Práce v oboru Obchod-prodej (2866) - strana 49

Obchod-prodej
Manager call centra #5127594 (Okres Vsetín, CZ)
Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE, vhodné kandidáty/kandidátky... zobrazit nabídku»
Obchodník s duší
Praha
před týdnem
- nadstandardní systém finančních odměn. Jednorázové provize včetně následných bonusů z retenčního portfolia - práce ve svobodném... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před týdnem
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Odborný poradce pro výživu skotu - lu219
celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu a prodej vlhkých a suchých krmiv pro živočišnou výrobu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Regionální Obchodní Manažer
Celá ČR
před týdnem
Můžeme Vám nabídnout: - zázemí silné, nadnárodní společnosti - velmi pestrou a samostatnou práci - široké možnosti pro vlastní... zobrazit nabídku»
Nákupčí senior
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Za odvedenou práci získáte: * zajímavé finanční ohodnocení * dotované závodní stravování * příspěvek na životní pojištění *... zobrazit nabídku»
Produktový manažer s AJ, Praha-východ
Praha-východ
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro českou prodejní společnost, která je dodavatelem výrobků pro domácnost a zahradu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Manažer partnerské sítě pro Enterprise zákazníky
Praha
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer informačních systémů
Praha 4
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Obchodník pro polsko
Královéhradecký
před týdnem
Za Vaši práci Vás čeká zasloužená odměna: - práce v příjemném prostředí moderní společnosti - přátelský a individuální... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
západní Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a prodeje kompresorové techniky, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Nákupčí se znalostí AJ
Plzeň - jih
před týdnem
Jste stratég na správném místě, máte zápal a víte jak funguje nákup? Nebojíte se zvednou telefon nebo osobně zajet za dodavateli, když... zobrazit nabídku»
Logistik
Liberec
před týdnem
- 1 týden dovolené navíc - Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Příjemné pracovní prostředí - Závodní stravování - Podpora... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Olomouc a okolí
před týdnem
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Nákupčí / plánovač [bohaté zaměst. benefity]
Chomutov
před týdnem
- Zaměstnání ve stabilní firmě - Možnost osobního růstu a získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí - Možnost... zobrazit nabídku»
Account manager
Brno
před týdnem
- dlouhodobou perspektivu zavedené a úspěšné firmy - příležitost postupu do manažerské role s vedením týmu - komplexní program... zobrazit nabídku»
Junior obchodník B2B
Liberecký
před týdnem
Významná zahraniční společnost a její divize prodeje neželezných kovů hledá obchodníka, který se bude v rámci ČR i zahraničí starat o... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka divize střešních světlíků a zokt
Jihomoravský kraj
před týdnem
- zázemí silní rozvíjející se společnosti - atraktivní platové ohodnocení a prémiový systém - důkladné zaškolení - služební... zobrazit nabídku»
Práce vedená z domu, nebo vaší kanceláře-výživový poradce
Přerov
před týdnem
Prosperující, obchodně poradenská firma nabízí práci vedenou z domu, nebo popř. vaší kanceláře. Vedlejší činnost na 2 - 4 Hod.... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - péče o korporátní klienty, Plzeň
Plzeňský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Péče o významné korporátní klienty - poradentství a služby Převzetí portfolia stávajících... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace