Práce v oboru Obchod-prodej (2882) - strana 56

Obchod-prodej
Módní obchodní zástupce
Praha
před 14 dny
* práci v prestižním módním salonu * možnost uplatnit své obchodní dovednosti a kariérně růst * podíl na zisku z prodejů * 4 týdny... zobrazit nabídku»
Manažer provozovny
Moravskoslezský
před 14 dny
* Práci pro stabilní českou společnost * Moderní pracovní prostředí a zázemí firmy * Možnost seberealizace na vyšší manažerské... zobrazit nabídku»
Nákupčí - strojírenství
Jihomoravský
před 14 dny
* možnost se realizovat v dynamické výrobní společnosti * adekvátní mzdové ohodnocení * týden dovolené navíc * závodní stravování... zobrazit nabídku»
Operátor odchozí linky - 21 000 Kč + provize z prodeje
Ostrava
před 14 dny
- smlouvu na hlavní pracovní poměr (na 1 rok) - nástupní mzda 15 000 Kč + 40% variabilní složka 6000 Kč/měsíc + k tomu ještě provize z... zobrazit nabídku»
Zákaznická linka - nástupní mzda 17 250 Kč - Opava nebo Ostrava
Ostrava, Opava
před 14 dny
- možnost kariérního růstu - motivační finanční ohodnocení 17250 Kč (fixní plat 15 000 Kč + variabil 15% (2250 Kč/měsíc) + neomezené... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Ústecký
před 14 dny
- práce v perspektivní nadnárodní společnosti - motivující mzdové ohodnocení - systém dalších zajímavých benefitů     Lokalita: okr.... zobrazit nabídku»
Pracuj v call centru a staň se superhero. Start 17 250 Kč a dál je to na tob...
Ostrava, Opava
před 14 dny
Co Vám nabízíme? plat 17 250 Kč ( Fixní plat ve výši 15 000 Kč + osobní ohodnocení 15 % fixního platu) + k tomu NEOMEZENÉ PROVIZE ... zobrazit nabídku»
Nechatuj na Facebooku zdarma, chatuj za 16 100 Kč a další odměny
Ostrava
před 14 dny
· Nástupní mzdu 16 100 Kč ( 14 000 + 2100Kč ) + provize z prodeje · Práce na HPP ve stabilní společnosti – smlouva na 1 rok · Stravenky ve... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - nábytkářský průmysl
Jihomoravský
před 14 dny
* kompletní péče a starost o stávající zákazníky v daném regionu - Jihomoravský a Olomoucký kraj * v menší míře akvizice nových... zobrazit nabídku»
Product Sales Manager
Moravskoslezský
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Baví Vás obchod, znáte zákonitosti automotive světa a přemýšlíte o změně? S touto trojkombinací neváhejte... zobrazit nabídku»
Sales assistant - populární šperky
Praha
minulý měsíc
Job Description Hledáte práci ve stabilní společnosti? Zajímá Vás svět módy? Baví Vás prodej a komunikace se zákazníkem? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje
Jihomoravský
minulý měsíc
Budete pracovat v klidném prostředí brněnské pobočky stabilní nadnárodní společnosti na pozici technicko obchodní podpory prodejního týmu... zobrazit nabídku»
Referent/ka nákupu
Jihomoravský
minulý měsíc
Job Description Pro zahraniční prosperující společnost působící ve strojírenství, která sídlí na pomezí okresů Znojmo a Břeclav,... zobrazit nabídku»
Firemní prodavač/ka v blízkosti obce čejč
Čejč
minulý měsíc
Kromě mimořádně zajímavé práce Vám ještě nabízíme, např.: 13.mzdu a navíc 14.mzdu dlouhodobě věrným zaměstnancům ... zobrazit nabídku»
Pracovník výdejního místa 120 Kč/hod
Praha 9
minulý měsíc
Nabízíme práci v Horních Počernicích, skvělé ohodnocení 120 Kč/hod a příjmené pracovní prostředí. Práce ve skladu nemusí být jen... zobrazit nabídku»
Plánovač - nákupčí
Ústecký
minulý měsíc
* možnost osobního růstu * zaměstnání ve stabilní společnosti * získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí * možnost... zobrazit nabídku»
Výrobní plánovač s AJ - Ústecko
Ústecký
minulý měsíc
*Společnost nabízí opravdovou příležitost *Kvartální odměny *Možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí *Možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s NJ
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- plnohodnotné hrazení diet i ubytování v rámci služebních cest - jízdní výhody - os. vůz, po zapracování i k soukr. účelům - 1 týden... zobrazit nabídku»
Odborný obchodní referent
Královéhradecko
minulý měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se zajímavým výrobním programem - zázemí stabilní, dynamické a neustále se rozvíjející... zobrazit nabídku»
Pracovník/pracovnice back office - podpora obchodního oddělení
okr. Jihlava
minulý měsíc
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace