Práce v oboru Obchod-prodej (2816) - strana 58

Obchod-prodej
Obsluha VZV ve skladu
Plzeňský
tento měsíc
Láká Vás práce v mezinárodní firmě se spoustou benefitů a za pěkné peníze? Pak pokračujte ve čtení! Mezinárodní výrobní firma... zobrazit nabídku»
Specialista/TKA prodeje Praha východ
Praha, Středočeský
tento měsíc
Baví Vás prodej a chcete se stát součástí týmu Prodejních Specialistů v oblasti nábytku, postelí a sedacích souprav? Jste komunikativní a... zobrazit nabídku»
Skladník - výrobní firma
Jihomoravský
před 1 měsíci
Chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním zázemím? Jste zodpovědný a pracovitý člověk? Hledáte práci a nevadí... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje bushman Hradec Králové
Královéhradecký
před 1 měsíci
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupčího s NJ
Praha 10
před 1 měsíci
Co vám nabízíme? · Důkladné zaškolení na pozici · Práci ve stabilní společnosti · Možnost kariérního postupu · HPP na dobu... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky stavební firmy - obchodník
olomouc
před 1 měsíci
Co Vám společnost nabídne? - Skvělou příležitost k rozvoji Vaší kariéry - Dostanete propracovaný systém školení - Plat, který se... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Liberec
před 1 měsíci
Vyznáte se v nákupu v automobilovém průmyslu? Umíte si propočítat náklady? Domluvíte se anglicky a hledáte novou práci? Pak nám napište!... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Pilsen
před 1 měsíci
Máš obchodní talent, jsi komunikativní, iniciativní a hledáš novou výzvu? Pak jste u nás správně. Do obchodního týmu našeho klienta... zobrazit nabídku»
Nákupčí, i pro absolventy
Kamenice nad Lipou
před 1 měsíci
Využijte příležitost k uplatnění na pozici nákupčího v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti se sídlem na Pelhřimovsku. Vaší... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, automotive
Písek
před 1 měsíci
Pro významnou nadnárodní společnost hledáme kandidáty na pozici obchodního manažera. Na této pozici budete zodpovědní především za... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer prodeje
Praha, Středočeský, Vysočina
před 1 měsíci
Jste technicky zdatný typ s vyjednávacími schopnostmi? Ovládáte angličtinu na úrovni rodilého mluvčího a máte analytické myšlení? Chcete... zobrazit nabídku»
Pardubice: Pokladní/Obsluha pultu/Řezník
Pardubice
minulý měsíc
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - Odborná školení - Bonusy a příplatky - Příspěvek na penzijní připojištění -... zobrazit nabídku»
Regionální obchodník - stroje - evropa
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zkušený obchodník v oblasti strojařiny a umíte anglicky? Pokud byste chtěli pracovat pro špičkového výrobce strojů a cestovat po... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky s NJ a AJ
Praha
minulý měsíc
Máte alespoň krátkodobé zkušenosti v logistice nebo s vedením lidí? Rádi byste se dále v těchto oblastech rozvíjeli? Uvítáte možnost... zobrazit nabídku»
Brigáda 110 Kč/hod - třešť
Třešť
minulý měsíc
mzdu 110 Kč/hod možnost plánování směn nástup - dle domluvy   zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce, až 50 000 Kč
Pilsen
minulý měsíc
Máte zkušenost s obchodem? Víte, co znamená termín třískové obrábění? Máte vzdělání technického směru? Chcete si sami organizovat... zobrazit nabídku»
Prodejce ve stavebnictví, kuchyně
České Budějovice
minulý měsíc
Jste energický, aktivní člověk se zájmem o stavebnictví? V tomto případě se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci... zobrazit nabídku»
Prodejce ve stavebnictví, krby
České Budějovice
minulý měsíc
Jste energický, aktivní člověk se zájmem o stavebnictví? V tomto případě se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - zemědělská komodita
Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta působícího v oblasti zemědělství v současné době hledáme kandidáta/ku na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Co bude Vaši... zobrazit nabídku»
Business Development Manager - Asie
ČR, zahraničí
minulý měsíc
 - pružná pracovní doba  - 5 dní dovolené navíc nad zákonný rámec  - jazykové kurzy, stravenky  - příspěvky na penzijní nebo... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace