Práce v oboru Obchod-prodej (2898) - strana 49

Obchod-prodej
Brigáda v obchodě - volitelné směny - až 115 Kč/hod. - Ostrava
Ostrava
před týdnem
HLEDÁTE FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU BĚHEM LISTOPADU A PROSINCE? Přidejte se k našemu týmu v předvánočním období a vyberte si pracovní... zobrazit nabídku»
Brigáda v obchodě - volitelné směny - až 115 Kč/hod. - Vsetín
Vsetín
před týdnem
HLEDÁTE FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU BĚHEM LISTOPADU A PROSINCE? Přidejte se k našemu týmu v předvánočním období a vyberte si pracovní... zobrazit nabídku»
Asistent Store Managera - Designové výrobky
Praha
před týdnem
Job Description Pro našeho klienta, menší společnost zabývající se výrobou originálních skleněných výrobků z českého skla, hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu - výrobní firma
Olomoucký
před týdnem
* možnost se realizovat v dynamické výrobní společnosti * adekvátní mzdové ohodnocení * týden dovolené navíc * závodní stravování... zobrazit nabídku»
Konzultant klientského servisu - 22.000 Kč fix + bonusy
Praha
před týdnem
Co Vám za to nabízíme? - Záleží nám na spokojenosti a potřebách našich zaměstnanců. Proto je pro nás samozřejmostí nadstandardní... zobrazit nabídku»
KEY account manager
Uherskobrodsko
před týdnem
Významná výrobní společnost se zázemím ve Zlínském regionu, která se řadí na přední příčky ve svém oboru, hledá uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
ZLÍN
před týdnem
Máte obchodního ducha? Umíte vyjednávat s klienty a vést tým obchodníků? Domluvíte nový byznys? Najdete nového zákazníka? Baví Vás... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický manažer
Praha
před týdnem
JEDNÁTE RÁD/A S LIDMI? BAVÍ VÁS OBCHOD? CHCETE DÁLE ROZVÍJET SVÉ OBCHODNÍ DOVEDNOSTI? Pro významnou společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
KAM - Key account manager
Hradec Králové
před týdnem
- pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování prodloužení na dobu neurčitou) - odobrný růst ve stabilní průmyslové firmě -... zobrazit nabídku»
Brand manager elektroinstalačního materiálu
Praha, Středočeský
před týdnem
Náplň práce: - propagace a reklama elektroinstalačního materiálu svěřené značky - výběr vhodných elektroinstalačních produktů ze... zobrazit nabídku»
Brand manager svítidel
Praha, Středočeský
před týdnem
Náplň práce: - propagace a reklama svítidel svěřené značky - výběr vhodných produktů ze zahraničí - odpovědnost za tvorbu... zobrazit nabídku»
Doplňování zboží, Práce na pokladně, týdenní zálohy!
Vyškov
před týdnem
Jestli máš ještě školu, druhou práci, náročného koníčka nebo se chceš věnovat sám sobě či rodině, jsi přesně náš člověk.... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu Telesales
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Jste obchodnicky zaměřený člověk, který je schopen své zkušenosti a dovednosti předávat dále? Máte... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ústecký
před týdnem
Možnost pracovat v prestižní, stabilní, mezinárodní společnosti. Ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovnímu nasazení. Rozvinutý... zobrazit nabídku»
Obchodní referent (AJ+FJ nebo aj+nj)
Valašské Meziříčí
před týdnem
Zajímavá příležitost pro uchazeče, kteří se chtějí realizovat na poli obchodu! Domluvíte se anglicky a francouzsky, popřípadě německy?... zobrazit nabídku»
Sales manager junior
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci v perspektivní společnosti - možnost osobního a profesního rozvoje - velmi dobré platové ohodnocení - stravování v... zobrazit nabídku»
Specialista kontaktu se zákazníkem, pracuj pro 1. ligu!
Karviná
před týdnem
Co ti můžeme a chceme nabídnout: nejvyšší nástupní mzdu v regionu na obdobných pozicích – až 21 000 Kč/měs. navyšování... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - skladová logistika (Stř. Čechy, Praha)
Středočeský
před 14 dny
Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost mající centrálu západně od Prahy, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Jihomoravský kraj
Jihomoravský kraj
před 14 dny
Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení (kvartální bonusy) Služební automobil, mobil, notebook - i pro soukromé účely ... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace