Práce v oboru Obchod-prodej (2860) - strana 48

Obchod-prodej
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s AJ (27.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte praxi v nákupním oddělení a chcete se profesně posunout? Dáme Vám příležitost! Hledáme strategického nákupčího pro výrobní... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - pokladní
Frýdek-Místek
před týdnem
Jistotu stabilního zaměstnání Jistotu výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Širokou nabídku benefitů... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (logistika/spedice), Praha, stř. Čechy
Praha
před týdnem
Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/aplikační inženýr s AJ- potravinářství
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta se základnou ve velké Británii hledáme kandidáty s obchodním duchem a znalostmi látek používaných v... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Jihočeský kraj
před týdnem
Rozšiřujeme tým obchodně výrobní společnosti specializující se na oblast vzduchotechniky Vaše náplň práce > akvizice nových... zobrazit nabídku»
Prodejce nábytku – ložnice, obývací pokoje, kuchyně
Ústí nad Labem
před týdnem
stabilní zaměstnání na HPP zajímavé platové ohodnocení + provize z obratu kratší pracovní úvazek (30 hodin týdně) firemní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - zemědělství
Olomoucký
před týdnem
Co v práci dostanete? - Fixní plat s motivační bonusovou složkou (která se bude odvíjet od Vaší šikovnosti) - Mobil, notebook, služební... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - specialista
Jihlava, Okříšky
před týdnem
Jistotu stabilního zaměstnání Jistotu výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Širokou nabídku benefitů... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Zlín a okolí
před týdnem
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Account manager
Brno
před týdnem
- dlouhodobou perspektivu zavedené a úspěšné firmy - příležitost postupu do manažerské role s vedením týmu - komplexní program... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka divize střešních světlíků a zokt
Jihomoravský kraj
před týdnem
- zázemí silní rozvíjející se společnosti - atraktivní platové ohodnocení a prémiový systém - důkladné zaškolení - služební... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce, živočišná výroba
kraj Vysočina
před týdnem
- možnost home office - služební vůz, notebook, telefon - odpovídající platové ohodnocení - možnost podílet se na rozvoji prodeje... zobrazit nabídku»
Obchodně technický pracovník
Brno
před týdnem
Pracovní doba 7.30 - 16 hod., stálý plat 24000,- + odměny dle rabatu, stravenky, firemní benefity, malý kolektiv zobrazit nabídku»
Senior nákupčí s AJ
Praha, Středočeský
před týdnem
Hledáte práci na pozici nákupčího se zaměřením na elektrotechnickou oblast? Jste komunikativní a máte zkušenosti na obdobné pozici ve... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - prodej veletržních expozic
Brno
před týdnem
- nadstandardní finanční ohodnocení - firemní automobil, ntb, telefon - balíček vnitrofiremních benefitů - zázemí firmy s 25letou... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní manažer
Morava a Vysočina + home office
před týdnem
Co Vám firma může nabídnout? - zázemí stabilní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - automobil + smartphone i k soukromému... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Středočeský, Vysočina
před týdnem
Co Vám můžeme nabídnout? · Fixní plat + motivační platové ohodnocení v závislosti na výkonech · Zaměstnanecké výhody · Mobil,... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce pro procesní elektrochemii
Praha, Ostrava, Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která dodává chromatografické přístroje a příslušenství pro analytické a semipreparativní aplikace,... zobrazit nabídku»
Asistent - konzultant pro Dům zdraví
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před týdnem
Otevíráme a rozšiřujeme v roce 2017 !! Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace