Práce v oboru Obchod-prodej (2858) - strana 56

Obchod-prodej
Business developer | Praha
Praha
před 14 dny
Máš ostré lokty a zkušenost ze strategického nákupu? Chceš se posunout výš a pracovat ve společnosti, která je známá po celém světě?... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - segment chlazení | Praha | 50 - 60 000 Kč + bonusy
Praha
před 14 dny
Mezinárodní společnost působící v oblasti klimatizací, bezpečnostních systémů, průmyslového chlazení, měření a regulací hledá do... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce | 50 - 60 000 Kč + bonusy
Praha
před 14 dny
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a perfektní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která by... zobrazit nabídku»
Supply chain specialist | Praha
Praha
před 14 dny
Chcete se stát součástí dynamického týmu, nadále se profesně rozvíjet a sedět v super moderních pracovních prostorách? Neváhejte a dejte... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Praha východ
před 14 dny
příležitosti k odbornému růstu a vzdělávání v prospektivní oblasti interní a externí školení, včetně různých jazykových kurzů... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky Praha východ
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte praxi z manažerských pozic v interní logistice a řízení skladových prostor? Jste schopen do firmy přinést nové podněty, co se týče... zobrazit nabídku»
Sales Engineer – Sealing
Praha, Středočeský
před 14 dny
- Motivující finanční ohodnocení ve fixní mzdě, bonusy z prodeje a 13. plat - Služební automobil i k osobním účelům - Možnost prodávat... zobrazit nabídku»
Pracovník stavebních zakázek
Uherské Hradiště
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště stabilní zaměstnání v prostředí silné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – zemědělská technika
Středočeský, Pardubický, Vysočina
před 14 dny
Máte dokončené středoškolské vzdělání a praxi na pozici Obchodního zástupce? Máte zkušenosti s prodejem zemědělských strojů, jejich... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – Vysočina
Středočeský, Pardubický, Vysočina
před 14 dny
Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně technického nebo obchodního zaměření? Máte praxi na pozici obchodního zástupce?... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce, ref.č. lu-029
Čechy
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, předního výrobce a dodavatele kabelů a kabelové techniky, hledáme do rozšiřujícího se týmu pozitivního,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Zlínský kraj
Zlínský kraj
před 14 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s NJ
okr. Olomouc
před 14 dny
* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti * samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí *... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí
Ostrava
před 14 dny
Co pro Tebe máme: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje! ... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky - zákazníkům partnerem
Ostrava, Opava, Karviná
před 14 dny
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce pro Slovenský trh
celá ČR, SK
před 14 dny
- práci na HPP ve stabilní firmě - velmi zajímavé finanční ohodnocení ve fixu + provize z prodeje- zaměstnanecké benefity ve formě... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - Znojemsko
Znojmo
před 14 dny
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné společnosti *... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Znojemsko
Znojmo
před 14 dny
Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se strojírenskými produkty? V tom případě mi pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Operátor v call centru - Louny
Louny
před 14 dny
Hledáme operátory call centrav centru Loun! Jste týmový hráč? Chcete si výši bonusu řídit sami? Nevadí Vám práce na směny a komunikace... zobrazit nabídku»
Příležitost pro seniora nákupčího | automotive | Chomutovsko
Chomutov
před 14 dny
Potřebujete změnu? Pojďte k nám a ukažte své znalosti na pozici SENIOR NÁKUPČÍ!!! NÁPLŇ PRÁCE: - aktivní vyhledávání nových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace