Práce v oboru Obchod-prodej (2628) - strana 61

Obchod-prodej
Obchodní zástupce ve strojírenství
Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Evropský region
Zlínsko
před 2 měsíci
* Zajímavé platové ohodnocení – fixní plat a výkonnostní bonusy * Zajímavou práci na HPP ve stabilní zahraniční společnosti * Šanci... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství (35.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Mluvíš, mluvím, mluvíme, ale k věci! Takže, pokud jste znalý/á v oblasti strojírenství, dokážete navrhnout zákazníkovi technické... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihlava
před 2 měsíci
Jste samostatně pracující osoba se smyslem pro zodpovědnost? Máte prokazatelnou praxi v oblasti nákupu a chcete se v tomto oboru realizovat a... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí
Vysočina
před 2 měsíci
Jste technicky zdatný/á a baví vás práce v oblasti nákupu? Jste vyjednávací typ se zkušenostmi v této oblasti? Chcete denně využívat a... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – Vysočina
Vysočina
před 2 měsíci
Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně technického nebo obchodního zaměření? Máte praxi na pozici obchodního zástupce?... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
před 2 měsíci
– nové moderní prostředí – zázemí mezinárodní společnosti – 5 týdnů dovolené – 13. a 14. plat – bonusy – příspěvek na... zobrazit nabídku»
Zkušený nákupčí - Brno
Brno
před 2 měsíci
* Zajišťování nákupu komodit pro mateřský závod v Německu * Vyhledávání nových dodavatelů * Analýza trhu * Zlepšování procesů,... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu expedice
Plzeň sever
před 2 měsíci
Jste vůdčí typ a máte zkušenosti s vedením týmu ideálně v oblasti logistiky a expedice? Chcete své zkušenosti a znalosti nadále rozvíjet... zobrazit nabídku»
Analytik strategického nákupu
okres Trutnov
před 2 měsíci
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru? Je Vaše angličtina na takové úrovni, že si troufnete na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
okres Trutnov
před 2 měsíci
Jste absolventem střední či vysoké školy?? Domluvíte se bez problémů anglicky a chcete jazyk dále rozvíjet? Máte zkušenosti se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kuchyňské zboží, elektrospotřebiče
Středočeský
před 2 měsíci
Jaká bude tvoje odměna? Prima tým kolegů, na které se můžeš spolehnout. Finanční odměna se skládá z fixu a bonusových složek za... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce pro vodohospodářství (ČOV a úpravny vod)
Celá ČR
před 2 měsíci
- Především výbornou firemní kulturu a stabilitu - Zajímavé finanční ohodnocení - Kvalitní produkt, který se snadno prodává, a ke... zobrazit nabídku»
Zajímá Tě interiérový design? Sales Support
Praha
před 2 měsíci
HPP, vize dlouhodobé spolupráce Možnost služebních cest, účast na veletrzích, možnost podílet se na velkých projektech Možnost seznámit... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Hodonín
Hodonín
před 2 měsíci
pracovní poměr na dobu neurčitou bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Sales representative
okr. Přerov
před 2 měsíci
* perspektivní zaměstnání v zavedené potravinářské společnosti * zajímavé fixní finanční ohodnocení * flexibilní pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Obchodník s hutním materiálem
Přerov
před 2 měsíci
A co dostanete Vy? - Finanční ohodnocení které se bude skládat z fixní a variabilní složky bez vrchního stropu - Služební auto i k... zobrazit nabídku»
Obchodník pro zahraniční obchod
Praha
před 2 měsíci
Máte za sebou zajímavou obchodní historii a na poli mezinárodního obchodu jste jako doma? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Jste... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace