Práce v oboru Obchod-prodej (2980) - strana 74

Obchod-prodej
Obchodní zástupce s technickým zaměřením (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme talentovaného, technicky zaměřeného obchodního zástupce s aktivním přístupem a tahem na branku! Umíte naslouchat zákazníkovi?... zobrazit nabídku»
Nejlepší noční brigáda nejen pro studenty! Termíny v prosinci
Praha
před 2 měsíci
- 100Kč/hod. - noční směny - po noční směne taxi ZDARMA - lokality práce: Štěrboholy, Letňany, Smíchov zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Praha 9
Praha
před 2 měsíci
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD (Černý Most) - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na... zobrazit nabídku»
Strategický nákupćí
Jihomoravský
před 2 měsíci
- vyhledávání a výběr nových dodavatelů - vyjednávání obchodních podmínek - řízení procesů a optimalizace nákupu - odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Sourcing Manager pro mezinárodní společnost na Chomutovsku
Chomutov
před 2 měsíci
Hledáte novou výzvu? Chcete se někam posunout a začít někde kde to má smysl? Tak se k nám přihlašte! Náplň práce: - vyhledávání... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu, 40 - 50 000 Kč, Bystřicko
Vysočina
před 2 měsíci
Jsme stabilní, rodinná výrobní společnost z Bystřicka. Do svého týmu hledáme kolegu, který nám pomůže vést naše nákupní oddělení!... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce (i pro absolventy)
Královéhradecký
před 2 měsíci
Máš OBCHODNÍHO DUCHA a TECHNICKÝ BACKGROUND? Pracuj u předního výrobce upínací techniky a uchopovacích systémů se špičkovou kvalitou a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Technolog/nákupčí bez jazyka
Přerov
před 2 měsíci
Hledáte novou pracovní výzvu a možnost uplatnění svých zkušeností ve stabilní společnosti? Disponujete zkušenostmi v oblasti čerpadel,... zobrazit nabídku»
Technická podpora sales & marketing oddělení
Liberec
před 2 měsíci
Zázemí silné nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Jesenice u Prahy.
Praha
před 2 měsíci
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD (Černý Most) - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na... zobrazit nabídku»
Pracovník skladu s VZV Zličín.
Praha
před 2 měsíci
- HPP - velmi dobrá dostupnost MHD - výborné platové podmínky až 22.400,-Kč - možnost stravovaní na pracovišti - sleva na výrobky ... zobrazit nabídku»
Technický a obchodní poradce s praxí v třískovém obrábění
Praha, Jihočeský, Moravskoslezský, Olomoucký
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, dynamickou společnost se zaměřením na strojírenství, hledáme spolehlivé technicko-obchodní zástupce pro region... zobrazit nabídku»
Senior konzultant cestovní kanceláře
Uherské Hradiště
před 3 měsíci
Máte zkušenosti z cestovní kanceláře? Je Vám blízký turistický ruch? Jste pečlivý, máte úsměv na tváři a rádi komunikujete s lidmi?... zobrazit nabídku»
Operativní nákupčí - Rychnovsko, 30-35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před 3 měsíci
Máte praxi v nákupu ve výrobní firmě a chcete se ve Vaší kariéře posunout zase o kus dál? Mladá a dynamická zahraniční společnost v... zobrazit nabídku»
Nákupčí do strojírenské firmy s AJ (až 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Nového kolegu do svého týmu na pozici "Nákupčí" - pro spolupráci s vedením výroby na průběhu zakázek, hledá perspektivní strojírenská... zobrazit nabídku»
Prodavačka v obchodě se značkovými kuřáckými potřebami Praha 1
Praha 1
před 3 měsíci
- zkrácený pracovní úvazek (30 hodin/týden) - výborné platové podmínky 11-14000,-Kč/hod. - jednosměnný provoz - kvalitní zaškolení... zobrazit nabídku»
Manuální pracovník - picker Praha
HOSTIVICE
před 3 měsíci
- výborné platové podmínky plat až 19.200,-Kč/měs. - stravenky - HPP - velmi dobrá dostupnost MHD Hostivice - pouze odpolední směny po-... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Strojírenská firma sídlící nedaleko Brna hledá samostatného a komunikativního nákupčího s AJ. Čeká Vás příjemný pracovní kolektiv,... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí, nový investor, 30-45 000 Kč
Jihlava
před 3 měsíci
Jsme zbrusu nový výrobní závod na Jihlavsku! Všechno u nás voní novotou! Pojď být u toho s námi! Budeš jeden z prvních 5-ti zaměstnanců... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace