Práce v oboru Obchod-prodej (2634) - strana 65

Obchod-prodej
Logistik s AJ
okres Trutnov
před 3 měsíci
Máte již praxi jako logistik a chcete se logistice i nadále věnovat? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Chcete perspektivní... zobrazit nabídku»
Inside Sales Representative
Praha
před 3 měsíci
Co nabízíme? Práci na HPP a zázemí ve velké prosperující mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru Motivační finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technické zaměření
Středočeský, Jihočeský, Plzeňský
před 3 měsíci
Operátor ve výrobě. Rychlý nástup
Sázava
před 3 měsíci
Svozový autobus z Kutné hory a Kolína ZDARMA. Možnost výběru směn. Mzda 71,80 až 101,80Kč/hod. Příplatky za odpolední a noční směnu.   zobrazit nabídku»
KEY account manager - farmacie/služby
Praha
před 3 měsíci
- atraktivní platové ohodnocení (FIX + kvartální bonusy) - zázemí mezinárodní společnosti - zaškolení a rozvoj kariéry s možností... zobrazit nabídku»
Obchodně finanční konzultant
Praha
před 3 měsíci
Co Vám nabízíme? Budete pracovat ve velmi přátelském a příjemném prostředí v centru Prahy, které je rodinného typu. Budete mít na svoji... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavební / strojní
České Budějovice
před 3 měsíci
- Zázemí stabilní společnosti - Finanční ohodnocení 30 000 fix + bonusy - Vstupní zaškolení a následná pravidelná školení  -... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje
Jihomoravský
před 3 měsíci
Co Vám společnost nabízí? – podrobné zaškolení do problematiky spojovacích materiálů a logistických systémů, – možnost profesního... zobrazit nabídku»
Aplikační inženýr
Brno
před 3 měsíci
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti Odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky stavební firmy
Opava, Frýdek Místek, Zlín
před 3 měsíci
Co získáte? Příležitost pro rozvoj své kariéry Zázemí stabilní české společnosti Pravidelná školení Mzda se skládá z fixní... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - stavební firma
Brno
před 3 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti stavařiny a chcete využít své obchodní kontakty pro společnost s dlouholetou tradicí a spoustou zajímavých... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - střešní materiály
Ostrava
před 3 měsíci
skvělou příležitost pro schopné obchodníky pracovat u stabilního zaměstnavatele zázemí silné české společnosti příležitosti k... zobrazit nabídku»
Obchodník - technický směr
Plzeňský
před 3 měsíci
zajímavé finanční ohodnocení formou fixu a provize z prodeje notebook, telefon, automobil práce pro perspektivní mladou společnost 25 dní... zobrazit nabídku»
Letiště Praha
Praha
před 3 měsíci
Dáme Vám možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy,... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s NJ – šance pro absolventy
okr. Jihlava
před 3 měsíci
Chcete při své práci využívat znalost německého jazyka? Máte zkušenosti s administrativou a baví Vás komunikovat se zákazníky? Chcete... zobrazit nabídku»
Obchodník pro IT
Brno
před 3 měsíci
Máte zkušenosti na obchodních pozicích, ideálně v oblasti informačních technologií? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro nový projekt
Brno
před 3 měsíci
Hledáte novou pracovní výzvu a láká Vás pracovat pro mezinárodní společnost se skvělým renomé? Vidíte své další profesní působení v... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant s AJ, až 50 000 Kč
České Budějovice
před 3 měsíci
Hledáme zkušeného obchodního reprezentanta pro mezinárodní firmu s více než 30 letou zkušeností v oboru. Pokud jste dynamická a kreativní... zobrazit nabídku»
Sales Manager strojírenství
Ledeč nad Sázavou
před 3 měsíci
Kdo jste Vy- Obchodník tělem i duší, s tahem na branku- Rozvoj obchodní sítě je pro Vás denní chleba a orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Office sales representative - firemní klienti
Praha 4
před 4 měsíci
Možnost profesního růstu ve stabilní společnosti Práci v hezkém moderním prostředí a přátelském kolektivu Motivační finanční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace