Práce v oboru Obchod-prodej (2622) - strana 64

Obchod-prodej
Koordinátor skladu
okres Chrudim
před 3 měsíci
Máte dokončené středoškolské vzdělání a zkušenosti s vedením skladu, ideálně ve výrobní firmě? Zvládnete se domluvit anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - administrativa
Praha 4
před 3 měsíci
Důvody proč se k nám přidat? Vycházíme svým lidem vstříc - máme pružnou pracovní dobu Vzdělávací a jazykové kurzy Zvolíte si benefit... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - oblast automotive
Bruntálsko
před 3 měsíci
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Prodejce
Pardubice
před 3 měsíci
A co ti naopak nabídneme my? Práci na plný úvazek, kde budeš mít prostor uplatnit své nápady, zajímavé finanční ohodnocení a možnost... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupčího s NJ
Praha 10
před 3 měsíci
Co vám nabízíme? · Důkladné zaškolení na pozici · Práci ve stabilní společnosti · Možnost kariérního postupu · HPP na dobu... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky stavební firmy - obchodník
olomouc
před 3 měsíci
Co Vám společnost nabídne? - Skvělou příležitost k rozvoji Vaší kariéry - Dostanete propracovaný systém školení - Plat, který se... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer prodeje
Třebíč, Praha
před 3 měsíci
Jste technicky zdatný typ s vyjednávacími schopnostmi? Ovládáte angličtinu na úrovni rodilého mluvčího a máte analytické myšlení? Chcete... zobrazit nabídku»
Regionální obchodník - stroje - evropa
Brno
před 3 měsíci
Jste zkušený obchodník v oblasti strojařiny a umíte anglicky? Pokud byste chtěli pracovat pro špičkového výrobce strojů a cestovat po... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek Příbram
Příbram
před 3 měsíci
pracovní poměr na dobu neurčitou a pravidelná výplata bonusy za plnění tržeb zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecký... zobrazit nabídku»
Šéf logistiky a plánování - výroba
Zlínsko
před 3 měsíci
Jste zkušený profesionál v oblasti plánování výroby, logistice a vedení lidí? Dokážete si stanovovat priority a ovládáte anglický jazyk?... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ústecký
před 3 měsíci
Možnost pracovat v prestižní, stabilní, mezinárodní společnosti. Ohodnocení odpovídající kvalifikaci a pracovnímu nasazení. Rozvinutý... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní manažér/Technik
Olomoucký
před 3 měsíci
V rámci benefitů společnosti se k Vám dostane: - Abyste si odpočinuli, od druhého roku ve společnosti dostanete týden dovolené navíc - Bude... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu nákladních automobilů
České Budějovice
před 3 měsíci
Jste vyučen pro servis nákladních vozidel? Máte min. 2 roky praxe v tomto oboru a zkušenosti ve vedoucí pozici? Nabízíme vám nadstandardní... zobrazit nabídku»
Výdej zboží na prodejně, po-pá 11-19:00, 90Kč/hod
Brno
před 3 měsíci
Pracovní doba: pondělí – pátek 11–19 hod Mzda 90-120Kč/hod zobrazit nabídku»
Logistik s AJ
okres Trutnov
před 3 měsíci
Máte již praxi jako logistik a chcete se logistice i nadále věnovat? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Chcete perspektivní... zobrazit nabídku»
Inside Sales Representative
Praha
před 3 měsíci
Co nabízíme? Práci na HPP a zázemí ve velké prosperující mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technické zaměření
Středočeský, Jihočeský, Plzeňský
před 3 měsíci
Operátor ve výrobě. Rychlý nástup
Sázava
před 3 měsíci
Svozový autobus z Kutné hory a Kolína ZDARMA. Možnost výběru směn. Mzda 71,80 až 101,80Kč/hod. Příplatky za odpolední a noční směnu.   zobrazit nabídku»
KEY account manager - farmacie/služby
Praha
před 3 měsíci
- atraktivní platové ohodnocení (FIX + kvartální bonusy) - zázemí mezinárodní společnosti - zaškolení a rozvoj kariéry s možností... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace