Práce v oboru Obchod-prodej (2834) - strana 64

Obchod-prodej
ŠÉF skladu
Plzeňský
minulý měsíc
Láká Vás zázemí stabilní společnosti? Chcete mít smlouvu na dobu neurčitou? Máte zkušenosti z logistiky? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Léto se blíží pohodová brigáda plná slunce v centru Prahy.
Praha
minulý měsíc
Kromě práce na místě plném slunce a zábavy získáš: super odměnu 110 Kč/hod., díky níž si užiješ léto na plné obrátky flexibilní... zobrazit nabídku»
Trenér / KA prodejních dovedností
Praha
minulý měsíc
Požadavky: * Alespoň 2 roky trenérské zkušenosti z oblasti obchodu * Orientace v oblasti tréninků a rozvoje * Anglické jazyk na úrovni... zobrazit nabídku»
Produktový manažer pro náhradní díly (zavedený "start up")
Praha
minulý měsíc
- Stabilní plat a k tomu provize z prodejů - Práci ve výborném kolektivu - Velkou volnost a možnost vlastní invence - Denní použití... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupního oddělení - SSC, až 70 000 Kč
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost z Centra sdílených služeb a s vedením týmů? Hovoříte anglicky a německy? Pošlete nám svůj životopis v českém a... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s němčinou a angličtinou
Praha
minulý měsíc
Nabízíme: zázemí mezinárodního koncernu příležitost k seberealizaci možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti... zobrazit nabídku»
Odborný obchodní referent
Královéhradecko
minulý měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se zajímavým výrobním programem - zázemí stabilní, dynamické a neustále se rozvíjející... zobrazit nabídku»
TOP call centrum nabízíme nejlepší benefity
Praha, Středočeský
minulý měsíc
A teď ty benefity! - fixní mzda 19 - 23 000 Kč - bonusy a prémie dle šikovnosti - 100 Kč stravenky - 6 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí junior
Chomutov
minulý měsíc
* Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností * Dotované závodní stravování * Příspěvek na životní pojištění * Roční bonus *... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí v jedničce na trhu
Litomyšl
minulý měsíc
- zázemí jedničky na trhu - kolektiv s přátelskými vztahy - odpovídající platové ohodnocení - závodní stravování - jazykové kurzy -... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Budete pracovat ve stabilní společnosti, která se ale neustále rozvíjí. Čeká Vás práce v 5ti členném týmu, od kterého můžete... zobrazit nabídku»
Sales Manager
Plzeň
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti ze strojírenství a s obchodní činností? Pak je tato nabídka přesně pro Vás: OBCHODNÍK VE STROJÍRENSTVÍ * zázemí... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Zahraničí
minulý měsíc
Máte cit pro obchod a zkušenosti z farmacie? Komunikace v angličtině Vám nědělá problém? ANO? Pak Pak jste náš člověk. MANAŽER... zobrazit nabídku»
Předák / zástupce - Ostrava
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zodpovědný přístup k práci? Preferujete práci v jednosměnném provoze? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Společnost... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Ústecký kraj
minulý měsíc
Pro náš prodejní tým hledáme VIP prodejce, který se bude starat o zavedené zákazníky jako Škoda MB, Faurecia atd. a bude dále rozšiřovat... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu/ služební automobil
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu, jste obchodně založený člověk, hovoříte anglicky a rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti ve... zobrazit nabídku»
Account manager
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete si sami ovlivnit výši svého výdělku? Hledáte zázemí stabilní nadnárodní společnosti? Pak je tato... zobrazit nabídku»
ŠÉF logistiky a plánování - výroba
Zlínský
minulý měsíc
Jste zkušený profesionál v oblasti plánování výroby, logistice a vedení lidí? Dokážete si stanovovat priority a ovládáte anglický jazyk?... zobrazit nabídku»
Obchodník pro významné zákazníky
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vyhledáváním nových zákazníků? Jste komunikativní typ a máte dobré vyjednávací schopnosti? Pak hledáme právě Vás!... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace