Práce v oboru Obchod-prodej (2784) - strana 55

Obchod-prodej
Account Manager pro východní Čechy
Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Olomoucký,...
tento měsíc
Co Vám společnost nabídne? - Motivující systém odměňování s velmi pěknou fixní složkou v závislosti na Vašich zkušenostech - Váš... zobrazit nabídku»
Módní obchodní zástupce
Praha
tento měsíc
Víte, jak oslovit businessmany, top managery či úspěšné podnikatele a nabídnout jim možnost prvotřídní péče v prestižním módním... zobrazit nabídku»
Obchodní a módní reprezentant
Praha
tento měsíc
Máte obchodní ambice a dovedete si sami sebe představit při komunikaci a oslovování managerů z top managementu nejrůznějších společností?... zobrazit nabídku»
Nákupčí s němčinou - odlitky
Jihomoravský
tento měsíc
Máte prokazatelnou zkušenost se strategickým nákupem a jste technicky orientovaní? Hovoříte německým jazykem? Pak je pozice NÁKUPČÍ S... zobrazit nabídku»
Indirect material buyer
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti na pozici nákupčí, jste komunikativní a důrazný ve vyjednávání? Máte znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni a... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovné bankéře - vhodné pro absolventy
Praha 5
tento měsíc
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny Perspektivní, zajímavou práci Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace Příjemné... zobrazit nabídku»
Account manager - služby - až 40 000 Kč
Praha
tento měsíc
 zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelské prostředí  5 týdnů dovolené  sick days  stravenky  příspěvek na... zobrazit nabídku»
Domlouvání schůzek pro obchodníky v oblasti financování
Praha 4
tento měsíc
A Vaše odměna? Ráno přijdete do příjemného pracovního prostředí – žádné velké call centrum, budete pracovat v malém obchodním týmu,... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu a zásobování s AJ
okr.Tábor
tento měsíc
- Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnosti osobního a profesního rozvoje... zobrazit nabídku»
Obchodní Asistent/ka zákaznického oddělení
Praha 4
tento měsíc
Co můžete očekávat Vy? - práce na HPP, zázemí prosperující mezinárodní firmy a velmi přátelské prostředí - atraktivní finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem
tento měsíc
Plnění dohodnutých výkonových ukazatelů (KPI), zacílení na priority. Zpracování zakázky od poptávky, vytvoření cenové kalkulace,... zobrazit nabídku»
Zákaznické centrum innogy hledá nové posily!
Karviná
tento měsíc
Nástup přímo do kmene! Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti Innogy Školení vedené opravdovými profesionály v oboru ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (strojírenství) (až 80.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Money, money, money, must be funny, in the rich men´s world... Zní Vám tento starej flák od ABBY jako hymna? U nás si můžete přijít na své.... zobrazit nabídku»
Globální nákupčí - moduly strojů
Jihomoravský
tento měsíc
Mezinárodní výrobní firma rodinného charakteru přijme posilu na pozici GLOBÁLNÍ NÁKUPČÍ - MODULY STROJŮ * zázemí prestižní firmy a... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní logistiky a plánování
Zlínský
tento měsíc
Máte praxi v oblasti plánování výroby a v logistice? Dokážete si stanovovat priority a ovládáte anglický jazyk? Pak neváhejte a zašlete mi... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí FMCG Pardubicko
Pardubický
tento měsíc
Jste zkušený nákupčí z FMCG prostředí? Baví Vás komunikace zejména se zahraničními dodavateli? Máte obchodního ducha a před nákupem... zobrazit nabídku»
Account Manager v technickém obchodě, celá ČR
Praha, Středočeský, Vysočina
tento měsíc
Co Vám nabízíme? · Rozmanitou a náročnou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti · Motivační finanční ohodnocení · Služební vůz... zobrazit nabídku»
Konzultantka, Make up Artista
Praha
tento měsíc
- Kariérní růst ve společnosti - Pravidelné bonusy - Soutěže o cestování (NEW YOUR , MANOKO ….) - Školení - produkty ke zkoušení ... zobrazit nabídku»
Obchodník
Praha
tento měsíc
- Nabízíme Vám profesionální kariéru v jedné z předních nadnárodních telekomunikačních společností, náročné práce a... zobrazit nabídku»
Shop Assistant - Letiště Václava Havla
Praha
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Hledáme kandidáty na hlavní pracovní poměr, ale také brigádníky. Jedním z mých důležitých klientů je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace