Práce v oboru Ostatní (3267) - strana 27

Ostatní
Operátor skladu - Obsluha VZV + nástupní bonus 10.000 Kč
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
před 4 dny
zkušenosti ze skladu, nakládky zboží, expedice (schopnost práce s VZV) zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci ... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator s německým jazykem
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
před 4 dny
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti roční bonus přátelský kolektiv pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Jihlava
před 4 dny
- využití nejmodernějších technologií - profesní a kariérní růst - podpora při relokaci či příspěvek na dojíždění - dotované... zobrazit nabídku»
Personalistka
Praha
před 4 dny
- zázemí největší společnosti v ČR ve svém oboru - samostatná práce v dynamické společnosti - zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Řidič/ka VZV, Kaufland
Olomouc
před 4 dny
13. mzda až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu), pracovní smlouva na dobu neurčitou, motivující mzdové ohodnocení, ... zobrazit nabídku»
Učitel / Učitelka 1. stupně (Pedagog 1. stupně)
Ostopovice
před 4 dny
- výuku především ve 4. a 5. ročníku, vlastní kreativitu a vedení žáků k přestupu na 2. stupeň - podporu od vedení a ostatních... zobrazit nabídku»
Provozní restauračního zařízení
Hlučín
před 4 dny
Restaurace Gól v Hlučíně přijme zodpovědného pracovníka na pozici provozní restauračního zařízení. Požadujeme: - praxi na pozici... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant a rozpočtář
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, zabývající se výstavbami datových center a infrastruktur, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně... zobrazit nabídku»
Strážný/Vrátný- Boskovice (OZZ/ČID)
Boskovice
před 4 dny
- Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID - Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek - Možnost volby směn a... zobrazit nabídku»
Recepční- Brno (OZZ/ČID)
Brno
před 4 dny
- Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID - Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, případně brigádu... zobrazit nabídku»
Strážný/Vrátný- Brno (OZZ/ČID)
Brno
před 4 dny
- hlavní pracovní poměr - možnost volby směn - příspěvek na dopravu při dojíždění - dlouhodobou spolupráci - zvýhodněný... zobrazit nabídku»
Obsluha strojů
Česká Lípa
před 4 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - odměna 100 Kč/hod. - možnost práce na HPP - vhodné pro muže i ženy - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Prodavačka
Žichovice
před 4 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Servisní technik s vyhl. 50 (zástupce vedoucího) - vzt,klima
Brno
před 4 dny
· Motivující mzdové ohodnocení závislé i od výsledků · Příjemné rodinné prostředí dobře fungující společnosti · Stravenky ·... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu technologů
Středočeský
před 4 dny
Pracoval jste na pozici technologa a chcete své zkušenosti uplatnit dále? Chcete v zaměstnání využívat angličtinu nebo němčinu a řídit... zobrazit nabídku»
SW developer
Moravskoslezský
před 4 dny
Are you technical type and is your english fluent? Can you program in C/C++ and are you team player? So we are looking for you! Foreign company... zobrazit nabídku»
Mechanik elektro ve výrobě
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáte novou pracovní příležitost v Brně? Máte praxi ve výrobě a nevadí Vám směnný provoz? Jste manuálně zruční a vlastníte platnou... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáte svoji první práci? Jste manuálně zruční, orientujete se v technické dokumentaci a chcete pracovat ve významné výrobní společnosti... zobrazit nabídku»
Pracovník servisu (elektrotechnika)
Moravskoslezský
před 4 dny
Zajímá Vás práce v oboru elektro? Rádi se učíte novým věcem? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Společnost zabývající se vývojem... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr junior
Ústecký
před 4 dny
Jste absolventem technického směru? Nebo si chcete obohatit své dosavadní zkušenosti? Hledáte zaměstnání kde se můžete profesně rozvíjet?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace