Práce v oboru Obchod-prodej (3008) - strana 64

Obchod-prodej
Technik podpory prodeje
Brno
minulý měsíc
* Zázemí obchodní společnosti se zahraničním majitelem * Zaškolení a další rozvoj * Jazykové kurzy AJ a NJ * 25 dnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí s AJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste komunikativní se smyslem pro zodpovědnost? Máte zkušenosti v oblasti nákupu? Chcete se stát členem týmu stabilní nadnárodní... zobrazit nabídku»
Asistent nákupu
Brno
minulý měsíc
Proč pracovat pro nás? Nabízíme .... - možnost dalšího profesního růstu  - moderní pracovní prostředí a vybavení - pracovní smlouvu na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš obchodní dovednosti, příjemné vystupování, nebojíš se komunikovat a vyjednávat? Pokud ano, nečekej a pošli nám své CV! Co Tě... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubicko
minulý měsíc
- práce v mezinárodní společnosti - zajímavá práce v oblasti nákupu - spolupráce v rámci mezinárodního týmu - možnost ubytování -... zobrazit nabídku»
Nejlepší noční brigáda nejen pro studenty! Termíny v prosinci
Praha
minulý měsíc
- 100Kč/hod. - noční směny - po noční směne taxi ZDARMA - lokality práce: Štěrboholy, Letňany, Smíchov zobrazit nabídku»
Strategic purchasing manager
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Pohybujete se ve strategickém nákupu ideálně ve výrobním odvětví (komodity elektro, spojovací materiál) a rádi byste své zkušenosti dále... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů
Praha, Středočeský, Zahraničí
minulý měsíc
Máte zkušenosti z nákupu, které byste rád/a zůročil/a v jedné z významných společností v České republice? Komunikujete bez problémů... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Praha 9
Praha
minulý měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD (Černý Most) - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Praha, Středočeský, Liberecký, Zahraničí
minulý měsíc
Máte zkušenosti z nákupu, s projektovým řízením a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Chcete se stát důležitým článkem... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavební stroje
Jihočeský
minulý měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Finanční ohodnocení 26 000 Kč  fix + čtvrtletní provize z prodeje - Vstupní zaškolení a následná... zobrazit nabídku»
Specialista obchodu v oblasti Hardware
Jihomoravský
minulý měsíc
Budete jedni z prvních v ČR, kteří se budou podílet na rozjezdu nového projektu Protože se nejedná o žádnou monotónní práci, budete se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Obchodní zástupce(kyně) - Liberecký a Královehradeck...
Liberec
minulý měsíc
Úspěšná společnost vyrábějící outdoorové herní prvky rozšiřuje tým obchodních zástupců. Pozice je vhodná pro akční obchoďáky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu, Jindřichohradecko
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Pro nově otevírajícího prodejce nových automobilů na Jindřichohradecku hledáme kandidáty na pozici Vedoucí servisu. Ideální... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu, potravinářství
Tábor
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nákupem? Zajímáte se o oblast potravinářství? Umíte anglicky? Ozvěte se nám! Pro našeho klienta, vyznamného výrobce... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu s AJ | šance pro absolventy
Jihlavsko
minulý měsíc
Máš po škole a hledáš nějaký ten dream job? Tak to odstartuj s námi, protože tahle pozice je vážně maso!... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka
Královéhradecko
minulý měsíc
- zajímavá a odpovědná práce ve společnosti se širokým výrobním programem (zakázková strojírenská výroba) - zázemí stabilní a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Moravu - strojírenství
Brno
minulý měsíc
- můžete rozvíjet své obchodní schopnosti i vzdělání ve firmě, která je světovou špičkou ve svém oboru - čeká Vás motivující... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího obchodního domu ČR
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s pozicí Vedoucího obchodního domu ideálně v nábytkářském odvětví? Nevadí Vám dlouhodobé pobyty (i více měsíců v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace