Práce v oboru Obchod-prodej (2852) - strana 44

Obchod-prodej
Obchodně- administrativní referent- technický produkt, P. 10
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní a distribuční koncern s celosvětovým působením, hledáme juniory/ rky na uvedeou pracovní pozici. Klient... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ- regálové systémy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se věnuje výrobě a prodeji regálových systémů, hledáme vhodné kandidáty/ tky na... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí s AJ
Středočeský
před týdnem
Úspěšná společnost s velmi přátelskou firemní kulturou hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Specialisty nákupu. Na pozici byste... zobrazit nabídku»
Export manager pro elektrotechnické projekty
Zlínský
před týdnem
Baví Vás prodávat moderní technologie? Chcete cestovat za obchodními úspěchy po ČR i celém EMEA regionu?  Máte zájem o složitější... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu
Zlínský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Relationship manager - korporátní úvěry
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na zlepšování vztahů s partnerskými firmami ? Využíváte efektivní komunikační prostředky? Jste specialista na úvěry... zobrazit nabídku»
Prodejce malého nábytku
Praha 5 Stodůlky
před týdnem
zajímavé platové ohodnocení provizi z osobního obratu prodejce firemní benefity nástup možný ihned Více nabídek práce... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovnice/Pokladní Pardubice Möbelix
Pardubice
před týdnem
- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu - zajímavé platové ohodnocení + osobní ohodnocení a firemní benefity - práce na... zobrazit nabídku»
Prodavač Neratovice
Neratovice
před týdnem
Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě. Na tuto pozici se uplatňuje... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer Senior - podnikové IS
okr. Přerov
před týdnem
* zajímavá práci v moderní, procesně orientované IT společnosti * práce na zajímavých projektech pro významné klienty * nadstandardní... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí strojního materiálu
okr. Přerov
před týdnem
* zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě * motivující finanční hodnocení * možnost firemního vzdělávání, osobního rozvoje *... zobrazit nabídku»
Customer service specialist s AJ, FJ velkou výhodou
okres Hradec Králové
před týdnem
Specialista zákaznického servisu s AJ, FJ velká výhoda Odpovědět Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost na Pardubicku,... zobrazit nabídku»
Obchodník pro zahraničí / tuzemsko
Pardubický, Vysočina
před týdnem
A co můžete získat? - účastnit se transformace společnosti - ideální pro Váš start, individuální dohodu - šéfa, který je člověk na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Pro významnou strojírenskou společnost v okrese Blansko hledáme technicky zaměřeného projektového manažera, který se domluví anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant - inko - Home & Social care
Karlovarský, Ústecký
před týdnem
Pro našeho významného klienta, společnost, která se zabývá distribucí a prodejem zdravotnického materiálu a kompenzačních pomůcek,... zobrazit nabídku»
Odborný konzultant-inko-home care - vhodné pro zdrav. sestry
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, menší společnost zabývající se distribucí a prodejem zejména spotřebního zdravotnického materiálu a... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před týdnem
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v Nutričním centru
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před týdnem
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (Z19782)
Pardubický kraj
před týdnem
SOKOL FALCO s.r.o. Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodu (Z19776)
Slatiňany
před týdnem
SOKOL FALCO s.r.o. Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace