Práce v oboru Obchod-prodej (2838) - strana 54

Obchod-prodej
Manažer nákupu
okres Louny
před týdnem
Máme pro Vás výzvu, která se nebude opakovat! Přidejte se do týmu pro nově vznikající závod v Ústeckém kraji v gumárenském odvětví.... zobrazit nabídku»
Technická podpora výroby s NJ
Jihočeský
před týdnem
Rozšiřte tým techniků stabilní výrobní společnosti. Náplň práce: - administrativní podpora údržby - podpora implementace lean... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického oddělení | okres Jihlava
okres Jihlava
před týdnem
Máte zkušenosti na zákaznickém servisu ve výrobní společnosti? Angličtinu a němčinu ovládáte na úrovni pro denní komunikaci se... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ, 25-33 000 Kč
Hradec Králové
před týdnem
Máte zkušenost v logistice nebo nákupu? Rádi využíváte v zaměstnání anglický jazyk? Pak si nenechte ujít naší nabídku... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Moravskoslezský
před týdnem
Máte již zkušenosti v nákupu a tato oblast Vás baví a naplňuje? Hovoříte plynule anglickým jazykem, a dokážete zúročit Vaše zkušenosti... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního oddělení
Jihomoravský
před týdnem
Máte ambice vést tým podřízených? Ovládáte anglický jazyk a máte kontakty ve strojírenství? Pak nepropásněte šanci a pošlete své... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s AJ
Středočeský
před týdnem
Chcete se podílet na vyhledávání dodavatelů elektrických součástek do výrobní společnosti? Máte zkušenosti s převážně zahraničními... zobrazit nabídku»
Módní obchodní zástupce
Praha
před týdnem
Víte, jak oslovit businessmany, top managery či úspěšné podnikatele a nabídnout jim možnost prvotřídní péče v prestižním módním... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí s NJ Praha
Praha
před týdnem
Pohybujete se už nějakou dobu v nákupu a to zejména bytových doplňkům a drobných potřeb do domácností? Při obchodním jednání bez... zobrazit nabídku»
Junior obchodník - stínící technika
Vysočina
před týdnem
Jste technicky zdatný a máte obchodní vlohy? Toužíte se stát obchodním zástupcem a podílet se na zvyšování obratu stabilní společnosti?... zobrazit nabídku»
Specialista obchodu pro IT produkty
Jihomoravský
před týdnem
Je Vaše obchodní praxe zaměřena na informační technologie? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná... zobrazit nabídku»
Nákupčí - strojírenství
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost s nákupem? Jste rádi, když díky Vám má výroba z čeho vyrábět a může tak uspokojt poptávku od zákazníků? Pokud se... zobrazit nabídku»
Odborný prodejce rychloobrátkového zboží
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s prodejem rychloobrátkového zboží? Jste bystrý, máte tvrdé lokty a baví Vás komunikace a vyjednávání se zákazníky?... zobrazit nabídku»
Manažer logistických procesů
Jihomoravský
před týdnem
Není Vám lhostejné, jak funguje oddělení, na kterém pracujete? Máte chuť převádět Vaše nápady do praxe a pomoci tak firmě, která... zobrazit nabídku»
Manažer pro klíčové zákazníky - automotive
Vysočina
před týdnem
Baví Vás automotive segment? Nechcete jen sedět v kanceláři a zvedat telefony? Pokud máte zkušenost v automobilovém průmyslu, domluvíte se... zobrazit nabídku»
Obchodník pro rozjezd německého trhu
Zlínský
před týdnem
Chcete se podílet na expanzi firmy na německý trh? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost působící hledá nového... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky - výroba
Jihomoravský
před týdnem
Jste člověk zběhlý v logistice a skladovém hospodářství a můžete nabídnout víceleté zkušenosti z výrobní společnosti? Chcete... zobrazit nabídku»
Manažer péče o zákazníky
Zlínský
před týdnem
Vyznáte se v segmentu automotive? Máte zkušenosti z obchodní pozice a nemáte problém se dorozumět v anglickém jazyce? Pak je pozice MANAŽER... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní podpora
Vysočina
před týdnem
Baví Vás problematika zabezpečení budov, jste technicky na výši a nebojíte se komunikovat se zákazníky? Pak by Vás mohla zajímat pozice... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce Praha
Praha
před týdnem
Baví Vás obchod? Jste technicky zaměřený člověk? Líbilo by se Vám pracovat formou home - office? Pak nepřestávejte číst! Náš... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace