Práce v oboru Obchod-prodej (2814) - strana 67

Obchod-prodej
Vedoucí logistiky s AJ
Ústecký
minulý měsíc
Úspěšná nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ *... zobrazit nabídku»
Letiště Praha
Praha
minulý měsíc
Dáme Vám možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy,... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (až 38.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Do moderní zahraniční společnosti hledáme logistika. Máte organizační schopnosti? Domluvíte se dobře anglicky? V tom případě máme... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
minulý měsíc
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s NJ – šance pro absolventy
Vysočina
minulý měsíc
Chcete při své práci využívat znalost německého jazyka? Máte zkušenosti s administrativou a baví Vás komunikovat se zákazníky? Chcete... zobrazit nabídku»
Specialista obchodu pro IT produkty
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obchodního ducha a přehled v oblasti IT? Chcete pracovat ve společnosti se stabilním postavením na trhu? Pak neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Obchodník pro IT
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na obchodních pozicích, ideálně v oblasti informačních technologií? Jste komunikativní a máte tah na branku? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro nový projekt
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu a láká Vás pracovat pro mezinárodní společnost se skvělým renomé? Vidíte své další profesní působení v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce | Česká republika | 50 - 60 000 Kč + bonusy
Brno
minulý měsíc
Mezinárodní společnost působící v oblasti klimatizací, bezpečnostních systémů, průmyslového chlazení, měření a regulací hledá do... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant s AJ, až 50 000 Kč
České Budějovice
minulý měsíc
Hledáme zkušeného obchodního reprezentanta pro mezinárodní firmu s více než 30 letou zkušeností v oboru. Pokud jste dynamická a kreativní... zobrazit nabídku»
Sales trainee, Ledeč nad Sázavou
Ledeč nad Sázavou
minulý měsíc
Máte už nějakou zkušenost v obchodě nebo chuť se vydat tímto směrem- Baví Vás komunikace se zákazníky a nutné administrativy se... zobrazit nabídku»
Sales Manager strojírenství
Ledeč nad Sázavou
minulý měsíc
Kdo jste Vy- Obchodník tělem i duší, s tahem na branku- Rozvoj obchodní sítě je pro Vás denní chleba a orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Liberec
minulý měsíc
Nabízíme: Zázemí rodinné firmy Klidné pracovní prostředí Možnost zvýhodněného stravování Pružná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Nákupčí spotřebního zboží Pardubicky kraj
Pardubický
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nákupem rychloobrátkového zboží? Než uzavřete s dodavatelem smlouvu, nejprve přemýšlíte, jak půjde nakoupené zboží... zobrazit nabídku»
Brigáda - možnost volby směn březhrad
Hradec Králové - Březhrad
minulý měsíc
Mzda 85 Kč/hod Možnost volby směn dle Vašich časových možností   Nástup ihned Místo výkonu práce: Hradec Králové - Březhrad V... zobrazit nabídku»
Prodejce ojetých automobilů, cizí jazyk není nutný
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Nově otevřený autosalon hledá do svých řad posilu v podobě prodejce ojetých automobilů! Vaší zodpovědností na této pozici bude prodej... zobrazit nabídku»
Obchodník / technik
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici obchodního zástupce a přehled o zemědělské technice? Jste komunikativní a se zodpovědným přístupem k práci?... zobrazit nabídku»
Obchodník pro devizové obchody
Praha, Plzeňský
minulý měsíc
A co za to od nás dostanete? · Vysoce nadstandardní ohodnocení · Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity · Hlavní... zobrazit nabídku»
Nákupčí
České Budějovice
minulý měsíc
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí - práci v přátelském kolektivu - možnost kariérního a osobního růstu -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Jižní Čechy
jihočeský kraj
minulý měsíc
- hlavní pracovní poměr - home office - zázemí stabilní společnosti - přátelský kolektiv - ohodnocení odpovídající Vašim pracovním... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace