Práce v oboru Obchod-prodej (2806) - strana 73

Obchod-prodej

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Klientský pracovník/ce
Praha
dnes
Pro naše pobočky přijmeme nové kolegy/ně s nástupem možným od ledna 2017 nebo dle dohody. Jak bude vypadat Váš pracovní den? Ráno si... zobrazit nabídku»
Manažer partnerské sítě pro Enterprise zákazníky
Praha
dnes
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Senior obchodník (finance, IT)
Praha, ČR
dnes
Tuto pozici obsazujeme pro úspěšnou americkou společnost, která se specializuje na leasing IT technologií, Praha. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer informačních systémů
Praha 4
dnes
Tuto pozici obsazujeme pro společnost, která se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro organizace všech... zobrazit nabídku»
Global sales manager - telecommunications
Brno - město
dnes
The GLOBAL SALES MANAGER will: - play a key role in company's expansion with new and existing customers - define and start up SALES stategy and goals... zobrazit nabídku»
Nákupčí s NJ
Krupka
dnes
Jsi obchodní typ a chceš využít své vyjednávací schopnosti? Máš zkušenost s výběrem dodavatelů pro výrobní firmu? Komunikuješ plynně... zobrazit nabídku»
Agent technické podpory, až 24 000 Kč
Královéhradecký
dnes
Máš blízko k moderním technologiím a jsi technický typ? Pokud Ti nevadí zvednout telefon a nebojíš se odpovídat na technické otázky,... zobrazit nabídku»
Zkušený obchodník pro firemní klientelu (23.000 - 37.000 Kč)
Praha
dnes
Jste dobrý v obchodě? Motivuje Vás úspěch? Umíte alespoň trochu anglicky? Pokud odpovídáte ano a chcete zajímavou práci, kde uplatníte... zobrazit nabídku»
Předvánoční brigáda - doplňování zboží (Slavkov) - 85 Kč/hod.
Slavkov
dnes
Nástup: od 5.12.2016 Délka možné spolupráce: do konce roku 2016 - mzda 85 Kč/hod. - směny dle domluvy (6ti až 8mi hodinové směny,... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení
Brno
dnes
- flexibilní pracovní doba (osmihodinová - začátek mezi 7. a 8. hodinou) - práce v příjemném prostředí - možnost nástupu ihned -... zobrazit nabídku»
Nákupčí automotive
Praha
dnes
Strategický nákupčí je zodpovědný za aktivity místních i zahraničních dodavatelů a efektivitu nákladů a řízení projektů.... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro gastro techniku
Praha
dnes
Hledáme obchodního zástupce pro gastro techniku Náplň práce: Komunikace se zákazníkem Rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - technik antikorozní ochrany kovových výrobků
Praha
dnes
Pro našeho klienta významnou českou obchodní společnost se sídlem v Praze působící v oblasti dovozu a vývoji nátěrových hmot hledáme... zobrazit nabídku»
Sales consultant- sport a wellness
Praha
dnes
Hledáme nového kolegu/kolegyni se skutečným zájmem o sport a nadšením pro obchod! Hledáme Vás, pokud máte: - Aktivní znalost B2B... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - obor elektro
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta v oboru elektra hledáme vhodného kandidáta na pozici produktového manažera. Pracovní náplň: - Komplexní... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu a plánování
Jihomoravský
dnes
Co bude Vaší náplní práce? tvorba a implementace nákupní strategie spol. včetně řízení dodavatelů zodpovídá za nákupní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu
Ústecký
dnes
Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Skladový operátor – až 15 000 Kč/měs. čistého - spěchá
Jihomoravský
dnes
Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme více vhodných uchazečů na výše jmenovanou pozici Náplň práce: manipulace se... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Svitavy, Litomyšl a Poličku
Svitavy, Litomyšl a Poličku
dnes
Spolupráce s námi Vám nabízí: * Podporu nové silné české společnosti * Pravidelnou týdenní výplatu provizí * Žádné vstupní... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů - Liberec
Liberec
dnes
* 30 – 50 tis. Kč, ale strop nemáme, je to jen na tobě * Smlouvu na dobu neurčitou * 15 dní v měsíci volno (práci na krátký/dlouhý... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace