Práce v oboru Ostatní (3290) - strana 19

Ostatní
Úklid kancelářských prostor Písek
Písek
před 2 dny
Zázemí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce Praha
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, stabilní mezinárodní společnost operující na trhu již od roku 2001 (avšak stále udržuje startupovou kulturu), hledáme... zobrazit nabídku»
Elektromechanik ve výrobě
Středočeský
před 2 dny
Máte zkušenosti v elektru? Vlastníte vyhlášku 50/ 78 Sb. § 5? Jste časově flexibilní a rádi byste se stali členem stabilní firmy? Zašlete... zobrazit nabídku»
Elektromechanik
Středočeský
před 2 dny
Jste absolventem střední odborné školy technického zaměření? Rozumíte elektru a jste manuálně zručný? Hledáme právě... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Postřekov
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Vedoucí prodejny
Horšovský Týn
před 2 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Ostrava
před 2 dny
Účetní kancelář GAMI CZ Ostrava, s.r.o., hledá do svého týmu zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Požadavky: - min. SŠ vzdělání - praxi... zobrazit nabídku»
Úklid albert Vsetín, dvousměnný provoz
Vsetín
před 2 dny
zázemí stabilní společnosti dobré pracovní podmínky zobrazit nabídku»
Mechanik, obsluha CNC soustružnických automatů
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá neustálým rozvojem technických a technologických systémů a rotačním obráběním kovů na... zobrazit nabídku»
Konstruktér - automotive
Ostrava
před 2 dny
VorKon Engineering s.r.o. zabývající se konstrukční činností pro automotive, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s exklus.zastoupením až 70.000Kč
Brno , Vyškov , Blansko
před 2 dny
- EXKLUSIVNÍ ZASTOUPENÍ V REGIONU - produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - profesionální systém... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce s exklusiv. zastoupením v regionu až 70000Kč
Ostrava , Frýdek Místek
před 2 dny
- EXKLUSIVITA ZASTOUPENÍ V REGIONU - spotřební produkty nabízené EXKLUSIVNĚ na český trh POUZE naší společností - jsme autorizovaný... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu
Ostrava
před 2 dny
STK Ostrava, hledá zaměstnance na pozici pracovníka zákaznického servisu. Práce je vhodná především pro přepážkové pracovníky z... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Středočeský
před 2 dny
Baví Vás projektování a optimalizace pracovišť? Máte prostorovou představivost a zajímáte se o strojírenství? Pak neváhejte a zašlete... zobrazit nabídku»
Procesní technik - layout
Středočeský
před 2 dny
Máte praxi s programem AutoCAD? Máte prostorovou představivost a zajímáte se o strojírenství? Chcete navrhovat funkční a ergonomické... zobrazit nabídku»
Obsluha strojních zařízení
Jihomoravský
před 2 dny
Máte technické vzdělání a praxi s obsluhou strojních zařízení? Nevadí Vám práce na směny? Bavilo by Vás naučit se něco nového a stát... zobrazit nabídku»
Operátor tiskařských strojů
Jihomoravský
před 2 dny
Jste technicky zdatný člověk, který má zkušenosti s obluhou strojních zařízení či tiskařských strojů? Jste zvyklý pracovat na směny a... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Nový Bor
před 2 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobu unikátních děl ze skla, včetně zakázkové osvětlovací... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager (Praha a okolí)
Praha
před 2 dny
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, motivující mzdové ohodnocení, roční bonus v závislosti na... zobrazit nabídku»
Produktová specialistka
Náchodsko
před 2 dny
- zázemí společnosti expandující na zahraniční trhy - možnost přinášet a realizovat vlastní nápady - možnost dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace