Práce v oboru Obchod-prodej (2986) - strana 51

Obchod-prodej
Obchodní manažer/ka
Královehradecko
před týdnem
 - pracovní a osobní růst v perspektivní výrobní společnosti  - zázemí stabilní výrobní společnosti  - týden dovolené navíc,... zobrazit nabídku»
Disponent námořních přeprav - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na logistické služby v oblasti pozemní, letecké a námořní přepravy, hledáme nového... zobrazit nabídku»
Disponent námořních přeprav
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na logistické služby v oblasti pozemní, letecké a námořní přepravy, hledáme nového... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro západní a jižní Čechy
Plzeň, České Budějovice
před týdnem
Pro našeho klienta, makléřskou společnost zaměřenou na poskytování pojišťovacího a finančního servisu již od roku 1995, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Obchodník automotive východní Čechy
Středočeský, Královéhradecký, Pardubický
před týdnem
Máte znalosti v oblasti obchodu a automobilového průmyslu? Jste komunikativní, ambiciózní, flexibilní a rádi byste se plně uplatnili na... zobrazit nabídku»
Obchodní manager / obchodník (B2B) #1516348 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Ústecký
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost  v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Sales Manager – LED technologie
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje strategická a obchodní řešení v oblasti světelné a ekonomické optimalizace formou LED... zobrazit nabídku»
Obchodní a projektový manažer
celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí LED svítidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní a projektový... zobrazit nabídku»
Sales manager (#8823608) (celá česká republika, CZ)
Celá ČR, Středočeský, Plzeňský, Ústecký,...
před týdnem
PeopleConsulting s.r.o. hledá pro svého klienta, zavedenou obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly,... zobrazit nabídku»
Výrobní technik s angličtinou
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - skladové řešení
Praha
před 14 dny
Náš významný klient s mnohaletou tradicí, přední německý výrobce inovativní skladovací techniky, dynamických regálových systémů a... zobrazit nabídku»
Customer Experience Manager - Fashion
Praha
před 14 dny
Job Description Pro našeho velmi významného klienta, velmi známou a luxusní americkou módní značku, hledáme kandidáta na pozici Customer... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - různé úseky
Jihlava, Okříšky
před 14 dny
Jistota stabilního zaměstnání Možnost měsíčního bonusu navíc k výplatě Přátelský kolektiv, klidné prostředí. Široká nabídka... zobrazit nabídku»
Regionální prodejce AJ
Brno
před 14 dny
- práci pro stabilní zahraniční firmu - samostatnou práci a nadstandardní ohodnocení - motivační systém odměňování - firemní... zobrazit nabídku»
Skladník – HPP a mnoho benefitů
Olomoucký
před 14 dny
Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží a nabízí propracovaný systém... zobrazit nabídku»
Purchasing specialist
Plzeňský
před 14 dny
Komunikujete anglickým jazykem, máte zkušenosti v oblasti nákupu a chcete je dále rozvíjet v silné nadnárodní společnosti? Zaujala Vás... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje
Jihomoravský
před 14 dny
Co Vám společnost nabízí? – podrobné zaškolení do problematiky spojovacích materiálů a logistických systémů, – možnost profesního... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před 14 dny
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro státní sektor
Znojmo
před 14 dny
Jste zkušený obchodník a zakázky ve veřejném sektoru jsou Vaším denním chlebem? Jestliže ano, tak toto by pro Vás mohla být zajímavá... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu - Elektro
Jihomoravský
před 14 dny
Řízení dodavatelského řetězce a nákupní logistiky pro výrobní závody významného mezinárodního koncernu je tím, za co na této pozici... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace