Práce v oboru Obchod-prodej (2622) - strana 43

Obchod-prodej
Vedoucí týmu s AJ a NJ, částečný home office
Ostrava
před týdnem
Máš zkušenost s vedením týmu a jeho motivací? Hovoříš plynule anglicky a německy? Pokud ano, pošli nám svůj životopis, nyní totiž... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - strojař (35.000 - 70.000 Kč)
Středočeský
před týdnem
Máte již nějaké obchodní zkušenosti a jste silně technicky založení? Nebojíte se přijít přímo k zákazníkovi, poradit mu, který... zobrazit nabídku»
Obchodník pro absolventy SŠ/VŠ - stavební
Praha
před týdnem
- Služební auto i pro soukromé účely, telefon, notebook - Motivující mzdové podmínky - Nástup co nejdříve, či dle dohody - Zázemí... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager cz+sk, FMCG sphere
Praha
před týdnem
Interesting and responsible work Great career growth opportunities and professional development Attractive package + company car Location:... zobrazit nabídku»
Obchodní referent pro nákup (Z19836)
Karviná
před týdnem
Obchodní referent pro nákup hutních materiálů a elektro dílů Požadujeme: SOŠ (maturita) v oboru strojírenství případně obchodní... zobrazit nabídku»
Nákupčí (Z19835)
Ústecký kraj
před týdnem
Jste aktivní člověk mluvící plynule anglicky, který se chce rozvíjet a být součástí našeho růstu, neochuďte se o možnost ucházet se o... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Český a slovenský trh
BRNO
před týdnem
Pro našeho klienta, brněnskou společnost poskytující služby v oblasti internetového televizního vysílání, hledáme šikovného kandidáta... zobrazit nabídku»
Prodejce dřevoobráběcích strojů
Morava
před týdnem
Pro rozrůstající se společnost hledáme podnikavého kandidáta, který má chuť oslovovat nové zákazníky a cestovat po regionu Morava. Vaše... zobrazit nabídku»
Nákupčí [Dovolená navíc]
Louny
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka
České Budějovice
před týdnem
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ky na pozici Telefonní operátor/ka Vaše náplň práce  telefonická komunikacepéče o... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka- pokladní Brno
Brno
před týdnem
Co ti za tvou práci nabízíme? Stravenky jsou u nás samozřejmostí. Jistotu smlouvy na dobu neurčitou. Odměnu za týmové výsledky až... zobrazit nabídku»
Pracovník Call centra Möbelix Brno
Brno
před týdnem
- stabilní zaměstnání na HPP v mezinárodní společnosti - zajímavé platové ohodnocení a osobní prémie - nástup je možný ihned nebo... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před týdnem
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Pokladní
Praha 5 Stodůlky
před týdnem
- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu - zajímavé platové ohodnocení + firemní benefity - důkladné zaškolení - práci v... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka bytových doplňků
Ústí nad Labem
před týdnem
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zaměstnanecké benefity (stravenky, slevy na prodávaný sortiment) zajímavé... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
okolí Nového Bydžova
před týdnem
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v okolí Nového Bydžova, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Pohodový kolega do kanceláře - HPP - 25.-45.000,- Kč
Brno, Praha 4
před týdnem
Co nabízíme? - přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených - možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení - velmi... zobrazit nabídku»
Asistent klientského centra FIT zdravi
Brno,Blansko, Znojmo, Břeclav, Vyškov, Hradec Králové,...
před týdnem
Otevíráme !!!!! FITzdravi-studio komplexního zdraví a pohybu ihned přijmeme na pozici Konzultant- asistent v Brně a dalších městech. ... zobrazit nabídku»
Team Leader NJ + AJ
Ostrava
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Hledáte akční práci, kde byste měli možnost komunikovat a tím se zdokonalit či si udržet svou úroveň... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – zahraniční obchod
Praha
před týdnem
Pro našeho TOP klienta, výrobní společnost působící hutním průmyslu, hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER –... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace