Práce v oboru Obchod-prodej (2866) - strana 69

Obchod-prodej
Prodejce podlahových krytin a dveří
Plzeň
minulý měsíc
- práci v příjemném prostředí a kolektivu a dynamicky se rozvíjející společnosti - prodej atraktivních a kvalitních produktů - zajímavé... zobrazit nabídku»
Prodavač/prodavačka - luxusní zboží - Ostrava
Ostrava
minulý měsíc
Pokud vás láká práce v prostředí luxusního zboží, rádi komunikujete se zákazníky a hledáte zajímavou práci kde využijete naplno svou... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce/zástupkyně pro největšího dodavatele na poli gastronomi...
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- Smlouvu na HPP (doba neurčitá) - Home office - Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv - Ohodnocení odpovídající Vašim... zobrazit nabídku»
Hledáme produktového manažera
Zlínský
minulý měsíc
Co pro Vás bude odměnou? - mzdové ohodnocení, které se bude odvíjet od Vašich zkušeností - zázemí férové společnosti, která si svých... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte již zkušenosti v nákupu a tato oblast Vás baví a naplňuje? Hovoříte plynule anglickým jazykem, a dokážete zúročit Vaše zkušenosti... zobrazit nabídku»
Technický a obchodní poradce s praxí v třískovém obrábění
Praha, Jihočeský, Moravskoslezský, Olomoucký
minulý měsíc
Pro našeho klienta, dynamickou společnost se zaměřením na strojírenství, hledáme spolehlivé technicko-obchodní zástupce pro region... zobrazit nabídku»
Disponent nákupu / logistiky
Karlovarský
minulý měsíc
* Práce ve stabilní společnosti * Možnost seberealizace * Zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí (Plzeň)
Plzeň
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako manažer nákupu? Máte zkušenosti z TECHNIKCÉHO NÁKUPU? Chcete pracovat jako manažer nákupu u jednoho z předních... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ - zakázky pro výrobu
České Budějovice
minulý měsíc
Společnost prosperující v oblasti strojírenství Vám poskytne všechny potřebné nástroje pro Vaši práci - zázemí špičkové výroby a... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s němčinou a angličtinou
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste využili svou znalost německého jazyka na aktivní úrovni? Pokud ano, tak právě pro Vás je... zobrazit nabídku»
Nákupčí|vhodné i pro absolventy|home office 2 DNY|
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zájem o nákup a rádi byste při něm využili i svou znalost německého jazyka? Pokud máte rádi práci v týmové prostředí, chce... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a AJ
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste využili svou znalost německého a anglického jazyka na aktivní úrovni? Pokud ano, tak právě... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a aj|vhodné pro absolventy
Ostrava
minulý měsíc
Jsi čerstvým absolventem a máš alespoň brigádní zkušenost s objednávkami, administrativou, nákupem a fakturami? Domluvíš se německy a... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
minulý měsíc
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent
Pardubice
minulý měsíc
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách ČR... zobrazit nabídku»
Nepřímý nákupčí
okres Litoměřice
minulý měsíc
Vyhledat úspory a vyjednávat nejlepší cenu nejsou vždy jednoduché úkoly. Proto hledáme někoho, kdo se nezalekne vrhne se do práce po hlavě.... zobrazit nabídku»
Product Manager (CRM Systém) - až 50.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- Možnost spolupráce na mezin. projektech (Adriatický region) - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - aktivní využití NJ
Jihočeský kraj
minulý měsíc
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Shop assistant
Praha
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? · práci na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti · velice příjemné a luxusní pracovní prostředí · mladý... zobrazit nabídku»
Servisní technik, papírenství
Jihočeský
minulý měsíc
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici Servisního technika. Vaší zodpovědností bude část evropského... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace