Práce v oboru Obchod-prodej (2860) - strana 67

Obchod-prodej
Logistik s AJ
Královéhradecký
minulý měsíc
Máte již praxi jako logistik a chcete se logistice i nadále věnovat? Zvládáte komunikaci v anglickém jazyce? Chcete perspektivní... zobrazit nabídku»
Specialista plánování výroby
okres Pardubice
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem na v okrese Pardubice, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí - plat až 60.000,- Kč
Humpolec
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? - zajímavé platové ohodnocení 40 – 60.000,- Kč - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - stabilní... zobrazit nabídku»
Junior product manager
okres Děčín
minulý měsíc
Máte technický background, ale zároveň Vás láká obchod? Přidejte se do našeho týmu jako Junior product manager, naučte se vše, co je... zobrazit nabídku»
Nákupčí s němčinou - vhodné pro absolventy
Ostrava
minulý měsíc
zázemí mezinárodní společnosti možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě školení, benefity: 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - skladová logistika (Stř. Čechy, Praha)
Středočeský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost mající centrálu západně od Prahy, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - technický obchod
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Co pro Vás máme? Samozřejmě vás za dobře odvedenou práci čeká spousta příjemných věcí - od možnosti seberealizace a zázemí silné... zobrazit nabídku»
Technická podpora sales & marketing oddělení
Liberec
minulý měsíc
Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí
Plzeňsko
minulý měsíc
- Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti - Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem - Věrnostní... zobrazit nabídku»
Podpora obchodu v automotive
Středočeský
minulý měsíc
Máte velmi dobré komunikační dovednosti a zkušenosti s vedením obchodního jednání? Ovládáte anglický a německý jazyk? Vyznáte se v... zobrazit nabídku»
Business development – automotive
Středočeský
minulý měsíc
Do you have perfect comunications skills and experience in leading a business meeting? Do you speak English and German? Are you familiar with the... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce
okr. Nový Jičím
minulý měsíc
* Zázemí velké společnosti, kde se nikdy nebudeš nudit a každým den budeš vstřebávat nové informace a podněty * Mzdu, která Tě bude... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Jesenice u Prahy.
Praha
minulý měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD (Černý Most) - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Zličín.
Praha
minulý měsíc
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na výrobky ... zobrazit nabídku»
Technický a obchodní poradce s praxí v třískovém obrábění
Praha, Jihočeský, Moravskoslezský, Olomoucký
minulý měsíc
Pro našeho klienta, dynamickou společnost se zaměřením na strojírenství, hledáme spolehlivé technicko-obchodní zástupce pro region... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí, nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Chtěli byste se uplatnit v nákupu? Hledáme člověka se zkušenostmi, ale je pro nás důležitější, aby Vás oblast nákupu bavila. Stačí... zobrazit nabídku»
Nákupčí s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Nechcete již dále stereotypní zaměstnání, kde je nouze o překvapení a dobrodružství? Chcete, aby každý Váš pracovní den byl... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Zlínský
minulý měsíc
Láká Vás práce ve skladu? Umíte řídit vysokozdvižný vozík? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní společnost hledá kandidáty na... zobrazit nabídku»
Nákup - náhradní díly pro automobily
Zlín
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - práci v přátelském kolektivu - podpora ze strany zkušenějších kolegů - samostatnou a zodpovědnou práci... zobrazit nabídku»
Senior konzultant cestovní kanceláře
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Máte zkušenosti z cestovní kanceláře? Je Vám blízký turistický ruch? Jste pečlivý, máte úsměv na tváři a rádi komunikujete s lidmi?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace