Práce v oboru Obchod-prodej (2988) - strana 74

Obchod-prodej
Sales Development Manager
Brno - město
před 2 měsíci
Baví vás vyhledávat obchodní příležitosti? Láká vás obchod? Máte povědomí technického prostředí a pojem reverzní osmóza vám není... zobrazit nabídku»
Strategické vyhledávání dodavatelů
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledám člověka, který mluví německy, má alespoň základy angličtiny a má alespoň nějakou zkušenost výrobní firmy, oblasti nákupu.... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Olomoucký
před 2 měsíci
Oceníte možnost pracovat v Německu za účelem prohloubení Vašich znalostí a zkušeností v oblasti výrobního nákupu, následně výkon... zobrazit nabídku»
Brigáda na pokladně (90,- Kč/hod) Lovosice
Lovosice
před 2 měsíci
Odměna 90,- Kč/hod DPČ, nástup IHNED nebo dle dohody Rozvržení směn dle dohody zobrazit nabídku»
Práce v rýchlem občerstvení, Rudná u Prahy-85Kč/hod
Rudná u Prahy
před 2 měsíci
- brigáda v Rudné u Prahy - nástup IHNED! - flexibilita při plánování směn - nástupní mzdu 85 Kč/h na DPČ - po 1. měsíci osobní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s AJ a NJ - třebíč
Třebíč
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, strojírenskou firmu, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro... zobrazit nabídku»
Pokladní (2 směny): Hradec Králové
Hradec Králové
před 2 měsíci
- Měsíční výdělek 15 tisíc Kč - příplatky dle zákona - proplácení přesčasů - 80 Kč stravenky z 55 % hrazené zaměstnavatelem... zobrazit nabídku»
2 směny - obslužný pracovník lahůdkového pultu - Hradec Králové
Hradec Králové
před 2 měsíci
- Měsíční výdělek 15 tisíc Kč - příplatky dle zákona - proplácení přesčasů - 80 Kč stravenky z 55 % hrazené zaměstnavatelem... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihomoravský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Jihomoravský
před 2 měsíci
Váš zaměstnavatel bude velmi sympatická výrobní společnost sídlící na Moravě, která produkuje různé součásti strojů. Pozice... zobrazit nabídku»
Sales manažer
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
OBCHOD + CHEMIE = SALES MANAŽER, kterého hledáme! Je pro Vás spojení chemie a obchodu atraktivní volbou? Troufněte si na výzvu! Sales manažer... zobrazit nabídku»
Prodejce užitkových vozů, ČB
České Budějovice
před 2 měsíci
Hledáme kandidáta se zkušeností s prodejem automobilů pro jednu z nejlepších značek na trhu. Vaší zodpovědností na pozici Prodejce... zobrazit nabídku»
Obchodník pro strojírenský software
Zlín
před 3 měsíci
Pro našeho významného zákazníka, stabilní dynamickou českou společnost, hledáme pracovníka na pozici OBCHODNÍK PRO STROJÍRENSKÝ... zobrazit nabídku»
Key account manager
Praha
před 3 měsíci
Jsi nadšený obchodník? Je Ti blízká práce v potravinářském odvětví? Jsi kreativní a chceš přispět k rozvoji jednoho z... zobrazit nabídku»
Product support specialist
Praha
před 3 měsíci
Společnost Zeppelin CZ s.r.o., je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou... zobrazit nabídku»
Aplikační technik pro exportní teritoria
Šumperk
před 3 měsíci
samostatnou a tvůrčí práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti kontakty a spolupráce se zahraničními... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního oddělení
okres Žďár nad Sázavou
před 3 měsíci
- velmi dobré mzdové podmínky - 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro oblast výrobního materiálu
okres Olomouc
před 3 měsíci
- budete mít flexibilní pracovní dobu s 5 týdny dovolené (+ doba strávená jízdou na místo jednání se Vám započítá do pracovní doby) -... zobrazit nabídku»
Nákupní inženýr
okres Šumperk
před 3 měsíci
- možnost uplatnění v perspektivním oboru - osobní rozvojové programy (expertní a manažerské) - flexibilní pracovní dobu a možnost home... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického centra
Praha
před 3 měsíci
Máš obchodního ducha a rád/a komunikuješ s lidmi? Umíš si dobře zorganizovat svou práci? Nechceš jen sedět v kanceláři, ale taky se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace