Práce v oboru Obchod-prodej (2814) - strana 49

Obchod-prodej
Obchodní zástupce pro Moravu a Slovensko
Morava a Slovensko
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí tonery, inkoustové náplně, barvící a faxové pásky, hledáme Obchodního zástupce pro Moravu... zobrazit nabídku»
Obchodní Manažer ledvance/osram
Praha
před 14 dny
Obchodní manažer pro LED svítidla Mezinárodní společnost LEDVANCE, distributor značky OSRAM v segmentu odborný velkoobchod, je globální... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka – 130 Kč víkendová brigáda
Praha 10
před 14 dny
Práce od pátku do neděle od 10:00 -20:00 Možnost naplánování směn ale pravidelnost musí být 130Kč/hod Práci v luxusním... zobrazit nabídku»
Práce pro všechny, co rádi telefonují a chtějí si pořádně vydělat 25.-...
Praha
před 14 dny
Za práci Vás odměníme fixní mzdou 20.000 Kč, osobním ohodnocením, bonusy z prodeje, stravenkami, 5. týdny dovolené, občerstvením na... zobrazit nabídku»
Manažer/ka nákupu
Vysočina
před 14 dny
– možnost účastnit se transformace společnosti – být členem top managementu, spolupracovat s kolegy, kteří pro Vás mohou být... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Kladno
před 14 dny
Nabízíme: · Zázemí mezinárodní společnosti · Dotované stravné ve vlastní kantýně · Věrnostní bonus · Týden dovolené navíc ·... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka
České Budějovice
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče/ky na pozici Telefonní operátor/ka Vaše náplň práce > telefonická komunikace >... zobrazit nabídku»
Purchasing manager
Znojmo
před 14 dny
Je to výzva pro zkušené strategické nákupčí, kteří pokukují také po logistice. Strojírenská středně velká společnost hledá... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Pilsen
před 14 dny
-Strategický nákup -Aktivní vyhledávání příležitostí pro optimalizaci cen – unifikace, změny designu/specifikací, atd. -Snižování... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent – pařížská ulice - VPP
Praha
před 14 dny
Job Description Pro našeho velmi významného klienta, známou francouzskou módní značku, hledáme kandidáty na pozici CLIENT ADVISOR. HLEDÁME... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Praha
před 14 dny
Baví Vás nákup a máte v něm už nějaké zkušenosti? Chcete pracovat ve společnosti, kde ocení Váš inovativní přístup? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - strojírenství
Královéhradecký
před 14 dny
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Chcete se vypracovat na specializovaného obchodníka?  Pohybujete se ve strojírenském... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant – Kladno, Beroun, Most
Středočeský
před 14 dny
Pro jednu z nejvýznamnějších mezinárodních generických společnosti se sídlem v Praze hledáme do týmu zkušené kandidáty / kandidátky pro... zobrazit nabídku»
Business Development Manager- obalové materiály
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti obalových materiálů, hledáme vhodného kandidáta/tku na uvedeno pracovní... zobrazit nabídku»
Obchodně- administrativní referent- technický produkt, P. 10
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní a distribuční koncern s celosvětovým působením, hledáme juniory/ rky na uvedeou pracovní pozici. Klient... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ- regálové systémy
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se věnuje výrobě a prodeji regálových systémů, hledáme vhodné kandidáty/ tky na... zobrazit nabídku»
Zahraniční obchod: PAN obchodník pro elektrotechnické projekty
Zlínský
před 14 dny
Baví Vás prodávat moderní technologie a technická řešení? Chcete cestovat za obchodními úspěchy po ČR i celém EMEA regionu?  Pak... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu - obchodník na telefonu
Zlínský
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Relationship manager - korporátní úvěry
Praha
před 14 dny
Chcete se podílet na zlepšování vztahů s partnerskými firmami ? Využíváte efektivní komunikační prostředky? Jste specialista na úvěry... zobrazit nabídku»
Prodejce malého nábytku
Praha 5 Stodůlky
před 14 dny
zajímavé platové ohodnocení provizi z osobního obratu prodejce firemní benefity nástup možný ihned Více nabídek práce... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace