Práce v oboru Obchod-prodej (2986) - strana 59

Obchod-prodej
Obchodní referent s NJ – šance pro absolventy
Vysočina
před 14 dny
Chcete při své práci využívat znalost německého jazyka? Máte zkušenosti s administrativou a baví Vás komunikovat se zákazníky? Chcete... zobrazit nabídku»
Specialista obchodu pro IT produkty
Jihomoravský
před 14 dny
Máte obchodního ducha a přehled v oblasti IT? Chcete pracovat ve společnosti se stabilním postavením na trhu? Pak neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Obchodník pro IT
Jihomoravský
před 14 dny
Máte zkušenosti na obchodních pozicích, ideálně v oblasti informačních technologií? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Key account manager s AJ
ihned nebo dle dohody
před 14 dny
  Rádi se pohybujete v mezinárodním prostředí a chcete dostat příležitost procestovat celý svět? Máte zkušenost s prací... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Poděbrady, Nymburk, Kolín
Poděbrady, Nymburk, Kolín
před 14 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro nový projekt
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu a láká Vás pracovat pro mezinárodní společnost se skvělým renomé? Vidíte své další profesní působení v... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení Dealing
Zlínský
tento měsíc
Vysoce nadstandardní ohodnocení v regionu. Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity. Hlavní pracovní poměr v naší... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce | Česká republika | 50 - 60 000 Kč + bonusy
Brno - město
tento měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti klimatizací, bezpečnostních systémů, průmyslového chlazení, měření a regulací hledá do... zobrazit nabídku»
| nákupčí | Chomutovsko
Chomutov
tento měsíc
Máte praxi jako nákupčí přímého materiálu- Pojďte nám to ukázat a přispět vašimi schopnostmi a zkušenostmi v nově otevřeném závodě... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
Teplice
tento měsíc
HLEDÁME ZKUŠENÉHO NÁKUPČÍHO DO AUTOMOTIVE SPOLEČNOSTI! Na nákupčího, který hledá zajímavé uplatnění ve světě automobilového... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant s AJ, až 50 000 Kč
České Budějovice
tento měsíc
Hledáme zkušeného obchodního reprezentanta pro mezinárodní firmu s více než 30 letou zkušeností v oboru. Pokud jste dynamická a kreativní... zobrazit nabídku»
Sales trainee, Ledeč nad Sázavou
Ledeč nad Sázavou
tento měsíc
Máte už nějakou zkušenost v obchodě nebo chuť se vydat tímto směrem- Baví Vás komunikace se zákazníky a nutné administrativy se... zobrazit nabídku»
Sales Manager strojírenství
Ledeč nad Sázavou
tento měsíc
Kdo jste Vy- Obchodník tělem i duší, s tahem na branku- Rozvoj obchodní sítě je pro Vás denní chleba a orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny masa a uzenin Brno Vídeňská
Brno
tento měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelně vyplácenou mzdu zaměstnanecké benefity jako odměny za plnění tržeb, stravenky,... zobrazit nabídku»
Prodavačka maso, uzeniny, lahůdky - Hradec Králové
Hradec Králové
tento měsíc
Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou (pracovní smlouva, DPP, DPČ) nástup možný ihned zaměstnání v tradičním českém... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Kuřim
Kuřim
tento měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - sme, Larga corporate
Praha, Středočeský
tento měsíc
Odpovídající platové ohodnocení a nadstandardní zaměstnanecké benefity Možnost dalšího vzdělávání v oboru Příjemné a... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Liberec
tento měsíc
Nabízíme: Zázemí rodinné firmy Klidné pracovní prostředí Možnost zvýhodněného stravování Pružná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Nákupčí spotřebního zboží Pardubicky kraj
Pardubický
tento měsíc
Máte zkušenosti s nákupem rychloobrátkového zboží? Než uzavřete s dodavatelem smlouvu, nejprve přemýšlíte, jak půjde nakoupené zboží... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s AJ/NJ
Ústecký
tento měsíc
Nadnárodní výrobní společnost působící v automotive odvětví obsazuje pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ s AJ/NJ * zajímavou práci s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace