Práce v oboru Ostatní (3324) - strana 28

Ostatní
Chceš si vydělávat až 27 900 Kč/měs.? Pojď pracovat do Amazonu!
Dobrovíz
před 4 dny
Mzda až 27 900 Kč/měs.! BONUS ZA DOPORUČENÉHO KAMARÁDA – za každého 4.600 Kč Svozové autobusy do práce ZDARMA 4 dny práce, 3... zobrazit nabídku»
Recepční - asistentka Svět zdraví Tábor
Tábor
před 4 dny
práce pro dynamicky se rozvíjející se společnost plat 15 000 Kč čistého proškolení v systému mateřské společnosti (nástup na... zobrazit nabídku»
Area sales manager (Zlín)
Zlín
před 4 dny
*zaškolení a pomocnou ruku do začátku *tablet a neomezené volání *automobil *dtb - dohodnuté schůzky u b2b zákazníků *pracovní doba... zobrazit nabídku»
Technik BOZP
Ostrov u Stříbra
před 4 dny
- Práci v perspektivní rostoucí společnosti - Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici - Odpovídající platové ohodnocení - 13. a 14.... zobrazit nabídku»
Skladník - Uhříněves
Praha - Uhříněves
před 4 dny
- Práce ve stabilní společnosti na HPP - Nástupní plat 22.000 Kč s navýšením po zkušební době - Pravidelný nárůst mzdy... zobrazit nabídku»
Mzda až 30.000,- top benefity - to je výroba světlometů v Automotive Lighti...
Jihlava
před 4 dny
Co Vám můžeme nabídnout? - Možnost týdenní zálohy - Náborový příspěvek 11.000,-Kč - Stabilní práci na HPP - Zaškolíme Vás, vše... zobrazit nabídku»
HW vývojář s AJ
Ostrava
před 4 dny
Pro společnost se sídlem na Ostravsku hledáme vhodné kandidáty na pozici HW VÝVOJÁŘ s AJ. Náplň práce: - zodpovědnost za vývoj... zobrazit nabídku»
Vedoucí údržby
Česká Lípa
před 4 dny
Zázemí stabilní výrobní společnosti Nadstandardní mzdové ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů Smlouva na... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve výrobě - i absolventi (14.000 - 20.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Máte chuť do práce a chcete získat praxi? Máme pro vás pracovní příležitost ve strojírenské firmě v okrese Prostějov. Nabízíme mnoho... zobrazit nabídku»
Programátor .NET
Ostrava
před 4 dny
Zajímavou práci v prostředí dynamické firmy Možnost profesního růstu Odpovídající platové ohodnocení Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Zedník
Praha
před 4 dny
Za poctivou práci můžete očekávat: - Zázemí dlouhodobě prosperující firmy - Dobré platové ohodnocení - Možnost ubytování - HPP na... zobrazit nabídku»
Account manager – divize Digital
Praha
před 4 dny
Práci na HPP Zajímavé finanční ohodnocení Dodatková dovolená podle počtu odpracovaných let u společnosti Auto i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce XXXLutz Stodůlky
Praha
před 4 dny
- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu - práci na plný úvazek (40h týdně) - zajímavé platové ohodnocení + firemní... zobrazit nabídku»
Pokladní do kantýny
Praha
před 4 dny
Firma Officefood přijme zaměstnance do kantýny v KB Václavské náměstí. Náplň práce obsluha hostů, práce s pokladnou. Pracovní doba... zobrazit nabídku»
Obsluha v Café Globus na Černém Mostě
Praha Černý Most
před 4 dny
Tři nej, proč pracovat u nás: Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků. Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc... zobrazit nabídku»
Výpomoc při úklidu a údržbě nemovitosti - brigáda
Praha 5 - Smíchov
před 4 dny
Nástup možný ihned. Uzavřeno na Dohodu o provedení práce. zobrazit nabídku»
Technický typ ke stroji Komax v Kopřivnici
Kopřivnice
před 4 dny
- příležitost dobrého výdělku ve stabilní, zavedené společnosti příjemné pracovní klima, - - čisté pracovní... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant s VZV - mzda 24 000 Kč
Kutná Hora
před 4 dny
Pro sklad PST CLC v areálu Philip Morris v Kutné Hoře přijmeme SKLADOVÉHO MANIPULANTA S VZV Požadujeme: - průkaz na VZV i propadlý... zobrazit nabídku»
Prodejce nábytku Möbelix Plzeň
Plzeň
před 4 dny
- zázemí stabilní společnosti - kratší pracovní úvazek - 30h týdně - provizi z osobního obratu prodejce - firemní benefity - zázemí... zobrazit nabídku»
Prodejce kuchyní Möbelix Plzeň
Plzeň
před 4 dny
- stabilní zaměstnání na HPP - zajímavé platové ohodnocení + osobní ohodnocení a provize z obratu - firemní benefity - zaškolení na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace