Práce v oboru Obchod-prodej (2986) - strana 56

Obchod-prodej
Zkušený či junior dispečer/disponent mkd, Zlínsko
Zlín
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou dopravní a spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici dispečera mezinárodní přepravy. Pro... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s motorovými oleji
Královéhradecký, Pardubický
před 14 dny
Nabídka více než lákavá: - motivační mzda (základní fix cca 25 tis. + další bonusy a 13.plat) - služební auto i k soukromému užití,... zobrazit nabídku»
Skladník – Brno venkov
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat v klidném a čistém prostředí v perspektivní společnosti? Výšky Vám nedělají problém? Jste pracovití a práce rukama Vám... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
České Budějovice
před 14 dny
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - potravinářství
Tábor
před 14 dny
- Zázemí silné výrobní společnosti - Pozici přímo podřízenou jednateli společnosti - Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusová... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Slaný
před 14 dny
BENEFITY: - 25 dní dovolenky - jazykové kurzy - příspěvek na stravování a penzijní pojištění - flexibilní pracovní doba - roční odměny... zobrazit nabídku»
Manager nákupu - Plzeň
Plzeň
před 14 dny
Chcete mít na starost oddělení nákupu ve stabilní automotive společnosti? Pokud máte zkušenosti jako manažer nákupu, znáte automotive... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - moderní trh
Hradec Králové
před 14 dny
Prodal bys i sáňky v létě a máš chuť pracovat pro jednu z nejznámějších FMCG společností? Pak hledáme právě tebe na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - šance pro šikovné absolventy
Moravskoslezský
před 14 dny
Pro zahraniční společnost, která je lídrem ve svém oboru a operuje nejen na evropských, ale i amerických trzích, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Prachatice
Prachatice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácená mzda bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Plzeň
před 14 dny
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Liberec
před 14 dny
Zázemí stabilní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky…) 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s němčinou a angličtinou
Praha
před 14 dny
Nabízíme: zázemí mezinárodního koncernu příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Jihlava
Jihlava
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
před 14 dny
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek žďár nad sázavou
Žďár nad Sázavou
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Strakonice
Strakonice
před 14 dny
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
před 14 dny
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice - dlouhodobá perspektiva... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního oddělení
Kladno
před 14 dny
Zajímavá a perspektivní práce s možností dalšího odborného růstu Motivující platové ohodnocení Navýšení mzdy po zapracování... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeň
před 14 dny
služební automobil, telefon, notebook velmi přátelský kolektiv a prostředí v menší společnosti kancelář v Plzni ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace