Práce v oboru Obchod-prodej (2638) - strana 58

Obchod-prodej
Key Account Manager pro výrobní společnost
Moravskoslezský, Celá ČR
minulý měsíc
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodu
Plzeňsko
minulý měsíc
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»
Sales manager který se nebojí cestování
Olomouc, celá ČR, EÚ
minulý měsíc
A jaké skvělé bonusy na Vás čekají? - Svůj čas si budete organizovat podle aktuální potřeby (pružná pracovní doba) - Na konci roku Vás... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatelky (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš zkušenosti s administrativou nebo si teprve hledáš brigádu při škole? Jsi komunikativní a máš ráda organizování? Jsi inteligentní,... zobrazit nabídku»
Obchodní referent ve strojírenství (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pokud hledáte milý a přátelský kolektiv, pravidelnou pracovní dobu, láká Vás práce v obchodním oddělení s možností kariérního růstu,... zobrazit nabídku»
Sales Engineer – Sealing
Praha, Středočeský
minulý měsíc
- Motivující finanční ohodnocení ve fixní mzdě, bonusy z prodeje a 13. plat - Služební automobil i k osobním účelům - Možnost prodávat... zobrazit nabídku»
Technical sales representative
Brno
minulý měsíc
- Develop and extend an existing portfolio of customers and brands - Build a close working relationship with customers and Sales team - Achieve... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - rozpékání pečiva v prodejně Albert
Česká republika
minulý měsíc
Jistý a stabilní příjem každý měsíc - výplata přijde vždy přesně Práci blízko Vašeho domova - protože jsme Albert a máme v ČR... zobrazit nabídku»
Skladník - jednosměnný provoz
Brno město
minulý měsíc
Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Chcete smlouvu na dobu neurčitou? Pak... zobrazit nabídku»
Pracovník skladové evidence
Rokycansko
minulý měsíc
Máte zkušemosti ze skladu či z logistiky? Pak je tato pozice pro mezinárodní výrobní firmu přesně pro Vás! PRACOVNÍK SKLADOVÉ EVIDENCE *... zobrazit nabídku»
Obsluha linky - EGV
Rokycansko
minulý měsíc
Láká Vás práce v mezinárodní firmě se spoustou benefitů a za pěkné peníze? Pak pokračujte ve čtení! Mezinárodní výrobní firma... zobrazit nabídku»
Obsluha VZV ve skladu
Rokycansko
minulý měsíc
Láká Vás práce v mezinárodní firmě se spoustou benefitů a za pěkné peníze? Pak pokračujte ve čtení! Mezinárodní výrobní firma... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - domácí potřeby / práce na ŽL
Jihočeský
minulý měsíc
- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v příjemném pracovním kolektivu a prostředí - Možnost profesního i osobního rozvoje -... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce
Ústecký
minulý měsíc
Co za to všechno dostanete? - super zaškolení a předání potřebného know-how - velmi příjemnou atmosféru ve firmě - auto i k soukromému... zobrazit nabídku»
Technický senior nákupčí
Pardubice
minulý měsíc
Nabídka pro Vás: - součást nového projektu s možností dostat se v kariéře dál - týden dovolené navíc - školení a vzdělávání -... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s němčinou a angličtinou
Praha
minulý měsíc
Nabízíme: zázemí mezinárodního koncernu příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Blansko
Blansko, objekt PENNY MARKET
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavební chemie
Středočeský, Karlovarský, Ústecký
minulý měsíc
- zázemí stabilní zavedené firmy s kvalitními produkty - bonusový systém - na začátku vyšší fixní plat, než se v obchodě zaběhnete -... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka řeznictví Procházka - Doksy
Doksy
minulý měsíc
brigáda DPP, DPČ bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví zaměstnanecké benefity (stravenky,... zobrazit nabídku»
Nudná práce? Přidej ji barvy
Brno
minulý měsíc
Nebojíte se zahodit černo bílý svět a chcete dát dúhu svému životu? Zaujalo Vás finanční ohodnocení? Troufnete si zajistit plynulý chod... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace