Práce v oboru Obchod-prodej (2850) - strana 60

Obchod-prodej
Sales Engineer pro kaučukové řešení
Praha, Středočeský, Celá ČR
tento měsíc
- Více než konkurenceschopné finanční ohodnocení - Velkou zodpovědnost a možnost realizovat se - Služební automobil i k osobnímu... zobrazit nabídku»
Logistik
Plzeňský
tento měsíc
Máte praxi v logistice a chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti, kde uplatníte anglický jazyk? Pokud ano, tak právě hledáme Vás do... zobrazit nabídku»
Administrátor dopravního oddělení
Plzeňský
tento měsíc
Rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti a používali anglický jazyk denně? Máte zájem budovat kariéru ve velké a silné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Moravskoslezský
tento měsíc
Jste energičtí a baví vás komunikace s lidmi? Chcete se podílet na úspěchu firmy, která se neustále rozšiřuje? Pak jste to právě Vy, koho... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora klientů - oblast hotelnictví
Praha
tento měsíc
Co můžete očekávat Vy? - prostředí mezinárodní společnosti - skvělé finanční podmínky - nástup ihned - širokou škálu benefitů,... zobrazit nabídku»
Technický prodejce pro ČR a SR
Celá ČR
tento měsíc
* Zajímavé finanční ohodnocení * Notebook, telefon a služební vozidlo * Pružná pracovní doba * Home office zobrazit nabídku»
Věčný optimista s technickým backgroundem
Plzeňský
tento měsíc
nadprůměrné fixní i variabilní ohodnocení jste si vlastním pánem - home office osobní automobil, notebook, mobilní telefon příspěvek na... zobrazit nabídku»
Vedoucí plánování a organizace výroby
Smržovka
tento měsíc
Vedoucí plánování a organizace výroby Naplň práce: * plánování výroby na základě výrobních kapacit a požadavků zákazníků *... zobrazit nabídku»
Key account manager, jižní Čechy
Jihočeský
tento měsíc
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a komunikativní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu v automotive, nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
tento měsíc
Rozšiřte si obzory v oblasti nákupu a pracujte jako ASISTENT/KA NÁKUPU v mladé a dynamické zahraniční společnosti. Pokud máte alespoň... zobrazit nabídku»
Recruitment consultant - technologies
Praha
tento měsíc
Máte obchodního ducha, jste technicky zaměřený a chcete si svůj čas v práci rozvhrnout tak, jak vy chcete? Když slyšíte IT, automotive,... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra - 16.000Kč
Příbram
tento měsíc
-Práce na hlavní pracovní poměr -Zázemí ryze české společnosti, která je na trhu již více než 20 let -4 týdny dovolené, 2 Sick Days... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
tento měsíc
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Obchodník pro přepravní společnost
Jihomoravský, Zlínský
tento měsíc
Máte zkušenosti s obchodováním ve službách, ideálně v B2B segmentu? Toužíte pracovat pro jednu z nejlepší firem na poli přepravy... zobrazit nabídku»
Senior obchodník - služby v oblasti přepravy
Jihomoravský, Zlínský
tento měsíc
Máte obchodní praxi v oblasti B2B? Chcete své dovednosti uplatit v jedné z nejlepších mezinárodních firem na trhu v oblasti přepravy... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje Praha 1
PRAHA 1
tento měsíc
- zajímavé platové podmínky 80,-Kč/hod. + bonusy - bonusový systém - možnost volby jednotlivých směn - příjemné a přátelské... zobrazit nabídku»
Vedoucí logistiky
Vysočina
tento měsíc
Máte praxi v oboru logistiky? Orientujete se v procesech celního řízení? Jste organizačně schopná osobnost s vedoucími schopnostmi? Pak... zobrazit nabídku»
Manažer – devizové obchody - Zlín
Zlínský
tento měsíc
Nabízíme: * Nadstandardní finanční ohodnocení. * Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity. * Firemní automobil i... zobrazit nabídku»
Úvěrový specialista senior
Praha
tento měsíc
· Odpovídající platové ohodnocení · Možnost dalšího vzdělávání v oboru · Příjemné a reprezentativní pracovní prostředí · Vysoce... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace