Práce v oboru Obchod-prodej (2772) - strana 44

Obchod-prodej
Konzultant/ka zákaznického servisu
Kolín, Velim
před týdnem
Pro našeho klienta, moderní mezinárodní společnost, která se zabývá produkcí hliníkových pouzder, hledá do rozšiřující se výroby na... zobrazit nabídku»
Manažer skladu
Pardubický
před týdnem
Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím coby mistr skladu, team leader, čí přímo vedoucí skladu? Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
Skladový vedoucí
Pardubický
před týdnem
Hledáte novou pracovní výzvu, kde budete moci aplikovat svoje nápady a know-how? Máte zkušenosti s vedením skladu? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Nákupčí – team leader
Pardubický
před týdnem
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s nákupem komodit pro výrobní společnost? Zvládnete se domluvit... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupního oddělení
Pardubický
před týdnem
Jste zkušený/á nákupčí ve výrobní společnosti a chcete se posunout v kariérním žebříčku na další stupínek? Troufnete si na jednání... zobrazit nabídku»
Nákupčí v automotive
Ústecký
před týdnem
Máte zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti z oblasti automobilového průmyslu? Chcete se dále rozvíjet, komunikujete v němčině a... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ
Ústecký
před týdnem
Máte praxi v oblasti nákupu a ovládáte německý jazyk? Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá zkušené... zobrazit nabídku»
Controller
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti - Výborné finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a bonusy, příspěvek... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
Brno
před týdnem
odpovídající finanční ohodnocení týden dovolené navíc 2 sick days jazykové kurzy stravenky zobrazit nabídku»
Řidič Retrakář
Praha
před týdnem
- stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti obchodující elektronikou - zajímavé mzdové ohodnocení a motivační bonusový... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu
Praha - východ
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní chemickou společnost zabývající se výrobou a prodejem měkkých a tvrdých pájecích past a jiných... zobrazit nabídku»
Pracovník zpracování zakázek ve stavebníctví - i pro absolventy
lokalita Uherské Hradiště
před týdnem
Hledáme uchazeče, který uplatní komunikativní znalost německého jazyka. Uvítáme zkušené pracovníky i absolventy, které... zobrazit nabídku»
Přijímací technik do servisu strojů (Praha 10) - s AJ nebo NJ
Praha-Měcholupy
před týdnem
Nabízíme: - Příjemný pracovní kolektiv - Dlouhodobou perspektivu - Základní plat odpovídající schopnostem a vzdělání, velmi dobré... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - HPP
centrála Pardubice, bydliště ČR
před týdnem
stabilní zázemí prosperující společnosti - HPP či IČO dle přání uchazeče možnost nadstandardního příjmu vázaného na výkon -... zobrazit nabídku»
Brigádník roznos letáků Studénka, Nový Jičín, Fulnek – 100 Kč/h.
Nový Jičín
před týdnem
Chceš si zlepšit si komunikaci s lidmi a dostat příležitost rozvíjet své schopnosti? Motivující přivýdělek! Možnost plánování... zobrazit nabídku»
Branch manager - HR služby
Olomoucký
před týdnem
Jste zkušený vedoucí obchodní skupiny a chcete být partnerem pro rozvoj významných firem v Olomouckém kraji? Potom Vás zaujme zodpovědná... zobrazit nabídku»
Choď do skladu v Pohořelicích jako ředitel na 9
Pohořelice
před týdnem
Co za to budete mít? - mzdu 116,-Kč / hod - prémie 0 - 2000 Kč - přerozděluje mistr směny - bonusy za docházku a plnění norem - příplatky... zobrazit nabídku»
Servisní poradce pro luxusní vozy
Praha
před týdnem
Co pro Vás máme? Budete pracovat v příjemném prostředí luxusní značky v mladém a příjemném kolektivu. Nabídneme Vám stabilní... zobrazit nabídku»
Vedoucí zahraničního obchodu | Pelhřimovsko
Pelhřimov
před týdnem
Obchodníci na Vysočině, tohle je příležitost i pro Vás! Jsme nadnárodní výrobní společnost a po dlouhých letech hledáme nového... zobrazit nabídku»
Prodejce/skladník (Z19822)
Kutná Hora
před týdnem
PRODEJCE / SKLADNÍK – KUTNÁ HORA – S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM VE VÝŠI 10.000 Kč Pro pobočku v Kutné Hoře hledáme aktuálně kolegyni... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace