Práce v oboru Obchod-prodej (3014) - strana 71

Obchod-prodej
Obchodně technický zástupce - Morava, šance pro šikovné absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro zahraniční společnost, která je lídrem ve svém oboru a operuje nejen na evropských, ale i amerických trzích, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Obchodník - zahraniční trh
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máš zkušenost s obchodní činností ve výrobním podniku? Jsi orientován na výsledek a budování dlouhodobých obchodních vztahů? Nevadí Ti... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
minulý měsíc
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Senior nákupčí
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste dynamická osobnost s orientací na výsledek? Máte zkušenost v oblasti prodeje nebo nákupu potravin podléhající rychlé zkáze? Hovoříte... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro měřící techniku
Praha, Středočeský
minulý měsíc
- Pokud máte zájem o moderní technologie, tak Vám nabízím práci snů! - Zázemí stabilní značky s mezinárodní působností - Home-office,... zobrazit nabídku»
Produkční do tiskárny
Praha 4
minulý měsíc
Co nabízíme: - práce na HPP v prosperující společnosti se stabilním týmem - pracovní doba: PO-PÁ od 8,00 - 16,30 - odpovídající... zobrazit nabídku»
Operátor/ka aktivní i pasivní linky
Praha, Brno, Ostrava
minulý měsíc
Čeká na Vás motivační mzda a spousta hezkých benefitů. Rádi Vám najdeme práci, do které se budete rádi vracet! Občerstvení na... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Plzeň
minulý měsíc
služební automobil, telefon, notebook možnost kariérního růstu velmi přátelský kolektiv a prostředí v menší... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucího obchodního domu
Zahraničí
minulý měsíc
Hledáte práci na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU v Bratislavě? Máte zkušenosti s vedením většího množství podřízených? Pak... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Jihomoravský
minulý měsíc
Nebojíte se nových výzev? Jste samostatná a průbojná osoba, které nechybí aktivní přístup k práci? Pak je tato pozice určena právě... zobrazit nabídku»
Manažer expedice
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti logistiky a praxi s vedením lidí? Hovoříte anglicky? Hledáte práci v Brně? Pak je tato nabídka určena právě... zobrazit nabídku»
Nákupčí/Logistik s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu? Mluvíte anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Mechanik / obchodní zástupce - zemědělské stroje
Ústecký kraj
minulý měsíc
Nabízíme pracovní příležitost v Ústeckém kraji na pozici Mechanika/ obchodního zástupce pro mezinárodní společnost dodávající... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický zástupce - absolvent
Ústecký
minulý měsíc
Máte obchodního ducha? Jste technického ražení a máte kladný vztah k novým technologiím? Nabízíme zázemí stabilní společnosti a... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer dopravních staveb
Královéhradecko
minulý měsíc
* zázemí v úspěšně se rozvíjející firmě s dlouholetou tradicí * možnost profesního růstu a seberealizace * služební automobil, 5... zobrazit nabídku»
Hledají se nákupčí
Celá ČR, Praha, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský,...
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Hledáte nové výzvy? Pak neváhejte a zašlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Skládej s námi ve skladu v průmyslové zóně ovčáry
Kolín, Ovčáry
minulý měsíc
Mzdové podmínky:  plat 18.000-20.000Kč/měsíc  bonusový systém jako nenároková složka již od 1.měsíce ve výši od 0 – 4.000... zobrazit nabídku»
Nákupčí - elektro a strojírenské komponenty
Plzeňský
minulý měsíc
Máte víceletou praxi v nákupu ve výrobní strojírenské nebo automotive společnosti a dokážete využívat anglický jazyk? Pak tu máme... zobrazit nabídku»
KAM - Key account manager
Hradec Králové
minulý měsíc
- pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování prodloužení na dobu neurčitou) - odobrný růst ve stabilní průmyslové firmě -... zobrazit nabídku»
Vedoucí směny, Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
zaměstnání na hlavní pracovní poměr s nástupem ihned řada firemních benefitů dvousměnný provoz zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace