Práce v oboru Obchod-prodej (2968) - strana 73

Obchod-prodej
Manuální pracovník-picker až 21.000,-Kč/měsíc
HOSTIVICE
před 2 měsíci
- výborné platové podmínky plat až 21.000,-Kč/měs. - stravenky - HPP - velmi dobrá dostupnost MHD Hostivice NÁSTUP IHNED !!! zobrazit nabídku»
Technik logistiky s AJ/NJ
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte znalost logistiky ve výrobním prostředí a domluvíte se anglicky nebo německy? ANO? Pak máme příležitost pro Vás, pokud je Vaším... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby s AJ/NJ
Olomoucký
před 2 měsíci
Můžete nabídnout praxi ve výrobní logistice a komunikace v angličtině nebo němčině Vás neděsí? Pokud je Vaše odpověď ANO, pak... zobrazit nabídku»
Technický obchodník – Trutnovsko
Královéhradecký
před 2 měsíci
Jste zkušeným obchodníkem v oblasti softwarových produktů, případně elektrotechniky? Dokážete vést obchodní jednání v anglickém jazyce... zobrazit nabídku»
Obchodník – softwarové produkty
Královéhradecký
před 2 měsíci
Máte technické vzdělání a jste zkušený obchodník v oblasti softwarových produktů a služeb? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce... zobrazit nabídku»
Výrobní ředitel, České Budějovice
České Budějovice
před 2 měsíci
Sháníme kandidáta na pozici Výrobní ředitel! Jste samostatná a vůdčí osobnost s výbornými organizačními schopnostmi? Máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Kalkulant, Humpolecko, 25 - 35 000 Kč
Vysočina
před 2 měsíci
Kdo jsme? Jedna z největších tiskáren na Vysočině! Pro koho děláme? Pro ty největší hráče na trhu - banky, operátoři atd. Jsme dobří,... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek
Chebsko
před 2 měsíci
Nabízíme jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu Možnost osobního i profesního rozvoje Výborné mzdové... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáte novou výzvu? Máte zkušenosti s nákupem technických produktů? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice určena právě Vám!... zobrazit nabídku»
Obchodník – služby v oblasti reklamy
Praha, Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste šikovný obchodník a hledáte novou pracovní výzvu? Chcete pracovat na IČO? Pak hledáme právě Vás! Společnost působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Obchodník - dřevoobrábění
Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský
před 2 měsíci
Máte zkušenost s prodejem strojních celků a baví Vás práce jak v terénu, tak v kanceláři? Pak využijte příležitost! Dodavatel... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky (do 38.000 Kč)
Vyškovsko, Brno, Prostějov, Olomouc
před 2 měsíci
Do moderní zahraniční společnosti hledáme logistika. Máte organizační schopnosti? Domluvíte se dobře anglicky? V tom případě máme... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s technickým zaměřením (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme talentovaného, technicky zaměřeného obchodního zástupce s aktivním přístupem a tahem na branku! Umíte naslouchat zákazníkovi?... zobrazit nabídku»
Nejlepší noční brigáda nejen pro studenty! Termíny v prosinci
Praha
před 2 měsíci
- 100Kč/hod. - noční směny - po noční směne taxi ZDARMA - lokality práce: Štěrboholy, Letňany, Smíchov zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Praha 9
Praha
před 2 měsíci
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD (Černý Most) - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje bushman Praha
Praha
před 2 měsíci
Máte rádi outdoorovou módu? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pokud je vaše odpověď... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hovoříte anglicky? Rádi byste se rozvíjeli v oblasti nákupu? Hledáte zázemí stabilní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám... zobrazit nabídku»
Strategický nákupćí
Jihomoravský
před 2 měsíci
- vyhledávání a výběr nových dodavatelů - vyjednávání obchodních podmínek - řízení procesů a optimalizace nákupu - odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Sourcing Manager pro mezinárodní společnost na Chomutovsku
Chomutov
před 2 měsíci
Hledáte novou výzvu? Chcete se někam posunout a začít někde kde to má smysl? Tak se k nám přihlašte! Náplň práce: - vyhledávání... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu, 40 - 50 000 Kč, Bystřicko
Vysočina
před 2 měsíci
Jsme stabilní, rodinná výrobní společnost z Bystřicka. Do svého týmu hledáme kolegu, který nám pomůže vést naše nákupní oddělení!... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace