Práce v oboru Obchod-prodej (2968) - strana 55

Obchod-prodej
Inside Sales Representative
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, působící v segmentu IT - Hardware, hledáme nové kolegy na pozici Inside Sales Representative. Náplň... zobrazit nabídku»
Personální konzultant v personální společnosti
Praha
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů - vstupní a průběžná školení - každodenní podporu personálního manažera... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - stavební firma
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti stavařiny a chcete využít své obchodní kontakty pro společnost s dlouholetou tradicí a spoustou zajímavých... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - střešní materiály
Ostrava
před 14 dny
skvělou příležitost pro schopné obchodníky pracovat u stabilního zaměstnavatele zázemí silné české společnosti příležitosti k... zobrazit nabídku»
Obchodní referent / Asistentka obchodního oddělení
Praha
před 14 dny
Co může společnost nabídnout Vám? - zázemí mladé společnosti s transparentními procesy - přátelský kolektiv - zodpovědnou práci, ve... zobrazit nabídku»
Account manager - služby - až 40 000 Kč
Praha
před 14 dny
 zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelské prostředí  5 týdnů dovolené  sick days  stravenky  příspěvek na... zobrazit nabídku»
Prodejce letenek
Jihomoravský
před 14 dny
· HPP na dobu neurčitou · Zajímavé finanční ohodnocení · Stravenky a 25 dní dovolené · Vzdělávací kurzy a školení · Prostředí, ve... zobrazit nabídku»
☙MÓDNÍ řetězec hledá vedoucího odd. pokladen❧
Praha
před 14 dny
Co společnost může nabídnout? Kromě zázemí mezinárodně uznávané módní značky a příjemného pracovního kolektivu může společnost... zobrazit nabídku»
Prodejce ojetých vozidel | 30 000 Kč a více + služební auto
Jindřichův Hradec
před 14 dny
Miluješ auta a všechno okolo nich? Pro náš nově otevřený autosalon hledáme posilu a fajn kolegu na pozici Prodejce ojetých vozidel. Pokud... zobrazit nabídku»
Key account manager, nástup ihned
Hradec Králové
před 14 dny
Pro zahraniční společnost, která je lídrem ve svém oboru a operuje nejen na evropských, ale i amerických trzích, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - zahraniční trh (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Orientujete se n zahraničním trhu ve strojírenství? Máte dobrodružného ducha a cestování po Evropě je pro Vás spíše benefitem než... zobrazit nabídku»
Junior SAP Konzultant (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte čerstvě po škole nebo již jste již posbíral/a profesní zkušenosti? Milujete IT a ERP systémy Vám nejsou cizí? Hledáme konzultanta,... zobrazit nabídku»
Odborný prodejce kuchyní (ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení)
Brno
před 14 dny
Pro svého klienta, významného prodejce nábytku, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Odborný prodejce kuchyní Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 14 dny
Pro svého klienta, významnou zahraniční společnost v oblasti výroby snímacích systémů v metrologii, hledáme vhodného kandidáta/ku. Pokud... zobrazit nabídku»
Zkušený či junior dispečer/disponent mkd, Zlínsko
Zlín
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s motorovými oleji
Královéhradecký, Pardubický
před 14 dny
Nabídka více než lákavá: - motivační mzda (základní fix cca 25 tis. + další bonusy a 13.plat) - služební auto i k soukromému užití,... zobrazit nabídku»
Skladník – Brno venkov
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat v klidném a čistém prostředí v perspektivní společnosti? Výšky Vám nedělají problém? Jste pracovití a práce rukama Vám... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
České Budějovice
před 14 dny
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - potravinářství
Tábor
před 14 dny
- Zázemí silné výrobní společnosti - Pozici přímo podřízenou jednateli společnosti - Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusová... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Slaný
před 14 dny
BENEFITY: - 25 dní dovolenky - jazykové kurzy - příspěvek na stravování a penzijní pojištění - flexibilní pracovní doba - roční odměny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace