Práce v oboru Obchod-prodej (2834) - strana 56

Obchod-prodej
Administrativní pracovník v oddělení nákupu
Plzeňský
tento měsíc
 rodinná atmosféra na pracovišti  loajální přístup  13. plat  5 týdnů dovolené  příspěvek na stravování  vzdělávání na... zobrazit nabídku»
Obchodník
Olomouc
tento měsíc
Firma, která je jedinečná svým produktem rozšiřuje svůj tým. Vaší pracovní náplní bude: - péče o stávající zákazníky - rozvoj... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel s autem
Přerov
tento měsíc
Hledám manažera, který je schopný udržet stávající náročné zákazníky a zajistit nové zakázky, které vytíží výrobní kapacity a... zobrazit nabídku»
Regionální zookonzultant | Vysočina
Jihlava
tento měsíc
Sedět v kanceláři - to nikdy nebyl Váš sen? Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ZOOKONZULTANT. Jsme česká... zobrazit nabídku»
Key account manager s aj+rj | technické projekty | až 60 000 Kč
Jihlava
tento měsíc
Naše projekty jsou rozsáhlé a zajímavé. Dodáváme nejen produkt, ale komplexní řešení na míru zákazníkovi. Vyrábíme, modernizujeme,... zobrazit nabídku»
Brigáda v call centru, 80 Kč/hod., Jihlava
Jihlava
tento měsíc
Hledáš brigádu na pár hodin odpoledne nebo soboty? Líbilo by se ti sedět u počítače v moderně vybavené kanceláři? Příležitost, která... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce, až 50 000 Kč
Hradec Králové
tento měsíc
Máte zkušenost s obchodem? Víte, co znamená termín třískové obrábění, případně máte alespoň technický background a vzdělání... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - zahraniční trh (45.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
tento měsíc
Orientujete se n zahraničním trhu ve strojírenství? Máte dobrodružného ducha a cestování po Evropě je pro Vás spíše benefitem než... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje v Plzni!
Plzeň
tento měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? práci na HPP, ale i brigádně na DPČ hezký finanční výdělek možnost utvářet si pracovní rozvrh dle... zobrazit nabídku»
Zkušený obchodník pro stavebnictví
Jihomoravský
tento měsíc
Máte víceleté zkušenosti z obchodní činnosti v oboru stavebnictví? Dobře se na tomto trhu orientujete a hledáte novou obchodní výzvu?... zobrazit nabídku»
Lync/skype for business & exchange specialist
Praha
tento měsíc
YOU CAN LOOK FORWARD TO ✔ 5 weeks holiday ✔ Relocation package for EU citizens ✔ Sick days, multisport card, meal vouchers, Cafeteria ✔ Team... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator
Plzeň
tento měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Team Leader Sales Order Administrator
Plzeň
tento měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
tento měsíc
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Brno Vídeňská
Brno
tento měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Manažer skladu – výrobní společnost
Pardubický, Vysočina
tento měsíc
Jste absolventem střední či vyšší odborné školy a máte zkušenosti s řízením skladových zásob ve výrobní společnosti? Zvládnete se v... zobrazit nabídku»
Koordinátor skladu
Pardubický, Vysočina
tento měsíc
Máte dokončené středoškolské vzdělání a zkušenosti s vedením skladu, ideálně ve výrobní firmě? Zvládnete se domluvit anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Plánovač logistiky s NJ
Pardubický, Vysočina
tento měsíc
Máte praxi v logistice z výrobního prostředí? Mluvíte německy a chcete jazyk aktivně využívat? Hledáte novou výzvu a pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky s NJ
Pardubický, Vysočina
tento měsíc
Hledáte novou výzvu? Zajímá Vás logistika a máte v ní zkušenosti? Toužíte po práci v mezinárodním prostředí? Jste to vy, koho... zobrazit nabídku»
Technický a obchodní poradce s praxí v třískovém obrábění
Praha, Jihočeský, Moravskoslezský, Olomoucký
tento měsíc
Pro našeho klienta, dynamickou společnost se zaměřením na strojírenství, hledáme spolehlivé technicko-obchodní zástupce pro region... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace