Práce v oboru Obchod-prodej (2808) - strana 44

Obchod-prodej
Obchodní zástupce
Brno
před 4 dny
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv - 5 týdnů dovolené - Roční bonus, věrnostní odměny - Fitness ve firmě - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Account Manager celá ČR – zdravotnictví
Celá ČR
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem produktů pro ošetřování a poskytovatelem chirurgických prostředků a... zobrazit nabídku»
Obchodník s inzercí
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před 4 dny
Proč právě u nás? - Menší kolektiv rodinného typu, velmi příjemná atmosféra, přátelský tým - Časová flexibilita – individuální... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Coca Colu, part-time
Praha 9
před 4 dny
Jsi rozený obchodník a chceš pracovat pod brandem, který zná fakt každý? No tak nám pošli životopis co nejdříve a získej praxi na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce na telefonu - nástup ihned
Praha 4
před 4 dny
Umíte jednat se zákazníkem a jste rozený obchodník? Pak na nic nečekejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní firma zabývající se... zobrazit nabídku»
Technický specialista - barvy a laky na dřevo
Praha
před 4 dny
Máte praxi v oboru barev a laků pro dřevozpracující průmysl, nebo broušením dřeva? Chtěli byste najít dlouhodobé pracovní uplatnění v... zobrazit nabídku»
Shop assistant, Prague 1
Praha 1
před 4 dny
Máte rád/a luxusní produkty a umíte je prodat? Chcete dostávat luxusní doplňky jako bonus od Vašeho zaměstnavatele? Pokud ano, zašlete nám... zobrazit nabídku»
Store manager, luxusní značka
Praha
před 4 dny
Zajímá Vás móda, doplňky nebo bižuterie? Chtěl/a byste mít na starosti celý obchod s bižuterií a vést schopný tým prodejních... zobrazit nabídku»
Sales consultant with chinese - part-time
Praha 1
před 4 dny
Are you interested in luxury products and do you speak English and Chinese? Do you want to work in center of Prague? Then send us your CV for position... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucí na prodejně, móda
Praha
před 4 dny
LÍBÍ SE VÁM ELEGANTNÍ A DÍVČÍ MÓDA? Hledáte si pracovní uplatnění u stabilní společnosti s možností dlouhodobé spolupráce? Pak... zobrazit nabídku»
Konzultant, bankovní produkty, až 30 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
BAVÍ VÁS MLUVIT A NECHCETE SE VNUCOVAT? Hledáme kandidáty na zákaznický servis. Budete v kontaktu převážně se stávajícími zákazníky... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent / KA s čínštinou
Praha 1
před 4 dny
Zajímá Vás móda, doplňky nebo bižuterie? Chcete pracovat v prostředí luxusních doplňků v centru Prahy a hovoříte plynně anglicky a... zobrazit nabídku»
Sales consultant with chinese
Praha 1
před 4 dny
Are you interested in luxury products and do you speak English and Chinese? Do you want to work in center of Prague? Then send us your CV for position... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka s čínštinou, 150 Kč/hod.
Praha
před 4 dny
Domluvíte se čínsky a rád/a byste si čínštinu procvičil/a v praxi? Zajímá Vás obchod a chcete být v denním kontaktu s lidmi? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent / KA s korejštinou
Praha 1
před 4 dny
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti luxusních produktů, hledáme PRODEJNÍHO ASISTENTA / ASISTENTKU s... zobrazit nabídku»
Junior global buyer, až 40 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte zkušenost v oblasti obchodu nebo procurementu, kterou byste chtěl/a zdokonalit a rozšířit? Odolnost proti stresu a vyjednávací a... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka - luxusní zboží, až 25 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Máte rádi luxusní produkty? Ovládáte angličtinu a Váš zákaznický servis je na excelentní úrovni? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Referent odbytu s němčinou
Vizovicko
před 4 dny
Hledáme skvělé kandidáty na pozici REFERENT ODBYTU. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí i kolektivu, možnost naučení se... zobrazit nabídku»
Pricing and Market Intelligence Analyst
Moravskoslezský
před 4 dny
Umíš skvěle anglicky a máš zkušenost s výpočtem cen, orientuješ se v marketignu, jsi komunikativní a hledáš možnost uplatnění v... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Moravskoslezský
před 4 dny
Mluvíš plynně anglicky a domluvíš se ještě dalším světovým jazykem? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace