Práce v oboru Obchod-prodej (2780) - strana 56

Obchod-prodej
Obchodní zástupce - Evropský region
Zlínsko
minulý měsíc
* Zajímavé platové ohodnocení – fixní plat a výkonnostní bonusy * Zajímavou práci na HPP ve stabilní zahraniční společnosti * Šanci... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - obalový materiál
Vysočina
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Mezinárodní společnost zabývající se výrobou speciálních druhů obalového materiálu nyní hledá obchodního... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu s AJ
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici mistra ve větší výrobní nebo logistické společnosti? Chcete pracovat pro společnost, která svým zaměstnancům... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznického servisu s AJ
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
Máte zkušenosti na zákaznickém servisu pro výrobní společnost? Pak je zde nová příležitost právě pro Vás! Jsme menší výrobní... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Mluvíš, mluvím, mluvíme, ale k věci! Takže, pokud jste znalý/á v oblasti strojírenství, dokážete navrhnout zákazníkovi technické... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Vysočina
minulý měsíc
Jste samostatně pracující osoba se smyslem pro zodpovědnost? Máte prokazatelnou praxi v oblasti nákupu a chcete se v tomto oboru realizovat a... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí
Vysočina
minulý měsíc
Jste technicky zdatný/á a baví vás práce v oblasti nákupu? Jste vyjednávací typ se zkušenostmi v této oblasti? Chcete denně využívat a... zobrazit nabídku»
Brigáda - asistent/ka prodeje bushman Praha
Praha
minulý měsíc
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Senior buyer with Eng
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Looking for a job as a buyer in the electrotechnical field? Are you communicative and do you have the similar working experience in a manufacturing... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – zemědělská technika
Středočeský, Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské vzdělání a praxi na pozici Obchodního zástupce? Máte zkušenosti s prodejem zemědělských strojů, jejich... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – Vysočina
Středočeský, Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně technického nebo obchodního zaměření? Máte praxi na pozici obchodního zástupce?... zobrazit nabídku»
Specialista pro rozvoj dodavatelské kvality / SQM Engineer
Praha - západ
minulý měsíc
* Zajímavou a různorodou práci v oblasti kvality v dynamickém prostředí automobilového průmyslu * Motivační platové ohodnocení dle... zobrazit nabídku»
Logistik s NJ
Olomoucký
minulý měsíc
Ovládáte a chcete ve svém zaměstnán využívat němčinu? Již jste měl/a ve své praxi možnost řešit pro výrobní firmu dopravu materiálu... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
– nové moderní prostředí – zázemí mezinárodní společnosti – 5 týdnů dovolené – 13. a 14. plat – bonusy – příspěvek na... zobrazit nabídku»
Zkušený nákupčí - Brno
Brno
minulý měsíc
* Zajišťování nákupu komodit pro mateřský závod v Německu * Vyhledávání nových dodavatelů * Analýza trhu * Zlepšování procesů,... zobrazit nabídku»
Nákupčí s jazykovou vybaveností
Ostrava
minulý měsíc
Láká Tě působení v nákupu? Ovládáš angličtinu, švédštinu a finštinu? No tak zbystři, přišel Tvůj čas!! Máme tady pozici... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení s AJ
okres Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Ovládáte dobře anglický jazyk? Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. ... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje bushman Jihlava
Vysočina
minulý měsíc
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - průmyslová automatizace
Pardubicko
minulý měsíc
seberealizaci v tradiční české společnosti - dodavatele řešní v oboru průmyslové automatizace;práce v týmu lidí, které jejich práce... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace