Práce v oboru Obchod-prodej (2760) - strana 62

Obchod-prodej
Obchodní manažer - export
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste technicky zdatná osobnost se zkušeností v zahraničním obchodě? Domluvíte se německy i anglicky a zahraniční služební cesty vítáte s... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí (Plzeň)
Kladruby
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako manažer nákupu? Máte zkušenosti z TECHNIKCÉHO NÁKUPU? Chcete pracovat jako manažer nákupu u jednoho z předních... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí ve strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
LEAN - Loajální, Energický, Ambiciózní Nákupčí se hledá do strojírenské společnosti v Brně. Máš zkušenost s metodami štíhlé výroby... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant - elektro / automatizace (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Na pozici "obchodní konzultant" hledáme technicky založeného obchodníka, který hledá dlouhodobé uplatnění a rád by přispěl svými... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Technik repanet / kontrolor / kvalitář
Praha, Středočeský
minulý měsíc
* Motivující platové ohodnocení * Nástup IHNED či dohodou ! * Pestrá škála firemních benefitů - stravenky, pitný režim, Kafeterie, 13... zobrazit nabídku»
Junior sales consultant / obchodní zástupce
Olomouc, Přerov, Prostějov, Kroměříž, Zlín,...
minulý měsíc
Co všechno ti za tvou oddanost nabídne společnost? - K práci dostaneš služební auto s palivovou kartou pro pracovní účely - Budeš... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Hradec Králové
minulý měsíc
 - odborný růst - zaškolení - placené přesčasy - stravenky zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
minulý měsíc
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Sales representative office equipment
Praha, Středočeský, Jihočeský, Vysočina
minulý měsíc
Jste člověk s velmi dobrým všeobecným přehledem v oblasti kancelářského vybavení a techniky? Baví Vás obchod a činnosti spojené s ním?... zobrazit nabídku»
Logistik/Nákupčí
Jihomoravský
minulý měsíc
* mobil, notebook * stravenky * příspěvek na penzijní pojištění * 23 dní dovolené * měsíční docházkový bonus * moderně vybavené... zobrazit nabídku»
Logistik
Ústecký
minulý měsíc
Jste absolvent/ka technické vysoké školy nebo logistiky? Umíte anglicky na pokročilé úrovni? Máte zájem o atraktivní a na trhu práce... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Ústecký
minulý měsíc
Jste absolventem vysoké školy technické nebo logistické? Váš anglický jazyk je na komunikativní úrovni? Výrobní společnost hledá nového... zobrazit nabídku»
Výrobní logistik - automotive
Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenost z výrobní firmy? Ovládáte procesy spojené s logistikou a s výrobou? Domluvíte se anglicky a chcete pracovat pro solidního... zobrazit nabídku»
Korean customer care specialist
Praha
minulý měsíc
What you get in return? - All above supported by a friendly, dynamic and multicultural working environment - Competitive salary and various benefits -... zobrazit nabídku»
한국인 고객 관리 전문가
Praha
minulý měsíc
What you get in return? - All above supported by a friendly, dynamic and multicultural working environment - Competitive salary and various benefits -... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
Ostrava
minulý měsíc
Co můžete očekávat? Zajímavou práci v perspektivní firmě Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností, dále měsíční prémie,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka / sales manager
Zeleneč
minulý měsíc
· Pružnou pracovní dobu · Odpovídající mzdové ohodnocení + bonusová složka mzdy · Profesní i osobní růst · Stabilitu · Možnost... zobrazit nabídku»
Export manager
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Chceš za sebou vidět kus práce? Nabízíme pracovní příležitost, kde máš prostor pro profesní uplatnění a rozvoj na pozici EXPORT... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace