Práce v oboru Obchod-prodej (2898) - strana 61

Obchod-prodej
Obchodně technický zástupce, 35 000 - 45 000 Kč, vhodné pro absolventy
Jihlava
minulý měsíc
Vyznáte se ve strojích na zpracování kovů? (soustruhy, frézy, tvářecí stroje atd.) Že ano? Tak pojďte k nám! Jsme ryze česká firma s... zobrazit nabídku»
Manažer montáže, 40-50 000 Kč, třebíčsko
Třebíčsko
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost z Třebíčska, zabývající se montáží strojírenských dílců, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANAŽER... zobrazit nabídku»
Manažer/ka pobočky - Ostrava - luxusní produkty
Ostrava
minulý měsíc
Chcete se pohybovat v prostředí luxusního produktu a máte patřičné zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti retailu? Pokud je Váš anglický... zobrazit nabídku»
Nákupčí|vhodné i pro absolventy|home office 2 dny|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zájem o nákup a rádi byste při něm využili i svou znalost německého jazyka? Pokud máte rádi práci v týmové prostředí, chce... zobrazit nabídku»
Materiálový disponent|až 30 000 Kč|
Moravskoslezský
minulý měsíc
*** MÁTE ZKUŠENOSTI V NÁKUPU, LOGISTICE NEBO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY *** Hovoříte dobře anglicky a nebojíte se vyjednávat s dodavateli? Máte... zobrazit nabídku»
Prodejní konzultant/ka - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Pokud vás láká práce v prostředí luxusního zboží, rádi komunikujete se zákazníky a hledáte zajímavou práci kde využijete naplno svou... zobrazit nabídku»
Specialista/ka osobních půjček
Praha 5
minulý měsíc
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas Perspektivní, zajímavou práciVýraznou podporu profesního růstu a... zobrazit nabídku»
Super brigáda – propagátor aplikace
Praha
minulý měsíc
- Vše Vám vysvětlíme. Ukážeme výhody naší aplikace, porovnání s konkurencí, domluvíme si časové harmonogramy a celkovou náplň... zobrazit nabídku»
I žena může být živitelkou rodiny
Bor u Tachova
minulý měsíc
Za Vaši práci vás ohodnotíme příjemným prostředím, motivující mzdou 24 400Kč/měsíčně a k tomu zajímavými benefity. zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - Praha až 80 000 Kč
Praha
minulý měsíc
Staňte se součástí týmu TOP značky, mezinárodního automobilový výrobce a lídra v oblasti užitkových vozidel... Koho... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – automotive
Zlínský
minulý měsíc
* Prestižní pozici v zaběhlé společnosti * Možnost spolupracovat se špičkami v oboru * Zajímavé finanční ohodnocení * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Manažer péče o zákazníky
Zlínský
minulý měsíc
* Zajímavé finanční ohodnocení * Prestižní pozici v zaběhlé společnosti * Možnost spolupracovat se špičkami v oboru * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Key Account Manager s AJ nebo NJ
Vysočina
před 1 měsíci
Jste rozený obchodník s energií, který rád cestuje a komunikuje se stálými zákazníky a vyhledává nové? Pak jste náš člověk! - péče... zobrazit nabídku»
Manažer investičního nákupu
Vysočina
před 1 měsíci
Máte praxi v nákupu velkých investičních celků? Zkušenosti s výběrem dodavatelů, kteří zaštítí celý projekt? Domluvíte se anglicky... zobrazit nabídku»
Servisní poradce pro luxusní vozy
Praha
před 1 měsíci
Co pro Vás máme? Budete pracovat v příjemném prostředí luxusní značky v mladém a příjemném kolektivu. Nabídneme Vám stabilní... zobrazit nabídku»
Prodejní poradce pro díly a příslušenství
Praha
před 1 měsíci
Co pro Vás máme? Budete pracovat v příjemném prostředí luxusní značky v mladém a příjemném kolektivu. Nabídneme Vám stabilní... zobrazit nabídku»
Regionální manažer/ka – Kolínský region
Kolínský region
před 1 měsíci
– různorodou pracovní náplň vyžadující odpovědnost a samostatnost – odpovídající finanční ohodnocení – roční prémie při... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení
Olomouc
před 1 měsíci
Baví Vás obchod a mluvíte plynule anglicky? Pokud ANO, je tady příležitost pro Vás. Co budete dělat: - zpracovávat kalkulace a cenové... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu
Vsetínsko
před 1 měsíci
Pracujete rádi v kanceláři? komunikujete rádi s lidmi? Administrativní práce Vám není cizí? mluvíte velmi dobře německy? Pokud ano, tak... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu, Jindřichohradecko
Jindřichův Hradec
před 1 měsíci
Pro nově otevírajícího prodejce nových automobilů na Jindřichohradecku hledáme kandidáty na pozici Vedoucí servisu. Ideální... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace