Práce v oboru Obchod-prodej (2834) - strana 62

Obchod-prodej
Account manager
Jihomoravský
tento měsíc
* Zajímavé finanční ohodnocení * Stravenky * Notebook, telefon a služební vozidlo * Pružná pracovní doba * Zdravotní volno / sick... zobrazit nabídku»
První Store Manager nového brandu v ČR
Praha
tento měsíc
Co u nás můžete získat? · Být součástí silné a prosperující společnosti · Podílet na uvedení nového fashion brandu na trh ·... zobrazit nabídku»
Nákupčí - logistik
Královéhradecký
tento měsíc
Čeká Vás práce ve známé moderní zahraniční výrobní společnosti v Hradci Králové. Poskytneme Vám spoustu firemních benefitů - 5... zobrazit nabídku»
Technický obchodník s angličtinou
Jihomoravský
tento měsíc
Získáte zázemí perspektivní společnosti. Za dobře odvedenou práci budete odměněni motivující mzdou (fix + bonusy). Obdržíte auto i pro... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Brno - venkov
tento měsíc
Chcete uplatnit své zkušenosti z nákupu? Chtěli byjste získat dovednosti v technickém nákupu? Pak se přihlaste, nová příležitost se... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nepřímý materiál
Liberec
tento měsíc
Hledáme NÁKUPČÍHO NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU! Čeká Vás rozmanitá pracovní náplň v podobě: * Vyhledávání nových dodavatelů strojního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce- technické plasty
Zlín
tento měsíc
Prodal bys i sáňky v létě a máš chuť pracovat pro mezinárodní společnost? Pak hledáme právě tebe na pozici Obchodního zástupce! Tvou... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Litomyšl
tento měsíc
Pro úspěšnou českou společnost se zahraničním zázemím, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu, hledáme kandidáta se... zobrazit nabídku»
Strojař - obchodník
Liberecký
před 1 měsíci
- příležitost ve stabilním a zkušeném obchodním týmu, - možnost neustálého profesního růstu, - pracovní poměr na dobu neurčitou, -... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí|až 45 000 Kč, Bruntálsko
Bruntál
před 1 měsíci
Rádi komunikujete, řešíte a chcete být na zodpovědné pozici? Pro společnost působící v oblasti logistiky hledáme nyní NÁKUPČÍHO pro... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV / Retrak Hostivice - plat až 24.000,-Kč/
HOSTIVICE
před 1 měsíci
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD HOSTICE - výborné platové podmínky až 24.000,-Kč - stravenky za každý odpracovaný den - pracovní... zobrazit nabídku»
Operation trainee - šance pro absolventy
Olomouc
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TRAINEE PROGRAM - šance pro absolventy. Pokud umíte výborně... zobrazit nabídku»
Manager nákupu - Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
Hledáme odborníka, který bude vést oddělení nákupu v jedné z předních firem v oblasti automotive. Pokud máte zkušenosti jako manažer... zobrazit nabídku»
Referent/ka nákupu
Plzeň - jih
minulý měsíc
Chcete nastartovat kariéru v oblasti nákupu ve výrobní firmě se zajímavým portfóliem produktů? Zvládáte zpracování administrativy? Máte... zobrazit nabídku»
District supervisor
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Hledáme energického kandidáta/-ku s výbornými vedoucími schopnostmi a tahem na branku na pozici DISTRICT SUPERVISOR! Pokud zvládnete... zobrazit nabídku»
Obchodník pro tuzemský trh
Vysočina
minulý měsíc
Pokud jste zkušený obchodník, tak určitě víte, co taková pozice obnáší, ale pro jistotu výčet některých činností: * Komunikace se... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro zahraniční trh
Pelhřimov
minulý měsíc
Hledáme zkušeného manažera z obchodní oblasti, který je zvyklý komunikovat i za hranicemi ČR a mít za sebou background zavedené výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny dámského oblečení - Kolín
Kolín
minulý měsíc
Milujete módu? Zajímáte se o aktuální trendy a máte zkušenosti s vedením lidí v oblasti módy? Nečekejte a dejte nám o sobě vědět. Pro... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - jižní Čechy
Kolín
minulý měsíc
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a komunikativní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která... zobrazit nabídku»
Team leader – sklad
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Pracujete již nějaký čas v logistice a máte ambice či zkušenosti na to, být tím, kdo táhne celý tým, organizuje práci a podobně?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace