Práce v oboru Obchod-prodej (2906) - strana 63

Obchod-prodej
Obchodně technický pracovník
Turnov
minulý měsíc
motivující finanční hodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy a školení) moderní pracovní... zobrazit nabídku»
Nákupčí - strojírenství
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenost s nákupem? Jste rádi, když díky Vám má výroba z čeho vyrábět a může tak uspokojt poptávku od zákazníků? Pokud se... zobrazit nabídku»
Obchodník - náhradní díly
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený technik a obchodní jednání je pro Vás každodenní chleba? Pokud je Vaše odpověď ANO, hledáme právě Vás. Dodavatel... zobrazit nabídku»
Umíte prodat cokoli? a co tak zkusit plánované kuchyně?
Brno
minulý měsíc
Za to vám nabízíme...   Mzdové ohodnocení závislé na dosahovaných prodejních výsledcích – motivační provizní Nástupní školení... zobrazit nabídku»
Account manager - cestovní ruch - hotelnictví
Praha 1
minulý měsíc
Proč se přidat právě k nám? Máme pro vás připraveno: - Výborné pracovní podmínky s velmi reálnou možností kariérního růstu v rychle... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Obchodní zástupce(kyně) - Liberecký a Královehradeck...
Liberec
minulý měsíc
Úspěšná společnost vyrábějící outdoorové herní prvky rozšiřuje tým obchodních zástupců. Pozice je vhodná pro akční obchoďáky,... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Třebíč
minulý měsíc
Je pozice schopného nákupčího Vaše parketa? Umíte vyhledat toho správného dodavatele na míru, ať už se jedná o objednání služeb nebo... zobrazit nabídku»
Sales manager, nástup ihned
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti na poli obchodování s technickým produktem? Jste aktivním obchodníkem, s dobrou jazykovou vybaveností a technickým... zobrazit nabídku»
Obchodník - automotive
Frýdek - Místek
minulý měsíc
Baví tě obchod a hledáš novou pracovní příležitost? Hledáme člověka-obchodníka, který má drive, je tak trochu diplomat a umí to... zobrazit nabídku»
Nákupčí s jazykovou vybaveností
Moravskoslezský
minulý měsíc
Láká Tě působení v nákupu? Umíš anglicky a francouzsky? No tak zbystři, přišel Tvůj čas!! Máme tady pozici Nákupčího přímo pro... zobrazit nabídku»
Technická podpora (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro rodinnou firmu sídlící v Brně s více jak 10 letou tradicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora. Baví tě automatizace... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Humpolec
Humpolec
minulý měsíc
pracovní poměr na dobu neurčitou, pravidelně vyplácenou mzdu bonusy za plnění tržeb zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - průmyslová automatizace
Pardubicko
minulý měsíc
seberealizaci v tradiční české společnosti - dodavatele řešní v oboru průmyslové automatizace;práce v týmu lidí, které jejich práce... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora klientů - oblast hotelnictví
Praha
minulý měsíc
Co můžete očekávat Vy? - prostředí mezinárodní společnosti - skvělé finanční podmínky - nástup ihned - širokou škálu benefitů,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, FIX až 60.000 Kč
Kroměříž
minulý měsíc
Jste obchodník duší i tělem? Máte zkušenosti z automotive a rádi cestujete? Máme pro Vás nabídku, která se neodmítá! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Purchasing manager/ Manažer nákupu
Kadaň
minulý měsíc
Hledáte výzvu? Máte schopnosti a dovednosti, které z Vás dělají výborného manažera nákupu? Jste vůdčí a odolná osobnost? Hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce, až 50 000 Kč
Jihočeský
minulý měsíc
Máte zkušenost s obchodem? Víte, co znamená termín třískové obrábění? Máte vzdělání technického směru? Chcete si sami organizovat... zobrazit nabídku»
Obchodník pro rozjezd německého trhu
Zlínský
minulý měsíc
Chcete se podílet na expanzi firmy na německý trh? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost působící hledá nového... zobrazit nabídku»
Manažer péče o zákazníky
Zlínský
minulý měsíc
Vyznáte se v segmentu automotive? Máte zkušenosti z obchodní pozice a nemáte problém se dorozumět v anglickém jazyce? Pak je pozice MANAŽER... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu v energetickém průmyslu (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Společnost působí v energetickém průmyslu hledá kandidáty na pozici "specialista nákupu". Máte praxi v nákupním oddělení či logistice?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace