Práce v oboru Ostatní (3224) - strana 34

Ostatní
Brigáda v hypermarketu Globus Olomouc
Olomouc
před týdnem
PRACUJTE TAM, KDE co slíbíme, to dodržíme Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu
Chomutov
před týdnem
Jste schopni přesvědčit dodavatele a získat tak nejvýhodnější podmínky pro nákup materiálu či komponentu? Zvládáte optimalizovat... zobrazit nabídku»
Servisní technik CNC strojů
Středočeský
před týdnem
Máte zkušenosti se servisem CNC strojů? Ovládáte řídící systémy a vyhovuje Vám dojíždění za zákazníky? Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Specialista pro CNC stroje
Středočeský
před týdnem
Baví Vás práce na CNC strojích? Máte rádi pestré zaměstnání a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zašlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Hardware Engineer - Developer
Ostrava
před týdnem
Do you have experience with the design, manufacture and testing of electrical components? Do you have experience with embedded systems designs? Do you... zobrazit nabídku»
Výpočtář MKP | ansys | Praha
Praha
před týdnem
Chcete pracovat ve výzkumu a podílet se na vývoji strojírenské výrobní techniky? Máte zkušenosti s MKP výpočty, nebo chcete tyto... zobrazit nabídku»
Graduate engineers | ansys | 30 000 - 40 000 Kč
Praha
před týdnem
Konstrukční kancelář v centru Prahy s mezinárodní působností hledá nové kolegy do týmů. <b>POZICE JE VHODNÁ PRO... zobrazit nabídku»
Design engineer | CATIA V5
Praha
před týdnem
Main responsibilities: - concept design of engine components and sub-systems - design of engine components - liaising with suppliers - liaising with... zobrazit nabídku»
CATIA konstruktér| slaný
Slaný
před týdnem
Mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici <b>3D... zobrazit nabídku»
Windchill | PLM | interesting projects
Praha 8
před týdnem
Mezinárodní společnost, konstrukční kancelář na Praze 8 hledá nového kolegu na pozici <b>PLM... zobrazit nabídku»
Kreslič | CATIA V5 | pro absolventy
Praha 8
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti se zaměřením na vývoj v automobilovém průmyslu na pozici... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby nábytku
Plzeňsko
před týdnem
- Práci v příjemném prostředí stabilní firmy - Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dopravu, na stravování, na dovolenou, na Vánoce zobrazit nabídku»
Přípravář vozů do prodeje
Ostrava
před týdnem
RT TORAX, s.r.o., autorizovaný servis a prodejce nových vozů se zaměřením na VW Group, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici... zobrazit nabídku»
Řidič – rozvoz zboží pro celou ČR - Olomouc
Olomouc
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost podnikající v oblasti textilních služeb, hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Řidič – rozvoz... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ prodejce nových vozů
Ostrava
před týdnem
KODECAR, spol. s r.o., autorizovaný prodejce vozů Mitsubishi, Mazda a Citroën, hledá do svého týmu obchodního manažera/ prodejce nových... zobrazit nabídku»
Asistent/ka prodeje pro obchodování s hutními materiály - Lutín
Lutín
před týdnem
- profesní růst - kompletní zaškolení - práci na hlavní pracovní poměr, nástup ihned nebo po dohodě - jistotu a zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Řidič autobusu
Praha
před týdnem
průměrná hrubá mzda 25 000,- Kč pravidelné měsíční odměny až 5 000,- Kč náborový příspěvek 10 000,- Kč po ukončení... zobrazit nabídku»
Účetní ve státní příspěvkové organizaci
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, která je tiskárnou ministerstva (jakého upřesníme při telefonickém pohovoru),... zobrazit nabídku»
Poradce výživy Praha Černý Most zkrácený úvazek
Praha
před týdnem
Požadujeme vzdělání SŠ, vyšší DIS. nebo VŠ vzdělání v oblasti výživy výhodou /podmínkou je zájem o obor/ nebo certifikát/kurz v... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Frýdek-Místek
před týdnem
Firma zabývající se výrobou ocelových komponentů pro technologie, hledá zaměstnance na pozici nákupu hutního materiálu. Požadavky: -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace