Práce v oboru Obchod-prodej (2642) - strana 63

Obchod-prodej
Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - Louny
Louny
před 2 měsíci
pracovní poměr na dobu neurčitou zaměstnání v rozvíjející se firmě koncernu AGROFERT zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Pokladní, 130 Kč/h, Praha a okolí, dpč
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
130 Kč/h.  DPČ zobrazit nabídku»
Pracovník do logistiky - junior
okres Semily
před 2 měsíci
Nemáš žádnou praxi, ale chceš si najít práci? Jsi pečlivý, pracovitý, samostatný a nevadí ti práce na směny? Zajímá tě logistika a... zobrazit nabídku»
Výrobní manipulant
okres Semily
před 2 měsíci
Nemáte práci a hledáte seriózní společnost? Nevadí Vám práce na 3 směny? Toužíte pracovat v čisté výrobě? Nemusíte umět anglicky... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí – team leader
okres Ústí nad Orlicí
před 2 měsíci
Máte dokončené středoškolské vzdělání a praxi v oblasti nákupu? Chcete se konečně posunout na vedoucí pozici? Domluvíte se německy a... zobrazit nabídku»
Referent operativního nákupu
okres Ústí nad Orlicí
před 2 měsíci
Jste čerstvou/čerstvým absolventkou/absolventem střední nebo vysoké školy a hledáte svou první pracovní příležitost? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (23.000 - 45.000 Kč)
Praha
před 2 měsíci
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro rozšíření našeho týmu v... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek
Chebsko
před 2 měsíci
Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Možnost osobního i profesního rozvoje Výborné mzdové... zobrazit nabídku»
Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní sm...
Ostrava
před 2 měsíci
Co Vám nabízíme? - smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty,... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Plzeňský
před 2 měsíci
Co získáte?  – motivující mzdové ohodnocení, včetně bonusové složky – silné zázemí jedničky na trhu personálních služeb –... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 2 měsíci
Máte obchodního ducha a zajímáte se o oblast marketingu ? Pokud jste navíc aktivním řidičem, zašlete svůj životopis! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Nákupčí – strojař
okresy Přerov, Vsetín, Olomouc, Nový Jičín
před 2 měsíci
Jste ze strojírenské prostředí, ať už vzděláním či praxí, a hledáte spíše obchodní typ pozice? Konkrétně v oblasti nákupu nyní... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu a plánování
Chomutovsko
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a plánování a hledáte novou pracovní výzvu? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám!... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí ve strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
LEAN - Loajální, Energický, Ambiciózní Nákupčí se hledá do strojírenské společnosti v Brně. Máš zkušenost s metodami štíhlé výroby... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant - elektro / automatizace (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Na pozici "obchodní konzultant" hledáme technicky založeného obchodníka, který hledá dlouhodobé uplatnění a rád by přispěl svými... zobrazit nabídku»
Technik repanet / kontrolor / kvalitář
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
* Motivující platové ohodnocení * Nástup IHNED či dohodou ! * Pestrá škála firemních benefitů - stravenky, pitný režim, Kafeterie, 13... zobrazit nabídku»
Junior sales consultant / obchodní zástupce
Olomouc, Přerov, Prostějov, Kroměříž, Zlín,...
před 2 měsíci
Co všechno ti za tvou oddanost nabídne společnost? - K práci dostaneš služební auto s palivovou kartou pro pracovní účely - Budeš... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky
Chabařovice
před 2 měsíci
Jste absolventem vysoké školy technické nebo logistické? Váš anglický jazyk je na komunikativní úrovni? Výrobní společnost hledá nového... zobrazit nabídku»
Výrobní logistik - automotive
Zlín
před 2 měsíci
Máte zkušenost z výrobní firmy? Ovládáte procesy spojené s logistikou a s výrobou? Domluvíte se anglicky a chcete pracovat pro solidního... zobrazit nabídku»
Korean customer care specialist
Praha
před 2 měsíci
What you get in return? - All above supported by a friendly, dynamic and multicultural working environment - Competitive salary and various benefits -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace