Práce v oboru Obchod-prodej (2822) - strana 69

Obchod-prodej
Nákupčí s AJ
Vysočina
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? V prostředí aftermarketu se velmi dobře vyznáte? Umíte slušně anglicky? Chcete se podílet... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Svitavy
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v oblasti nákupu pro výrobní společnost? Pracujte v novém! Nový investor, nové prostory, nové technologie, nový tým!... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - stavebnictví
Třebíč
před 2 měsíci
Tato pozice je určena pro ambiciózní a obchodně zaměřené uchazeče. Hledáme obchodníky, kteří si jdou za svým cílem. Hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ, plasty
Třebíč
před 2 měsíci
Jako Obchodní zástupce zabývající se plastikářskou výrobou budete mít zodpovědnost za obchodní aktivity v celé ČR. Hlavní... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nepřímý materiál
Liberec
před 2 měsíci
Hledáme NÁKUPČÍHO NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU! Čeká Vás rozmanitá pracovní náplň v podobě: * Vyhledávání nových dodavatelů strojního... zobrazit nabídku»
Brigáda - pokladna a doplňování zboží od 100 Kč/h
Česká Skalice, Holice, Rychnov nad Kněžnou, Týniště...
před 2 měsíci
Práci v různých prodejnách po celém Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mzdu od 100 Kč/h. Pohodovou brigádu, včasnou výplatu.   Místo... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupu s AJ a NJ
Ostrava
před 2 měsíci
hlavní pracovní poměr zázemí silné nadnárodní společnosti každodenní využití anglického jazyka příjemné pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - nákup
Liberec
před 2 měsíci
Pokud je Vám již oblast projektového nákupu dobře známá, je čas na kariérní posun! Hledáme kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ -... zobrazit nabídku»
Brigáda v hypermarketu, práce na pokladnách - až 120,- Kč/hod
Plzeň
před 2 měsíci
Nabízíme: 95 - 120 Kč/hod Možnost volby směn Dlouhodobá brigáda zobrazit nabídku»
Senior buyer with Eng
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
Looking for a job as a buyer in the electrotechnical field? Are you communicative and do you have the similar working experience in a manufacturing... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Vysočina
před 2 měsíci
Jste samostatně pracující osoba se smyslem pro zodpovědnost? Máte prokazatelnou praxi v oblasti nákupu a chcete se v tomto oboru realizovat a... zobrazit nabídku»
Projektový nákupčí
Vysočina
před 2 měsíci
Jste technicky zdatný/á a baví vás práce v oblasti nákupu? Jste vyjednávací typ se zkušenostmi v této oblasti? Chcete denně využívat a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - kancelářské potřeby
Brno
před 2 měsíci
Máte obchodní talent, jste komunikativní, iniciativní a hledáte novou výzvu? Pak jste u nás správně. Do svého týmu hledáme pro posílení... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení s NJ nebo AJ | Jihlava
Jihlava
před 2 měsíci
Máte zkušenosti v administrativě a chcete se posunout? Umíte německy a chcete jazyk denně používat? Pak se přihlaste! Náplní práce... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ popř. NJ | stavebnictví
Jihlava
před 2 měsíci
Jste energická osobnost, baví Vás technický obchod a práce v terénu? Dokážete svými komunikačními schopnostmi navazovat nové obchodní... zobrazit nabídku»
Technický obchodní zástupce | až 70 000 Kč
Vysočina
před 2 měsíci
Technický obchod a podpora | Projekty | Investice | Stávající portfolio zákazníků | Akvizice | Výzva => TOP obchodní pozice v regionu... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer pro klíčové zákazníky CEE | KAM
Vysočina
před 2 měsíci
NOVÁ VÝZVA NA OBZORU - pozice Key Account Manager pro klíčové OEM zákazníky ve střední Evropě! Jsme nadnárodní automotive společnost na... zobrazit nabídku»
Brigáda - asistent/ka prodeje bushman Praha
Praha
před 2 měsíci
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Technický poradce pro obchod s AJ
Pardubický
před 2 měsíci
Za Vaši práci odměňují: - pravidelnou měsíční mzdou a navíc bonusy - výhodami jako jsou stravenky, různé příspěvky - možností... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro náhradní díly (zavedený "start up")
Praha
před 2 měsíci
- Stabilní plat a k tomu provize z prodejů - Práci ve výborném kolektivu - Denní použití anglického jazyka - Flexibilní pracovní dobu - V... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace