Práce v oboru Obchod-prodej (2960) - strana 64

Obchod-prodej
Prodejce užitkových vozů
Praha 9 - Kyje
tento měsíc
nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Plánovač logistiky
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti s koordinací interního a externího logistického toku ve výrobní společnosti a k tomu hovoříte anglickým jazykem? Pokud... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu|zahraniční společnost| až 35 000 Kč
Moravskoslezský
tento měsíc
Chcete pracovat pro stabilní zahraniční společnost, která patří k jedničce ve svém oboru? Hovoříte velmi dobře anglicky a chcete denně... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Moravskoslezský
tento měsíc
Jsi jazykově nadaný? Máš zkušenost v oblasti zákaznického servisu? Jsi komunikativní a nebojíš se zvednout telefon a vyřešit, co je... zobrazit nabídku»
Vedoucí divize - John Deere
Královéhradecký
tento měsíc
Náš významný klient, výhradní distributor zemědělské techniky značky John Deere, hledá novou spolehlivou posilu do svého týmu na pozici... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu s AJ
okres Nový Bydžov
tento měsíc
Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat? Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem? ... zobrazit nabídku»
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
tento měsíc
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice - dlouhodobá perspektiva... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
okr. Prostějov
tento měsíc
* zajímavá práce v zavedené mezinárodní rostoucí společnosti * možnost seberealizace a profesního rozvoje * odpovídající finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v IT – herní průmysl
Jihomoravský
tento měsíc
Zajímají Vás nejnovější technologie? Jste zkušený obchodník a hledáte novou pracovní výzvu? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice... zobrazit nabídku»
Materiálový logistik
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti z výrobní společnosti s materiálovým plánováním? Hovoříte aktivně anglickým jazykem a chcete se podílet na rozvoji... zobrazit nabídku»
MRP Controller
Plzeňský
tento měsíc
Jste silná osobnost zaměřená na detail se zkušenostmi s materiálovým plánováním a znalostí anglického jazyka? Neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
IS/IT obchodník Kladno
Středočeský
tento měsíc
Jste schopný obchodník se zkušenostmi v oblasti IT a zajímají Vás především informační systémy? Máte perfektní prezentační schopnosti,... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky - zákazníkům partnerem
Ostrava, Opava, Karviná
tento měsíc
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí
Ostrava
tento měsíc
Co pro Tebe máme: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje! ... zobrazit nabídku»
Produktový manažer pro HW řešení (od Embedded po vybavení pro Pandury)
Praha
tento měsíc
- Odpovídající platové ohodnocení + motivační ohodnocení - Vzdělávací a jazykové kurzy - Školení u zahraničních partnerů -... zobrazit nabídku»
Area sales manager (FMCG)
Jihomoravský
tento měsíc
* péče o klíčové zákazníky a spolupráce při akvizicích * řízení týmu obchodních zástupců (7-9 lidí) * motivace a koordinace... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
tento měsíc
Orientuješ se v číslech? Jsi rád/a v kontaktu s lidmi? Komunikovat v angličtině pro Tebe není problém? Do litoměřického okresu hledáme... zobrazit nabídku»
Global Steel Lead
Praha, Královéhradecký
tento měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti s celosvětovou působností - velmi zajímavé finanční ohodnocení + bonusy - možnost profesního a... zobrazit nabídku»
Obchodník ERP systému
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete být ku prospěchu velkým společnostem a pomáhat jim s jejich každodenní agendou prostřednictvím špičkového informačního... zobrazit nabídku»
Obchodník pro rozvoj maloobchodu
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s budováním maloobchodní sítě? Jste obchodně zaměření, cílevědomí a máte rádi výzvy? Láká Vás vybudovat něco... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace