Práce v oboru Obchod-prodej (2958) - strana 71

Obchod-prodej
Věčný optimista s technickým backgroundem
Plzeňský
minulý měsíc
nadprůměrné fixní i variabilní ohodnocení jste si vlastním pánem - home office osobní automobil, notebook, mobilní telefon příspěvek na... zobrazit nabídku»
Key account manager, jižní Čechy
Jihočeský
minulý měsíc
Jste zkušený obchodník se silným technický backgroundem a komunikativní znalostí anglického jazyka? Dejte nám vědět, máme nabídku, která... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
minulý měsíc
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Obchodník pro přepravní společnost
Jihomoravský, Zlínský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s obchodováním ve službách, ideálně v B2B segmentu? Toužíte pracovat pro jednu z nejlepší firem na poli přepravy... zobrazit nabídku»
Senior obchodník - služby v oblasti přepravy
Jihomoravský, Zlínský
minulý měsíc
Máte obchodní praxi v oblasti B2B? Chcete své dovednosti uplatit v jedné z nejlepších mezinárodních firem na trhu v oblasti přepravy... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje Praha 1
PRAHA 1
minulý měsíc
- zajímavé platové podmínky 80,-Kč/hod. + bonusy - bonusový systém - možnost volby jednotlivých směn - příjemné a přátelské... zobrazit nabídku»
Manažer – devizové obchody - Zlín
Zlínský
minulý měsíc
Nabízíme: * Nadstandardní finanční ohodnocení. * Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity. * Firemní automobil i... zobrazit nabídku»
Úvěrový specialista senior
Praha
minulý měsíc
· Odpovídající platové ohodnocení · Možnost dalšího vzdělávání v oboru · Příjemné a reprezentativní pracovní prostředí · Vysoce... zobrazit nabídku»
Team leader nákupu
Lanškroun
minulý měsíc
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti Nadstandardní ohodnocení Motivující firemní benefity Přátelské... zobrazit nabídku»
Specialista lidských zdojů
Pardubický kraj
minulý měsíc
zajímavá práce v perpektivní nadnárodní společnosti příležitost odborného růstu odpovídající finanční ohodnocení motivující... zobrazit nabídku»
Obchodník
Plzeň
minulý měsíc
- nadprůměrné platové ohodnocení (Fix + provize z prodeje) zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti - notebook, telefon,... zobrazit nabídku»
Regionální obchodní zástupce
Praha
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - uplatnění vašich znalostí a dovedností - firemní benefity - pracoviště Střední Čechy, okres... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent junior/senior
Praha
minulý měsíc
- zajímavou práci ve stabilní české firmě - osobní vzdělávání a další zaměstnanecké výhody - výrazné slevy na tovar firmy... zobrazit nabídku»
Hledáme energické obchodní talenty
Praha
minulý měsíc
Co Vám za to nabízíme? Jedinečnou příležitost být úspěšný obchodník a být za to ohodnocen atraktivní finanční částkou. Možnost... zobrazit nabídku»
Sales Engineer
Jihomoravský
minulý měsíc
Máš po škole a hledáš možnost uplatnění? Baví tě technika a obchod a chceš spojit tato dvě odvětví do jednoho? Pak Hledáme právě... zobrazit nabídku»
Sales engineer
Olomouc
minulý měsíc
Máš po škole a hledáš možnost uplatnění? Baví tě technika a obchod a chceš spojit tato dvě odvětví do jednoho? Pak Hledáme právě... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ - výrobní společnost
Plzeňský
minulý měsíc
Práce na hlavní pracovní poměr Pozitivní firemní kulturu  Dotované stravování Jazykové kurzy a další vzdělávání Firemní akce Roční... zobrazit nabídku»
Operátor/ka aktivní i pasivní linky
Praha, Brno, Ostrava
minulý měsíc
Čeká na Vás motivační mzda a spousta hezkých benefitů. Rádi Vám najdeme práci, do které se budete rádi vracet! Občerstvení na... zobrazit nabídku»
Asistent prodeje - nabídkář
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste technicky zdatná osobnost schopná pracovat samostatně i v týmu? Máte chuť se rozvíjet? Hledáte práci ve firmě, která si váží svých... zobrazit nabídku»
Obchodník - teplovodní technika
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením obchodních jednání a znalosti v oblasti čerpací techniky nebo ČOV? Chcete dále rozvíjet své komunikační... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace