Práce v oboru Ostatní (2882) - strana 30

Ostatní
Technolog / Technik industrializace
Jablonec nad Nisou
před 3 dny
Pro našeho klienta, producenta speciálních upínacích prvků pro automobilový průmysl se zaměřením na výrobu a vývoj vstřikovaných... zobrazit nabídku»
Online mediální poradce
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, silnou mediální společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Online mediální poradce Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist with Italian and German/French
Praha
před 3 dny
For our client, company, which is the biggest provider of fuel cards and monitoring service of company cars, we are looking for suitable candidates on... zobrazit nabídku»
Účetní - Praha
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, potravinářskou společnost zabývající se dovozem, výrobou a distribucí značkových potravin, hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant (region Jižní Morava)
Jižní Morava
před 3 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní rodinnou společnost - výrobce bio kojenecké výživy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce FMCG - západní Čechy
okresy Domažlice, Plzeň-jih, Klatovy
před 3 dny
Pro našeho klienta, jednoho z největších distributorů cukrovinek v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce FMCG – van... zobrazit nabídku»
Senior JavaScript programátor
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost se zaměřením na vývoj aplikací souvisejících s internetovými a mobilními technologiemi, hledáme kandidáta... zobrazit nabídku»
Vedoucí technologického oddělení
Liberecký
před 3 dny
Máte vzdělání technického zaměření a orientujete se v technologii vstřikování plastů? Jste vůdčí osobnost, která je schopná... zobrazit nabídku»
Specialista tváření kovů
Celá ČR
před 3 dny
Vyznáte se dobře v oblasti technologie tváření kovů – od tepelných po mechanické deformace? Máte v této oblasti přehled i v rámci... zobrazit nabídku»
HR consultant - Ostrava
Moravskoslezský
před 3 dny
Hledáte práci, kde se ráno v klidu nasnídáte, dopoledne projedete Facebook a e-shopy? Obvoláte si úřady, naplánujete své volnočasové... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory zákazníkům
Vysočina
před 3 dny
Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a rádi byste své znalosti každodenně využívali? Jste komunikativní osobnost, která se... zobrazit nabídku»
Vedoucí konstrukce
Jihomoravský
před 3 dny
Máte zkušenosti s vedením lidí a zároveň jste zkušeným konstruktérem v 3D konstrukci? Hledáte novou práci a domluvíte se anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Manažer výroby pro slévárnu a cidírnu
Brno
před 3 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti atraktivní mzdu odpovídající této pozici mobil, notebook ... zobrazit nabídku»
OPERÁTOR TAVÍRNY - SLÉVÁRNY
Brno
před 3 dny
CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Vedlejší příjem 8-12 tis.měs. k vašemu zaměst.-výživový poradce
Bruntál,Frýdek Místek,Karviná,Nový...
před 3 dny
-vedlejší činnost 2-3 hod.denně 8-12tis.měsíčně -flexibilní pracovní doba -zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy... zobrazit nabídku»
.NET Developer Junior
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost spolupracující s významnou zahraniční klientelou - používající rozvojové programy a zabývající se... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ prodejce nových vozidel
Ostrava
před 3 dny
RT TORAX, s.r.o., prodejce nových vozů se zaměřením na VW Group (Škoda, VW, Audi, Seat, Porsche), hledá do svého týmu obchodního manažera/... zobrazit nabídku»
Projektant elektro – silnoproud, měření a regulace, automatizace
Praha
před 3 dny
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký rozsah služeb v investiční výstavbě chemických, strojírenských a potravinářských... zobrazit nabídku»
Strojírenský technolog
Broumovsko
před 3 dny
- odpovídající platové ohodnocení - po zapracování PP na dobu určitou - pružná pracovní doba - firemní benefity - možnost jazykového... zobrazit nabídku»
Mistr výroby
Plzeň
před 3 dny
- výkonnostní prémie - mimořádné prémie za řádnou docházku - prémie za pracovní výročí - dovolená 4 týdny + dovolená navíc dle... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace