Práce v oboru Ostatní (2933) - strana 38

Ostatní
Designer kuchyní
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenost s navrhováním kuchyní či koupelen? Rádi komunikujete se zákazníky a pomáháte jim plnit sen o jejich bydlení? Pak je tato... zobrazit nabídku»
Vývojář software
Moravskoslezský
před týdnem
Baví vás programování v jazyce C++? Máte znalost anglického nebo německý jazyka? Chcete se podílet na nový projektech? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Embedded vývojář junior
Moravskoslezský
před týdnem
Chcete se podílet na vývoji nejmodernějších elektrotechnických zařízení pro společnosti světových značek? Ovládáte německý nebo... zobrazit nabídku»
Mechanical design engineer in new R&D team
Jihočeský
před týdnem
We offer you: - A chance to be at the start of new R&D team - Competitive salary - Meal vouchers - 25 days holiday - Flexible working hours zobrazit nabídku»
Nový projekt - Specialisté do výroby a vývoje
Kolínsko
před týdnem
- závodní stravování, 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - roční bonus ve výši (0-30% mzdy) - příspěvek na dojíždění,... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisu luxusních vozů
Praha - Čestlice
před týdnem
· Příjemnou pracovní atmosféru · Otevřené vztahy, prostor pro diskusi · Investici do Vašeho vzdělávání · Kontakt s technickými... zobrazit nabídku»
Vývojář .NET s vyšším smyslem ;)
Ostrava
před týdnem
Co nabízíme ? 5 týdnů dovolené + zdravotní volno/sickday flexibilní pracovní dobu s možností občasné práce z domu prostor pro další... zobrazit nabídku»
New FPGA project - Verification and SW Engineers wanted
Brno
před týdnem
Strong international IT company is establishing new team in Brno for their project focused on implementing IP in FPGA, including RTL development and... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér - 40.000 CZK
Liberec
před týdnem
Příležitost pro zkušené konstruktéry! Čeká Vás práce v nejmodernějším prostředí, v mladém kolektivu a pracovat budete na exkluzivních... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Letovice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vysoce kvalitním vstřikováním plastů, lakováním a montážemi pro automotive, lékařský... zobrazit nabídku»
Area Sales Manager (Praha a okolí)
Praha
před týdnem
práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku, motivující mzdové ohodnocení, roční bonus v závislosti na... zobrazit nabídku»
Financial & Operations director
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je moderním vydavatelství a své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Úklid v nemocnici Jihlava HPP i DPP
Jihlava
před týdnem
Zázemí stabilní společnosti, dobré pracovní podmínky zobrazit nabídku»
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist with Italian and German/French
Praha
před týdnem
For our client, company, which is the biggest provider of fuel cards and monitoring service of company cars, we are looking for suitable candidates on... zobrazit nabídku»
Software analytik
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na zkoušení, osvědčování a kontrolu Loterií a podobných her, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Servisní technik
Kvasiny
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací, vývojem a implementací vlastních AGV systémů, technologickými a... zobrazit nabídku»
Vedoucí technických nabídek
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí? Obchodní prostředí je Vám blízké a technika ještě bližší? Pokud ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Cukrář/ka
Karviná
před týdnem
Výrobna a prodejna lahůdek Lahůdky Slunko s.r.o., hledá zručného cukráře/ku. Požadujeme: - vyučení v oboru nebo praxi v oboru min. 3... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace