Práce v oboru Obchod-prodej (2944) - strana 67

Obchod-prodej
Manažer nákupu
Ústecký
minulý měsíc
Hledáte pozici Manažera nákupu a máte praxi z této pozice z výrobní společnosti pro automotive? Chcete využívat angličtinu na denní bázi.... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – CNC obrábění
Vysočina, Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání nebo zkušenosti v oblasti obrábění? Máte zkušenosti s obchodováním a vedením týmu? Pak hledáme právě Vás! Rodinná... zobrazit nabídku»
Brigáda - asistent/ka prodeje bushman Praha
Praha
minulý měsíc
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – měřící technika
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte vzdělání nebo odborné znalosti v oblasti elektro? Jste zkušený obchodník a chcete se v obchodu dále rozvíjet? Pak je tato pozice... zobrazit nabídku»
Plánovač materiálových toků
Plzeňský
minulý měsíc
Hledáte stabilní pracovní uplatnění v rozvíjející se mezinárodní společnosti? Chcete se podílet na vytváření a nastavování procesů?... zobrazit nabídku»
Materiálový plánovač s AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti plánování toku materiálu výrobním procesem? Jste aktivní, energický se schopností dobře komunikovat a... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje/ Sales representative
Praha 1
minulý měsíc
Na této pozici Vám nabízíme:   - Nástupní mzda 22 850 Kč + bonusy - 28 dní dovolené - Možnost se v práci realizovat a kariérně růst -... zobrazit nabídku»
Headhunter/Konzultant s AJ, Olomouc
Olomouc
minulý měsíc
Hledáš práci, která bude dostatečně investigativní, bude mít spád, rychlost a bude chvilkami i poměrně dobrodružná? Tak pak jsi na... zobrazit nabídku»
Materiálový disponent|až 35 000 KC,- + příspěvek na dopravu|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "MATERIÁLOVÝ... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky Praha východ
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte praxi z manažerských pozic v interní logistice a řízení skladových prostor? Jste schopen do firmy přinést nové podněty, co se týče... zobrazit nabídku»
Sales Engineer – Sealing
Praha, Středočeský
minulý měsíc
- Motivující finanční ohodnocení ve fixní mzdě, bonusy z prodeje a 13. plat - Služební automobil i k osobním účelům - Možnost prodávat... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – zemědělská technika
Středočeský, Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské vzdělání a praxi na pozici Obchodního zástupce? Máte zkušenosti s prodejem zemědělských strojů, jejich... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – Vysočina
Středočeský, Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně technického nebo obchodního zaměření? Máte praxi na pozici obchodního zástupce?... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Zlínský kraj
Zlínský kraj
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s NJ
okr. Olomouc
minulý měsíc
* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti * samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí *... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky - úsek kampaní a retencí
Ostrava
minulý měsíc
Co pro Tebe máme: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka -> neomezené provize z prodeje! ... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky - zákazníkům partnerem
Ostrava, Opava, Karviná
minulý měsíc
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Znojemsko
Znojmo
minulý měsíc
Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se strojírenskými produkty? V tom případě mi pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Operátor v call centru - Louny
Louny
minulý měsíc
Hledáme operátory call centrav centru Loun! Jste týmový hráč? Chcete si výši bonusu řídit sami? Nevadí Vám práce na směny a komunikace... zobrazit nabídku»
Příležitost pro seniora nákupčího | automotive | Chomutovsko
Chomutov
minulý měsíc
Potřebujete změnu? Pojďte k nám a ukažte své znalosti na pozici SENIOR NÁKUPČÍ!!! NÁPLŇ PRÁCE: - aktivní vyhledávání nových... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace