Práce v oboru Obchod-prodej (2968) - strana 75

Obchod-prodej
Technical sales manager, FIX 70-80 000 CZK
Jihočeský
před 3 měsíci
Spatřete výhodu v práci na živnostenský list pro společnosti působící v oblasti technologie plastů, jeďte po vlastní ose. Nabídneme Vám... zobrazit nabídku»
Produktový specialista s AJ (od 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 3 měsíci
Máte technické myšlení a pohybujete se v oboru informačních technologií? Jste ve své práci kreativní, samostatní a máte zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí s NJ
okr. Olomouc
před 3 měsíci
* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti * samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí *... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Znojemsko
Znojmo
před 3 měsíci
Máte obchodního ducha? Jste zákaznicky orientovaný a chcete pracovat se strojírenskými produkty? V tom případě mi pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Projektový konzultant, strojírenství, zakázková výroba
Hořice
před 4 měsíci
PŘÍLEŽITOST PRO TECHNICKY ZAMĚŘENÉ OBCHODNÍKY - praxí nebo vzděláním. O co se jedná? * Udržování vztahů se stávajícími klienty i... zobrazit nabídku»
Nákupčí, výrobní společnost
Český Krumlov
před 4 měsíci
Máte zkušenost z nákupu, případně chcete nabrat nové zkušenosti v tomto oboru? Umíte německy? Pak se ozvěte! Přední výrobní společnost... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
před 4 měsíci
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Řidič/ka sk. B
Praha
dnes
Pracovní náplň: rozvoz vzorků knih pro Knižní Klub po Praze a okolí. Nabízíme: fixní plat 18000 Kč/měsíčně (plat není závislý na... zobrazit nabídku»
Řidič/ka sk. B
Olomouc
dnes
Pracovní náplň: rozvoz vzorků knih pro Knižní Klub po Olomouci a okolí. Nabízíme: fixní plat 18000 Kč/měsíčně (plat není závislý na... zobrazit nabídku»
Pokladní na čerpací stanice
Praha
dnes
Nabízíme možnost HPP i brigády. Nástupní plat od 22.000,- hrubého + motivační ohodnocení a kvartální odměny. zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu s němčinou
Moravskoslezský
dnes
* Dovolená navíc * Kvartální odměny * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na finanční poradenství * Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu / Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
dnes
Společnost ATALIAN s.r.o., zajišťující kompletní facility management, hledá do svého týmu nové pracovníky na pozici SPECIALISTA NÁKUPU-... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Švihov
dnes
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Řidič/ka VZV, Kaufland
Olomouc
dnes
13. mzda až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení, ... zobrazit nabídku»
Asistent technického nákupu
Praha
dnes
Jsi absolvent a rád by si pronikl do fungování retailové firmy? Rád zařizuješ, organizuješ, domlouváš a řešíš úkoly? Zajímá tě, jak... zobrazit nabídku»
Prodavačka / prodavač
Brno
dnes
Hledáme prodavačku / prodavače i nevyučené do našich prodejen s potravinami v Brně. Nabízíme 70,- Kč/hod. čistého (za soboty a neděle... zobrazit nabídku»
Iqos Partner
Ostrava
dnes
Co ti nabízíme? motivující finanční ohodnocení, budeš součástí světové změny, flexibilní pracovní dobu, kreativní práci... zobrazit nabídku»
Iqos Partner
Brno
dnes
Co ti nabízíme? motivující finanční ohodnocení, budeš součástí světové změny, flexibilní pracovní dobu, kreativní práci... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro pro Rychnov nad Kněžnou a okolí
Rychnov nad Kněžnou
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro okres Bruntál
Bruntál, Krnov
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace