Práce v oboru Obchod-prodej (2900) - strana 72

Obchod-prodej
Letiště Praha - asistentka prodeje
Praha
před 2 měsíci
Dáme Vám možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, český slevový portál, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Obchodní zástupce“. Náplň práce: Aktivní... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
před 2 měsíci
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»
Pricing and Market Intelligence Analyst
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Umíš skvěle anglicky a máš zkušenost s výpočtem cen, orientuješ se v marketignu, jsi komunikativní a hledáš možnost uplatnění v... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Morava, šance pro šikovné absolventy
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Pro zahraniční společnost, která je lídrem ve svém oboru a operuje nejen na evropských, ale i amerických trzích, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Obchodník - zahraniční trh
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Máš zkušenost s obchodní činností ve výrobním podniku? Jsi orientován na výsledek a budování dlouhodobých obchodních vztahů? Nevadí Ti... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
před 2 měsíci
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro měřící techniku
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
- Pokud máte zájem o moderní technologie, tak Vám nabízím práci snů! - Zázemí stabilní značky s mezinárodní působností - Home-office,... zobrazit nabídku»
Operátor/ka aktivní i pasivní linky
Praha, Brno, Ostrava
před 2 měsíci
Čeká na Vás motivační mzda a spousta hezkých benefitů. Rádi Vám najdeme práci, do které se budete rádi vracet! Občerstvení na... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer dopravních staveb
Královéhradecko
před 2 měsíci
* zázemí v úspěšně se rozvíjející firmě s dlouholetou tradicí * možnost profesního růstu a seberealizace * služební automobil, 5... zobrazit nabídku»
Skládej s námi ve skladu v průmyslové zóně ovčáry
Kolín, Ovčáry
před 2 měsíci
Mzdové podmínky:  plat 18.000-20.000Kč/měsíc  bonusový systém jako nenároková složka již od 1.měsíce ve výši od 0 – 4.000... zobrazit nabídku»
KAM - Key account manager
Hradec Králové
před 2 měsíci
- pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování prodloužení na dobu neurčitou) - odobrný růst ve stabilní průmyslové firmě -... zobrazit nabídku»
Technický samostatný nákupčí
Plzeňský
před 2 měsíci
Proč zareagovat zrovna na tento inzerát? protože se jedná o akční práci v mezinárodním prostředí budete součástí firemní rodinné... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ - zakázky pro výrobu
Kaplice
před 3 měsíci
Společnost prosperující v oblasti strojírenství Vám poskytne všechny potřebné nástroje pro Vaši práci - zázemí špičkové výroby a... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
před 3 měsíci
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent
Pardubice
před 3 měsíci
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách ČR... zobrazit nabídku»
Servisní technik, papírenství
Jihočeský
před 3 měsíci
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici Servisního technika. Vaší zodpovědností bude část evropského... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer s AJ, plasty
Jihočeský
před 3 měsíci
Jako Obchodní manažer v mezinárodní společnosti, zabývající se plastikářskou výrobou budete mít zodpovědnost za obchodní aktivity ve... zobrazit nabídku»
Produktový specialista, příležitost i pro absolventy
Tábor
před 3 měsíci
Výjimečná příležitost profesního růstu v mezinárodním prostředí pro absolventy i zkušené specialisty. Máte-li VŠ vzdělání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace