Práce v oboru Obchod-prodej v regionu Ostrava (180)

Obchod-prodej
Moravskoslezský kraj
Obchodní manažer
ČR, SR
dnes
Pro strojírensky zaměřeného klienta ze Slovenska hledáme aktivního obchodníka pro rozšíření týmu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer (strojírenství)
okres Nový Jičín
dnes
Pro strojírensky zaměřenou společnost obsazujeme pro posílení týmu pozici obchodníka, který se nebojí ukázat, co v něm je! Vaše... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Nový Jičín a Hranice na Moravě
Nový Jičín, Hranice na Moravě
dnes
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Hranice, Potštát, Odry a okolí
Hranice, Potštát, Odry a okolí
dnes
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Frýdek Místek a okolí
Frýdek Místek
dnes
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje, Kaufland
Krnov
dnes
ihned smlouvu na dobu neurčitou, plný i kratší úvazek, 13. mzdu a až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), stravenky v... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení nákupu
Moravskoslezský
dnes
Chcete se v rámci své kariéry věnovat oblasti nákupu a vývoje? Dorozumíte se anglicky? Pak je zde příležitost právě pro... zobrazit nabídku»
Sales director
Ostrava
dnes
Co Vám můžeme nabídnout? * být důležitou součástí TOP managmentu * náročnou a atraktivní pracovní příležitost * kariéru v... zobrazit nabídku»
Chceš si přivydělat? Brigáda právě ve Tvém městě!
Moravskoslezský a Olomoucký kraj
dnes
Nabízíme: Zázemí silné a stabilní společnosti Zaškolení zdarma Mladý kolektiv Kariérní růst Požadujeme: Dobré... zobrazit nabídku»
Olejář pro oblast industry a automotive, ref.č. Lu - 202
střední Čechy, Praha
dnes
NENÍ OLEJ JAKO OLEJ Jste olejář srdcem i duší a v žilách Vám tepe olej? ANO? Rozhodně čtěte dále. NE? Čtěte také. Chcete být celý... zobrazit nabídku»
Specialista telesales se slovenštinou
ostrava
včera
Fixní mzdu + variabilní složku odvíjející se od Vašich výsledků Zázemí silné společnosti, propracovaný systém školení Nové... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního týmu - FMCG
Ostrava
včera
Hledáme energického kandidáta/-ku s výbornými vedoucími schopnostmi a tahem na branku na pozici VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU - FMCG! Pokud... zobrazit nabídku»
Nákupčí s jazykovou vybaveností
Ostrava
včera
Láká Tě působení v nákupu? Ovládáš angličtinu, švédštinu a finštinu? No tak zbystři, přišel Tvůj čas!! Máme tady pozici... zobrazit nabídku»
Operátor/ka na přepojování telefonních hovorů - Ostrava
Ostrava
včera
* Práci jak na HPP, tak i na DPP (32,5 hod. týdně) * Příjemné pracovní prostředí (malý, přátelský kolektiv) * Zaškolení na pozici + dle... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické pasivní linky – Ostrava
Ostrava
včera
Mzdu až 40.000 Kč, která se skládá z fixní a provizní části Kompletní zaškolení, včetně doplňujících školení vlastní... zobrazit nabídku»
Prodejce automobilů (30.000–50.000 Kč/měs) – Ostrava
Ostrava
včera
* Měsíční mzdu 30.000-50.000Kč (Strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat) * Garantovaný výdělek 30.000Kč ve zkušební... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Nový Jičín
včera
Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici? Hovoříte anglicky a máte znalosti v oblasti lisovacích či vstřikovacích nástrojů? Pak... zobrazit nabídku»
Area sales manager - Morava
Ostrava
včera
Hledáme šikovného a technicky zaměřeného obchodníka s praxí ve stavebnictví. Co Vás bude čekat? * péče o stávající zákazníky *... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
včera
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Nový Jičín
včera
Domluvíš se anglicky a německy? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace