Práce v oboru Obchod-prodej (3014) - strana 75

Obchod-prodej
Design engineer, Lucembursko
Jihomoravský
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Jihomoravský
před 3 měsíci
Váš zaměstnavatel bude velmi sympatická výrobní společnost sídlící na Moravě, která produkuje různé součásti strojů. Pozice... zobrazit nabídku»
Sales manažer
Ústí nad Labem
před 3 měsíci
OBCHOD + CHEMIE = SALES MANAŽER, kterého hledáme! Je pro Vás spojení chemie a obchodu atraktivní volbou? Troufněte si na výzvu! Sales manažer... zobrazit nabídku»
Prodejce užitkových vozů, ČB
České Budějovice
před 3 měsíci
Hledáme kandidáta se zkušeností s prodejem automobilů pro jednu z nejlepších značek na trhu. Vaší zodpovědností na pozici Prodejce... zobrazit nabídku»
Key account manager
Praha
před 3 měsíci
Jsi nadšený obchodník? Je Ti blízká práce v potravinářském odvětví? Jsi kreativní a chceš přispět k rozvoji jednoho z... zobrazit nabídku»
Product support specialist
Praha
před 3 měsíci
Společnost Zeppelin CZ s.r.o., je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou... zobrazit nabídku»
Aplikační technik pro exportní teritoria
Šumperk
před 3 měsíci
samostatnou a tvůrčí práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti kontakty a spolupráce se zahraničními... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního oddělení
okres Žďár nad Sázavou
před 3 měsíci
- velmi dobré mzdové podmínky - 1,5 násobek mzdy ročně navíc, podíl na ekonomických výsledcích firmy - 5 týdnů dovolené -... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí pro oblast výrobního materiálu
okres Olomouc
před 3 měsíci
- budete mít flexibilní pracovní dobu s 5 týdny dovolené (+ doba strávená jízdou na místo jednání se Vám započítá do pracovní doby) -... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického centra
Praha
před 3 měsíci
Máš obchodního ducha a rád/a komunikuješ s lidmi? Umíš si dobře zorganizovat svou práci? Nechceš jen sedět v kanceláři, ale taky se... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce pro barvy
Královehradecký a Jihočeský kraj
před 3 měsíci
Pracovní poměr na HPP s velmi dobrým fixním platem a výkonnostními odměnami Služební vůz i pro soukromé použití Práce formou... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
okr. Nový Jičín
před 3 měsíci
* zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení * příspěvek na dojíždění *... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Pohořelice
před 3 měsíci
- Velmi příjemné pracovní prostředí, práci v menším, ale velice sladěném a přátelském kolektivu - Atraktivní a motivující... zobrazit nabídku»
Komoditní manažer
Žďár nad Sázavou
před 3 měsíci
- Zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí - Motivující finanční ohodnocení - Týden dovolené navíc - Řadu příspěvků... zobrazit nabídku»
Projektový manažer/ka luxusních staveb a vybavení interiérů
Praha
před 3 měsíci
Co nabízíme: - možnost využívání kancelářských prostor, ale i homeoffice dle potřeb - flexibilní pracovní doba - firemní vůz,... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - skladová logistika (Stř. Čechy, Praha)
Středočeský
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost mající centrálu západně od Prahy, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s maďarštinou a AJ
Jihomoravský
před 3 měsíci
Pro zavedenou společnost zabývající se výsekovými nástroji a technologemi pro obalový průmysl hledáme posilu obchodního týmu pro ČR a... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce - Čechy a slovensko
Brno - město
před 3 měsíci
Máte rádi obchod a zároveň jste technický typ? Chcete být samostatní a mít zodpovědnost? To je ideální kombinace právě pro pozici... zobrazit nabídku»
Key Account Manager - Manažer pro klíčové zákazníky
kraj Vysočina
před 3 měsíci
zázemí silné mezinárodní společnosti podnikající v oblasti automotive přátelské pracovní prostředí motivující finanční... zobrazit nabídku»
Specialista plánování
Pohořelice
před 3 měsíci
- Velmi příjemné pracovní prostředí, práci v menším, ale velice sladěném a přátelském kolektivu - Atraktivní a motivující... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace