Práce v oboru Ostatní (2978) - strana 3

Ostatní
Spediter - disponent spedice
Praha
dnes
Možnost podílet se na tvorbě nových projektů. Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení. Fixní základ mzdy. ... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Nýrsko
dnes
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Servisní technik - Praha 7
Praha
dnes
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost zabývající se vážící technikou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní... zobrazit nabídku»
Prodejce náhradních dílů.
Mladá Boleslav
dnes
perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti zajímavé platové ohodnocení motivační ohodnocení zobrazit nabídku»
Prodejní specilista filtrace pro oblast ČR a SR
celá ČR a SR
dnes
- zázemí prosperující a stále se rozvíjející české rodinné firmy - příjemné pracovní prostředí - samostatnou a odpovědnou práci s... zobrazit nabídku»
Technolog / Technik industrializace
Jablonec nad Nisou
dnes
Pro našeho klienta, producenta speciálních upínacích prvků pro automobilový průmysl se zaměřením na výrobu a vývoj vstřikovaných... zobrazit nabídku»
Online mediální poradce
Praha
dnes
Pro našeho klienta, silnou mediální společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Online mediální poradce Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Projektant, statik
Zlínský kraj
dnes
Požadavky: Vzdělání: VŠ stavební Praxe: 2 roky výhodou Znalost AutoCAD, SCIA nebo Dlubal Technické myšlení, vysoký stupeň... zobrazit nabídku»
Specialista galvanizace s AJ
Celá ČR
dnes
S procesy elektrochemické úpravy kovů se nemusíte díky své praxi již nově seznamovat a jste připravený se po krátkém představení... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství s FJ a NJ
Celá ČR
dnes
Máte zdravé sebevědomí a dokážete na trhu prodat produkty strojírenského charakteru? Dovedete to i v prostředí plném klientů ze zemí jako... zobrazit nabídku»
Service desk specialist
Jihomoravský
dnes
Umíte plynule komunikovat německy? Bavilo by Vás působit jako IT support? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a dále rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář ve strojírenství, Olomoucko
Olomoucký
dnes
Jste kvalifikovaným pracovníkem v oblasti elektro dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6 a hledáte pracovní uplatnění v rámci větší výrobní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - IT
Jihomoravský
dnes
Máte obchodní vlohy a zkušenosti, vzdělání technického směru a orientujete se v oblasti počítačových sítí? Ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Šance pro absolventy – technologie/kvalita
Vysočina
dnes
Jste absolventem vyšší odborné nebo vysoké školy technického směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti a nastartovali svou... zobrazit nabídku»
Trainee program – strojírenství/kvalita
Vysočina
dnes
Jste absolventem střední, vyšší odborné nebo vysoké školy technického směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti v úspěšné... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Jihomoravský
dnes
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa v automobilovém průmyslu? Dobře se orientujete v technologiích zpracování... zobrazit nabídku»
Manažer nástrojárny
Vysočina
dnes
Máte zkušenosti s vedením lidí? Pracoval jste někdy v nástrojárně vstřikovacích forem? Jste člověk komunikativní s organizačními... zobrazit nabídku»
Prodavačka + ZV
Svéradice
dnes
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Ostrava a okolí
dnes
MONTIS BAU s.r.o. – firma poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví (montáže ocelových konstrukcí a mostů a jiných... zobrazit nabídku»
Vedlejší příjem 8-12 tis.měs. k vašemu zaměst.-výživový poradce
Praha,Praha-centrum,Kladno
dnes
Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme následující uplatnění: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace