Práce v oboru Obchod-prodej (2866) - strana 61

Obchod-prodej
Logistic sales manager/dispečer - autodoprava
Klatovy
minulý měsíc
Práci v příjemném pracovním prostředí - menší tým Atraktivní finanční ohodnocení Možnost seberealizace Profesní a osobnostní... zobrazit nabídku»
Purchasing manager
Znojmo
minulý měsíc
* zodpovědnost za strategický nákup materiálu pro výrobní závod na Jižní Moravě a Německu * dodavatelé jsou z ČR, Evropy, Číny, jde o... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - automotive
Praha - východ
minulý měsíc
PŘÍLEŽITOST PRO ZKUŠENÉ NÁKUPČÍ! Máte zkušenost z oblasti nákupu? Vyhledávání nových dodavatelů je Váš denní chléb? Mluvíš... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí | automotive | Praha - východ
Praha - východ
minulý měsíc
Výrobce komponentů pro osobní a nákladní automobily hledá do svého týmu nového kolegu/novou kolegyni na pozici NÁKUPČÍ. Hlavní náplní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - 3D měření
Středočeský
minulý měsíc
Slovenská společnost s působností v ČR specializující se na prodej 3D měřících zařízení hledá kolegy do svého týmu na... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního domu ČR
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí v maloobchodě? Jste ochoten cestovat po celé České republice a zajišťovat dočasné vedení... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro maziva pro Plzeňský a Karlovarský kraj
Plzeňský, Karlovarský
minulý měsíc
Máte obchodního ducha a výborné vyjednávací schopnosti? Trávíte svou pracovní dobu raději na cestách než vysedáváním v kanceláři?... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce – maziva, oleje pro Karlovarský a Plzeňský k...
Plzeňský, Karlovarský
minulý měsíc
Jste technicky i obchodně orientovaní a hledáte uplatnění v průmyslovém odvětví? Máte zkušenosti s průmyslovými mazivy a oleji? Nedělá... zobrazit nabídku»
Order Manager - Manažer řízení zakázek
Otrokovice
minulý měsíc
- práci v nadnárodní společnosti s přátelskou atmosférou - zajímavé finanční ohodnocení - práci v mezinárodním týmu, každodenní... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník-picker až 21.000,-Kč/měsíc
HOSTIVICE
minulý měsíc
- výborné platové podmínky plat až 21.000,-Kč/měs. - stravenky - HPP - velmi dobrá dostupnost MHD Hostivice NÁSTUP IHNED !!! zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce pro plasty ČR a SK
Praha, Středočeský, Plzeňský, Ústecký, Liberecký,...
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti fólií a plastů využívaných ve výrobních podnicích? Jste obchodník, který se nebojí komunikovat se zákazníky... zobrazit nabídku»
Technik podpory prodeje
Brno
minulý měsíc
* Zázemí obchodní společnosti se zahraničním majitelem * Zaškolení a další rozvoj * Jazykové kurzy AJ a NJ * 25 dnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí s AJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste komunikativní se smyslem pro zodpovědnost? Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Chcete se stát členem týmu stabilní nadnárodní... zobrazit nabídku»
Asistent nákupu
Brno
minulý měsíc
Proč pracovat pro nás? Nabízíme .... - možnost dalšího profesního růstu  - moderní pracovní prostředí a vybavení - pracovní smlouvu na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš obchodní dovednosti, příjemné vystupování, nebojíš se komunikovat a vyjednávat? Pokud ano, nečekej a pošli nám své CV! Co Tě... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Nejlepší noční brigáda nejen pro studenty! Termíny v prosinci
Praha
minulý měsíc
- 100Kč/hod. - noční směny - po noční směne taxi ZDARMA - lokality práce: Štěrboholy, Letňany, Smíchov zobrazit nabídku»
Strategic purchasing manager
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Pohybujete se ve strategickém nákupu ideálně ve výrobním odvětví (komodity elektro, spojovací materiál) a rádi byste své zkušenosti dále... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Praha, Středočeský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte zkušenosti z nákupu, které byste rád/a zúročil/a v jedné z významných společností v České republice? Komunikujete bez problémů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace