Práce v oboru Obchod-prodej (2858) - strana 60

Obchod-prodej
Obchodní zástupce pro špičkové armatury
Středočeský, Ústecký, Liberecký
tento měsíc
- Především výborná firemní kultura a stabilita - Zajímavé finanční ohodnocení - složené z nadprůměrného fixu a k tomu nezastropovaná... zobrazit nabídku»
Sales manager
Jihomoravský
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro jednoho našeho významného klienta, společnost působící na trhu financí, hledáme vhodného uchazeče na... zobrazit nabídku»
Manažer módního studia (PLZEŇ)
Plzeňský
tento měsíc
Job Description Unikátní módní značka WLINIE hledá nového člena týmu na pozici: MANAŽER MÓDNÍHO STUDIA Zveme VÁS do světa... zobrazit nabídku»
Manažer módního studia (OLOMOUC)
Olomoucký
tento měsíc
Job Description Unikátní módní značka WLINIE hledá nového člena týmu na pozici: MANAŽER MÓDNÍHO STUDIA Zveme VÁS do světa... zobrazit nabídku»
Obchodník - třískové obrábění
Liberecko
tento měsíc
Hledáte práci, kde si sám řeknete, jaká bude Vaše pracovní doba? Víte něco o obrábění, frézách, soustruhu? Pak zřejmě hledáme právě... zobrazit nabídku»
Projektový konzultant, strojírenství, zakázková výroba
Hořice
tento měsíc
PŘÍLEŽITOST PRO TECHNICKY ZAMĚŘENÉ OBCHODNÍKY - praxí nebo vzděláním. O co se jedná? * Udržování vztahů se stávajícími klienty i... zobrazit nabídku»
Nákupčí | automotive
Kladno
tento měsíc
Orientujete se v číslech a zajímala by Vás oblast nákupu nebo jste naopak zkušený kandidát, který by se v tomto oboru chtěl nadále... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro ERP systémy
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenost s prodejem produktů ERP? Jste komunikativní a toužíte být úspěšný a následně být za to plně ohodnocen? Pokud byly Vaše... zobrazit nabídku»
Specialista - realitní makléř
Nový Bor
tento měsíc
Pracovní náplň, která je zajímavá a jedinečná Obchodní a manažerský kariérní růst Vysoké příjmy ze všech divizí M&M... zobrazit nabídku»
Logistik ve výrobní společnosti
Jihomoravský, Olomoucký
tento měsíc
Máte zkušenost v oblasti logistiky nebo plánování výroby? Domluvíte se anglicky? Chce se podílet na dalším úspěšném rozvoji firmy? V tom... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - čistá práce
Zlínský, Moravskoslezský
tento měsíc
Můžete se těšit na:   Na rovnici: hodně práce = hodně peněz, žádné limity v bonusovém systému Zázemí menší dlouhodobě... zobrazit nabídku»
Relationship manager pro SME
Praha, Středočeský
tento měsíc
* Zázemí nejsilnější jedné z nejsilnějších bankovních skupin * Obchodní pozici v bance se silně rostoucím segmentem SME *... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce pro automatizaci
Pardubicko
tento měsíc
- práce na HPP v mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - základní mzda + výkonnostní odměny dle dosažených... zobrazit nabídku»
Obsluha prodejního pultu - Pardubice
Pardubice
tento měsíc
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - 14.200 nástupní mzda - Bonusy a příplatky k základní mzdě - 4 týdny dovolené -... zobrazit nabídku»
Prodejce reklamy – IČO
Praha, Středočeský, Jihomoravský
tento měsíc
Chcete si sami ovlivňovat výši svého výdělku? Chcete si sami organizovat svůj čas? Máte obchodní zkušenosti? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Prachaticko, Českokrumlovsko
tento měsíc
Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové... zobrazit nabídku»
Florista / Floristka
České Budějovice
tento měsíc
- práci na hlavní zaměstnanecký poměr  - pravidelnou mzdu a zaměstnanecké benefity - přátelský kolektiv - vzdělávání a rozvoj... zobrazit nabídku»
Key account manager oblast automotive
Zlín
tento měsíc
Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Zákaznický referent se znalostí AJ a FJ
Ústí nad Labem
tento měsíc
Vous parlez français? Do you speak English ? Máte zkušenost z logistiky nebo obchodu ? Pokud jste odpověděl 3x ANO, pak hledáme právě VÁS... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Litomyšl
tento měsíc
Pro úspěšnou českou společnost se zahraničním zázemím, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu, hledáme kandidáta se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace