Práce v oboru Obchod-prodej (2592) - strana 56

Obchod-prodej
Obchodní zástupce v oboru hutní materiály
Pardubicko, Královehradecko
minulý měsíc
 - nabízíme mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce  - práci v zavedené a úspěšné firmě  - služební automobil i pro... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník-picker, HPP, 120 Kč/hod, Nástup možný ihned
HOSTIVICE
minulý měsíc
- hlavní pracovní poměr - stravenky 80 Kč/odpracovaný den - výkonnostní odměny - práce od pondělí do pátku - 8 hodinové odpolední... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů – i absolvent nebo junior
Karlovy Vary
minulý měsíc
Na co se můžete těšit? - na práci u prémiového prodejce automobilů - na certifikovaná školení, kterými obohatíte svůj profesní profil -... zobrazit nabídku»
Technická podpora podeje
Středočeský
minulý měsíc
Pro členy týmu máme tyto odměny a motivace :) · práci v malém přátelském týmu a reálnou možnost rozvoje a růstu v rámci společnosti ·... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje
Praha
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? · Příležitost být u startu nové značky v ČR · Možnost kariérního růstu · Atraktivní finanční ohodnocení ·... zobrazit nabídku»
Nudná práce? Přidej jí barvy
České Budějovice
minulý měsíc
Nebojíte se zahodit černo bílý svět a chcete dát duhu svému životu? Zaujalo Vás finanční ohodnocení? Troufnete si zajistit plynulý chod... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - energetika
Brno, případně Vysočina
minulý měsíc
Chcete své manažerské a obchodní zkušenosti uplatnit v tradiční společnosti s dobrým jménem a postavením na trhu? Pak je tato nabídka... zobrazit nabídku»
Nákupčí - elektro a strojírenské komponenty
Plzeň
minulý měsíc
Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk? Pak tu máme... zobrazit nabídku»
Nákupčí - vhodné pro absolventy
Prachatice
minulý měsíc
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - dovolená nad zákonný rámec - pružná pracovní doba - příspěvek na stravovaní - další... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Liberec
minulý měsíc
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou, - individuální přístup, - atraktivní systém benefitů, - zázemí stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Kaplice
minulý měsíc
Dynamická práce v perspektivní společnosti Motivující osobní ohodnocení + 13. a 14. plat Čtvrtletní bonusy Možnost seberealizace,... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - Plzeňský kraj
Plzeňský
minulý měsíc
práce pro stabilní českou společnost zajímavé platové ohodnocení 25 dní dovolené služební automobil, notebook a mobilní... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka
Plzeň
minulý měsíc
práci ve stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění ... zobrazit nabídku»
Sales engineer / odměna za doporučení kandidáta 10 000 Kč
Brno
minulý měsíc
V základu rodinná velmi úspěšná společnost s unikátním technickým produktem rozšiřuje řady svých zaměstnanců. Jedním z klíčových... zobrazit nabídku»
Executive Director
Brno
minulý měsíc
Are you a manager with experience in direct sales area? We are looking for a person who can deliver guidenance to the whole Czech sales team and... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce pro pneumatické pohony
Olomoucký, Moravskoslezský
minulý měsíc
Proč pracovat pro nás? Nabízíme .... - možnost dalšího profesního růstu - moderní pracovní prostředí a vybavení - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Skladník/skladnice
Praha
minulý měsíc
Jistota stabilního zaměstnání Jistota výplaty každý měsíc Možnost měsíčního bonusu navíc Široká nabídka benefitů... zobrazit nabídku»
Vedoucí zahraničního prodeje
Nymbursko
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? - Zázemí silné prosperující společnosti - Odpovídající mzdové ohodnocení - Jistotu stálého zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Pokladní, doplňování - Planá
Mariánské Lázně
minulý měsíc
Co Vám nabízíme ? * zaučení na prodejně, zaučení v pokladní systému * mzda 95 Kč/hod + zákonné příplatky * možnost plánování... zobrazit nabídku»
Business Development Manager - Asie
ČR, zahraničí
minulý měsíc
 - pružná pracovní doba  - 5 dní dovolené navíc nad zákonný rámec  - jazykové kurzy, stravenky  - příspěvky na penzijní nebo... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace