Práce v oboru Obchod-prodej (2862) - strana 69

Obchod-prodej
Operativní nákupčí, nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Chtěli byste se uplatnit v nákupu? Hledáme člověka se zkušenostmi, ale je pro nás důležitější, aby Vás oblast nákupu bavila. Stačí... zobrazit nabídku»
Nákupčí s angličtinou
Pardubický
minulý měsíc
Nechcete již dále stereotypní zaměstnání, kde je nouze o překvapení a dobrodružství? Chcete, aby každý Váš pracovní den byl... zobrazit nabídku»
Skladový operátor
Zlínský
minulý měsíc
Láká Vás práce ve skladu? Umíte řídit vysokozdvižný vozík? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní společnost hledá kandidáty na... zobrazit nabídku»
Nákup - náhradní díly pro automobily
Zlín
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - práci v přátelském kolektivu - podpora ze strany zkušenějších kolegů - samostatnou a zodpovědnou práci... zobrazit nabídku»
Senior konzultant cestovní kanceláře
Uherské Hradiště
minulý měsíc
Máte zkušenosti z cestovní kanceláře? Je Vám blízký turistický ruch? Jste pečlivý, máte úsměv na tváři a rádi komunikujete s lidmi?... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí - Rychnovsko, 30-35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Máte praxi v nákupu ve výrobní firmě a chcete se ve Vaší kariéře posunout zase o kus dál? Mladá a dynamická zahraniční společnost v... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu s němčinou, Vizovice
Vizovice
minulý měsíc
Pokud máš zkušenost s nákupem technického produktu a mluvíš německy, kontaktuj nás. Uvidíš, že naše nabídka se neodmítá. Náplní... zobrazit nabídku»
Purchasing specialist
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Hledáme kandidáta, který má zkušenosti s hodnocením a auditováním dodavatelů, technické povědomí, mluví plynule anglicky a má ambice... zobrazit nabídku»
Nákupčí - vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte vysokoškolské vzdělání a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? V případě, že se chcete prosadit ve společnosti, ve... zobrazit nabídku»
Prodavačka v obchodě se značkovými kuřáckými potřebami Praha 1
Praha 1
minulý měsíc
- zkrácený pracovní úvazek (30 hodin/týden) - výborné platové podmínky 11-14000,-Kč/hod. - jednosměnný provoz - kvalitní zaškolení... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník - picker Praha
HOSTIVICE
minulý měsíc
- výborné platové podmínky plat až 19.200,-Kč/měs. - stravenky - HPP - velmi dobrá dostupnost MHD Hostivice - pouze odpolední směny po-... zobrazit nabídku»
Disponent - plánování výroby
Olomouc
minulý měsíc
Co společnost nabídne Vám? - Možnost pracovat v stabilní nadnárodní společnosti - Vaše další vzdělávání, možnost profesního či... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici? Hovoříte anglicky a máte znalosti v oblasti lisovacích či vstřikovacích nástrojů? Pak... zobrazit nabídku»
Manažer prodeje obchodního domu
Zahraničí
minulý měsíc
Pohybujete se v MALOOBCHODU a máte prokazatelné zkušenosti s vedením většího týmu lidí? Pak hledáme právě Vás. Úspěšná zahraniční... zobrazit nabídku»
Prodejce nákladních vozidel s aktivní znalostí AJ
Královéhradecko
minulý měsíc
- pozice je vhodná pro nadšence automobilní techniky s možností dalšího odborného a profesního růstu - perspektiva u rychle rostoucí,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - dřevoobráběcí stroje
Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Jste šikovný obchodník, který si rád buduje dlouhodobé vztahy se zákazníky? Obchodoval jste ideálně s větším technologickým celkem či... zobrazit nabídku»
Obchodník / specialista
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prodejem technických produktů a orientujete se v agrotechnice? Pak jde zde příležitost právě pro Vás! Stabilní... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
minulý měsíc
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Skladník
Zlínský
minulý měsíc
Hledáte stabilní práci? Umíte řídit vysokozdvižný vozík? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu? Pak je tato pozice právě pro Vás!... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
minulý měsíc
Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace