Práce v oboru Obchod-prodej (2634) - strana 55

Obchod-prodej
Skladník - manipulant
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro brněnskou pobočku společnosti JOKVA Olomouc, a.s. - obchodní firmy působící v oblasti rozvodu plynu, vody a kanalizace, hledáme posilu na... zobrazit nabídku»
Aktivní obchodník s výdělkem až 30.000,- TOP
Brno
minulý měsíc
V naší společnosti je nastaven motivující systém ohodnocení – jistota základní mzdy, lákavé bonusy (jejichž výši si ovlivníte sami... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavebniny
Jihočeský
minulý měsíc
- stabilní a perspektivní společnost - zajímavou a náročnou práci - možnost osobního a profesního růstu - služební automobil - telefon -... zobrazit nabídku»
Junior SAP Konzultant (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte čerstvě po škole nebo již jste již posbíral/a profesní zkušenosti? Milujete IT a ERP systémy Vám nejsou cizí? Hledáme konzultanta,... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
minulý měsíc
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Karlovarsko
minulý měsíc
- Zázemí stabilní prosperující společnosti - Možnost profesního růstu - Příspěvky na stravování - Jazykové kurzy a možnosti... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oboru hutní materiály
Pardubicko, Královehradecko
minulý měsíc
 - nabízíme mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce  - práci v zavedené a úspěšné firmě  - služební automobil i pro... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce (35.000 - 40.000 Kč)
Brno, Praha, Olomouc
minulý měsíc
Máš technické znalosti a baví tě obchod? Nechceš sedět celý den v kanceláři? Tak se přidej k nám! Čeká Tě zajímavá a různorodá... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník-picker až 21.000,-Kč/měsíc
HOSTIVICE
minulý měsíc
- výborné platové podmínky plat až 21.000,-Kč/měs. - stravenky - HPP - velmi dobrá dostupnost MHD Hostivice NÁSTUP IHNED !!! zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů – i absolvent nebo junior
Karlovy Vary
minulý měsíc
Na co se můžete těšit? - na práci u prémiového prodejce automobilů - na certifikovaná školení, kterými obohatíte svůj profesní profil -... zobrazit nabídku»
Technická podpora podeje
Středočeský
minulý měsíc
Pro členy týmu máme tyto odměny a motivace :) · práci v malém přátelském týmu a reálnou možnost rozvoje a růstu v rámci společnosti ·... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje
Praha
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? · Příležitost být u startu nové značky v ČR · Možnost kariérního růstu · Atraktivní finanční ohodnocení ·... zobrazit nabídku»
Nudná práce? Přidej jí barvy
České Budějovice
minulý měsíc
Nebojíte se zahodit černo bílý svět a chcete dát duhu svému životu? Zaujalo Vás finanční ohodnocení? Troufnete si zajistit plynulý chod... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - energetika
Brno, případně Vysočina
minulý měsíc
Chcete své manažerské a obchodní zkušenosti uplatnit v tradiční společnosti s dobrým jménem a postavením na trhu? Pak je tato nabídka... zobrazit nabídku»
Nákupčí - elektro a strojírenské komponenty
Plzeň
minulý měsíc
Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk? Pak tu máme... zobrazit nabídku»
Nákupčí - vhodné pro absolventy
Prachatice
minulý měsíc
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - dovolená nad zákonný rámec - pružná pracovní doba - příspěvek na stravovaní - další... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Liberec
minulý měsíc
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou, - individuální přístup, - atraktivní systém benefitů, - zázemí stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Kaplice
minulý měsíc
Dynamická práce v perspektivní společnosti Motivující osobní ohodnocení + 13. a 14. plat Čtvrtletní bonusy Možnost seberealizace,... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - Plzeňský kraj
Plzeňský
minulý měsíc
práce pro stabilní českou společnost zajímavé platové ohodnocení 25 dní dovolené služební automobil, notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka
Plzeň
minulý měsíc
práci ve stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace