažer pro retailové pojištění
Praha
před týdnem
Jste zkušený TOP manažer v pojišťovnictví? Znáte oblast retailového a skupinového pojištění jako své boty? Máte rád/a výzvy spojené... zobrazit nabídku»
Senior Obchodník / Projektový Manažer
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti obchodu a jste rozený řečník, který umí jednat s klienty na nejvyšší úrovni? Chtěli byste pracovat pro... zobrazit nabídku»
Konzultant privátních financí
Praha
před týdnem
Máte chuť pracovat s klienty a poskytovat jim finanční konzultace? Baví Vás mluvit i s cizími lidmi? Máte obchodní a manažerské... zobrazit nabídku»
Vedoucí nabídkář / technická podpora (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte rozmanitou a zodpovědnou práci? Nabízíme pozici seniorního nabídkáře pro výrobní společnost. Budete mít na starosti koordinaci... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu pro strojírenskou výrobu (od 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Budete mít odpovědnost za chod oddělení nákupu ve výrobním závodě v Hustopečích u Brna. Očekáváme praxi na obdobné pozici a schopnost... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s technickým zaměřením (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme talentovaného, technicky zaměřeného obchodního zástupce s aktivním přístupem a tahem na branku! Umíte naslouchat zákazníkovi?... zobrazit nabídku»
Nákupčí s praxí ve strojírenství a AJ (od 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Jste samostatní, komunikujete rádi s lidmi a máte týmového ducha? Máte zkušenosti z výrobní firmy a orientujete se dobře ve výkresové... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer informačních systémů
Praha 4
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Manažer partnerské sítě pro Enterprise zákazníky
Praha
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Business Development HoReCa
Středočeský kraj, Praha - Východ
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro potravinářského výrobce a distributora, centrála Praha. Vaše náplň práce Příprava, realizace,... zobrazit nabídku»
Junior Sales Manager - plasty
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní, prosperující společnost, která je významným evropským distributorem speciálních chemických surovin... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Olomoucký
před týdnem
Job Description Pro společnost působící ve strojírenství v okrese Šumperk hledáme kandidáty na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ Co bude... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce posklizňových linek
Čechy a Morava
před týdnem
- příležitost pro kariérní růst a profesní rozvoj - služební automobil, notebook, mobilní telefon - stabilní práce v rychle rostoucí... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - prodej v interním call centru
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mediální dům, který působící v 16 zemích světa, hledáme do týmu kolegu na pozici: Obchodní zástupce - prodej v... zobrazit nabídku»
Key account manager
Praha
před týdnem
Jsi nadšený obchodník? Je Ti blízká práce v potravinářském odvětví? Jsi kreativní a chceš přispět k rozvoji jednoho z... zobrazit nabídku»
Intralogistický konzultant
Praha, Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící poskytující služby komplexních řešení pro interní logistiku v České republice a na Slovensku,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace