Práce v oboru Obchod-prodej (3008) - strana 48

Obchod-prodej
Květinář/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost provozující prodejny květin v největších nákupních centrech v rámci celé ČR, hledáme nové kolegyně pro... zobrazit nabídku»
Realitní makléř/ realitní makléřka
Praha
před týdnem
Nemusíš mít doma maturitní vysvědčení, přirozená inteligence je důležitější Nemusíš mít ani žádnou praxi, stačí chuť... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Plzeň
Plzeň
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem truhlářského dřeva a stavebního řeziva, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodník Praha/Středočeský kraj
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící od roku 1997 na českém trhu v oboru gastronomie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodník... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro oblast klimatizace a vytápění
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se systémy Měření a regulace pro klimatizaci, vytápění, chlazení a mražení včetně... zobrazit nabídku»
Business Development Manager pro oblast IT Security
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je stabilním distributorem softwarových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business... zobrazit nabídku»
Junior obchodník- strojírenství
Jihomoravský
před týdnem
Máte obchodního ducha? Jste technického ražení a máte kladný vztah k novým technologiím? Pokud byste se rádi realizovali v oblasti obchodu a... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu
Ústecký
před týdnem
Hledáte pozici Manažera nákupu a máte praxi z této pozice z výrobní společnosti pro automotive? Chcete využívat angličtinu na denní bázi.... zobrazit nabídku»
Manažer zahraničního obchodu pro státy Beneluxu a Německa (ž/m)
Břeclavsko
před týdnem
- Odpovídající mzdu a motivující systém odměňování - Zajímavé firemní benefity (auto, stravenky, mobilní telefon pro soukromé účely,... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí / produktový specialista #5583494 (Strančice, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, vhodné kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Costumer Service - Praha
Praha
před týdnem
* HPP na dobu neurčitou * Mzdu okolo 30.000 CZK podle kvality a zkušeností uchazeče * Příjemný kolektiv * Zajímavou práci v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant/ka - veterinární produkty
Praha
před týdnem
- Zaměstnání ve stabilní farmaceutické společnosti - Služební auto, telefon a notebook - Motivační ohodnocení dle zkušeností,... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - nákup / brand / obchod
Praha
před týdnem
Platové ohodnocení 25.000Kč + měsíční prémie ve výši 10.000 - 15.000Kč, možnost budoucího navýšení Zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Obchodník – prémiové značky, horeca
Praha
před týdnem
Platové ohodnocení dle zkušeností, možnost nastavení vyššího fixu po dobu několika měsíců Mobilní telefon, notebook, osobní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – CNC obrábění
Vysočina, Jihomoravský
před týdnem
Máte vzdělání nebo zkušenosti v oblasti obrábění? Máte zkušenosti s obchodováním a vedením týmu? Pak hledáme právě Vás! Rodinná... zobrazit nabídku»
Obchodní manager s Arabštinou - Technický obor- i Absolvent
Plzeň
před týdnem
Vyrábíme velké průtokoměry pro největší zákazníky na světě. Obchodní manager se bude starat o velké klienty, zajišťovat projekt, a... zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #2033077 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce FMCG - Severní Čechy
Severní Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z největších distributorů cukrovinek v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce FMCG – van... zobrazit nabídku»
Obchodní manager / obchodník (B2B) #1516348 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Ústecký
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost  v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky HR- obchodní zastoupení
ČR
před týdnem
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace