Práce v oboru Obchod-prodej (2866) - strana 9

Obchod-prodej
Obchodní zástupce
Olomoucký
včera
Jedinečná příležitost pracovat ve výrobní firmě, která vyrábí jedinečný produkt, hledá na nové oddělení OBCHODNÍHO... zobrazit nabídku»
Komorní kontaktní centrum
Ostrava
včera
- pracovní doba PO - PA, jedna směna - fixní garantovaná mzda na HPP + měsíční bonusy až 50% čisté mzdy - motivační soutěže... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
včera
Co je náplní této práce? Úkolem obchodního zástupce je péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních... zobrazit nabídku»
Logistik - nákupčí se znalostí AJ
Hradec Králové
včera
práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti odborná školení a možnost dalšího vzdělávání ... zobrazit nabídku»
Materiálový koordinátor
Pardubice
včera
Práce na HPP v prosperující zahraniční společnosti, participace na nových projektech, firemní benefity, jazykové kurzy placené... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka letiště Václava Havla
Praha 6
včera
Nástup: nejlépe ihned / případně v co nejbližším termínu Druh vykonávané práce: prodej zboží v obchodě; komunikace se zákazníky... zobrazit nabídku»
Manažer/ka projektu HyperOdvoz.cz
Praha 4
včera
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra, občas se také pojedete podívat, jak to skvěle... zobrazit nabídku»
Specialista projektu HyperSlevy.cz
Praha 4
včera
- Práci na hlavní pracovní poměr, v přátelském kolektivu a příjemném, moderním pracovním prostředí blízko centra. - Fixní plat a... zobrazit nabídku»
Specialista back office/Dokumentarista
Praha
včera
- Zodpovědnou a samostatnou práci. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»
Buyer / product manager
Praha
včera
Samostatnou a zodpovědnou pozici v klíčové kategorii nákupu Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusové složky Možnost profesního i... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Kladno
včera
Velmi zajímavou, týmovou a kreativní práci Možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti Dobrý kolektiv Školení a růst... zobrazit nabídku»
Obchodník
Praha
včera
Náročnou práci s potenciálem být velkým hráčem a jedničkou na trhu nejen v ČR. Férový přístup a zázemí rozvíjející se české... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Praha
včera
Náročnou práci s potenciálem být velkým hráčem a jedničkou na trhu nejen v ČR. Férový přístup a zázemí rozvíjející se české... zobrazit nabídku»
Trade marketing specialist
Praha
včera
O co se budeš ve společnosti starat? zodpovědnost za projekty trade marketingu zodpovědnost za přípravu všech POS materiálů, letáků,... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager - Nymburk
Nymburk
včera
Práce na HPP Roční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (0 - 3 měs.plat) Mimořádná roční odměna podle výsledků... zobrazit nabídku»
Hledáme realitní makléře
Strakonice
včera
Nabízíme velmi silnou mezinárodní značku a spousta dalších výhod... Nevíte, co dělá realitní makléř? Zajděte k nám na dobrou... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu - HPP, 22 000 Kč FIX!
Ústí nad Labem-centrum
včera
CO U NÁS ZÍSKÁTE? - nadstandardní FIXNÍ mzdu (15.000 Kč - 22.000 Kč) a propracovaný systém provizí - stravenky v hodnotě 100Kč - 5... zobrazit nabídku»
Store Manager
Praha
včera
Naším klientem je přední dynamická značka, která hledá do svých řad nového manažera. Chcete pracovat ve stabilním týmu a zázemí,... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – teplovodní vytápění
Praha
včera
- fixní plat 22 – 24 000, - + bonusový systém - automobil, notebook, mobilní telefon, týden dovolené navíc, ... - zázemí renovované... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Ústí nad Labem, Děčín, Teplice, Most, Litoměřice
včera
Moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti Práce s prémiovými značkami na trhu Odpovídající finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace