Práce v oboru Obchod-prodej (2854) - strana 55

Obchod-prodej
Manažer logistiky s AJ
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti logistiky ve výrobní společnosti a s vedením menšího týmu pracovníků? Chcete pracovat v mezinárodní ... zobrazit nabídku»
Prodej nábytku průhonice-čestlice
Praha, Středočeský
před 14 dny
Baví Vás prodej a chcete se stát součástí týmu Prodejních Specialistů v oblasti nábytku, postelí a sedacích souprav? Jste komunikativní a... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
před 14 dny
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce kancelářská technika
Středočeský, Jihočeský, Vysočina
před 14 dny
Jste člověk s velmi dobrým všeobecným přehledem v oblasti kancelářského vybavení a techniky? Baví Vás obchod a činnosti spojené s ním?... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka řeznictví Procházka - Liberec
Liberec
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě zaměstnanecké benefity jako stravenky, výhodné volání,... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Strakonice
Strakonice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního oddělení
Praha
před 14 dny
odměnu odpovídající praxi s bonusy a výkonnostní složkou odborný a profesní růst v rámci obchodu možný kariérní postup dle... zobrazit nabídku»
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
před 14 dny
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 14 dny
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Benešov, Kutná hora, Chrudim, Havlíčkův Brod
před 14 dny
-  zázemí stabilního a prosperujícího zaměstnavatele - odpovídající platové ohodnocení - fixní složka + provize - služební... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/asistent
Praha
tento měsíc
Pro našeho klienta, českou obchodní společnost, působící na trhu od roku 1995, s významnou pozicí ve svém segmentu trhu distribuce... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Plzeň a okolí -
Rokycany, Přeštice, Nýřany
tento měsíc
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Key account manager s AJ
ihned nebo dle dohody
tento měsíc
  Rádi se pohybujete v mezinárodním prostředí a chcete dostat příležitost procestovat celý svět? Máte zkušenost s prací... zobrazit nabídku»
Obchodní a projektový manažer
celá ČR
tento měsíc
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí LED svítidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní a projektový... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - aftermarket+field servis
Jihomoravský
tento měsíc
Pro špičkovou švýcarskou firmu vyrábějící strojní zařízení hledáme posilu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - AFTERMARKET+FIELD SERVIS *... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Pak zašlete životopis na tuto... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník v oddělení nákupu
Plzeňský
tento měsíc
 rodinná atmosféra na pracovišti  loajální přístup  13. plat  5 týdnů dovolené  příspěvek na stravování  vzdělávání na... zobrazit nabídku»
Obchodník
Olomouc
tento měsíc
Firma, která je jedinečná svým produktem rozšiřuje svůj tým. Vaší pracovní náplní bude: - péče o stávající zákazníky - rozvoj... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel s autem
Přerov
tento měsíc
Hledám manažera, který je schopný udržet stávající náročné zákazníky a zajistit nové zakázky, které vytíží výrobní kapacity a... zobrazit nabídku»
Regionální zookonzultant | Vysočina
Jihlava
tento měsíc
Sedět v kanceláři - to nikdy nebyl Váš sen? Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ZOOKONZULTANT. Jsme česká... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace