Práce v oboru Obchod-prodej (2818) - strana 72

Obchod-prodej

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Bankéř obchodu a provozu
Brno
dnes
° zázemí velké stabilní banky ° motivující finanční ohodnocení ° možnost kariérního růstu ° přátelské pracovní prostředí °... zobrazit nabídku»
Logistik s NJ
Olomoucký
dnes
Ovládáte a chcete ve svém zaměstnán využívat němčinu? Již jste měl/a ve své praxi možnost řešit pro výrobní firmu dopravu materiálu... zobrazit nabídku»
Strojař - obchodník
Liberecký
dnes
- příležitost ve stabilním a zkušeném obchodním týmu, - možnost neustálého profesního růstu, - pracovní poměr na dobu neurčitou, -... zobrazit nabídku»
Nákupčí - nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
dnes
– nové moderní prostředí – zázemí mezinárodní společnosti – 5 týdnů dovolené – 13. a 14. plat – bonusy – příspěvek na... zobrazit nabídku»
Zkušený nákupčí - Brno
Brno
dnes
* Zajišťování nákupu komodit pro mateřský závod v Německu * Vyhledávání nových dodavatelů * Analýza trhu * Zlepšování procesů,... zobrazit nabídku»
Technický specialista - barvy a laky na dřevo
Tuchoměřice
dnes
Máte praxi v oboru barev a laků pro auto-moto průmysl? Chtěli byste najít dlouhodobé pracovní uplatnění v české firmě s přátelským... zobrazit nabídku»
Opravář hodinek, Praha 1
Praha 1
dnes
Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí? Máte zkušenost v oblasti servisu po technické i administrativní stránce?... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka - luxusní hodinky, až 25 000 Kč/měs.
Praha 1
dnes
Máte rádi luxusní produkty? Ovládáte angličtinu a Váš zákaznický servis je na excelentní úrovni? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce na telefonu - nástup ihned
Praha 4
dnes
Umíte jednat se zákazníkem a jste rozený obchodník? Pak na nic nečekejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní firma zabývající se... zobrazit nabídku»
Merchandiser, 24 000 Kč/měs.
Střížkov
dnes
Baví Vás prodej a zajímáte se o elektroniku a merchandising? Chcete získat pracovní zkušenosti? Pak reagujte! Pro světově známou společnost... zobrazit nabídku»
Brigáda v cestovním ruchu, 140 Kč/hod
Praha 1
dnes
Jste komunikativní a hledáte si flexibilní brigádu? Máte obchodního ducha a domluvíte se anglicky? Pak nám zašlete svůj životopis ještě... zobrazit nabídku»
Market research with russian, 26 000 CZK/m
Praha
dnes
Are you interested in Market research? Would you like to gain experience your career in an international company? The Junior market researech role... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka s čínštinou, 150 Kč/hod.
Praha 1
dnes
Domluvíte se čínsky a rád/a byste si čínštinu procvičil/a v praxi? Zajímá Vás obchod a chcete být v denním kontaktu s lidmi? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent / ka s korejštinou
Praha 1
dnes
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti luxusních produktů, hledáme PRODEJNÍHO ASISTENTA / ASISTENTKU s... zobrazit nabídku»
Market research with Polish, 26 000 CZK/m
Praha
dnes
Are you interested in Market research? Would you like to gain experience your career in an international company? The Junior market researech role... zobrazit nabídku»
Brigáda na léto s angličtinou, 26 000 Kč/měs.
Praha
dnes
Hledáte si letní brigádu a mluvíte anglicky? Baví Vás komunikace se zákazníky? Pak hledáme právě Vás! Pro zavedenou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Prodejce v obchodním centru, energie
Praha 10
dnes
Hledáte si práci v oblasti energií? Chcete komunikovat denně se zákazníky a dosahovat vytyčených cílů? Pak hledáme právě Vás! Pošlete... zobrazit nabídku»
Částečný úvazek v prodeji, Praha 1, 130 Kč/hod.
Praha 1
dnes
LÍBÍ SE TI VŠECHNO, CO SE TŘPYTÍ a nebojíš se mluvit s lidmi? Chceš dostávat luxusní doplňky jako odměnu od zaměstnavatele? Pak hledáme... zobrazit nabídku»
Konzultant, bankovní produkty, až 30 000 Kč/měs.
Praha 5
dnes
BAVÍ VÁS MLUVIT A NECHCETE SE VNUCOVAT? Hledáme kandidáty na zákaznický servis. Budete v kontaktu převážně se stávajícími zákazníky... zobrazit nabídku»
Shop assistant, Prague 1
Praha 1
dnes
Máte rád/a luxusní produkty a umíte je prodat? Chcete dostávat luxusní doplňky jako bonus od Vašeho zaměstnavatele? Pokud ano, zašlete nám... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace