Práce v oboru Obchod-prodej (2852) - strana 64

Obchod-prodej
Talent hunter of nonfiction bestsellers
Brno
minulý měsíc
Jste pokrokový člověk a obchodník? Máte čuch na dobré nonfiction tituly? Věříte, že interaktivní učebnice a knihy dokáží více než... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a láká Vás práce v nákupu? Zahraniční společnost zaměřená na hi-tech výrobu hledá do oddělení logistiky... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky stavební firmy
Opava, Frýdek Místek, Zlín
minulý měsíc
Co získáte? Příležitost pro rozvoj své kariéry Zázemí stabilní české společnosti Pravidelná školení Mzda se skládá z fixní... zobrazit nabídku»
Přidej se k nové bance
Praha, Brno, Ostrava
minulý měsíc
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny. Perspektivní, zajímavou práci. Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace. Příjemné... zobrazit nabídku»
Operátor podpory přímého prodeje
Praha
minulý měsíc
- Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den (zaměstnavatel hradí 74 %) - Flexipassy – po zkušební době 1... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
minulý měsíc
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozidel (vítána znalostí AJ)
Královéhradecko
minulý měsíc
- pozice je vhodná pro nadšence automobilní techniky s možností dalšího odborného a profesního růstu (řidič MKD nebo praxe ve správě... zobrazit nabídku»
MRP Controller
Plzeňský
minulý měsíc
Jste silná osobnost zaměřená na detail se zkušenostmi s materiálovým plánováním a znalostí anglického jazyka? Neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
IS/IT obchodník Kladno
Středočeský
minulý měsíc
Jste schopný obchodník se zkušenostmi v oblasti IT a zajímají Vás především informační systémy? Máte perfektní prezentační schopnosti,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský
minulý měsíc
Lákají Vás nejnovější technologie? Pojmy ERP a MES Vám nejsou cizí? Jste zkušený obchodník zvyklý jednat s vrcholovými manažery? Máte... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s angličtinou
Jihomoravský
minulý měsíc
Láká Vás zázemí stabilní společnosti? Pokud máte praxi jako nákupčí a hovoříte anglickým jazykem, neváhejte a zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - stavební firma
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti stavařiny a chcete využít své obchodní kontakty pro společnost s dlouholetou tradicí a spoustou zajímavých... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - střešní materiály
Ostrava
minulý měsíc
skvělou příležitost pro schopné obchodníky pracovat u stabilního zaměstnavatele zázemí silné české společnosti příležitosti k... zobrazit nabídku»
Obchodní referent / Asistentka obchodního oddělení
Praha
minulý měsíc
Co může společnost nabídnout Vám? - zázemí mladé společnosti s transparentními procesy - přátelský kolektiv - zodpovědnou práci, ve... zobrazit nabídku»
Account manager - služby - až 40 000 Kč
Praha
minulý měsíc
 zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelské prostředí  5 týdnů dovolené  sick days  stravenky  příspěvek na... zobrazit nabídku»
Prodejce letenek
Jihomoravský
minulý měsíc
· HPP na dobu neurčitou · Zajímavé finanční ohodnocení · Stravenky a 25 dní dovolené · Vzdělávací kurzy a školení · Prostředí, ve... zobrazit nabídku»
☙MÓDNÍ řetězec hledá vedoucího odd. pokladen❧
Praha
minulý měsíc
Co společnost může nabídnout? Kromě zázemí mezinárodně uznávané módní značky a příjemného pracovního kolektivu může společnost... zobrazit nabídku»
Prodejce ojetých vozidel | 30 000 Kč a více + služební auto
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Miluješ auta a všechno okolo nich? Pro náš nově otevřený autosalon hledáme posilu a fajn kolegu na pozici Prodejce ojetých vozidel. Pokud... zobrazit nabídku»
Key account manager, nástup ihned
Hradec Králové
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost, která je lídrem ve svém oboru a operuje nejen na evropských, ale i amerických trzích, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s motorovými oleji
Královéhradecký, Pardubický
minulý měsíc
Nabídka více než lákavá: - motivační mzda (základní fix cca 25 tis. + další bonusy a 13.plat) - služební auto i k soukromému užití,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace