Práce v oboru Obchod-prodej (2830) - strana 59

Obchod-prodej
Obchodní zástupce - severní Čechy
Ústecký
minulý měsíc
Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro společnost, která patří mezi špičku na trhu s výrobou a... zobrazit nabídku»
Nákupčí s NJ i AJ, 25-33 000 Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
Chcete nakupovat a jednat při tom německy a občas i anglicky? Pak Vám rádi představíme naši nabídku zaměstnání! Zahraniční... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí|zkr. úvazek|až 27 000 Kč|, Opavsko
Moravskoslezský
minulý měsíc
Rádi komunikujete, řešíte a chcete být na zodpovědné pozici? Pro společnost působící v oblasti logistiky hledáme nyní NÁKUPČÍHO pro... zobrazit nabídku»
Specialista technického a investičního nákupu (-ahj-)
okr. Jihlava
minulý měsíc
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj - práci v profesionálním... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce na frézovací centra (-mpb-)
okr. Brno
minulý měsíc
zázemí silné a stabilní společnosti samostatná a odpovědná práce s možností seberealizace profesní růst motivační finanční... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu subdodávek (-kmžs-)
Kraj Vysočina
minulý měsíc
* zajímavé finanční ohodnocení * týden dovolené navíc * služební auto k soukromým účelům * notebook, mobil * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický manažer
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
* výborné finanční ohodnocení, provize z prodeje, bonusy * automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon * zázemí... zobrazit nabídku»
Technický obchodník - strojírenské komponenty
Jihomoravský, Zahraničí
minulý měsíc
* výborné finanční ohodnocení, provize z prodeje, bonusy * automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon * zázemí... zobrazit nabídku»
Technický specialista zákaznického servisu
Brno
minulý měsíc
CO BY STE JEŠTE MĚLI VĚDĚT? Pokud máte zkušenosti z podobné pracovní pozice a/nebo ovládáte i němčinu, bude to pro Vás velkou... zobrazit nabídku»
Technik s angličtinou
Zlínský
minulý měsíc
* Motivující finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností * Samostatnou, různorodou práci ve stabilní společnosti * Jazykové kurzy a... zobrazit nabídku»
Obchodník – logistické služby
Jihomoravský
minulý měsíc
* zázemí stabilní logistické společnosti * motivující finanční ohodnocení * 25 dní dovolené * stravenky * možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní logistiky s aj/nj
Olomoucký
minulý měsíc
* Možnost rozvíjet svoji kariéru v mezinárodní firmě * Manažerskou pozici klíčového zaměření * Bonusy ke mzdě * Služební telefon a... zobrazit nabídku»
KAM - automotive - Vysočina
Vysočina
minulý měsíc
* zajímavé finanční ohodnocení * nestereotypní práci * možnost profesního růstu * mobilní telefon, notebook * závodní stravování *... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistického centra
Jihomoravský
minulý měsíc
* jedinečnou profesní výzvu * zajímavé finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * pracovní poměr na dobu neurčitou * služební... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro Plzeňský kraj
Plzeňský
minulý měsíc
Práci v trvale rostoucí společnosti Motivační finanční ohodnocení a systém benefitů Využití cizího jazyka, možnost osobního rozvoje i... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu, potravinářství
Tábor
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nákupem? Zajímáte se o oblast potravinářství? Umíte anglicky? Ozvěte se nám! Pro našeho klienta, vyznamného výrobce... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce, Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Máte rádi obchod a zároveň jste technický typ? Chcete být samostatní a mít zodpovědnost? To je ideální kombinace právě pro pozici... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista
Olomoucký
minulý měsíc
* Motivující mzdové ohodnocení * Týden dovolené navíc, závodní stravování * Prostor pro profesní a osobní růst * Jazykové kurzy,... zobrazit nabídku»
Leiter logistik
Olomoucký
minulý měsíc
* Wir bieten: * Zukunftssicheren Arbeitsplatz in einem wachsenden Unternehmen * Ein offenes, kooperatives Arbeitsumfeld * Interessante und... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny s potravinami - Brno
Brno
minulý měsíc
roční bonusy ve výši 2 platů perfektní 3-6 měsíční zaškolení, tedy na pozici nastoupíte naprosto připraveni mobilní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace