Práce v oboru Ostatní (3070) - strana 38

Ostatní
Kosmetička-Skin konzultant
Brno, Blansko, Vyškov, Znojmo, Hodonín, HK a Zlín
před týdnem
SKIN CENTRUM v Brně. Otevíráme centrum peče o pleť v Brně. a dalších městech. Ihned přijmeme pro nové pracovní pozice . Poskytujeme... zobrazit nabídku»
3D Grafický designer
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou bazénů a terénních úprav se sídlem v Dubaji, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
3D Graphic Designer
Brno
před týdnem
For our client, a premium construction company of swimming pools and landcaping - with main office in Dubai, we are looking for suitable candidates to... zobrazit nabídku»
Zubní technik pro centrum estetické stomatologie
Královéhradecký
před týdnem
Jste absolventem oboru zubní technik nebo se v praxi pohybujete již nějakou dobu a rádi byste změnu? Chcete pracovat s nejmodernějšími... zobrazit nabídku»
Manažer údržby
Plzeň - sever
před týdnem
příležitost pracovat ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru stabilní mezinárodní společnost možnost osobnostního a... zobrazit nabídku»
Obchodník s NJ
Kroměříž
před týdnem
perspektivní zaměstnání v novém prostředí u úspěšné mezinárodní společnosti možnost seberealizace při zajímavé práci zajímavé... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před týdnem
zázemí prosperující mezinárodní společnosti motivující mzdové ohodnocení a bonusy nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek... zobrazit nabídku»
Konstruktér výrobků
Nový Jičín
před týdnem
zázemí prosperující mezinárodní společnosti práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů motivující mzdové ohodnocení... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu technologů
Středočeský
před týdnem
Pracoval jste na pozici technologa a chcete své zkušenosti uplatnit dále? Chcete v zaměstnání využívat angličtinu nebo němčinu a řídit... zobrazit nabídku»
Kontrolor systémů a procesů
Středočeský
před týdnem
Máte zkušenosti z technického oddělení a podílel jste se na auditech? Máte zkušenosti s kontrolou interní a externích procesů? Chcete své... zobrazit nabídku»
Auditor procesů - automotive
Středočeský
před týdnem
Máte zkušenosti s interními a externími audity? Hovoříte německy nebo anglicky a máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Pak neváhejte... zobrazit nabídku»
SW developer
Moravskoslezský
před týdnem
Are you technical type and is your english fluent? Can you program in C/C++ and are you team player? So we are looking for you! Foreign company... zobrazit nabídku»
Mechanik elektro ve výrobě
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte novou pracovní příležitost v Brně? Máte praxi ve výrobě a nevadí Vám směnný provoz? Jste manuálně zruční a vlastníte platnou... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte svoji první práci? Jste manuálně zruční, orientujete se v technické dokumentaci a chcete pracovat ve významné výrobní společnosti... zobrazit nabídku»
Pracovník servisu (elektrotechnika)
Moravskoslezský
před týdnem
Zajímá Vás práce v oboru elektro? Rádi se učíte novým věcem? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Společnost zabývající se vývojem... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr junior
Ústecký
před týdnem
Jste absolventem technického směru? Nebo si chcete obohatit své dosavadní zkušenosti? Hledáte zaměstnání kde se můžete profesně rozvíjet?... zobrazit nabídku»
Elektroúdržba
Plzeňský
před týdnem
Baví Vás opravy, údržba, seřizování strojů a řešení vzniklých závad? Jste technicky zdatný a manuálně zručný? Máte vzdělání a... zobrazit nabídku»
Asistent/ka logistiky s AJ
Královéhradecký
před týdnem
Nemáš praxi a chceš někde začít? Domluvíš se anglicky? Nebojíš se naučit něco nového? Není překážkou, že se jedná o zástup za... zobrazit nabídku»
Koordinátor / logistik s AJ
Královéhradecký
před týdnem
Máte zkušenosti s logistikou ve výrobní firmě? Umíte domluvit a zorganizovat dopravu k zákazníkovi? Vystavíte fakturu a nemáte z toho... zobrazit nabídku»
Programátor C/C++
Moravskoslezský
před týdnem
Jste technický typ a mluvíte plynule anglicky? Umíte programovací jazyky C/C++ a jste týmový hráč? Pak hledáme právě Vás! Zahraniční... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace