Práce v oboru Obchod-prodej (2834) - strana 63

Obchod-prodej
Operation trainee - šance pro absolventy
Olomouc
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TRAINEE PROGRAM - šance pro absolventy. Pokud umíte výborně... zobrazit nabídku»
Manager nákupu - Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
Hledáme odborníka, který bude vést oddělení nákupu v jedné z předních firem v oblasti automotive. Pokud máte zkušenosti jako manažer... zobrazit nabídku»
Referent/ka nákupu
Plzeň - jih
minulý měsíc
Chcete nastartovat kariéru v oblasti nákupu ve výrobní firmě se zajímavým portfóliem produktů? Zvládáte zpracování administrativy? Máte... zobrazit nabídku»
District supervisor
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Hledáme energického kandidáta/-ku s výbornými vedoucími schopnostmi a tahem na branku na pozici DISTRICT SUPERVISOR! Pokud zvládnete... zobrazit nabídku»
Obchodník pro tuzemský trh
Vysočina
minulý měsíc
Pokud jste zkušený obchodník, tak určitě víte, co taková pozice obnáší, ale pro jistotu výčet některých činností: * Komunikace se... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro zahraniční trh
Pelhřimov
minulý měsíc
Hledáme zkušeného manažera z obchodní oblasti, který je zvyklý komunikovat i za hranicemi ČR a mít za sebou background zavedené výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny dámského oblečení - Kolín
Kolín
minulý měsíc
Milujete módu? Zajímáte se o aktuální trendy a máte zkušenosti s vedením lidí v oblasti módy? Nečekejte a dejte nám o sobě vědět. Pro... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - jižní Čechy
Kolín
minulý měsíc
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a komunikativní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která... zobrazit nabídku»
Team leader – sklad
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Pracujete již nějaký čas v logistice a máte ambice či zkušenosti na to, být tím, kdo táhne celý tým, organizuje práci a podobně?... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - oblast rostlinné výroby
JHČ kraj / STČ kraj / OL kraj / MS kraj
minulý měsíc
* atraktivní finanční podmínky * provize z obratu společnosti * služební auto, počítač, telefon * 25 dní dovolené * vzdělávací... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
České Budějovice
minulý měsíc
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro výrobní společnost
Jihomoravský
minulý měsíc
· Kariérní růst · Týden dovolené navíc · 13. Plat a čtvrletní bonusy · Práci v čistém a příjemném prostředí · Řadu dalších... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Praha
minulý měsíc
- Zajímavé finanční ohodnocení a půl ročně vyplácenou provizi z prodeje - Kanceláře v centru Prahy (Smíchov) - Notebook, telefon a... zobrazit nabídku»
Nákupčí pro Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
Zajímavá práce včetně odpovídajícího platového ohodnocení Rozsáhlý systém firemních benefitů Zajištění osobního rozvoje a... zobrazit nabídku»
Obsluha linky - EGV
Plzeňský
minulý měsíc
Láká Vás práce v mezinárodní firmě se spoustou benefitů a za pěkné peníze? Pak pokračujte ve čtení! Mezinárodní výrobní firma... zobrazit nabídku»
Pracovník skladové evidence
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušemosti ze skladu či z logistiky? Pak je tato pozice pro mezinárodní výrobní firmu přesně pro Vás! PRACOVNÍK SKLADOVÉ EVIDENCE *... zobrazit nabídku»
Sales Engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Odpovídající platové ohodnocení Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání 5 týdnů dovolené Příspěvky na připojištění zobrazit nabídku»
Nákupčí pro Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
práce ve stabilní mezinárodní společnosti 5 týdnů dovolené 13. plat příspěvek na penzijní a životní pojištění příspěvek na... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nákupem? Umíte jazyky? Chcete se stát součástí stabilní firmy se zajímavým porfóliem výrobků? Pak neváhejte a ozvěte... zobrazit nabídku»
Nákupčí/logistik s NJ a AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu? Mluvíte německy a anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace