Práce v oboru Obchod-prodej (2948) - strana 44

Obchod-prodej
Technical Sales Documentation Creator
Liberec
před týdnem
- Relevant financial remuneration and company benefits - Cooperation with German headquarter portfolio management team and other company branches... zobrazit nabídku»
Specialista obchodní dokumentace
Liberec
před týdnem
- Práce na dobu neurčitou po zkušební době - Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie - Příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodně-marketingový analytik
Liberec
před týdnem
- Práce na dobu neurčitou po 3 měsíční zkušební době - Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro prodej pojezdových kol
Brno
před týdnem
K dispozici Vám poskytneme stávající databázi firem, a očekáváme, že ji budete i nadále rozšiřovat. Před odchodem do terénu... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky - zákazníkům partnerem
Ostrava, Opava, Karviná
před týdnem
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení nákupu
Kladno
před týdnem
značnou míru samostatnosti a odpovědnosti perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti práci v příjemném kolektivu ... zobrazit nabídku»
Manažer zakázek - silnoproud
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zakázkami od návrhů, projektů, rekonstrukcí, generálních oprav, nových výstaveb a... zobrazit nabídku»
Logistik
Plzeňský
před týdnem
Je logistika to, co Vás baví? Máte s ní zkušenosti a chcete je uplatnit i nadále? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost,... zobrazit nabídku»
Team leader strategického nákupu s AJ
Středočeský
před týdnem
Máte zkušenosti s přímým vedením menšího týmu lidí a chuť se podílet na nových projektech v oblasti strojírenství? Pohybujete se již... zobrazit nabídku»
Nákupčí-dispečer
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, českou stavební firmu s téměř dvacetiletou zkušeností, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí-dispečer.... zobrazit nabídku»
Florista / Floristka
České Budějovice
před týdnem
- práci na hlavní zaměstnanecký poměr  - pravidelnou mzdu a zaměstnanecké benefity - přátelský kolektiv - vzdělávání a rozvoj... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodního oddělení pro Plzeň
Plzeň
před týdnem
Práce ve stabilní společnosti Závodní stravování Po prvním roce týden dovolené navíc Po 2 letech příspěvek na penzijní připojištění zobrazit nabídku»
Zahradník s praxí nebo vyučením v oboru, čb, nástup ihned mzda 18 - 20000...
České Budějovice
před týdnem
- hrubou měsíční mzdu 18 - 20.000 Kč/měs. - stabilní a dlouhodobé zaměstnání zobrazit nabídku»
Branch Manager
Brno
před týdnem
Co u nás získáte? - zázemí stabilní mezinárodní společnosti jakou je ManpowerGroup - samostatnou a zodpovědnou práci, díky které se... zobrazit nabídku»
Technolog/nákupčí bez jazyka
Přerov
před týdnem
Hledáte novou pracovní výzvu a možnost uplatnění svých zkušeností ve stabilní společnosti? Disponujete zkušenostmi v oblasti čerpadel,... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Tachov
před týdnem
Máte zkušenosti s nákupem? Nedělá vám problém strategické a operativní myšlení? Domluvíte se bez problémů německy? Pak jste ten, koho... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - jižní Čechy
Středočeský
před týdnem
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a komunikativní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kosmetika - Plzeňsko
Plzeňský
před týdnem
Pro našeho významného klienta, obchodní společnost se zaměřením na profesionální pleťovou a vlasovou kosmetiku, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant - hojení RAN - zdravotnictví
Olomoucký
před týdnem
Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost, která je výrobcem spotřebního zdravotnického materiálu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Account Manager - hospital
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která se zaměřuje na výrobu spotřebního materiálu v oblasti zdravotnictví... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace