Práce v oboru Obchod-prodej (2858) - strana 51

Obchod-prodej
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce lepidla a podlahoviny #8561801 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné kandidáty/tky na... zobrazit nabídku»
Dispečer mezinárodní dopravy
Děčín
před týdnem
- zajímavá práce v zavedené, prosperující společnosti - možnost významně ovlivnit výši svého příjmu - inspirativní pracovní... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí v automotive #7523344 (Vysočina, CZ)
Vysočina
před týdnem
CHCETE PRACOVAT PRO ŠPIČKU V AUTOMOTIVE?     PODÍLET SE NA VÝROBĚ A VÝVOJI NAPŘ. PRO BMW, MERCEDES, PORSCHE ČI ŠKODA?   MÍT PĚKNÉ... zobrazit nabídku»
Nákupčí – obrovský investiční projekt
Praha, Ústecký
před týdnem
Pro velkou úspěšnou a mezinárodní společnost, která momentálně rozjíždí důležitý projekt hledá do mezinárodního týmu CAPEX... zobrazit nabídku»
Capex nákupčí senior– obrovský investiční projekt
Praha, Ústecký
před týdnem
Pro velkou úspěšnou a mezinárodní společnost, která momentálně rozjíždí důležitý projekt hledá do mezinárodního týmu projektových... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - zemědělská technika
Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
zázemí stabilního a prosperujícího zaměstnavatele odpovídající platové ohodnocení - fixní složka + provize služební automobil, notebook... zobrazit nabídku»
Disponent/ka s NJ nebo AJ
Středočeský, Liberecký, Královéhradecký
před týdnem
Hledáte zajímavou práci, kde denně využije angličtinu nebo němčinu? Máte zkušenosti se zabezpečováním materiálu do výrobní firmy? Jste... zobrazit nabídku»
Materiálový/Á disponent/ka s AJ
Středočeský, Liberecký, Královéhradecký
před týdnem
Nemáte praxi a nebojíte se výzev? Hledáme disponenta/tku s dobrou znalostí angličtiny. Chcete se dostat do stabilní, mezinárodní firmy? Pak... zobrazit nabídku»
Obchodník se zdravotnickými potřebami - Kutná Hora
Kutná Hora
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí 15 let na trhu se zdravotnickými pomůckami, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodník se... zobrazit nabídku»
Manager call centra #5127594 (Okres Vsetín, CZ)
Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE, vhodné kandidáty/kandidátky... zobrazit nabídku»
Obchodník s duší
Praha
před týdnem
- nadstandardní systém finančních odměn. Jednorázové provize včetně následných bonusů z retenčního portfolia - práce ve svobodném... zobrazit nabídku»
Nákupčí senior
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Za odvedenou práci získáte: * zajímavé finanční ohodnocení * dotované závodní stravování * příspěvek na životní pojištění *... zobrazit nabídku»
Produktový manažer s AJ, Praha-východ
Praha-východ
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro českou prodejní společnost, která je dodavatelem výrobků pro domácnost a zahradu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Manažer partnerské sítě pro Enterprise zákazníky
Praha
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer informačních systémů
Praha 4
před týdnem
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Obchodník pro polsko
Královéhradecký
před týdnem
Za Vaši práci Vás čeká zasloužená odměna: - práce v příjemném prostředí moderní společnosti - přátelský a individuální... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
západní Čechy
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti výroby a prodeje kompresorové techniky, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Nákupčí se znalostí AJ
Plzeň - jih
před týdnem
Jste stratég na správném místě, máte zápal a víte jak funguje nákup? Nebojíte se zvednou telefon nebo osobně zajet za dodavateli, když... zobrazit nabídku»
Logistik
Liberec
před týdnem
- 1 týden dovolené navíc - Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Příjemné pracovní prostředí - Závodní stravování - Podpora... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace