Práce v oboru Obchod-prodej (2984) - strana 54

Obchod-prodej
Referent obchodní činnosti po telefonu
Praha
před týdnem
Jsi absolvent, který hledá zajímavou práci se zaměřením na obchod? Nebo již máš zkušenosti, které chceš dále rozvíjet a nasbírat... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s AJ, lokalita Praha 4 (#8750561) (Praha, Praha)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici SPECIALISTA NÁKUPU s AJ, lokalita PRAHA 4 Co bude Vaší... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Zlín a okolí -
Kroměříž, Vsetín, V. Klobouky, Přerov
před týdnem
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Nákupčí - elektro a strojírenské komponenty
Plzeňský
před týdnem
Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk? Pak tu máme... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce lepidla a podlahoviny #8561801 (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti stavebnictví, vhodné kandidáty/tky na... zobrazit nabídku»
Manažer zahraničního obchodu pro státy Beneluxu a Německa (ž/m)
Břeclavsko
před týdnem
- Odpovídající mzdu a motivující systém odměňování - Zajímavé firemní benefity (auto, stravenky, mobilní telefon pro soukromé účely,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro oblast kontrolních služeb #703153 (Jižní Morava, čr...
Zlínský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti služeb kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – automotive (náhradní díly) - SK nebo HU #6921819 (Slo...
Zahraničí
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly,... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Praha
před týdnem
Akviziční obchodník Pro našeho klienta, působícího především v oblasti venture kapitálu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:... zobrazit nabídku»
Prodejce pneu pro nákladní auta
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, prodejce pneu pro nákladní auta, hledáme nového kolegu na pozici Prodejce pro region Praha + Střední Čechy. Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – úklidové a bezpečnostní služby
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou českou společnost zaměřenou na bezpečnostní a úklidový servis působící po celé České republice, hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel strojírenské společnosti
Děčín
před týdnem
Chceme vysokou kvalitu, nabízíme adekvátní benefity: * velmi zajímavou odměnu fixní i variabilní * služební auto i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - prodej nerezového materiálu
Brno-venkov
před týdnem
- zázemí opravdu silné a stabilní společnosti - firemní benefity - nástupní mzda dle rozsahu zkušeností do 30.000 Kč (+bonusy) zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #2033077 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický specialista #4043588 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. náš klient, významný mezinárodní výrobce a distributor stavební chemie (systémy na ochranu a sanaci staveb) –... zobrazit nabídku»
Obchodník - náhradní díly
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před týdnem
Jste zkušený technik a obchodní jednání je pro Vás každodenní chleba? Pokud je Vaše odpověď ANO, hledáme právě Vás. Dodavatel... zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka
Brno
před 14 dny
práci v perspektivní, ryze české firmě po zapracování motivační odměny výbornou kávu po celý den zdarma pracoviště pár... zobrazit nabídku»
Manažer skladu
Pardubický
před 14 dny
Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím coby mistr skladu, team leader, čí přímo vedoucí skladu? Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
Skladový vedoucí
Pardubický
před 14 dny
Hledáte novou pracovní výzvu, kde budete moci aplikovat svoje nápady a know-how? Máte zkušenosti s vedením skladu? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Nákupčí – team leader
Pardubický
před 14 dny
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s nákupem komodit pro výrobní společnost? Zvládnete se domluvit... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace