Práce v oboru Ostatní (2933) - strana 32

Ostatní
Projektant, statik
Zlínský kraj
před týdnem
Požadavky: Vzdělání: VŠ stavební Praxe: 2 roky výhodou Znalost AutoCAD, SCIA nebo Dlubal Technické myšlení, vysoký stupeň... zobrazit nabídku»
Specialista galvanizace s AJ
Celá ČR
před týdnem
S procesy elektrochemické úpravy kovů se nemusíte díky své praxi již nově seznamovat a jste připravený se po krátkém představení... zobrazit nabídku»
Obchodník ve strojírenství s FJ a NJ
Celá ČR
před týdnem
Máte zdravé sebevědomí a dokážete na trhu prodat produkty strojírenského charakteru? Dovedete to i v prostředí plném klientů ze zemí jako... zobrazit nabídku»
Service desk specialist
Jihomoravský
před týdnem
Umíte plynule komunikovat německy? Bavilo by Vás působit jako IT support? Chcete pracovat v mezinárodním týmu a dále rozvíjet své... zobrazit nabídku»
Elektroúdržbář ve strojírenství, Olomoucko
Olomoucký
před týdnem
Jste kvalifikovaným pracovníkem v oblasti elektro dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6 a hledáte pracovní uplatnění v rámci větší výrobní... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer - IT
Jihomoravský
před týdnem
Máte obchodní vlohy a zkušenosti, vzdělání technického směru a orientujete se v oblasti počítačových sítí? Ovládáte anglický jazyk na... zobrazit nabídku»
Šance pro absolventy – technologie/kvalita
Vysočina
před týdnem
Jste absolventem vyšší odborné nebo vysoké školy technického směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti a nastartovali svou... zobrazit nabídku»
Trainee program – strojírenství/kvalita
Vysočina
před týdnem
Jste absolventem střední, vyšší odborné nebo vysoké školy technického směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti v úspěšné... zobrazit nabídku»
Technolog v automotive
Jihomoravský
před týdnem
Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa v automobilovém průmyslu? Dobře se orientujete v technologiích zpracování... zobrazit nabídku»
Manažer nástrojárny
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením lidí? Pracoval jste někdy v nástrojárně vstřikovacích forem? Jste člověk komunikativní s organizačními... zobrazit nabídku»
Prodavačka + ZV
Svéradice
před týdnem
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Montážní dělník
Ostrava a okolí
před týdnem
MONTIS BAU s.r.o. – firma poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví (montáže ocelových konstrukcí a mostů a jiných... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Olomouc
před týdnem
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Mistr servisu luxusních vozů
Brno
před týdnem
zázemí silného mezinárodního automobilového koncernu motivující mzdové ohodnocení práci, kde za sebou ihned vidíte výsledky systém... zobrazit nabídku»
Klientský poradce/kyně na vč. příjem 8-12 tis.
České Budějovice, Tábor, Písek
před týdnem
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače a... zobrazit nabídku»
Sales Executive / Project Manager
Náchodsko
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - práce ve stabilní společnosti - možnost profesního růstu - zajímavá práce zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucí
Kdyně
před týdnem
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – Jihočeský kraj #3674209 (Jihočeský kraj, CZ)
Jihočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, obchodní společnost působící v oblasti AUTOMOTIVE – náhradní díly,... zobrazit nabídku»
Samostatný technik elektro/chladících zařízení
(Hodonín)
před týdnem
- Zajímavé finanční ohodnocení (+ % ze zisku na kvartální bázi) - Kreativní a rozmanitou práci v perspektivním oboru a ve stále... zobrazit nabídku»
Specialista ISO (EMS), bozp a PO
(Brno-venkov)
před týdnem
* Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti * Moderní pracovní prostředí * Příspěvek na závodní stravován * 5 týdnů... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace