Práce v oboru Ostatní (2978) - strana 22

Ostatní
Vedoucí servisu luxusních vozů
Praha - Čestlice
před 4 dny
· Příjemnou pracovní atmosféru · Otevřené vztahy, prostor pro diskusi · Investici do Vašeho vzdělávání · Kontakt s technickými... zobrazit nabídku»
Vývojář .NET s vyšším smyslem ;)
Ostrava
před 4 dny
Co nabízíme ? 5 týdnů dovolené + zdravotní volno/sickday flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domu prostor pro další... zobrazit nabídku»
New FPGA project - Verification and SW Engineers wanted
Brno
před 4 dny
Strong international IT company is establishing new team in Brno for their project focused on implementing IP in FPGA, including RTL development and... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - 40.000 CZK
Liberec
před 4 dny
Příležitost pro zkušené konstruktéry! Čeká Vás práce v nejmodernějším prostředí, v mladém kolektivu a pracovat budete na exkluzivních... zobrazit nabídku»
Pracovník BOZP
Ostrava
před 4 dny
Montážní společnost z Ostravy, hledá pracovníky BOZP. Práce je vhodná především pro studenty a osoby se zájmem o přivýdělek. ... zobrazit nabídku»
Manager logistiky
Trutnovsko
před 4 dny
- zajímavá a samostatná práce - zázemí prosperující společnosti - možnost osobního i profesního rozvoje - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ
Brno
před 4 dny
* motivující mzdové ohodnocení * zázemí silné mezinárodní společnosti * přátelský kolektiv a férový nadřízený * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Letovice
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vysoce kvalitním vstřikováním plastů, lakováním a montážemi pro automotive, lékařský... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu junior
Liberec
před 4 dny
Co Vám nabízíme jistotu stabilního zaměstnání pravidelný výplatní termín mzda od 25 000 Kč pravidelné soutěže o ceny nebo... zobrazit nabídku»
Zákaznická péče - hledáme nové posily
Ostrava
před 4 dny
Budete pracovat ve společnosti, které se dlouhodobě daří a která se rychle rozvíjí a roste. Zapojíte se do příjemného a... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu - 4294
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta - výrobce jedné z předních značek domácích spotřebičů v Evropě, jehož 1 produkt se prodá odhadem každé 2 vteřiny -... zobrazit nabídku»
Údržbář - mechanik
Náchodsko
před 4 dny
- stabilní zaměstnání - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Údržbář - elektrikář
Náchodsko
před 4 dny
- perspektivní stabilní zaměstnání - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Svobodný obchodní zástupce pro B2B za 30.000 – 60.000,- Kč
Brno
před 4 dny
- svobodu! - firmu, ve které se zasmějete a budete pracovat v moderním prostředí - lidi, kteří se o Vás budou zajímat a podporovat... zobrazit nabídku»
Skladník-Brno
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou jeřábů a zdvihací techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Skladník. ... zobrazit nabídku»
Prodejce náhradních dílů
Ostrava
před 4 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti - stabilitu zaměstnání - nástup možný... zobrazit nabídku»
Pokladní zástupce vedoucí
Horšovský Týn
před 4 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager (Praha a okolí)
Praha
před 4 dny
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, motivující mzdové ohodnocení, roční bonus v závislosti na... zobrazit nabídku»
Financial & Operations director
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je moderním vydavatelství a své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace