Práce v oboru Obchod-prodej (2916) - strana 58

Obchod-prodej
Obchodní manažer s AJ (od 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Storjírenská společnost v Brně hledá posilu do svého obchodního týmu. Máte zkušenost s technickým obchodem? Komunikace v AJ nebo NJ vám... zobrazit nabídku»
Prodejce pro partnerskou prodejnu Vodafone (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Partner společnosti Vodafone Czech Republic a.s. hledá nové posily do svého kolektivu na pozici Prodejce partnerské prodejny Vodafone. Nabízíme... zobrazit nabídku»
Sales Engineer Senior for Air Liquide
Praha
před 14 dny
Máte obchodní talent a prokazatelné obchodní výsledky? Jste technicky zaměřený člověk? Umíte perfektně anglicky? Pokud ano, tak je tato... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
před 14 dny
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Prodavačka, floristka (prodavač, florista)
Praha 8 - Kobylisy
před 14 dny
Přijmeme prodavačku do prodejny květin v Praze 8 - Kobylisích .Požadujeme znalost květin a péče o ně, zručnost, tvořivost, příjemné... zobrazit nabídku»
Manažer prodejny / restaurace
Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský
před 14 dny
Jmenuji se Bára a v našem týmu Sales & Marketing se věnuji především pozicím v retailu a FMCG. Aktuálně obsazuji pozici manažera... zobrazit nabídku»
Nákupčí AJ/NJ (30.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti ze strojírenské firmy? Hledáme nákupčího pro materiál a po zaučení by převzal celou kooperaci až do počátku výroby.... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Strojírenská firma sídlící nedaleko Ivančic u Brna hledá samostatného a komunikativnío nákupčího s AJ. Čeká Vás příjemný pracovní... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator
Plzeň
před 14 dny
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Team Leader Sales Order Administrator
Plzeň
před 14 dny
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Referent nákupu
Liberec
před 14 dny
- Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Zásobovač/ka
Kolín
před 14 dny
Zahraniční společnost, přední výrobce chladící a klimatizační techniky, hledá posilu do svého týmu na pozici ZÁSOBOVAČ Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Asistentka – Operátor pro plánování diáře nebo call centrum
Praha
před 14 dny
- práce v kanceláři Praha Libeň - volná pracovní doba, svobodný kolektiv - zázemí silné české společnosti - mzda je tvořena fixní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Pardubice a okolí
Náchod, Broumov, Trutnov, Rychnov n.Kněžnou
před 14 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje pro JM a Olomouc (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Olomoucký
před 14 dny
Hledáme šikovné obchodníky pro oblast jižní Moravy a Olomoucka v oblasti nábytkářství. Nebojíte se komunikace s lidmi? Jste extrovert?... zobrazit nabídku»
Pracovník stavebních zakázek - mzda neomezena
Uherské Hradiště
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? místo výkonu práce je Staré Město u Uherské Hradiště stabilní zaměstnání v prostředí silné... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/sales manager výrobních informačních systémů
Brno
před 14 dny
CO NABÍZÍME? moderní pracoviště a pracovní zázemí v Brně vysokou odbornou a profesionální podporu vedení společnosti služební vůz... zobrazit nabídku»
Obchodník s duší
Praha
před 14 dny
- nadstandardní systém finančních odměn. Jednorázové provize včetně následných bonusů z retenčního portfolia - práce ve svobodném... zobrazit nabídku»
Sales director se zaměřením na retail (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme dravého ředitele obchodní firmy, který vládne plynulou angličtinou, má zkušenost s vedením společnosti. Baví Vás obchod? Máte... zobrazit nabídku»
Personální manažer -Vedoucí pobočky Jihlava-Obchodní zastoupení
Jihlava
před 14 dny
- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání - nadstandardní provizní ohodnocení - technické zázemí - školení a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace