Ochrana soukromí

Partnerské projekty

Pracovní portál www.dobraprace.cz má jednotnou databázi s partnerskými projekty www.prace-brigady.cz www.prace.blesitrh.cz a www.prace.hradeckralove.cz. vložení životopisu na www.dobraprace.cz automaticky zajistí i vložení na www.prace-brigady.cz, www.blesitrh.cz/prace a prace.hradeckralove.cz.

Veřejně dostupné údaje

Váš životopis bude přístupný ve veřejně dostupné části webu bez uvedení kontaktních údajů maximálně po dobu jednoho roku od vložení do systému.

Údaje dostupné pouze určitým uživatelům

V neveřejné části přístupné pouze klientům z řad zaměstnavatelů a personálních agentur inzerujících na www.dobraprace.cz bude životopis přístupný v kompletní podobě, tedy včetně kontaktních údajů a to po dobu dvacetičtyř měsíců od vložení inzerátu nebo jeho aktualizace/prodloužení platnosti. Po uplynutí této lhůty bude životopis ze systému automaticky odstraněn.

Editace, smazání životopisu

Životopis můžete kdykoliv ze systému smazat. Podmínkou pro editaci či smazání je funkční e-mail a heslo, které si vytvoříte při vkládání životopisu nebo vytváření profilu. Přístupové údaje navíc obdržíte i na e-mail, který použijete při vkládání životopisu. V případě ztráty hesla si můžete nechat automaticky zaslat na e-mail heslo nové.

Třetí strany

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.přihlášení pro uchazeče  |  registrace