Práce v oboru Obchod-prodej (2984) - strana 73

Obchod-prodej
Obchodní a technický zástupce pro Čechy a Slovensko
Ústecký kraj
minulý měsíc
Máte přehled v technice a obchodního ducha? Nevadí Vám cestování a s komunikací v německém jazyce nemáte problém? Pak nám reagujte na... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického oddělení
Jindřichův Hradec
minulý měsíc
Ideálním kandidátem je pro nás člověk, který se v kontaktu se zákazníky cítí jako ryba ve vodě, dovede navrhnout řešení na míru a... zobrazit nabídku»
Samostatný nákupčí
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Máte praxi v nákupu ve výrobní firmě a chcete se ve Vaší kariéře posunout zase o kus dál? Mladá a dynamická zahraniční společnost v... zobrazit nabídku»
Specialista/ka osobních půjček
Praha 5
minulý měsíc
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas Perspektivní, zajímavou práciVýraznou podporu profesního růstu a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s NJ
Ústeckoorlicko
minulý měsíc
- plnohodnotné hrazení diet i ubytování v rámci služebních cest - jízdní výhody - os. vůz, po zapracování i k soukr. účelům - 1 týden... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka
Pardubicko
před 2 měsíci
- zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Plzeňský
před 2 měsíci
Práce na hlavní pracovní poměr Pozitivní firemní kulturu  Dotované stravování Jazykové kurzy a další vzdělávání Firemní akce Roční... zobrazit nabídku»
Nákupčí s němčinou - vhodné pro absolventy
Ostrava
před 2 měsíci
zázemí mezinárodní společnosti možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě školení, benefity: 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Obchodník s talenty
Plzeňský
před 2 měsíci
Budeš součástí jedničky v oblasti personálních služeb na trhu. Můžeš nahlas říkat své nápady, oceníme kreativní a inovativní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer / zkušenost v hydraulice nutná
Moravskoslezský
před 2 měsíci
- silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti, - motivující platové ohodnocení, - zodpovědnou práci, - profesní vzdělávání, -... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce pro špičkové zkušební zařízení
Praha, Středočeský
před 2 měsíci
- Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s atmosférou rodinné firmy - Nestereotypní práci s prvotřídními technologiemi -... zobrazit nabídku»
Provozní manažer - prestižní kulturní památka v soukromých rukou
Žďár nad Sázavou
před 2 měsíci
- Unikátní příležitost zastupovat význačnou kulturní a historickou památku a zároveň prostředí pro moderní trendy v umění ve správě... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro brusiva
Vysočina, Jihomoravský, Moravskoslezský, Celá ČR
před 2 měsíci
- Stabilní práci pro špičkovou mezinárodní společnost - Opravdu zajímavý fixní plat, bonusový systém a 13. plat - Služeb auto (i k... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
před 2 měsíci
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí technického oddělení a zakázek
Plzeňsko
před 2 měsíci
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»
Geschäftsreferent
Vsetínsko
před 2 měsíci
IHRE AUFGABEN: Macht Ihnen Kommunikation einfach Spas? Sprechen Sie sehr gut auf Deutsch? Mögen Sie neue Leute und Kulturen kennenlernen? Wenn ja... zobrazit nabídku»
Technical backoffice engineer - German
Vsetínsko
před 2 měsíci
For successful international company - we are looking for TECHNICAL BACKOFFICE ENGINEER. Main tasks : - communication with customers - solving... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Pardubicko
před 2 měsíci
seberealizaci v tradiční české společnosti;práce v týmu lidí, které jejich práce baví;osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace a... zobrazit nabídku»
Business development manager -Financování firem
Brno - město
před 2 měsíci
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí * Rozvoj obchodních aktivit se stávajícími klienty * Příprava návrhů na... zobrazit nabídku»
Sales Development Manager
Brno - město
před 2 měsíci
Baví vás vyhledávat obchodní příležitosti? Láká vás obchod? Máte povědomí technického prostředí a pojem reverzní osmóza vám není... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace