Práce v oboru Obchod-prodej (2642) - strana 51

Obchod-prodej
Operativní nákupčí
Olomouc
minulý měsíc
- Zpracování nákupních požadavků - Vyhledávání nových dodavatelů - komunikace s dodavateli - Zajištění a koordinace dodávek -... zobrazit nabídku»
Poradce v oblasti nemovitostí/office manažer jinak a netradičně
Olomouc
minulý měsíc
Chcete být u zrodu nové zajímavé firmy s rozrůstajícím se portfoliem nabízených nemovitostí a služeb? Vyznáte se na realitním trhu?... zobrazit nabídku»
Nákupčí | NJ
Liberec
minulý měsíc
Pyšníte se luxusní znalostí němčiny? K tomu víte, jak procesně funguje oblast nákupu ve výrobních společnostech, ať už v přímé nebo... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Liberec
minulý měsíc
Vyznáte se v nákupu v automobilovém průmyslu? Umíte si propočítat náklady? Domluvíte se anglicky a hledáte novou práci? Pak nám napište!... zobrazit nabídku»
Program buyer
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Jaké budou Vaše úkoly na této pozici? - Předvídat specifické požadavky pro nové programy - Podílet se na koncepci nabídky pro... zobrazit nabídku»
Nákupčí s maďarštinou
Liberec
minulý měsíc
Maďarština je jako Váš rodný jazyk? K tomu se domluvíte anglicky a víte, jak funguje oblast nákupu ve výrobní společnosti? Pak... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu
Mnichovo Hradiště
minulý měsíc
Je Vaším oborem nákup? Nakupujete pro automobilový průmysl? Máte zkušenosti s vedením týmu a domluvíte se anglicky? Chcete se ve své... zobrazit nabídku»
Sales Specialist: 40 - 45.000 CZK
Liberec
minulý měsíc
Pokud máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického, popř. ekonomického směru, praxi z oblasti obchodu nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (stavebnictví - závěsné systémy)
Zlín
minulý měsíc
Stabilní společnost působící v ČR a SR, zaměřená na řešení v oblasti závěsných systémů, hledá obchodního zástupce pro... zobrazit nabídku»
Produkt manager
Slušovice
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významnou a dynamicky se rozvíjející výrobní společnost sídlící na zlínsku, hledáme kandidáta/tku na pozici PRODUKT... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - JV Morava
Zlín
minulý měsíc
Máš obchodní talent, jsi komunikativní, iniciativní a hledáš novou výzvu? Pak jste u nás správně. Do obchodního týmu našeho klienta... zobrazit nabídku»
Technical backoffice engineer - German
Vsetín
minulý měsíc
For successful international company - we are looking for TECHNICAL BACKOFFICE ENGINEER. Main tasks : - communication with customers - solving... zobrazit nabídku»
Operátor v call centru - Louny
Louny
minulý měsíc
Hledáme operátory call centrav centru Loun! Jste týmový hráč? Chcete si výši bonusu řídit sami? Nevadí Vám práce na směny a komunikace... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Plnění dohodnutých výkonových ukazatelů (KPI), zacílení na priority. Zpracování zakázky od poptávky, vytvoření cenové kalkulace,... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Žatec
minulý měsíc
Hledáme zkušeného člověka z oblasti nákupu, který se nebojí komunikovat a pracovat v automotivu! Nejste to Vy? Úkolem sériového... zobrazit nabídku»
Key account manager, jižní Čechy
České Budějovice
minulý měsíc
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a komunikativní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která... zobrazit nabídku»
Projekt manager nákupu
Jihočeský
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro oblast komodit, výrobní společnost
Volyně
minulý měsíc
pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici nákupčí pro oblast komodit. Na této pozici budete zodpovědní především za jednání s... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, automotive
Písek
minulý měsíc
Pro významnou nadnárodní společnost hledáme kandidáty na pozici obchodního manažera. Na této pozici budete zodpovědní především za... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, veterina
České Budějovice
minulý měsíc
Máte zkušenost na pozici obchodní pozici v oblasti pet food, OTC či FMCG? Domluvíš se anglicky? Chceš pracovat ve společnosti kde je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace