Práce v oboru Obchod-prodej (2760) - strana 64

Obchod-prodej
Key account manager s aj+rj | technické projekty | až 60 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Naše projekty jsou rozsáhlé a zajímavé. Dodáváme nejen produkt, ale komplexní řešení na míru zákazníkovi. Vyrábíme, modernizujeme,... zobrazit nabídku»
Brigáda v call centru, 80 Kč/hod., Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Hledáš brigádu na pár hodin odpoledne nebo soboty? Líbilo by se ti sedět u počítače v moderně vybavené kanceláři? Příležitost, která... zobrazit nabídku»
Zkušený obchodník pro stavebnictví
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte víceleté zkušenosti z obchodní činnosti v oboru stavebnictví? Dobře se na tomto trhu orientujete a hledáte novou obchodní výzvu?... zobrazit nabídku»
Lync/skype for business & exchange specialist
Praha
minulý měsíc
YOU CAN LOOK FORWARD TO ✔ 5 weeks holiday ✔ Relocation package for EU citizens ✔ Sick days, multisport card, meal vouchers, Cafeteria ✔ Team... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Team Leader Sales Order Administrator
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Manažer skladu – výrobní společnost
Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem střední či vyšší odborné školy a máte zkušenosti s řízením skladových zásob ve výrobní společnosti? Zvládnete se v... zobrazit nabídku»
Koordinátor skladu
Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské vzdělání a zkušenosti s vedením skladu, ideálně ve výrobní firmě? Zvládnete se domluvit anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Plánovač logistiky s NJ
Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Máte praxi v logistice z výrobního prostředí? Mluvíte německy a chcete jazyk aktivně využívat? Hledáte novou výzvu a pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky s NJ
Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu? Zajímá Vás logistika a máte v ní zkušenosti? Toužíte po práci v mezinárodním prostředí? Jste to vy, koho... zobrazit nabídku»
Technický a obchodní poradce s praxí v třískovém obrábění
Praha, Jihočeský, Moravskoslezský, Olomoucký
minulý měsíc
Pro našeho klienta, dynamickou společnost se zaměřením na strojírenství, hledáme spolehlivé technicko-obchodní zástupce pro region... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - administrativa
Praha 4
minulý měsíc
Důvody proč se k nám přidat? Vycházíme svým lidem vstříc - máme pružnou pracovní dobu Vzdělávací a jazykové kurzy Zvolíte si benefit... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - oblast automotive
Bruntálsko
minulý měsíc
Budete součástí týmu nadšenců a budete u něčeho velkého - jedná se o začátek rozjíždějícího se projektu u stabilní společnosti,... zobrazit nabídku»
Prodejce
Pardubice
minulý měsíc
A co ti naopak nabídneme my? Práci na plný úvazek, kde budeš mít prostor uplatnit své nápady, zajímavé finanční ohodnocení a možnost... zobrazit nabídku»
Technicko - obchodní zástupce junior (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme obchdního zástupce pro komponenty do automatizace. Vítáme i absolventy s technickým VŠ vzděláním a ambicemi pro obchod. * 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Specialista/TKA prodeje Praha východ
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Baví Vás prodej a chcete se stát součástí týmu Prodejních Specialistů v oblasti nábytku, postelí a sedacích souprav? Jste komunikativní a... zobrazit nabídku»
Skladník - výrobní firma
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním zázemím? Jste zodpovědný a pracovitý člověk? Hledáte práci a nevadí... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje bushman Hradec Králové
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupčího s NJ
Praha 10
minulý měsíc
Co vám nabízíme? · Důkladné zaškolení na pozici · Práci ve stabilní společnosti · Možnost kariérního postupu · HPP na dobu... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky stavební firmy - obchodník
olomouc
minulý měsíc
Co Vám společnost nabídne? - Skvělou příležitost k rozvoji Vaší kariéry - Dostanete propracovaný systém školení - Plat, který se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace