Práce v oboru Obchod-prodej (2860) - strana 55

Obchod-prodej
Obchodně technický konzultant (od 20.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti a odborné znalosti v oblasti strojírenství, elektrotechniky či automobilového průmyslu?Máte obchodního ducha? Máme pro Vás... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
HR Project Leader - Kuřim
Jihomoravský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Společnost Randstad, jeden z největších poskytovatelů personálně-poradenských služeb na světě, hledá... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Kněževes
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající nákupem a prodejem zemědělských komodit, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Ředitel společnosti – Plzeňsko
Plzeň
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se nákupem, úpravou, skladováním a prodejem zemědělských komodit, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Export manažer s NJ
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta předního výrobce konvektorů hledáme vhodné kandidáty na pozici Export manažer s německým jazykem. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Back office pro oddělení logistiky a obchodu s NJ
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce (Jihočeský kraj/Vysočina)
Jihočeský kraj, Vysočina
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem stavebních strojů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Regionální obchodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Plzeň a okolí -
Rokycany, Přeštice, Nýřany
před 14 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Zlín a okolí -
Kroměříž, Vsetín, V. Klobouky, Přerov
před 14 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Obchodník po telefonu
Praha
před 14 dny
Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodníka po telefonu. Popis pozice: Vaším hlavním úkolem... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 14 dny
Máte obchodního ducha a zajímáte se o oblast marketingu ? Pokud jste navíc aktivním řidičem, zašlete svůj životopis! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Obchodní referentka / recepční
Praha - východ
před 14 dny
perspektivní zaměstnání v úspěšné české společnosti možnost osobního a profesního růstu práce na plný úvazek trvalý... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ
Praha, Středočeský
před 14 dny
Hledáte práci ve strategickém nákupu? Rádi byste zúročili Vaše zkušenosti na obdobné pozici? Domluvíte se plynně německy a chcete jazyk... zobrazit nabídku»
Senior konzultant/ka - Praha #2033077 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného... zobrazit nabídku»
Projekt manažer ve strojírenské společnosti (35.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký
před 14 dny
Hledáme posilu do české výrobní společnosti severovýchodně od Brna, která ses zabývá plechařinou. Jste člověk, který si dobře dokáže... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické péče v bance ČB
České Budějovice
před 14 dny
Co Vám jako zaměstnavatel nabídneme? *Stabilní zaměstnání a možnost kariérního růstu. *Zázemí renomované bankovní instituce. ... zobrazit nabídku»
Prodavačka - pokladní České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
*nástupní mzdu 14.500-15.000,-Kč/měsíc *možnost odměn *stravenky 80,-Kč/ks *nárok na dovolenou *firemní rekreační zařízení ... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před 14 dny
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Manažer týmu - nákup - moduly strojů
Jihomoravský
před 14 dny
Švýcarská výrobní firma - jednička na trhu - hledá nového kolegu nebo kolegyni na klíčovou pozici: MANAŽER TÝMU - NÁKUP - MODULY... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace