Práce v oboru Obchod-prodej (2622) - strana 54

Obchod-prodej
Vedoucí nákupního oddělení
okres Trutnov
minulý měsíc
Patříte mezi lidi, kteří jsou přirozenými vůdci? Máte zkušenosti s vedením nákupního či logistického oddělení ve výrobní... zobrazit nabídku»
Prodavač/Prodavačka
Pardubice
minulý měsíc
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - Nástup ihned - Bonusy a příplatky za víkendy - 4 týdny dovolené (5. týden dovolené pro... zobrazit nabídku»
Komoditní nákupčí - automotive sektor
Praha
minulý měsíc
- Zajímavé platové ohodnocení - Možnost seberealizace na novém projektu - Působení v nadnárodní, rostoucí automotive společnosti - Až 30%... zobrazit nabídku»
Prodejce Kolín
Kolín
minulý měsíc
  Co můžeme nabídnout: * spravedlivý a přehledný systém odměn * otevřené a férové jednání * zaměstnanecké slevy na prodávané... zobrazit nabídku»
Sales representative - SW řešení
Plzeň
minulý měsíc
Nabízíme práci ve společnosti, která je na špičce ve svém oboru. Možnost učit se od kolegů, které v ČR jen tak nenajdete. Seberealizaci a... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Beroun
Beroun
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví zaměstnanecké benefity... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeň
minulý měsíc
služební automobil, telefon, notebook velmi přátelský kolektiv a prostředí v menší společnosti kancelář v Plzni ... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
minulý měsíc
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (70.000 - 100.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
minulý měsíc
Hledáme obchodníka tělem i duší! Baví Vás obchod, práce v terénu, vedení schůzek, jednání s klienty a budování dobrých vztahů a... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV / Retrak Hostivice - plat až 24.000,-Kč/
HOSTIVICE
minulý měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD HOSTICE - výborné platové podmínky až 24.000,-Kč - stravenky za každý odpracovaný den - pracovní... zobrazit nabídku»
Realitní makléř
Centrum Brna
minulý měsíc
Hledáte zajímavou práci s neomezeným výdělkem podle jasných (průhledných) pravidel? Nebojíte se mluvit s lidmi a umíte se domluvit? Jestli... zobrazit nabídku»
Purchasing specialist
Plzeň
minulý měsíc
Komunikujete anglickým jazykem, máte zkušenosti v oblasti nákupu a chcete je dále rozvíjet v silné nadnárodní společnosti? Zaujala Vás... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - prodej SW řešení
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Co Vás do této společnosti naláká: - rodinné, přátelské a otevřené prostředí, kde všichni jedou za jedno - práce v perspektivní... zobrazit nabídku»
Disponent Mladá Boleslav s NJ
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického nebo technického směru? Máte zkušenosti jako disponent, umíte komunikovat se... zobrazit nabídku»
Junior purchaser with DE and Eng
Praha
minulý měsíc
Are you speaking fluently in German language? Do you have communicative skills in English? Are you focused at the field of procurement? Are you a... zobrazit nabídku»
Junior nákupčí s NJ
Praha
minulý měsíc
Hovoříte plyně německým jazykem? Orientujete se v oblasti nákupu? Jste osobnost hledající nové výzvy s chutí pracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Logistik Mladá Boleslav s NJ
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického nebo technického směru? Máte zkušenosti jako disponent, umíte komunikovat se... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista – mzda až 30.000 Kč
Brno
minulý měsíc
Mzda až 30.000 Kč (fix + bonusy). Pracovní doba od pondělí do pátku 8:00 – 16:30 hod (možnost i zkráceného úvazku). 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka specialista - úsek lahůdky
Praha, Říčany, Jesenice, Černošice
minulý měsíc
* Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR přes 300 prodejen * Jistotu stabilního zaměstnání * Jistotu výplaty... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace