Práce v oboru Obchod-prodej (2816) - strana 60

Obchod-prodej
Specialista logistiky
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY ... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - automobilový průmysl
Středočeský
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? · zajímavou a perspektivní práci v moderním prostředí a v dynamickém týmu · motivační finanční... zobrazit nabídku»
Manažer divize nákupu
Velká Bíteš
minulý měsíc
Máte již min. 5 let praxe na pozici manažera nákupu a rádi byste udělali ještě krok výše ve své kariéře? Jste zvyklí uzavírat kontrakty... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek - Chrastava
Chrastava
minulý měsíc
brigáda DPP, DPČ bonusy za plnění tržeb zaměstnání v tradičním českém řeznictví zaměstnanecké benefity (stravenky,... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
okres Pardubuce
minulý měsíc
Datum: 30.4.2017 Značka: PV ID: 1206711 Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se... zobrazit nabídku»
Specialista klientského centra
Hradec Králové
minulý měsíc
Je tu zajímavá pracovní příležitost pro aktivního, komunikativního, proklientsky a obchodně založeného člověka nabitého energií. ... zobrazit nabídku»
Area sales manager - elektroenergetika
Praha, Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Jste vůdčí osobnost s analytickým uvažováním? Máte zkušenosti s vedením lidí a praxi v oblasti prodeje? Chcete pracovat na projektech pro... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte zajímavou práci na pozici Strategický nákupčí? Chcete pracovat pro mezinárodní úspěšnou společnost? Baví Vás cestovat? Chcete... zobrazit nabídku»
Sales engineer / odměna za doporučení kandidáta 10 000 Kč
Brno
minulý měsíc
V základu rodinná velmi úspěšná společnost s unikátním technickým produktem rozšiřuje řady svých zaměstnanců. Jedním z klíčových... zobrazit nabídku»
Customer service AJ + PJ
Vsetín
minulý měsíc
Náš klient - mezinárodní výrobní společnost se zastoupením na Vsetínsku - Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici ... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu nákladních automobilů
České Budějovice
minulý měsíc
Jste vyučen pro servis nákladních vozidel? Máte min. 2 roky praxe v tomto oboru a zkušenosti ve vedoucí pozici? Nabízíme vám nadstandardní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, Královehradecký kraj
Hradec Králové
minulý měsíc
Máš obchodní talent, jsi komunikativní, iniciativní a hledáš novou výzvu? Pak jsi na správném místě. Do obchodního týmu našeho klienta... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Strojírenská společnost hledá do nákupního týmu nového kolegu. Vítáme uchazeče s komunikativní angličtinou a praxí v nákupu - nejlépe... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro... zobrazit nabídku»
Výdej zboží na prodejně, po-pá 11-19:00, 90Kč/hod
Brno
minulý měsíc
Pracovní doba: pondělí – pátek 11–19 hod Mzda 90-120Kč/hod zobrazit nabídku»
Cleaner luxusních automobilů v nákupních centrech až 30.000,-
Praha
minulý měsíc
- odborná a stabilní práce v atraktivním prostředí luxusních vozů a nákupních center - nadstandardní finanční ohodnocení bez nutného... zobrazit nabídku»
Obchodník - zapalovací systémy
Zlínský
minulý měsíc
Láká Vás samostatná obchodní pozice, kde můžete využít své kontakty a znalosti trhu? Pak je pozice pro výrobní firmu zaměřující se na... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení nákupu
Kladno
minulý měsíc
značnou míru samostatnosti a odpovědnosti perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti práci v příjemném kolektivu ... zobrazit nabídku»
Podpora obchodu v automotive
Středočeský
minulý měsíc
Máte velmi dobré komunikační dovednosti a zkušenosti s vedením obchodního jednání? Ovládáte anglický a německý jazyk? Vyznáte se v... zobrazit nabídku»
Business development – automotive
Středočeský
minulý měsíc
Do you have perfect comunications skills and experience in leading a business meeting? Do you speak English and German? Are you familiar with the... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace