Práce v oboru Obchod-prodej (2862) - strana 54

Obchod-prodej
Vedoucí - Supervizor v centru výživy a pohybu
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před týdnem
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Obchodní specialista - B2B, služby, nadnárodní společnost
Praha
před 14 dny
Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční Home office nebo kancelář v Praze Nástup dle dohody / ihned ... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
před 14 dny
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Hodonín
Hodonín
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Prodavačka Louny
LOUNY
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - Louny
Louny
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
před 14 dny
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Sales Manager (#836041) (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, přední společnost v oblasti kancelářské techniky kandidáty/kandidátky na pozici SALES... zobrazit nabídku»
ASM - jednička v oboru, technické řešení
Praha
před 14 dny
Automobil i pro soukromé užívání, telefon, notebook Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení ... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - originální náhradní díly "start-up projekt"
Praha, Střední Čechy
před 14 dny
Potenciál pro rozvoj Služební automobil, telefon, notebook Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou ... zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
před 14 dny
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu řidič VZV / Retrak,Hostivice až 24.000,-Kč
HOSTIVICE
před 14 dny
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD HOSTICE - výborné platové podmínky až 24.000,-Kč - stravenky za každý odpracovaný den - pracovní... zobrazit nabídku»
Poradenství
Plzeň, Praha, Sokolov
před 14 dny
- zaškolení a dlouhodobé vzdělávání v oboru - volná pracovní doba - zajímavé finanční ohodnocení - práci v příjemném kolektivu -... zobrazit nabídku»
Materiálový koordinátor - nákup/sklad s AJ
Pardubický
před 14 dny
Nabídneme Vám: - možnost pracovní doby dle potřeb v rozmezí 7:30 - 17:30 hod.( 8 hod. práce) - sdílení kanceláře s lidmi z ciziny -... zobrazit nabídku»
| senior nákupčí | automotive | Chomutovsko
Chomutov
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti nákupu v prostředí výrobní společnosti? Chcete se v tomto směru dále realizovat? Komunikace v angličtině nebo... zobrazit nabídku»
LO - Disponent
Chomutov
před 14 dny
Zajímáte se o oblast logistiky? Máte v této oblasti praxi? Komunikativní AJ nebo NJ není pro Vás problém a máte velmi dobré organizační... zobrazit nabídku»
| Manažer obchodního oddělení |
Chomutov
před 14 dny
Hledáme zkušeného manažera z obchodní oblasti, který je zvyklý komunikovat a mít za sebou background zavedené výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu, České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
Výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledá do svých řad nového kolegu na pozici Specialista nákupu. Hlavní... zobrazit nabídku»
Projekt manager nákupu
Jihočeský
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost založenou v roce 1998 jako oficiálního importéra profesionálního ručního nářadí, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace