Práce v oboru Obchod-prodej (2760) - strana 54

Obchod-prodej
Obchodník
Praha
před 14 dny
- Nabízíme Vám profesionální kariéru v jedné z předních nadnárodních telekomunikačních společností, náročné práce a... zobrazit nabídku»
Shop Assistant - Letiště Václava Havla
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáme kandidáty na hlavní pracovní poměr, ale také brigádníky. Jedním z mých důležitých klientů je... zobrazit nabídku»
Sales assistant - Retail
Praha
před 14 dny
Job Description Hledáte práci ve stabilní společnosti? Zajímá Vás svět módy? Baví Vás prodej a komunikace se zákazníkem? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Sales Assistant – pařížská ulice
Praha
před 14 dny
Job Description Pro našeho velmi významného klienta, známou francouzskou módní značku, hledáme kandidáty na pozici CLIENT ADVISOR. Hledáme... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Humpolec
Humpolec
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou, pravidelně vyplácenou mzdu bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
před 14 dny
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
před 14 dny
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozidel (vítána znalostí AJ)
Královéhradecko
před 14 dny
- pozice je vhodná pro nadšence automobilní techniky s možností dalšího odborného a profesního růstu (řidič MKD nebo praxe ve správě... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant/ka v Portu
Praha
tento měsíc
Porto je poradenská, konzultační a tréninková společnost, která poskytuje na českém trhu unikátní poradenské služby zaměřené na... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Žďár nad Sázavou
tento měsíc
- ohodnoceni budete dle Vašich zkušeností - roční finanční bonus - proplacené přesčasy, možnost krátkodobých i dlouhodobých... zobrazit nabídku»
Kalkulant, Humpolecko, 25 - 35 000 Kč
Vysočina
tento měsíc
Kdo jsme? Jedna z největších tiskáren na Vysočině! Pro koho děláme? Pro ty největší hráče na trhu - banky, operátoři atd. Jsme dobří,... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro výrobu
Žďár nad Sázavou
tento měsíc
Chcete uplatnit své zkušenosti z nákupu služeb a komponentů? Pak se přihlaste, nová příležitost se právě otevírá na Žďársku!... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
tento měsíc
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Obchodník– průmyslová vrata
Plzeňský, Karlovarský
tento měsíc
Hledáte práci, která Vám umožní být pánem svého času? Jste technicky zdatný obchodník? Pak hledáme právě Vás! Stále se... zobrazit nabídku»
Nákupčí nevýrobního materiálu
Plzeňský
minulý měsíc
Jste již zkušeným nákupčím a máte zkušenosti i s nákupem nevýrobního materiálu? Ovládáte metodiku strategie a vyjednávání? Pokud... zobrazit nabídku»
Manažer - letecká přeprava, home office
Celá ČR
minulý měsíc
Máte již zkušenosti s pozicí obchodního manažera a praxi v prodeji alespoň 3 roky? Jste temperamentní osoba, která má perfektní... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka
Liberecký
minulý měsíc
- přátelský pracovní kolektiv, - zaměstnanecké benefity, - adekátní platové ohodnocení, - 25 dní dovolené, - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje
Praha
minulý měsíc
Job Description Pro našeho klienta, mezinárodní společnost provozující síť značkových prodejen hledáme kandidáty/ky na pozici Asistentka... zobrazit nabídku»
Pokladní s úsměvem (Rožnov pod Radhoštěm)
Rožnov pod Radhoštěm
minulý měsíc
Co ti za tvou práci nabízíme? Stravenky jsou u nás samozřejmostí. Jistotu smlouvy na dobu neurčitou. Odměnu za týmové výsledky až... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny prodejny potravin - šance i pro zkušené prodavačky
Praha 3 - Atrium Flora
minulý měsíc
Nabízíme: - každého pracovníka zaučíme - práci v malých týmech, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace