Práce v oboru Obchod-prodej (2642) - strana 49

Obchod-prodej
Prodavač specialista – pokladní
Praha
před 14 dny
Hledáme sympatické kolegy a kolegyně, zkušené pokladní pro unikátní obchod Albert Chodov v největším nákupním centru ve střední... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka v prodejně Albert - doplňování
Praha, Říčany, Jesenice, Černošice
před 14 dny
Jistý a stabilní příjem každý měsíc - výplata přijde vždy přesně Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Chomutov
před 14 dny
Výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta na pozici Strategický nákupčí. Pokud máte zkušenosti ideálně ze strojírenské výrobní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem
před 14 dny
Hledáme přátelského a společenského kolegu na pozici Obchodního zástupce. Pokud jste ten typ člověka, který se nezavře do kanceláře, ale... zobrazit nabídku»
Řezník - Prodavač - masa, uzenin a lahůdek - Šumperk
Šumperk
před 14 dny
HPP, brigáda DPP, DPČ dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Team Leader Sales Order Administrator
Plzeň
před 14 dny
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Prachatice
Prachatice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácená mzda bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
před 14 dny
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Hradec Králové
před 14 dny
 - odborný růst - zaškolení - placené přesčasy - stravenky zobrazit nabídku»
Sales manager – IT software
Zlín nebo Praha
před 14 dny
Jste obchodník každým coulem s vyjednávacími schopnostmi? Jste kreativní a inovativní? Máte výborné organizační a prezentační... zobrazit nabídku»
Obchodní poradce Liberecký kraj 25-50 tisíc Kč
Liberec a okolí
před 14 dny
Motem naší firmy jsou členové týmu. Jejich nadšení, důvěra, dále svoboda rozhodování. Nabízíme široké portfolio odpovědnosti,... zobrazit nabídku»
Key account manager (automotive)
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení s AJ
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Pracovní nabídka Ovládáte dobře anglický jazyk? Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky? Pokud ano, tak hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ – oblast stavebnictví
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho klienta, který patří mezi špičkového dodavatele v oblasti stavebnictví, hledáme novou posilu do obchodního... zobrazit nabídku»
Nákupčí/Logistik s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu? Mluvíte anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho... zobrazit nabídku»
Obchodník pro automotive
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
Hledáme zkušeného obchodníka, který se vyzná v oblasti specifik pro automotive a dokáže vést obchodně – technické jednání v AJ. Jste to... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ
Plzeňsko
před 14 dny
- zajímavé finanční ohodnocení s motivujícími složkami - nestereotypní práci v oblasti nových technologií - služební telefon -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce TZB pro Prahu
Dobříš
před 14 dny
Pro našeho klienta, předního českého výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce, hledáme kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Brno
před 14 dny
Jste zkušený obchodník a nebráníte se nové profesní výzvě? Umíte si zákazníka získat na svou stranu a najít pro něj to nejlepší... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení nákupu
okres Frýdek Místek
před 14 dny
Chcete se v rámci své kariéry věnovat oblasti nákupu a vývoje? Dorozumíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace