Práce v oboru Obchod-prodej (2638) - strana 60

Obchod-prodej
Domlouvání schůzek pro obchodníky v oblasti financování
Praha 4
minulý měsíc
A Vaše odměna? Ráno přijdete do příjemného pracovního prostředí – žádné velké call centrum, budete pracovat v malém obchodním týmu,... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu a zásobování s AJ
okr.Tábor
minulý měsíc
- Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnosti osobního a profesního rozvoje... zobrazit nabídku»
Obchodní Asistent/ka zákaznického oddělení
Praha 4
minulý měsíc
Co můžete očekávat Vy? - práce na HPP, zázemí prosperující mezinárodní firmy a velmi přátelské prostředí - atraktivní finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (strojírenství) (až 80.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Money, money, money, must be funny, in the rich men´s world... Zní Vám tento starej flák od ABBY jako hymna? U nás si můžete přijít na své.... zobrazit nabídku»
Vedoucí výrobní logistiky a plánování
Zlínsko
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti plánování výroby a v logistice? Dokážete si stanovovat priority a ovládáte anglický jazyk? Pak neváhejte a zašlete mi... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí FMCG Pardubicko
Pardubicko
minulý měsíc
Jste zkušený nákupčí z FMCG prostředí? Baví Vás komunikace zejména se zahraničními dodavateli? Máte obchodního ducha a před nákupem... zobrazit nabídku»
Account Manager v technickém obchodě, celá ČR
Praha, Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? · Rozmanitou a náročnou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti · Motivační finanční ohodnocení · Služební vůz... zobrazit nabídku»
Konzultantka, Make up Artista
Praha
minulý měsíc
- Kariérní růst ve společnosti - Pravidelné bonusy - Soutěže o cestování (NEW YOUR , MANOKO ….) - Školení - produkty ke zkoušení ... zobrazit nabídku»
Obchodník
Praha
minulý měsíc
- Nabízíme Vám profesionální kariéru v jedné z předních nadnárodních telekomunikačních společností, náročné práce a... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Humpolec
Humpolec
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou, pravidelně vyplácenou mzdu bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
minulý měsíc
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Náplň práce: Vedení obchodních jednání v AJ nebo NJ Aktivní akvizice nových klientů Vyjednávání s obchodními partnery ... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozidel (vítána znalostí AJ)
Královéhradecko
minulý měsíc
- pozice je vhodná pro nadšence automobilní techniky s možností dalšího odborného a profesního růstu (řidič MKD nebo praxe ve správě... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
- ohodnoceni budete dle Vašich zkušeností - roční finanční bonus - proplacené přesčasy, možnost krátkodobých i dlouhodobých... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka
Liberecký
před 2 měsíci
- přátelský pracovní kolektiv, - zaměstnanecké benefity, - adekátní platové ohodnocení, - 25 dní dovolené, - možnost profesního... zobrazit nabídku»
Sales manager pro ČR
Středočeský, Liberecký
před 2 měsíci
- Samostatnou, zodpovědnou a klíčovou roli - Vlastní organizaci práce a času s pružnou pracovní dobou - Fajn kolektiv, společné meetingy a... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek - Olomouc
Olomouc
před 2 měsíci
pracovní poměr na dobu neurčitou, brigáda DPP, DPČ bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví ... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Prachaticko, Českokrumlovsko
před 2 měsíci
Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové... zobrazit nabídku»
Florista / Floristka
České Budějovice
před 2 měsíci
- práci na hlavní zaměstnanecký poměr  - pravidelnou mzdu a zaměstnanecké benefity - přátelský kolektiv - vzdělávání a rozvoj... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace