Práce v oboru Obchod-prodej (2916) - strana 60

Obchod-prodej
Obchodník – sázkové a loterijní systémy
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete pracovat pro silnou a neustále se rozvíjející společnost? Hledáte pracovní uplatnění v oblasti obchodu? Pak hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Prachaticko, Českokrumlovsko
tento měsíc
Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavební stroje
Jihočeský
tento měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Finanční ohodnocení 26 000 Kč  fix + čtvrtletní provize z prodeje - Vstupní zaškolení a následná... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - aktivní využití NJ
Jihočeský kraj
tento měsíc
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nepřímý materiál
Liberec
tento měsíc
Hledáme NÁKUPČÍHO NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU! Čeká Vás rozmanitá pracovní náplň v podobě: * Vyhledávání nových dodavatelů strojního... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí, nový investor, 30-45 000 Kč
Jihlava
tento měsíc
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí | automotive | Praha - východ
Praha - východ
tento měsíc
Výrobce komponentů pro osobní a nákladní automobily hledá do svého týmu nového kolegu/novou kolegyni na pozici NÁKUPČÍ. Hlavní náplní... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - automotive
Praha - východ
tento měsíc
PŘÍLEŽITOST PRO ZKUŠENÉ NÁKUPČÍ! Máte zkušenost z oblasti nákupu? Vyhledávání nových dodavatelů je Váš denní chléb? Mluvíš... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího obchodního domu
Zahraničí
tento měsíc
Hledáte práci na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU v Bratislavě? Máte zkušenosti s vedením většího množství podřízených? Pak... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
Jihomoravský
tento měsíc
Jste dynamická osobnost s orientací na výsledek? Máte zkušenost v oblasti prodeje nebo nákupu potravin podléhající rychlé zkáze? Hovoříte... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Jihomoravský
tento měsíc
Nebojíte se nových výzev? Jste samostatná a průbojná osoba, které nechybí aktivní přístup k práci? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Manažer expedice
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti v oblasti logistiky a praxi s vedením lidí? Hovoříte anglicky? Hledáte práci v Brně? Pak je tato nabídka určena právě... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Praha východ
tento měsíc
příležitosti k odbornému růstu a vzdělávání v prospektivní oblasti interní a externí školení, včetně různých jazykových kurzů... zobrazit nabídku»
Prodejce užitkových vozů
Praha 9 - Kyje
tento měsíc
nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Mistr skladu - výrobní společnost
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenost s vedením týmu podřízených pracovníků a s prací ve skladu v automotive společnosti? Ovládáte metody jako např. FIFO,... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím z pozice mistra skladu nebo team leadera z automotive společnosti? Vaše organizační schopnosti... zobrazit nabídku»
Plánovač logistiky
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti s koordinací interního a externího logistického toku ve výrobní společnosti a k tomu hovoříte anglickým jazykem? Pokud... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu|zahraniční společnost| až 35 000 Kč
Moravskoslezský
tento měsíc
Chcete pracovat pro stabilní zahraniční společnost, která patří k jedničce ve svém oboru? Hovoříte velmi dobře anglicky a chcete denně... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Moravskoslezský
tento měsíc
Jsi jazykově nadaný? Máš zkušenost v oblasti zákaznického servisu? Jsi komunikativní a nebojíš se zvednout telefon a vyřešit, co je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace