Práce v oboru Obchod-prodej (3160) - strana 71

Obchod-prodej
Brigáda říjen-prosinec 90 Kč/hod.
Plzeň
minulý měsíc
Hledáte brigádu na říjen - prosinec? Jste komunikativní typ a baví Vás práce s lidma? Hledáme komunikativní brigádníky do kamenné... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Olomoucký
minulý měsíc
Job Description Pro společnost působící ve strojírenství v okrese Šumperk hledáme kandidáty na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ Co bude... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
minulý měsíc
Job Description Jste sportovně založena osobnost a zajímáte se o práci v obchodu? Pak by tato nabídka práce mohla být ideální právě pro... zobrazit nabídku»
Customer Relationship Specialist (Pharmacy) - 35-40.000 CZK
Praha
minulý měsíc
- Možnost spolupráce na mezin. projektech (Adriatický region) - Smlouva na dobu určitou na 1 rok, poté na dobu neurčitou - Zázemí... zobrazit nabídku»
Manažer montáže, 40-50 000 Kč, třebíčsko
Třebíčsko
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost z Třebíčska, zabývající se montáží strojírenských dílců, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANAŽER... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce, 35 000 - 45 000 Kč, vhodné pro absolventy
Jihlava
minulý měsíc
Vyznáte se ve strojích na zpracování kovů? (soustruhy, frézy, tvářecí stroje atd.) Že ano? Tak pojďte k nám! Jsme ryze česká firma s... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel pro oblast EU
Havlíčkův Brod
minulý měsíc
Velká kariérní příležitost! Ryze česká firma, která se zabývá vývojem a prodejem v oblasti energetiky, hledá vhodného manažera na... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Příbram
minulý měsíc
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Pracovník telemarketingu (15 – 25.000,-Kč) – příležitost pro absolventy
HK
minulý měsíc
No a co za to? * Pevnou pracovní dobu od pondělí do pátku v zázemí moderní kanceláře * Stravenky v hodnotě 85 Kč/den, soutěže o... zobrazit nabídku»
Obchodník PO telefonu
Praha
minulý měsíc
Job Description Pro našeho významného klienta, společnost působící na trhu v oblasti telefonického prodeje, hledáme kandidáty na pozici:... zobrazit nabídku»
Junior obchodní manažer(ka)
Královéhradecký
minulý měsíc
- získání zajímavých pracovních zkušeností v perspektivním odvětví automotive - stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny v oblasti sanity, topení a plynu
Pardubický
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv - odpovídající platové ohodnocení - firemní... zobrazit nabídku»
Prodejce v oblasti sanity, topení a plynu
Pardubický
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv - odpovídající platové ohodnocení - firemní... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí s AJ
Želetavsko
minulý měsíc
Hledáme zkušeného nákupčího z výrobního prostředí. Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? Umíte slušně... zobrazit nabídku»
KEY account manager
Uherskobrodsko
minulý měsíc
Významná výrobní společnost se zázemím ve Zlínském regionu, která se řadí na přední příčky ve svém oboru, hledá uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Podpora značkové prodejny, 90 Kč/hod
Plzeň
minulý měsíc
Hledáte brigádu na říjen - prosinec? Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní referent 30 - 35 000 Kč
Praha 7
minulý měsíc
Dokážeme Vám nabídnoutzázemí silné úspěšné společnosti s více než 95-ti letou tradicí na českém průmyslovém trhu a práci v hezkém... zobrazit nabídku»
Sales manager - hotely
Praha
minulý měsíc
Co od nás dostanete: Nabídneme Vám perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu. Váš rozvoj je pro nás... zobrazit nabídku»
Servis obchodnímu zástupci Coca coly
Chomutov, Most, Karlovy Vary
minulý měsíc
Potřebujete na měsíc zajímavou brigádu? čtěte: Hledám šikovného, aktivního člověka, který bude mít měsíc na starost Ústecký a... zobrazit nabídku»
Strategické vyhledávání dodavatelů
Olomoucký
minulý měsíc
Hledám člověka, který mluví německy, má alespoň základy angličtiny a má alespoň nějakou zkušenost výrobní firmy, oblasti nákupu.... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace