Práce v oboru Obchod-prodej (2928) - strana 62

Obchod-prodej
Obchodní manažer pro východn trh
Zlín
tento měsíc
Cítíte se na obchodních jednáních jako ryba ve vodě? Daří se Vám rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky? Lehce se Vám navazují... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu, České Budějovice
České Budějovice
tento měsíc
Výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích hledá do svých řad nového kolegu na pozici Specialista nákupu. Hlavní... zobrazit nabídku»
Vedoucí divize - východní Čechy
Pardubický
tento měsíc
Informace o klientovi / pozici Náš významný klient, přední česká společnost zaměřená na prodej kvalitní tuzemské i zahraniční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
tento měsíc
Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro... zobrazit nabídku»
Obchodně technický manažer pro oblast Morava
Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský,...
tento měsíc
· Mobilní telefon, notebook, služební automobil · Nadstandardní mzdové ohodnocení · Zavedený systém vzdělávání a možnost profesního... zobrazit nabídku»
Asistent Prodeje
Praha
tento měsíc
Job Description Dobrý den, jmenuji se Vojta a jsem recruiterem pro oblast retailu. Moji klientelu tvoří přední retailové společnosti a to... zobrazit nabídku»
Obchodník – sázkové a loterijní systémy
Jihomoravský
tento měsíc
Chcete pracovat pro silnou a neustále se rozvíjející společnost? Hledáte pracovní uplatnění v oblasti obchodu? Pak hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
tento měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Prachaticko, Českokrumlovsko
tento měsíc
Velmi zajímavou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavební stroje
Jihočeský
tento měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Finanční ohodnocení 26 000 Kč  fix + čtvrtletní provize z prodeje - Vstupní zaškolení a následná... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nepřímý materiál
Liberec
tento měsíc
Hledáme NÁKUPČÍHO NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU! Čeká Vás rozmanitá pracovní náplň v podobě: * Vyhledávání nových dodavatelů strojního... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí, nový investor, 30-45 000 Kč
Jihlava
tento měsíc
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí | automotive | Praha - východ
Praha - východ
tento měsíc
Výrobce komponentů pro osobní a nákladní automobily hledá do svého týmu nového kolegu/novou kolegyni na pozici NÁKUPČÍ. Hlavní náplní... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - automotive
Praha - východ
tento měsíc
PŘÍLEŽITOST PRO ZKUŠENÉ NÁKUPČÍ! Máte zkušenost z oblasti nákupu? Vyhledávání nových dodavatelů je Váš denní chléb? Mluvíš... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího obchodního domu
Zahraničí
tento měsíc
Hledáte práci na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU v Bratislavě? Máte zkušenosti s vedením většího množství podřízených? Pak... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
Jihomoravský
tento měsíc
Jste dynamická osobnost s orientací na výsledek? Máte zkušenost v oblasti prodeje nebo nákupu potravin podléhající rychlé zkáze? Hovoříte... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Jihomoravský
tento měsíc
Nebojíte se nových výzev? Jste samostatná a průbojná osoba, které nechybí aktivní přístup k práci? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Manažer expedice
Jihomoravský
tento měsíc
Máte zkušenosti v oblasti logistiky a praxi s vedením lidí? Hovoříte anglicky? Hledáte práci v Brně? Pak je tato nabídka určena právě... zobrazit nabídku»
Prodejce užitkových vozů
Praha 9 - Kyje
tento měsíc
nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Plánovač logistiky
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti s koordinací interního a externího logistického toku ve výrobní společnosti a k tomu hovoříte anglickým jazykem? Pokud... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace