Práce v oboru Obchod-prodej (2818) - strana 65

Obchod-prodej
Referent zákaznického servisu s AJ
okres Nový Bydžov
minulý měsíc
Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat? Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem? ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeň
minulý měsíc
služební automobil, telefon, notebook velmi přátelský kolektiv a prostředí v menší společnosti kancelář v Plzni ... zobrazit nabídku»
Obchodník - technický směr
Plzeňský
minulý měsíc
zajímavé finanční ohodnocení formou fixu a provize z prodeje notebook, telefon, automobil práce pro perspektivní mladou společnost 25 dní... zobrazit nabídku»
Area manažer - oblast Morava
Olomouc
minulý měsíc
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodního manažera s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v IT - senior (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledá se obchodník tělem i duší, který se dobře orientuje ve světě IT! Mladá česká společnost, která neustále roste a upevňuje své... zobrazit nabídku»
Brigáda - asistent/ka prodeje bushman Jihlava
Vysočina
minulý měsíc
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje bushman Jihlava – poloviční pracovní úvazek
Vysočina
minulý měsíc
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - energetika
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete své manažerské a obchodní zkušenosti uplatnit v tradiční společnosti s dobrým jménem a postavením na trhu? Pak je tato nabídka... zobrazit nabídku»
Nákupčí - elektro a strojírenské komponenty
Plzeňský
minulý měsíc
Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk? Pak tu máme... zobrazit nabídku»
Obchodník - náhradní díly
Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste zkušený technik a obchodní jednání je pro Vás každodenní chleba? Pokud je Vaše odpověď ANO, hledáme právě Vás. Dodavatel... zobrazit nabídku»
Manažer skladu
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím coby mistr skladu, team leader, čí přímo vedoucí skladu? Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
Skladový vedoucí
Pardubický
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu, kde budete moci aplikovat svoje nápady a know-how? Máte zkušenosti s vedením skladu? Chcete pracovat v... zobrazit nabídku»
Nákupčí – team leader
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s nákupem komodit pro výrobní společnost? Zvládnete se domluvit... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupního oddělení
Pardubický
minulý měsíc
Jste zkušený/á nákupčí ve výrobní společnosti a chcete se posunout v kariérním žebříčku na další stupínek? Troufnete si na jednání... zobrazit nabídku»
Brigáda - možnost volby směn Ústí nad OrlicíÚstí
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Mzda 85 Kč/hod Možnost volby směn dle Vašich časových možností   Nástup ihned Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí V případě zájmu... zobrazit nabídku»
Junior product manager
okres Děčín
minulý měsíc
Máte technický background, ale zároveň Vás láká obchod? Přidejte se do našeho týmu jako Junior product manager, naučte se vše, co je... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Chtěli byste se uplatnit v nákupu- Hledáme člověka se zkušenostmi, ale je pro nás důležitější, aby Vás oblast nákupu bavila. Stačí... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Pardubice
minulý měsíc
Pokud máte strojírenské vzdělání a zajímá Vás uplatnění v oblasti nákupu v nezávislé výrobní společnosti na Pardubicku, která spadá... zobrazit nabídku»
Nákupčí v automotive
Ústecký
minulý měsíc
Máte zkušenosti z nákupu ve výrobní společnosti z oblasti automobilového průmyslu? Chcete se dále rozvíjet, komunikujete v němčině a... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ
Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti nákupu a ovládáte německý jazyk? Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá zkušené... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace