Práce v oboru Obchod-prodej (2988) - strana 59

Obchod-prodej
Key account manager oblast automotive
Zlín
před 14 dny
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Referent obchodní oddělení pro východní trhy
Chomutov
před 14 dny
Hlavní úkoly: - Péče o zákazníky - Vypracování nabídek a zpracování objednávek - Vyřizování reklamací - Fakturace a sledovaní... zobrazit nabídku»
Zákaznický referent se znalostí AJ a FJ
Ústí nad Labem
před 14 dny
Vous parlez français? Do you speak English ? Máte zkušenost z logistiky nebo obchodu ? Pokud jste odpověděl 3x ANO, pak hledáme právě VÁS... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Litomyšl
před 14 dny
Pro úspěšnou českou společnost se zahraničním zázemím, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu, hledáme kandidáta se... zobrazit nabídku»
PERSONÁLNÍ KONZULTANT- HR RECRUITER - LIBEREC
Liberec
před 14 dny
- zázemí stabilní personální společnosti, složené z profesionálů - zdarma vstupní a průběžná školení - občerstvení v kanceláři... zobrazit nabídku»
Operátor skladu
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte novou práci s pevnou pracovní dobou v Brně? Jste samostatný a zodpovědný a chcete pracovat pro úspěšnou českou společnost s... zobrazit nabídku»
Obchodník
Plzeň
před 14 dny
- nadprůměrné platové ohodnocení (Fix + provize z prodeje) zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti - notebook, telefon,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - stlačený vzduch
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Můžete se opřít o značku s více než 110 letou historií Čeká Vás nepochybně kariérní růst Home office Dostanete NTB, mobil a automobil s... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí
Ostrava
před 14 dny
Co pro Tebe máme: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje! ... zobrazit nabídku»
Servisní technik s AJ
okr. Nový Jičín
před 14 dny
* pozice vhodná i pro šikovné a proaktivní absolventy * zázemí stabilní strojírenské společnosti * možnost seberealizace a profesního... zobrazit nabídku»
Produktivní nákupčí - automotive
Rakovník
před 14 dny
Zajímavé platové ohodonocení Propracovný benefitní systém Možnost učit se od špičky v oboru Denní využití cizího jazyka zobrazit nabídku»
Nákupčí, výrobní společnost
Český Krumlov
před 14 dny
Máte zkušenost z nákupu, případně chcete nabrat nové zkušenosti v tomto oboru? Umíte německy? Pak se ozvěte! Přední výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Ostrava - služební vůz - až 80 000 Kč
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte obchodního ducha a orientujete se v oblasti spedice, přepravy, skladování nebo logistiky a nebojíte se ujmout svěřeného týmu... zobrazit nabídku»
Referent nákupního oddělení
Zlínský kraj
před 14 dny
* mzda od 22.000,- Kč * vnitrofiremní benefity * stravování zobrazit nabídku»
Obchodník - tvorba cenových nabídek
Zlínský kraj
před 14 dny
- zázemí ekonomicky stabilní firmy s dlouholetou tradicí - možnost osobního i profesního rozvoje - vnitrofiremní benefity - mzdu od 25 000... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí /strojírenství/
okr. Olomouc
před 14 dny
stabilní a perspektivní zaměstnání kariérní růst příspěvek na stravování výkonové bonusy týden dovolené navíc, příspěvky na... zobrazit nabídku»
Obchodně technický specialista - SK a HU
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte práci jako OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA? Mluvíte slovensky a maďarsky? Máte vzdělání zaměřené na strojírenství a chcete... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní firmu, která je špičkou na trhu? Máte rádi samostatnou a zodpovědnou práci? Chcete si sami... zobrazit nabídku»
Šikovný obchodník pro retailové bankovnictví - i absolvent
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat pro jednu z nejsvěžejších bank v České republice? Věnovat se tomu, aby každý zákazník odcházel s pocitem opečování,... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel
Královéhradecký
před 14 dny
Staňte se součástí něčeho výjimečného!  Získejte pozici obchodního ředitele u stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace