Práce v oboru Obchod-prodej (2970) - strana 69

Obchod-prodej
TOP tým hledá kolegu: personální konzultant
Hradec Králové
minulý měsíc
Baví Tě být úspěšný a ovlivňovat výsledky Tvé práce? Zajímá Tě, co se děje na trhu práce? Máš dost odvahy komunikovat s řediteli... zobrazit nabídku»
Business Development Manager - Asie
ČR, zahraničí
minulý měsíc
 - pružná pracovní doba  - 5 dní dovolené navíc nad zákonný rámec  - jazykové kurzy, stravenky  - příspěvky na penzijní nebo... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s AJ (27.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte praxi v nákupním oddělení a chcete se profesně posunout? Dáme Vám příležitost! Hledáme strategického nákupčího pro výrobní... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí s AJ
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Hledáte práci na pozici nákupčího se zaměřením na elektrotechnickou oblast? Jste komunikativní a máte zkušenosti na obdobné pozici ve... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? · Fixní plat + motivační platové ohodnocení v závislosti na výkonech · Zaměstnanecké výhody · Mobil,... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Team Leader Sales Order Administrator
Plzeň
minulý měsíc
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Supply Chain Specialist
Plzeňský
minulý měsíc
Možnost patřit k top značce – prestižní mezinárodní společnost Možnost práce na zajímavých projektech Využití jazyků, získání... zobrazit nabídku»
Nákupčí investic a služeb
Ústecko
minulý měsíc
- zázemí stabilní zavedené a moderní společnosti - výbornou dopravní dostupnost - širokou škálu příplatků nad rámec standardní mzdy -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s RJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce ve strojírenství
Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce v oboru hutní materiály
Pardubicko, Královehradecko
minulý měsíc
 - nabízíme mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce  - práci v zavedené a úspěšné firmě  - služební automobil i pro... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Benešov, Kutná hora, Chrudim, Havlíčkův Brod
minulý měsíc
-  zázemí stabilního a prosperujícího zaměstnavatele - odpovídající platové ohodnocení - fixní složka + provize - služební... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí – team leader
Pardubický
minulý měsíc
Máte dokončené středoškolské vzdělání a praxi v oblasti nákupu? Chcete se konečně posunout na vedoucí pozici? Domluvíte se německy a... zobrazit nabídku»
Referent operativního nákupu
Pardubický
minulý měsíc
Jste čerstvou/čerstvým absolventkou/absolventem střední nebo vysoké školy a hledáte svou první pracovní příležitost? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický referent
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte práci ve stabilní společnosti se smlouvou na dobu neurčitou? Máte technické myšlení? Pak je tato pozice určena právě Vám!... zobrazit nabídku»
Pokladní od 110Kč/h
Plzeň, Nýřany, Stříbro, Tachov, Dobřany, Stod, Klatovy
minulý měsíc
Práci v různých prodejnách po celém Plzeňském kraji.  Mzdu od 110Kč/h. Pohodovou brigádu, včasnou výplatu. zobrazit nabídku»
Pokladní 110Kč/h
Mariánské Lázně, Cheb
minulý měsíc
Práci v různých prodejnách po celém Plzeňském kraji. Mzdu od 110Kč/h. Pohodovou brigádu, včasnou výplatu. zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - moderní trh - Chomutov
Chomutov
minulý měsíc
Prodal bys i sáňky v létě a máš chuť pracovat pro jednu z nejznámějších FMCG společností? Pak hledáme právě tebe na pozici... zobrazit nabídku»
Pardubice: Obsluha řeznického pultu
Pardubice
minulý měsíc
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - Dvousměnný provoz (ochota vyjít vstřích individuálním potřebám) - Měsíční výdělek od... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace