Práce v oboru Obchod-prodej (2852) - strana 50

Obchod-prodej
Koordinátor zakázek
Chebsko
před týdnem
Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Možnost osobního i profesního rozvoje Výborné mzdové... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Pardubicko
před týdnem
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
před týdnem
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Jihlava
Jihlava
před týdnem
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager pro oblast Morava
Morava (Ostrava, Olomouc, Brno)
před týdnem
práce na HPP pro zahraniční společnost motivující atraktivní plat v závislosti na výsledku dodatečné bonusy firemní vůz i k... zobrazit nabídku»
Odborný poradce
Plzeň, Praha, Sokolov
před týdnem
- volnou pracovní dobu - komplexní zaškolení-neplatíte žádný kurz - profesní a kariérní růst - finanční ohodnocení VČ - 8 - 10... zobrazit nabídku»
Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní sm...
Ostrava
před 14 dny
Co Vám nabízíme? - smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty,... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce
Ústecký
před 14 dny
Co za to všechno dostanete? - super zaškolení a předání potřebného know-how - velmi příjemnou atmosféru ve firmě - auto i k soukromému... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Plzeňský
před 14 dny
Co získáte?  – motivující mzdové ohodnocení, včetně bonusové složky – silné zázemí jedničky na trhu personálních služeb –... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Triangle
před 14 dny
!!HLEDÁME NÁKUPČÍ!! Ovládáte angličtinu bez problémů? Máte vyjednávací schopnosti? Máte zkušenosti z automotive... zobrazit nabídku»
HR konzultant - zajímavé projekty v oblasti techniky
Praha 1
před 14 dny
Zajímá vás, co se děje na trhu práce? Hledáte akční práci, kde můžete uplatnit komunikační a obchodní schopnosti? Když slyšíte... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/sales manager výrobních informačních systémů
: Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta - zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme... zobrazit nabídku»
Telesales service
Praha
před 14 dny
- 8,5 hodinová pracovní doba - volné víkendy - přátelský kolektiv zahraniční firmy - lokalita: Praha zobrazit nabídku»
Junior Account Manager móda a domácnost
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou společnost, která je velkoobchodním partnerem pro celosvětové eshopy hledáme Junior Account Manager móda a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 14 dny
Máte obchodního ducha a zajímáte se o oblast marketingu ? Pokud jste navíc aktivním řidičem, zašlete svůj životopis! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Nákupčí – strojař
Olomoucký, Moravskoslezský
před 14 dny
Jste ze strojírenské prostředí, ať už vzděláním či praxí, a hledáte spíše obchodní typ pozice? Konkrétně v oblasti nákupu nyní... zobrazit nabídku»
Obchodník
Plzeň
před 14 dny
- nadprůměrné platové ohodnocení (Fix + provize z prodeje) zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti - notebook, telefon,... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce
Praha
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - uplatnění vašich znalostí a dovedností - firemní benefity - pracoviště Střední Čechy, okres... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ
Praha, Středočeský
před 14 dny
Hledáte práci ve strategickém nákupu? Rádi byste zúročili Vaše zkušenosti na obdobné pozici? Domluvíte se plynně německy a chcete jazyk... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - prodej nerezového materiálu
Brno-venkov
před 14 dny
- zázemí opravdu silné a stabilní společnosti - firemní benefity - nástupní mzda dle rozsahu zkušeností do 30.000 Kč (+bonusy) zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace