Práce v oboru Obchod-prodej (2844) - strana 69

Obchod-prodej
Operation trainee - šance pro absolventy
Olomouc
před 2 měsíci
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TRAINEE PROGRAM - šance pro absolventy. Pokud umíte výborně... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technický produkt
Šumperk
před 2 měsíci
Na této pozici budete mít neomezené příležitosti pracovat v úspěšné společnosti jako: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Přerov
před 2 měsíci
Jste obchodní manažer tělem i duší? Orientujete se v IT? Je tu ideální příležitost pro Vás. Vaší náplní bude: - aktivní... zobrazit nabídku»
Obchodný manažér
Olomoucký
před 2 měsíci
- Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti - Adekvátní platové ohodnocení - Práce v mladém, kreativním kolektivu - Možnost... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - aktivní využití NJ
Jihočeský kraj
před 2 měsíci
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Olomoucký
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engeer.... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Nákupní inženýr
Olomoucký
před 2 měsíci
Na co se můžete těšit? - na flexibilní pracovní dobu, která umožňuje home office - přátelský kolektiv plný odborníků, kteří Vám... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer, Čechy
Ústecký kraj
před 2 měsíci
Obchodničina není vždy jednoduchá, občas je těžké vidět výsledky. Ale pokud se přidáte k nám, můžeme Vám zaručit, že Vaše výsledky... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Ústecký
před 2 měsíci
Konstrukce pro stavebnictví je pro Vás denní chleba, ale chcete se dále rozvíjet a spolupracovat na zajímavých projektech? Tato příležitost... zobrazit nabídku»
Obchodní odborník pro IT systémy
Přerov
před 2 měsíci
Odměnou za dobře odvedenou práci Vám bude: - stabilní post v úspěšné a stále rozvíjející se IT společnosti - skvělý a přátelský... zobrazit nabídku»
HR Specialista
Ostrava
před 2 měsíci
- zázemí v nadnárodní personální společnosti, která patří mezi vedoucí personální agentury ve střední Evropě - mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - elektro, junior/senior
Přerov
před 2 měsíci
Máte zkušenost v implementaci nových produktů v oblasti elektro a hovoříte anglicky? Pak jste vhodným kandidátem na pozici: PRODUKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Inside sales representative (CZ, IT, RUS, HU, GER, POL, fr.)
Praha
před 2 měsíci
Conditions - Competitive Salary - Opportunity to work in a multi-cultural environment - Bonuses according to the performance - Extensive Training and... zobrazit nabídku»
Obchodník v logistice
Praha, Jihočeský
před 2 měsíci
· zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti · služební automobil, mobilní telefon a notebook · atraktivní finanční... zobrazit nabídku»
Obchodní referent 30 - 35 000 Kč
Praha 7
před 3 měsíci
Dokážeme Vám nabídnoutzázemí silné úspěšné společnosti s více než 95-ti letou tradicí na českém průmyslovém trhu a práci v hezkém... zobrazit nabídku»
Sales manager - hotely
Praha
před 3 měsíci
Co od nás dostanete: Nabídneme Vám perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu. Váš rozvoj je pro nás... zobrazit nabídku»
Nákupčí s aktivní angličtinou
Praha/Liberec
před 3 měsíci
Pro úspěšnou mezinárodní automotive společnost, hledám vhodné kandidáty pro obsazení pracovní pozice Nákupčí s aktivní angličtinou. ... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury s Polštinou (Bor u Tachova)
Bor u Tachova
před 3 měsíci
KOORDINÁTOR PERSONÁLNÍ AGENTURY - Work Service Czech s.r.o. V současné době hledáme dalšího šikovného Koordinátora personální... zobrazit nabídku»
Referent nákupu s NJ
Ostrov
před 3 měsíci
Pracujte pro zahraniční společnost a využijte své znalosti z oblasti nákupu! Vaším úkolem bude: - denní kontakt s dodavateli -... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace