Práce v oboru Obchod-prodej (2908) - strana 50

Obchod-prodej
Obchodník - obchodnice pro klíčovou zahraniční klientelu
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, předního mezinárodního výrobce a dodavatele kancelářského nábytku a doplňků, hledáme do rozšiřujícího se týmu... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu hnojiv
kraj Vysočina
před týdnem
- zázemí velké stabilní a rozvíjející se společnosti - atraktivní platové ohodnocení - možnost dalšího rozvoje a vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro prodej zemědělských komodit
kraj Vysočina
před týdnem
- zázemí velké stabilní a rozvíjející se společnosti - atraktivní platové ohodnocení - možnost dalšího rozvoje a vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Obchodník - prodej pneumatik a náhr.dílů
Zahraničí, Jihomoravský, Moravskoslezský
před týdnem
Baví Vás obchod? Máte zkušenost z oblasti automobilů a chcete v ní dále působit? Jste komunikativní a dokážete si prosadit... zobrazit nabídku»
Asistent - konzultant pro Fit- Life24
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před týdnem
Otevíráme a rozšiřujeme v roce 2017 !! Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského... zobrazit nabídku»
Specialista v oblasti náhradních dílů pro trucky
Ústecký, Jihočeský, Praha, Karlovarský
před týdnem
Jsou nákladní vozidla, tahače, návěsy a přívěsy Vaší srdeční záležitostí? Znáte komplexně problematiku náhradních dílů a širší... zobrazit nabídku»
Obchodník – junior
Praha
před týdnem
Hledáte brigádu ke studiu, či přivýdělek ke své druhé práci či brigádě? Máte chuť pracovat ve sféře prodeje a obchodu? Chcete získat... zobrazit nabídku»
Shop Assistant at Prague Airport
Praha
před týdnem
Check-in for your new career! Did you always find the airport environment fascinating? Are you an open-minded person who likes to work in... zobrazit nabídku»
Technická podpora sales & marketing oddělení
Liberec
před týdnem
Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Šikovný obchodník pro retailové bankovnictví - i absolvent
Praha
před týdnem
Chcete pracovat pro jednu z nejsvěžejších bank v České republice? Věnovat se tomu, aby každý zákazník odcházel s pocitem opečování,... zobrazit nabídku»
Account Manager - nový projekt
Praha
před týdnem
Baví tě výzvy a rozvíjet něco nové? Máš spoustu energie, jsi vytrvalý a neodradí tě neúspěch? Chceš pracovat pro skvělou... zobrazit nabídku»
Account Manager IT - pro dravce
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti s IT nebo Telco? Chcete spolupracovat přímo s nejvyšším vedením firmy? Baví Vás akvizice a možnost neomezeného... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Královéhradecký
před týdnem
Staňte se součástí něčeho výjimečného!  Získejte pozici obchodního ředitele u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která je... zobrazit nabídku»
Regionální obchod: technické řešení - akvizice
Praha
před týdnem
Máte obchodního ducha a baví Vás získávat nové klienty? Chcete být pánem svého času, mít možnost vyjet do terénu za klienty firemním... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - stavebnictví
Jihočeský
před týdnem
Zavedená česká společnost z oblasti stavebních prací hledá kandidáta na pozici Obchodně-technického zástupce pro region Čechy. Co bude... zobrazit nabídku»
Export manager pro elektrotechnické projekty
Zlínský
před týdnem
Baví Vás moderní technologie?  Chcete cestovat za obchodními úspěchy po Evropě nebo Arabských státech?  Máte zájem o složitější... zobrazit nabídku»
Obchodník s technickými produkty
Jihomoravský
před týdnem
Chcete vstoupit do světa obchodu v IT?  Baví Vás hledat řešení dle přání a potřeb klienta? Co Vás čeká? Akvizice nových... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - péče o korporátní klienty, Plzeň
Plzeňský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Péče o významné korporátní klienty - poradentství a služby Převzetí portfolia stávajících... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu
Zlínský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – korporátní úvěry
Praha
před týdnem
Chcete se podílet na zlepšování vztahů s partnerskými firmami ? Využíváte efektivní komunikační prostředky? Jste specialista na úvěry... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace